آرامشآرامش درونآموزشتندرستیجملات تاکیدیخودسازیقانون جذبمثبت اندیشیمدیتیشنموفقیت

قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

5.0
285

قانون جذب یکی از قویترین قوانین کائنات است. درست مانند قانون جاذبه، همیشه موثر و در جنب و جوش است. در همین لحظه هم در زندگیتان مشغول به کار است. به زبان ساده، قانون جذب می گوید که شما بر هر چیزی که تمرکز کنید، همان را به زندگیتان جذب می کنید. بنابراین اگر برموارد خوب و مثبت زندگیتان تمرکز کنید، به وسیله قانون جذب ، چیزهای خوب و مثبت بیشتری را در زندگی جذب خواهید کرد و اگر بر فقدان و منفی گرایی متمرکز شوید، در این صورت چیزی غیر از نتایج منفی را جذب نخواهید کرد. در ادامه، دانلود فیلم راز قانون جذب را به شما توصیه می کنیم.

اما قانون جذب چگونه به درخواست های ما پاسخ می دهد؟
مراحل رسیدن به آرزوهایمان به کمک قانون جذب کائنات چیست؟
چگونه می توان با قانون جذب  به هر چیزی که در رویای خود می بینیم جامه عمل بپوشانیم؟
و از همه مهمتر، آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

برای پاسخ به تمامی این سوالات پیشنهاد می کنم که مقاله قانون جذب را تا انتها مطالعه کنید، شاید جواب سوالات ذهنی شما هم در این متن باشد. مراحل گام به گام  قانون جذب کائنات به شما کمک می کند تا به آرزوهای به ظاهر محالتان برسید.

آیا می دانید که برای رسیدن به هر خواسته ای می توانید از قانون جذب استفاده کنید؟

آیا باور دارید که قدرتی در این دنیا وجود دارد که می تواند به خواسته هایتان پاسخ دهد؟

آیا در مورد قدرتی که کائنات دارند اطلاعی دارید؟

قانون جذب

این بخشی از کتاب راز نوشته خانم راندا برن می باشد که بعد از نوشتن این کتاب مستندهای بسیار زیبا و جالبی در مورد قانون جذب و  راز ساخته شدند که می توانید « مستند فیلم راز قانون جذب » را از لینک زیر بصورت رایگان دانلود کنید. با دانلود فیلم راز قانون جذب شما با حقایق شگفت انگیزی از دنیایی که در آن زندگی می کنیم آشنا می شوید و به قدرت بالای کائنات و ضمیر ناخودآگاه پی ببرید.

در اینجا بخشی از کتاب راز را میخوانید: «بزرگ‌ترین راز زندگى، قانون جذب است. قانون جذب کائنات مى‌گوید هر چیز، مشابه خود را جذب مى‌کند. بنابراین، وقتى فکر مى‌کنید، آن فکر، فکرهاى مشابه خود را جذب مى‌کند. فکرها مغناطیس‌اند و امواجى تولید مى‌کنند. وقتى فکر مى‌کنىد، در واقع، آن‌ها را به جهان مخابره مى‌کنىد و آن‌ها در مسیر خود همه‌ى چیزهاى متناسب با فرکانس خود را جذب مى‌کنند. هر آنچه ارسال مى‌شود، به منبع بازمى‌گردد؛ یعنی به شما.» دانلود

می توانید مستند فیلم راز را که توضیحات فراوانی در مورد قانون جذب می دهد،  در لینک زیر ببینید.

دانلود فیلم راز قانون جذب کائنات

مستند فیلم راز

در این دنیا هر چیزی بر پایه نظم و قانون بنا شده و هیچ چیزی بدون دلیل بوجود نیامده است ، از جمله قانون جذب. دنیای ما بر پایه انرژی هاست و هر چیزی دارای انرژی است. انرژی از بین نمی رود و از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود. انرژی ها دارای ارتعاش نیز هستند و از خود فرکانس ساطع می کنند. شاید به نظرتان بیان این مسائل علمی ربطی به رسیدن به خواسته ها و برآورده شدن دعاهایتان نداشته باشد. اما باید بدانید که حتی دعاهای شما نیز از این قانون مستثنی نیستند.

خداوند در قرآن می فرماید: بخواهید تا اجابتتان کنم. قانون جذب حتی در قرآن نیز آمده است.

اما اگر به تحلیل آن بپردازیم متوجه می شویم که دنیایی که خداوند بزرگ خلق کرده بر پایه علت و معلول می باشد، هیچ مسئله ای بی دلیل اتفاق نمی افتد.

تصور کنید آرزوی داشتن ماشینی اسپرت را دارید. چه راهی برای رسیدن به آن پیشنهاد می کنید؟ تلاش زیاد ، کار و فعالیت، پس انداز پول لازم، انتظار و شاید چندین موارد دیگر!!! اما اگر در مورد قانون جذب کائنات بدانید مسیر رسیدن به هر خواسته ای برایتان آسانتر می شود.

دعاهایی که با چشمان گریان می کنید و بعد از آن به خواسته تان می رسید؛ شمعی که در سقاخانه روشن می کنید و به انتظار اجابت خواسته تان می مانید! نذری که در دل برای عزیزی می کنید! همگی همان قانون جذب کائنات هستند و به علم متافیزیک مربوط می شوند؛ در زبان ساده و عامیانه اتصالی از زمین به آسمان است و خداوند صدای بنده را شنیده و پاسخ داده است.

می توانید از لینک زیر مقاله رازهای نهفته در شمع را مطالعه کنید.

رازهای نهفته در شمع

آیا خداوند بین بندگانش در اجابت خواسته فرق می گذارد؟

با دانلود و تماشای فیلم « راز قانون جذب کائنات »، این موضوع را بهتر درک خواهید کرد.

حال چرا بعضی ها زود به خواسته شان می رسند و بعضی هر چه صدا می کنند جوابی دریافت نمی کنند؟

آیا خداوند بین بندگان فرق می گذارد؟!

آیا صدای کسی را می شوند و در مورد شخصی دیگر بی تفاوت می گذرد؟!

آیا تا بحال به چنین موضوعی فکر کرده اید؟ و آیا جوابی برای آن پیدا کرده اید؟

وقتی در مورد خواسته تان با شک دعا می کنید ، یعنی اعتمادی به خداوند ندارید . خداوند بزرگ می فرماید بمن اعتماد داشته باشید و طوری خواسته تان را بخواهید انگار که همین حالا به آن رسیده اید. نه با شک و تردید و این یکی از اصول قانون جذب است!

خداوند مهربان و بخشنده است. نباید به قدرت او شک کرد. پس همیشه با اعتماد کامل از او بخواهید، طوری که خداوند نیز این باور را در کلام و قلب شما ببیند. زمانی که قلب شما دست بکار می شود قانون جذب کائنات کارش را آغاز می کند. اگر درصدی احتمال نرسیدن به خواسته را در دل بپرورانید یعنی قدرت خداوند را زیر سوال برده اید. بنابراین می توان به خدا اعتماد کرد و به توانایی او شک نکرد و آنجاست که قانون جذب ، زندگی شما را متحول می کند.

هنگام خواستن از قدرتی عظیم هرگز قدرتش را زیر سوال نبرید: مثلا هرگز نگویید «خدایا میشه من یک ماشین مازاتی داشته باشم؟»  مثبت و محکم از خداوند بخواهید؛ بدون استفاده از کلمات منفی. مثلا بگویید «خدایا من یک ماشین مازراتی میخوام». این جمله را با تک تک سلولهای خود صدا بزنید، قانون جذب قانون باورهاست.

رک و شفاف خواسته تان را از قانون جذب و کائنات بخواهید

با دانلود فیلم « راز قانون جذب کائنات » از چگونگی درخواست خواسته های تان  آگاهی پیدا کنید.

همیشه سعی کنید خواسته تان را شفاف بیان کنید تا قانون جذب کارش را به درستی انجام دهد. اگر از کائنات پول می خواهید مبلغ مورد نیاز را هم باید بگویید. اگر خانه ای زیبا می خواهید، خصوصیات خانه مورد نظر را هم باید بگویید، در غیر اینصورت ممکن است چیزی نصیبتان شود که اصلاً ربطی به خواسته تان نداشته است. به کائنات مستقیم بگویید که چه چیزی می خواهید. با شرح کامل خواسته مورد نظر، تا قانون جذب به خوبی کارش را انجام دهد.

این مسئله را فراموش نکنید که کلمات از قدرتی جادویی برخوردارند. خواسته تان را بنویسید و بر روی کاغذ بیاورید، تا به کمک نوشتن، قدرت کلمات را در قانون جذب تجربه کنید. نوشتن باعث می شود که با قدرت بیشتری در ضمیر ناخودآگاه تان ثبت شود و ارتعاش آن مسیر رسیدن به خواسته را کوتاه تر کند. با احساس کامل و انرژی فراوان یادداشت کنید، قانون جذب انرژی شما را دریافت می کند. به این ترتیب هر زمان به آن نگاه می کنید ارتعاش آن کلمات از شما ساطع شده و به کائنات ارسال می شود.

قانون جذب

قانون جذب و زمان اجابت خواسته

برای رسیدن به جواب این سوال که بهترین زمان اجابت خواسته چه زمانی است ،حتما فیلم « راز قانون جذب کائنات » را دانلود کرده و ببینید.

پس از ابراز خواسته و فرستادن ارتعاش لازم ، خواسته را رها کنید. آرام باشید و بدانید که کائنات در زمان مناسب اجابت خواهند کرد. شاید هنوز زمان مناسب برای دریافت نباشد. باید منتظر باشید و شک به دل راه ندهید؛ قانون جذب در حال خلق رویای شماست. همیشه از خداوند بخواهید که هر چیزی را در زمان و مکان مناسبش به شما بدهد. این گونه خداوند در بهترین زمان که به نفع شما خواهد بود، دعایتان را اجابت می کند. منتظر الطاف الهی باشید.

قانون خلاء را در قانون جذب رعایت کنید.

با دانلود فیلم « راز قانون جذب کائنات »، اطلاعات جامع تری در مورد قانون خلاء کسب خواهید کرد.

همیشه برای خواسته تان جایی باز کنید. اگر به دنبال جفت روحی و نیمه گمشده خود هستید، اگر می خواهید ازدواج کنید؛ باید از هر نظر خود را مهیا کنید؛ مثلاً ، باید به دنبال خرید جهیزیه باشید هر چند اندک.

و یا اگر به دنبال کمدی زیبا هستید، چند دست لباس شیک بخرید، اگر می خواهید خانه ای رویایی داشته باشید و از کائنات خواسته اید، باید شیء ای که برای آن خانه نیاز دارید پیشاپیش بخرید. این گونه خود را برای دریافت خواسته تان از طریق قانون جذب آماده کرده اید.

می توانید از لینک زیر مقاله جفت روحی و نیمه گمشده را مطالعه کنید.

جفت-روحی-و-قانون-جذب

قانونی هست که به قانون خلاء معروف است، اگر چیزی جدید می خواهید ، جا را برای ورود آن باز کنید. مطمئن باشید آن جای خالی با خواسته تان پر می شود.

قانون جذب و اعتماد به شهود قلبی

در این دنیا هر سوالی جوابی دارد و هیچ سوالی نیست که بی جواب بماند، منظورم دریافت پاسخ سوالات در بین انسان ها نیست؛ برای هر سوال بی پاسخ به خداوند رجوع کنید؛ جوابش را باید از خداوندی که خالق جهانیان است بخواهید.

آیا در مسیر رسیدن به خواسته هایتان وقفه ای می بینید؟

آیا می خواهید بدانید که چگونه کائنات به سوالات شما پاسخ می دهند؟

آیا نمی دانید چگونه و چطور به خواسته هایتان از طریق قانون جذب برسید؟

آیا نمی دانید که کدام مسیر، مسیر درست و مطمئن است؟

در ادامه با ما همراه باشید تا ذهنتان شفاف شود و جواب سوالاتتان را بگیرید.

در حین کارهای روزانه به این سوالات فکر کنید. به این باور برسید که خداوند دانای مطلق است. به شهود قلبی اعتماد کنید. به قلبتان باور داشته باشید؛ از روح الهی درون خود بخواهید جواب را به شما بگوید. نشانه ها را دنبال کنید. وقتی اولین جواب را دریافت کردید و به این شهود رسیدید یعنی بیشتر مسیر راه را پیموده اید. راز قانون جذب همین است.

یکی از بهترین راه ها برای شنیدن صدای شهود درونی و خود برتر انجام روزانه مراقبه است. با رسیدن به سکوت ذهن می توانید به راحتی صدای درون خود را بشنوید. پکیج جامع و کامل مراقبه و مدیتیشن به شما کمک میکند تا سکوت ذهن را تجربه کنید و با خود برتر و شهود درونی ارتباط برقرار کنید.

مراقبه و مدیتیشن

با دانلود فیلم « راز قانون جذب کائنات » ، به درک بهتری از شهود قلبی برسید.

قانون جذب و رابطه آن با  قدرت تمرکز

شما آن چیزی خواهید شد که بیشتر اوقات به آن می اندیشید. بنابراین شما می توانید به هر آنچه که می خواهید برسید، اگر به طور مداوم و منظم روی آن تمرکز داشته باشید . قانون جذب، مانند چراغ جادو عمل می کند. اما اول باید یاد بگیرید که چگونه غول درون آن را از خواب بیدار کنید. مشکل بیشتر افراد همین است. آن ها شنیده اند که غول چراغی هست و آرزویشان را برآورده می کند، اما نمی دانند که چگونه باید غول آن را به خدمت خود درآورند.

این را بدانید که زندگی  ما حاصل افکارمان است.

قانون جذب

افکار خوب و مثبت ، سازنده یک انسان خوب و در نتیجه یک زندگی خوب است، و برعکس افکار منفی نتیجه ای جز یک زندگی منفی و فردی منفی نگر ندارد.

انسانی که گرفتار افکار منفی است، تمام دنیا و پیرامون خود را تیره و سرشار از استرس و ترس و اضطراب می بیند. برعکس انسان مثبت اندیش فقط زیبایی ها را می بیند و قانون جذب همیشه در تلاش است تا او را به خواسته هایش برساند.

انسان فقط خواسته هایش را جذب نمیکند، بلکه چیزهایی که از آن می هراسد نیز جذب می کند، هر چیزی که مورد توجه ذهن است و مدام بر آن ها تمرکز می کند جذب می نماید. خواه منفی و خواه مثبت. پس قانون جذب همان چیزی را به شما می دهد که به آن فکر می کنید و انرژی می دهید.

قانون جذب و ارتباط آن با تغییر مسیر ذهن برای رسیدن به اهداف

هر اتفاقی که برای ما پیش می آید چه مثبت و چه منفی، حاصل چیزی است که ما آن را با قانون جذب به سمت خود کشانده ایم. اگر در وضعیت های ناگوار احساس کنیم که به ما ظلم شده است، نمی توانیم با دید صحیح به آن ماجرا نگاه کنیم و تصمیم درست برای حل آن مسئله بگیریم. همچنین با ارتعاش حس ظالمانه به کائنات و مظلوم دانستن خود، چنین اتفاقاتی را بیشتر وارد زندگی خود می کنیم. اگر سرعت گیرهای زندگی نبود ، دنیا کاملاً یکنواخت می شد و هرگز کسی نمی توانست توانایی های خود را کشف کند.

یادمان باشد همه چیز در زندگی به خودمان بستگی دارد و ما مسئول زندگی خود هستیم. حالا در هر وضعیتی هم که باشیم، باید مسئولیت آن را بپذیریم. نباید هرگز دیگران را مسئول دانسته و سرزنش کنیم. هر وضعیتی که فارغ از راحتی همیشگی باشد، ما را بر آن می دارد که خود را بهتر بشناسیم و از آن پیله ی ترس و اضطراب بیرون آمده و انرژی های مثبت را آزاد کرده و مسئله را حل نماییم.  باید باور داشته باشیم که با تغییر ذهنیت مان، میتوان از قانون جذب برای تغییر مسیر زندگی، به سمت بهتر شدن بهره برد.

برای درک بهتر موضوع می توانید از مقاله تسلط بر ذهن و تغییر مسیر زندگی استفاده کنید.

تسلط-بر-ذهن-و-تغییر-مسیر-زندگی

انسان دوست دارد وضعیت زندگی اش را تغییر دهد، اما نمی خواهد تلاشی کند و خود را اصلاح نماید. در نتیجه همیشه در همان نقطه می ماند و از دنیا شاکی است که چرا او را به خواسته هایش نرسانده است و نا خواسته از قانون جذب برای بدتر شدن اوضاع استفاده می کند.

اگر همچنان در مسیر اشتباه گام برداریم، نباید انتظار داشته باشیم که قانون جذب برای ما خوش‌شانسی و موفقیت به همراه داشته باشد. انسان می تواند با برنامه ریزی ذهن ناخودآگاهش زندگی سرشار از خوشبختی و موفقیت را برای خود رقم بزند.

قانون جذب و انرژی حرکتی

انرژی حرکتی و قانون جذب یک رابطه پایدار و مداوم دارند . در فیلم راز قانون جذب کائنات به وضوح چنین مسئله ای بیان شده است.

شاید بعضی از افراد با شنیدن قانون جذب ، تصور کنند که اگر در گوشه ای بنشینند و آرزوهای خود را تجسم کنند و ارتعاش مناسب به کائنات ارسال کنند، بی شک به اهدافشان می رسند.

خداوند می فرمایند: از تو حرکت، از خدا برکت.

در این دنیا هیچ چیزی بدون بها بدست نمی آید. شما برای رسیدن به اهدافتان در کنار بکارگیری جملات تأکیدی مناسب و تجسم و تصویرسازی باید تلاش فیزیکی هم داشته باشید.

این طور نیست که فقط با ارسال ارتعاش به مقصود برسید. باید در کنار همه اینها ، برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید، وقت صرف کنید و کارهایی که برای رسیدن به هدف نیاز است انجام دهید. به طور مثال، می خواهید به مبلغ مشخصی پول برسید، آیا بدون تلاش می توانید به پول برسید؟!!

مسلماً خیر، پس تلاش فیزیکی در کنار باورهای قوی ذهنی به ما کمک می کنند تا به اهدافمان برسیم.

گفتیم که افکار و احساسات ما هم دارای ارتعاش هستند. این ما هستیم که به این افکار جان می دهیم و با ارتعاش احساسات به واسطه ی قانون جذب و تلاش فیزیکی، افکارمان را به اشیاء و اتفاقات خوب یا بد تبدیل می کنیم.
اگر در انتهای شب و وقت خواب برنامه های مثبتی به ضمیر ناخودآگاهمان (در حالت آلفا) داده باشیم، قانون جذب عمل کرده و صبح که از خواب بیدار می شویم، سراسر انرژی هستیم و همان انرژی منشأ حرکت آن روز می شود. می توانیم در همان راستا و هدف حرکت کنیم و یا ممانعت کرده و بر خلاف آن حرکت کنیم.

اگر همسو با همان انرژی حرکت کنیم و مدام در طول روز به آن هدف توجه کنیم به طور تصاعدی ارتعاشات بیشتری به کائنات می فرستیم و هر لحظه به هدف نزدیک و نزدیکتر می شویم.

مراقب رفتارهایی که در طی روز انجام می دهید باشید، مراقب چیزهایی که می بینید و می شنوید باشید، مراقب تمام اطلاعاتی که خواسته و ناخواسته دریافت می کنید باشید، چون همه چیز در جهان ماده دارای انرژی است ، هر واقعه ناخوشایندی که ببینید و بشنوید به درون خود هدایت می کنید و با قانون جذب به آن جان می دهید و اول به خود و بعد به هستی آسیب می رسانید. دقت کنید ابتدا به چاکراهای تان آسیب زده و سپس آن انرژی را قوت داده و به جهان هستی ارسال می کنید و ممکن است حتی به دیگران هم آسیب برسانید.

با پاکسازی هفت چاکرا و دور شدن از انرژی های بلوکه شده و منفی درون خود، سرعت رسیدن شما به اهدافتان بیشتر و بیشتر می شود.

8 گام طلایی راز قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

8 گام طلایی قانون جذب کائنات برای رسیدن به هر چیزی که در ذهنتان به صورت رویا مانده است:

شک و تردید را کنار نهید و برای یک بار هم که شده امتحان کنید. از یک خواسته کوچک شروع کنید و آن را از به وسیله قانون جذب از کائنات دریافت کنید تا مطمئن شوید که قانون جذب بی شک پاسخ می دهد.

1- در قانون جذب قبل از هر چیز، باید ذهنتان آماده باشد.

داشتن ذهنی آماده یعنی فارغ از هیاهوی اطراف؛ یعنی تمرکز به کاری که قرار است انجام دهید. یعنی تمام حواستان در اختیار جذب خواسته باشد، یعنی شرایط را برای رسیدن به خواسته مهیا کنید.

مغز انسان دقیقاً مانند یک ماشین فرمانبردار عمل می کند؛ مغز انسان قادر است که با شکل دادن به  افکاری که ما به او می دهیم آن را به واقعیت تبدیل کند. با کمی تلاش و بکارگیری قانون جذب ، می توانید افکار ذهنی خود را به سمت و سویی درست سوق داده (برنامه ریزی مجدد ضمیرناخودآگاه) و  به هر چه می خواهید دست پیدا کنید.

اگر ذهن انسان مانند رودی آرام باشد کافیست هدف را به آن بدهیم و ذهن با کمک تجسم خلاق و ارتعاشات ما به راحتی با هستی و کائنات ارتباط برقرار کرده و ما را به خواسته مان می رساند؛ قانون جذب کائنات ، ذهنی آرام می طلبد، اما  ذهنی مشوش و پر از سرو صدا، اگر هر روز و هر ساعت هم به آن تذکر بدهیم و خواسته مان را به او گوشزد کنیم، از سر و صدای زیاد درون آن ، نمی تواند صدای ما را بشنود؛ در نتیجه ما فقط دست و پای بی حاصل زده ایم.

یکی از بهترین و بی نظیرترین روشهای رسیدن به آرامش درون و سکوت ذهن جهت بکارگیری هرچه بهتر قانون جذب، انجام مدیتیشن است. سعی کنید هر صبح و عصر این کار را مرتباً انجام دهید.

 

برای کسب آرامش و رسیدن به تمرکز بالا حتما دوره جامع و کامل آموزش مراقبه و مدیتیشن را تهیه کنید.

مراقبه و مدیتیشن

 

مراقبه کنید و آرام شوید. 5 تا 30 دقیقه زمان مناسبی برای رسیدن به سکوت ذهن از طریق مراقبه و مدیتیشن است.

 

2- رابطه قانون جذب و ارتعاش

چطور با ارتعاش مناسب ، خواسته خود را دریافت کنیم؟

در کنار قانون جذب قانون دیگری نیز وجود دارد که قانون ارتعاش نام دارد. هر چیزی در عالم هستی دارای ارتعاش است، شدت ارتعاش را فرکانس می گویند، و هرچه این فرکانس بیشتر باشد انرژی آن هم بیشتر است. افکار ما دارای بالاترین سطح ارتعاش هستند؛ پس به این نتیجه می رسیم که از قدرت و انرژی زیادی برخوردارند، و چه کارهایی که با همین سطح انرژی می توان صورت داد!

انسان ها به طور کل به دو دسته مثبت نگر و منفی نگر تقسیم می شوند. دسته اول افرادی هستند خوش بین و دسته دوم افرادی که فقط بدنبال ابراز و کشف منفی ها هستند، حال ببینید قانون جذب برای این افراد چه چیزی به ارمغان می آورد!؟

دسته اول افرادی هستند که با وجود بدی ها در این دنیا با مثبت نگری نیمه پر لیوان را می بینند و سعی می کنند از دل هر اتفاق و فرآیند منفی، به دنبال نقطه مثبت آن بوده و خیری از آن بیابند. این افراد با استفاده از قانون جذب و ارتعاش مثبتی که همیشه به کائنات می فرستند، بیشتر از آن چه به هستی ارسال کرده اند، دریافت می کنند و شخصیت ها و اتفاقات خوب و مثبت را جذب کرده و بر سر راهشان قرار می گیرد.

دسته دوم افرادی هستند که حتی اگر غرق دریایی از امواج و اتفاقات مثبت شوند باز هم دلیلی برای نقض آن دست و پا می کنند و اصولاً کل دنیا را با عینک بدبینی خود تیره می بینند؛ این افراد فقط به دنبال اندوه و غم و تیرگی های دنیا هستند و اگر همه چیز هم عالی باشد آن ها با دست خود یک اتفاق منفی را رقم می زنند. چون ارتعاشی غیر از این ندارند و ارتعاش آن ها سازنده زندگی شان است. به همین دلیل افرادی از جنس خودشان به آن ها نزدیک شده و اتفاقاتی از این دست برایشان پیش می آید، چون مدام به افکار و احساسات منفی توجه دارند و از بودن در آن وضعیت لذت می برند و  با آن ارتعاش منفی ، نتایج منفی بیشتری را به واسطه قانون جذب به زندگی خود وارد می کنند.

وجود هر دو این شخصیت ها در دنیا نیاز است، تا جهان در تعادل باقی بماند و تمایزی بین خوب و بد وجود داشته باشد و شناخت در انسان بوجود بیاید، بنابراین به این واقعیت انکار ناپذیر می رسیم که قانون جذب برای تمامی افراد ، یعنی هم مثبت نگر و هم منفی نگر یکسان عمل می کند.

قانون جذب
مغز انسان دستگاهی است که ارتعاش تولید می کند. پس با کوچکترین تغییری در حس و حال و افکار و احساسات مان، ارتعاشی متفاوت از قبل را تولید و ساطع می کنیم.

سوالات زیادی درمورد قانون جذب برایم ارسال شد که دائماً این را مطرح می کردند که چرا کسانی که سعی در ساختن زندگی همراه با مثبت اندیشی دارند ، بازهم دچار جریاناتی سراسر منفی و ناگوار می شوند؟

در جواب به این دوستان باید بگویم ، شاید از بیرون در تلاش باشید و ظاهر را ساخته باشید؛ اما به یاد داشته باشید تا از درون به این باور نرسید که ارتعاشات مثبت و منفی می توانند در زندگی ایفاگر نقش موثری باشد، نمی توانید به نتایج دلخواه برسید. تضاد درون و بیرون، همسویی نداشتن ؛ و به همین خاطر چون ارتعاش نقش بسیار مهمی دارد و این افراد فرکانس های منفی را ارسال می کنند و از ته دل امیدی به موفقیت ندارند، قانون جذب همان را برایشان باز می گرداند و باز هم نتایج منفی اتفاق می افتد.
هر چیزی همانند خود را جذب می کند، به طور مثال، نمی توانید انتظار داشته باشید که با منفی نگری و احساسات منفی گرایانه همسری مثبت نگر و خوش بین نصیبتان شود. وقتی باور دارید که همه مردها و یا زنها خیانت کارند نمی توانید زندگی سرشار از وفاداری را بسازید و قانون جذب به چیزی جز احساساتی که شما ساطع می کنید توجه نمی کند، بنابراین چون ذهن شما فقط حول خیانت و بی وفایی می چرخد و آرامشی در درون متلاطم تان نیست همین ارتعاشات را به کائنات ساطع می کنید و مسلماً نتایجی متناسب با همان انرژی برای شما رقم می خورد.

دانلود فیلم راز قانون جذب کائنات قسمت دوم

مستند فیلم راز

دقت داشته باشید مثلاً وقتی به دنبال همسری مهربان هستید، اول باید مهربانی را در درونتان مضاعف کنید و به هستی عشق بدهید تا قانون جذب ، همسری از جنس خودتان نصیبتان کند.
همه دوست دارند به اهدافشان برسند و به تمام آرزوهای خوب که در سر می پرورانند جامه عمل بپوشانند. اما خواستن به تنهایی راه به جایی نمی برد و باید تلاش کرد. باید بدانید و بتوانید از قانون جذب استفاده کنید و خواسته هایتان را جذب کنید. باید یاد بگیرید برای رسیدن به هر خواسته ای از چه مسیری باید گذر کنید.

قانون جذب کائنات همیشه یکسان بوده؛ از ازل تا ابد به همین منوال پیش می رود. این ما هستیم که برای دستیابی به اهداف مان باید مسیر زندگی خود را تغییر دهیم و با تغییر باورهای اشتباه ذهن مان، زندگی زیباتری با توجه به آرزوهایمان بسازیم.

قانون جذب فقیر و غنی نمی شناسد، او فقط مثل یک چراغ جادویی است که در انتظار فرمان شماست، البته برخلاف چراغ جادو که فقط سه خواسته برآورده می کند؛ این غول تا زمانی که از آن خواسته ای داشته باشید در فرمانبرداری آماده است.

تغییر ذهن ناخودآگاه مقوله مهمی است که در مقاله مربوط به آن به تفصیل در این مورد صحبت شده است.

باید تلاش کنید کلامتان را تغییر دهید. باورهایتان را تغییر دهید. عادت های اشتباهتان را تغییر دهید؛ تا قانون جذب دست بکار شود و همه چیز آن طور شود که شما می خواهید.
هیچ زمان تمرکزتان را بر روی چند چیز متفاوت نگذارید. کائنات اگر فرکانس های مبهم دریافت کنند، ممکن است پاسخی غیر از خواسته شما بدهند. پس دقت کنید که بطور واضح خواسته هایتان را مشخص کنید. قانون جذب بدین صورت عمل می کند، درخواستی که شما به کائنات می فرستید از افکارتان ساخته شده است و کائنات به احساسات هماهنگ با افکارتان پاسخ می دهند.

3- نوشتن اهداف و قانون جذب

خواسته های خود را بنویسید. هر روز آن ها را از کائنات طلب کنید. روی آن ها تمرکز کنید. آن هم به صورت منظم! سپس می توانید آن ها را در ضمیر ناخودآگاه تان برنامه ریزی کنید. در قانون جذب از فعل آینده استفاده نکنید!
مثال نادرست: من یک خانه رویایی خواهم داشت!
شما باید در زمان حال درخواست کنید. گویی که هم اینک اهدافتان را در آغوش گرفته اید. جملات مثبت تاکیدی را فراموش نکنید. یکی از تأثیرگذارترین مراحل در بدست آوردن آرزوهایتان به شمار می رود.
از واژه “من” استفاده کنید. به یاد داشته باشید که از کلماتی مانند : لذت، شادی، هیجان و …. هم استفاده کنید، با این کار به قانون جذب سرعت می بخشید. شما باید این کار را هر روز انجام دهید . هر روز اهدافتان را بنویسید. در گوشه ای که راحت هستید بنشینید و با صدای بلند آن ها را بخوانید و مرور کنید و به آن ها فکر کنید.

برای درک بهتر این موضوع می توانید از بخش جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید.

اگر نگران قضاوت دیگران در مورد خودتان هستید، بهتر است مکانی آرام را انتخاب کنید که کسی مزاحمتان نشود.
نکته بسیار مهم: از گفتن جملات منفی به شدت پرهیز کنید.
قانون جذب ، قانون جاری بر زندگی تمام کائنات است.

برای یادگیری بهتر و استفاده صحیح از جملات تاکیدی توصیه میکنم که  از دوره آموزشی « برنامه ریزی مجدد ضمیرناخودآگاه با جملات تأکیدی» کمک بگیرید. چون کلام شما، عصای معجزه گر شماست و زندگی تان را می سازد.

پکیج جملات تاکیدی

4- قانون جذب و تجسم خلاق

یکی از روش های ساختن احساسات مثبت از درون، تصور و تجسم آرزوهایی است که در سر دارید، حس خوب رانندگی با یک ماشین خاص؛ زندگی در یک خانه رویایی ، داشتن کسب و کاری که در ذهن دارید؛ رسیدن به مدارج علمی و یا هر خواسته ای که برایتان به شکل آرزو درآمده است.

تصور داشتن و رسیدن به آن خواسته می تواند سطح ارتعاشی شما را آنقدر بالا ببرد که بسرعت انرژی کثیری به کائنات ارسال کنید و به قانون جذب کائنات شتاب ببخشید. پس بهتر است هر روز این کار را در برنامه روزانه خود بگنجانید. چشمهایتان را ببندید و تجسم کنید؛ اگر واقعا می خواهید به هدفتان برید.
شاید فکر کنید این کار فقط خیال بافی است؟ اما این طور نیست؛ شما از این راه می توانید به تمام زوایای درونتان رفته و همه چیز را به کائنات عرضه کنید تا قانون جذب برایتان به همان شکلی که می خواهید تدارک ببینند.

باید بتوانید مغزتان را آرام کنید و به سکوت برسانید. می توانید این سکوت را از مدیتیشن، رفتن در دل طبیعت، شنیدن موسیقی، قدم زدن در کنار ساحلی زیبا بدست آورید. اما به یاد داشته باشید که رسیدن به سطح مغزی آلفا که بهترین وضعیت در قانون جذب، برای تصور و تجسم کردن است، نیاز به تمرین دارد.
اگر هم نتوانستید و یا قادر نبودید که تجسم کنید؛ آن احساس را در خود مجسم کنید. احساس رسیدن به هدفتان را در درونتان متجلی کنید. حتی می توانید یک عبارت تاکیدی مثبت برای خود بسازید و هر روز تکرار کنید و در دل احساسش کنید. جملات تاکیدی در قانون جذب برای رسیدن به هر آنچه می خواهید معجزه می کند. جملات تاکیدی به چیزی که تجسم می کنید قدرت می بخشد.

بیشتر بخوانیم : معجزه عبارات تاکیدی مثبت در زندگی

در کنار تمام این ها باید باوری قوی داشته باشید؛ به خودتان، به اینکه لایق دست یابی به چنین هدفی هستید و آن را برای خود محال و دست نیافتنی ندانید. باور داشته باشید که آنقدر در این دنیا فراوانی وجود دارد که شما با قانون جذب کائنات به راحتی و بدون اینکه سهم دیگری را بگیرید، از آن متنعم شده و خواسته های خودتان را جذب می کنید.

حسی را که در زمان رسیدن به خواسته تان پیدا می کنید را تصور کنید. هر روز لمسش کنید. هر روز تا زمانی که به خواسته تان برسید، چشم هایتان را ببندید و با احساس واقعی و مثبت تصورش کنید، طوری که همین حالا کامروا شده اید. باید کلام و قلب و رفتارتان طوری باشد که گویا در همین لحظه به خواسته تان رسیده اید. قدرتمندترین مرحله از قانون جذب، تجسم می باشد.
می توانید مکان ساکتی انتخاب کنید، بنشینید، چشمانتان را ببندید ؛ تجسم کنید به تمام اهدافی که برای خودتان درنظرگرفته اید، همینک رسیده اید. همچنین یک تخته آرزوها هم برای کمک به این روند طراحی کنید.
تخته آرزوها از عکس های اهداف شما تشکیل شده است که به تجسمِ رسیدن به آن ها کمک می کند. در قانون جذب گاهی برای بعضی افراد تجسم آرزوهایشان دشوار است و اینجاست که تخته آرزوها می تواند کارساز باشد.

در واقع کارکرد قانون جذب اینگونه نیست که شما فقط یکبار تجسم کنید و به خواسته هایتان برسید! شما باید تجسمِ خواسته های خود را به طور منظم و روزانه انجام دهید. ممکن است تجسم داشتن چیزهایی که هنوز ندارید دشوار باشد. خصوصا در ابتدا و به همین دلیل هم است که شما باید این کار را ترجیحا هر روز و به طور منظم تمرین کنید. متداول بودن این کار به قانون جذب کمک می کند تا بهتر و دقیق تر به هر آنچه می خواهید برسید.
بهترین زمان برای تجسم کردن آرزوها و اهداف دو زمان است: صبح ها بعد از بیداری و شبها قبل از خواب (حالت آلفا) .

با دانلود تمامی قسمت های فیلم راز قانون جذب کائنات ، شگفتیهای قدرت بالای تجسم خلاق را ببینید.

 

 

5-  قانون جذب و نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف

با دانلود فیلم راز قانون جذب کائنات ، نقش بسیار چشم گیر شکرگزاری در قانون جذب را می توانید مشاهده کنید.

حتماً شنیده اید که می گویند: شکرنعمت، نعمتت افزون کند، کفر نعمت از کفت بیرون کند!
شکرگزاری داشته ها باعث می شود که فرکانس شما افزایش یافته و با ارتعاشات مثبتی که صادر می کنید قانون جذب را بیشتر از قبل متوجه خواسته خود کنید و راه را برای دریافت خواسته های بیشتر باز کنید.

قانون شکرگزاری از داشته ها یکی از قوانین مهم در قانون جذب محسوب می شود. قانون بده بستانی که از ازل وجود داشته است؛ اگر بابت چیزهایی که دارید شکرگزار باشید ، آن ها را زیادتر کرده اید و اگر ناسپاسی کنید باز هم از داشته هایی که نادیده می گیرید، کم خواهد شد. دستورالعملی است که ازقبل نوشته شده و اتوماتیک وار به کار خود ادامه می دهد.

قانون شکرگزاری یکی از اصول پایه ای قانون جذب کائنات است که بسیار مهم و ضروری می باشد و برای رسیدن به آرزوها بسیار کاربردی می باشد. با شخص خاصی هم دشمنی ندارد و اصولاً با کسی کاری ندارد؛ فقط وظیفه اش را انجام می دهد. هر چقدر مواد اولیه بیشتری به او بسپارید ، در انتها بیشتر دریافت می کنید. پس نباید انتظار داشته باشید در قبال نپرداختن بها ، چیزی دریافت کنید و صد البته گله و شکایت هم نمره منفی محسوب می شود. پس توصیه می کنم که هوشیارانه تر عمل کنید.

سپاسگزاری مانند یک آهنربا ، نعمت های بیشتری را جذب می کند، هر چه بیشتر قدردان نعماتی که به شما ارزانی شده است باشید، به همان نسبت بیشتر دریافت می کنید. پس تا می توانید شکرگزار و قدردان باشید تا قانون جذب هم به شما بیشتر بدهد.

قانون جذب

به طور مثال اگر در حال حاضر اتومبیلی دارید و به یک اتومبیل جدید می اندیشید باید بدانید که نباید با غر زدن ناسپاسی کنید؛ بلکه باید با تمام وجود برای داشتن آن شکرگزار باشید تا از همین روش به اتومبیل جدید برسید.

اگر فقط یکساعت از زمان خود را به فکر کردن اختصاص دهید خواهید دید که چیزهای بیشماری برای قدردانی و سپاس از خداوند وجود دارد که تا بحال حتی به ذهنتان هم خطور نکرده است.
مهم نیست تا قبل از خواندن این مقاله چگونه زیسته اید! مهم این است بعد از مطالعه این متن تحولی عظیم در خود به وجود آورید و با سپاسگزاری رنگ تازه ای به زندگی خود بپاشید و به هر آنچه که می خواهید با کمک قانون جذب برسید و از آن شگفت زده شوید.

دانلود فیلم راز قانون جذب کائنات قسمت سوم

مستند فیلم راز

ممکن است در زندگی دچار مشکلی شده باشید، اما یادتان باشد که در هر لحظه هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. اگر بر روی مشکلات متمرکز شوید و فکر کنید که تنها هستید؛ مطمئناً قانون جذب تنهایی بیشتری همراه با مشکلات نصیبتان می کند.

همین حالا دست به کار شوید ، کاغذی بردارید و شروع کنید به سپاسگزاری از داشته هایتان. به اینکه راه می روید، نفس می کشید، با چشمانتان همه جا را می بینید، قادر به صحبت کردن هستید، مغزی سالم دارید و می توانید فکر کنید، به اینکه هر روز فرصتی دوباره به شما داده می شود تا به اهدافتان نزدیکتر شوید و با تلاش و پشتکار به آن ها برسید. شکرگزار باشید تا کائنات بوسیله قانون جذب به شما بیشتر عطا کند.

به یاد داشته باشید که هر 24 ساعت یعنی ۸۶۴۰۰ ثانیه، چقدر از این زمان را برای قدردانی از نعمات خداوند وقت می گذاریم؟؟؟

جالب است که بدانید هر زمانی که قدردانی می کنید در واقع به کائنات عشق نثار می کنید و مطمئناً به کمک قانون جذب عشقی بیشتر نیز هدیه می گیرید.

یک لیست شکرگزاری تهیه کنید. هر چیزی که بابت آن از خداوند ممنون هستید را یادداشت کنید. می تواند همسرتان، خانواده، شغلتان، اتومبیل و یا هرچیز دیگری باشد. همچنین در مورد خواسته ای هم که دارید و هنوز آن را دریافت نکرده اید احساس شکرگزاری داشته باشید. به طور مثال: خداوندا! سپاسگزارم برای خانه رویایی که دارم.  احساس مثبت و خوبی که به کائنات ساطع می کنید باعث می شود که قانون جذب دست به کار شود و همان چیز را برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر ناسپاس و گله مند باشید و دائم از نداشته ها بگویید و غر بزنید، این ارتعاشات منفی به کائنات ساطع شده و همان را برایتان هدیه می فرستند. هر چه بیشتر نسبت به داشته هایتان سپاسگزار باشید، قانون جذب نیز خیر و برکت بیشتری به زندگیتان سرازیر می کند، پس شک نکنید که سپاسگزاری قدمی مهم در راه رسیدن به خواسته هایتان می باشد. در همه حال شکرگزار باشید.

قانون جذب

6-  قانون جذب و نقش باور در رسیدن به اهداف (رها کردن)

از طریق دانلود فیلم راز قانون جذب کائنات و به کار گیری نکات کلیدی که از زبان بزرگان این عرصه بیان می شود، می توانید باور خود را تقویت کنید.

بعد از انجام مراحل قبل، باید تمرکز خود را از آن بردارید، زیرا اگر مدام به آن توجه داشته باشید ممکن است دچار ترس و استرس شوید که آیا ممکن است به خواسته ام نرسم؟
پس بهتر است ایمان داشته باشید و همه چیز را به خدا بسپارید تا قانون جذب کار خودش را انجام دهد؛ همه چیز را رها کنید و به خداوند اعتماد داشته باشید. اگر به چنین قانونی اعتقاد داشته باشید دیگر دچار ناامیدی و سرگردانی نمی شوید و  زندگی تان سراسر آرامش و شادی می شود؛ دیگر نباید برای حل مشکلاتتان به تنهایی قدم بردارید و می دانید خدایی هست که پیشاپیش شما حضور دارد و برایتان بهترینها را در نظر گرفته است.

ممکن است زمان ببرد تا به عمق این موضوع پی ببرید اما اگر کمی تمرکز کنید و این مطالب را چند بار بخوانید به این امر مهم دست پیدا می کنید و آرامش را به درونتان هدیه می کنید. به خالق کائنات و قانون جذب اعتماد کنید.

بهتر است بدانیم که هر چه انسان بیشتر خود را با نظام هستی و قدرت بیکران کائنات هماهنگ کند در تمام امور زندگیش به موفقیت بیشتری دست پیدا می کند. اما اگر خود را در تضاد با آن مواجه کند مطمئناً تلاش هایش به هدفی که مدنظرش است ختم نمی شود و جز خستگی و سرگردانی عایدی ندارد.

باور داشته باشید به اینکه در دنیایی با گوش شنوا زندگی می کنیم . دنیایی که بعد از شنیدن آرزوی ما دست به کار می شود تا آن را به واقعیت تبدیل کنند. قبل از هرچیز به این باور برسید که حتما خواسته شما تحقق پیدا میکند، حتی اگر به آن خواسته نرسید کائنات هم سنگ آن را به شما عنایت می کند. قانون جذب عمل میکند، پس باور داشته باشید به اینکه صدایتان شنیده می شود. اگر به تأخیر افتاد شک نکنید.

هر چیزی در زمان مناسبش اتفاق خواهد افتاد. شاید هنوز آمادگی لازم برای دریافت خواسته تان را نداشته باشید. خسته نشوید و اعتماد داشته باشید. کائنات هم به زمان نیاز دارند تا خواسته ای را عملی کند.
برای فعال کردن قانون جذب باید با تمام وجود باور داشته باشید که خواسته شما اتفاق خواهد افتاد. بسیاری از افراد در استفاده از قانون جذب کائنات شکست می خورند.

چون باور ندارند که می توانند به خواسته هایشان برسند. آنها تجسم می کنند که به خواسته های خود رسیده اند. اما در اعماق وجودشان باور ندارند که خواهند رسید. وقتی باور ندارید که به خواسته خود می رسید، در کارهای خود تخریب ایجاد خواهید کرد. چرا که ذهن شما، فکر شما و عمل شما همراستا نیستند!

 

قانون جذب

7-  خواسته تان را از قانون جذب دریافت کنید

پس از گذراندن مراحل قبلی، زمان آن رسیده که خواسته خود را از قانون جذب و این غول چراغ جادو دریافت کنید. اگر زمان مناسب برای دریافت نرسیده باشید باید خواسته تان را رها کنید و صبور باشید.
قانون بخشش را فراموش نکنید. لباس های قدیمی را به کسانی که نیاز دارند ببخشید و کمد لباس را برای لباس های جدید باز کنید.
تنها زمانی می توانید تغییرات نو و شگرفی در زندگی تان ایجاد کنید که چیزهای قدیمی را رها کرده و شرایط را برای ورود چیزهای جدید آماده کنید.
اگر می خواهید دیگران دوستتان داشته باشند، اول باید خودتان به دیگران عشق بدهید. اگر می خواهید دیگران به شما احترام بگذارند، اول خودتان به دیگران احترام بگذارید. اگر می خواهید موفق باشید، کمک کنید تا دیگران هم موفق باشند!
یادتان باشد که فکر کردن به تنهایی نمی تواند حاصلی در بر داشته باشد، قانون جذب این گونه عمل نمی کند.

به این مثال دقت کنید: زنی همسرش را از دست داده بود و سال ها در تنهایی زندگی می کرد. مدتها بود که از تنهایی کلافه شده بود و دلش می خواست همسری داشته باشد تا بتواند در کنارش آرام بگیرد. از قانون جذب کائنات آگاه بود و سعی داشت تا از این طریق زندگی اش را سر و سامانی بدهد. تقریباً همه موارد را انجام داده بود و در تعجب بود که چرا به خواسته اش نمی رسد و قانون جذب عمل نمی کند. مدام قوانین را مرور می کرد.

هر روز عکس همسر سابقش را روبرویش می گذاشت و با او صحبت می کرد. گویی مدام با او زندگی می کرد. هیچ تلاشی برای شکل دادن زندگی جدید نمی کرد و این اشتباه او بود. گذشته را رها نکرده  بود و مدام در گذشته سیر می کرد و انتظار داشت قانون جذب عمل کند و فردی جدید را جایگزین کند.

اگر به دنبال تغییر هستید، باید گذشته را رها کرده تا خلاء ایجاد شود و جایش با چیز جدیدی پر شود.

8- پاکسازی درون قانون جذب عشق

معمولاً کسانی که مدرس دوره های قانون جذب کائنات هستند از این مورد سخن نمی گویند. قلبتان با افکار و احساساتتان در ارتباط است. اگر می خواهید ارتعاشات مثبتی را ساطع کنید باید از درونِ پاک و بدور از تیرگی منتشر شده باشد. درونتان را از هر چه کینه و غم و دشمنی و خشم و قهر و تمام احساسات با بار منفی پاک کنید.
هر چقدر هم تلاش کنید تا ارتعاشات مثبتی را ارسال کنید، اگر از درون آرام نباشید و با پیرامون خود در نبرد باشید، موفق نخواهید شد از قانون جذب برای رسیدن به خواسته هایتان استفاده کنید. تمام احساسات منفی و افرادی که باعث این تیرگی های درونی هستند را رها کنید و قلبتان را مملو از نور خداوندی کنید. مطمئن باشید که مسیر دریافت را زودتر سپری خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: هواپونوپونو و فرمول جادویی پاکسازی درون

اگر افرادی در زندگی تان هستند که انرژی منفی ارسال می کنند ، سعی کنید از آن ها فاصله بگیرید؛ اگر هم جزو افراد خانواده هستند و مجبورید که در کنار آن ها زندگی کنید؛ تمام تلاشتان را بکنید که در آن لحظه از آن جمع دور شوید و یا مسیر صحبت را عوض کنید تا انرژی منفی آن ها را جذب نکنید.

برای دانلود فیلم راز قانون جذب تمام قسمتها به لینک زیر مراجعه کنید

مستند فیلم راز

به یاد داشته باشید که ما می توانیم زندگی مان را تغییر بدهیم، قانون جذب کائنات برای همین به وجود آمده است، اگر خودمان بخواهیم. ما مسئول رفتار و گفتار کسی نیستیم و نمی توانیم کسی را تغییر بدهیم.
همین حالا دست به کار شوید و نقشه رسیدن به یکی از آرزوهایتان را بکشید.

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

242+
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫15 نظرها

 1. با سلام ظاهرا قانون جذب همان تلاش فیزیکی امثال ماهاست که از بوق سحر تا پاسی از شب مسافر کشی میکنیم برای چندر غاز در امد خوب امثال بنده که به غیر از رانندگی حرفه دیگری بلد نیستیم چگونه میتوانیم همزمان با قانون چذب وتلاش فیزیکی به خواسته هایمان برسیم مثلا بنده دوست دارم یه ماشین سانتافه که چند صد میلیون هستش داشته باشم باتوجه به تلاشی که من از صبح تا شب میکنم به عنوان راننده اژانس ودرامد حدو دا یکه نیم مییونی من ماهانه که نشان دهنده تلاش فیزیکی من از صبح تا شب میباشد این امر چگونه امکان پذیر است خوب این یک اصل مسلم است هر بیشتر تلاش کنه بیشتر در امد داره

  1. سلام دوست عزیز
   اگر با دقت مقاله رو خونده باشید، نوشته شده تلاش فیزیکی با باوری قوی به قانون ارتعاش و جذب
   و اگر مواردی که در این مقاله گفته شده رو اجرا کنید به خواسته تون می رسید.
   دوست عزیز شما باید فکر تون رو ثروتمند کنید. ذهن رو باز کنید و مسیرهایی که میتونه شما رو به ثروت و فراوانی برسونه رو
   پیدا کنید. کسب ثروت نه نیاز به تحصیلات داره و نه داشتن پدری پولدار
   فقط تلاش می خواد و تحقیق در مورد افراد موفقی که در همین کشور هستند و از صفر به خیلی جاها رسیدن
   افراد موفق داخل کشورمون و زندگی نامه شون و حتی راه های کسب درآمد از فضای مجازی هم میتونه برای شما چراغ راهی باشه

  1. سلام بیخودی فکر میکنم البته درامد ثابتی ندارم و درامدم کمه استرس بیکاری رو دارم از طرفی عاشق وکالت هستم چهل سالمه الان دانشجوی حقوقم از لحاظ مالی مشکلی ندارم فقط درامد ماهیانه ام کمه همیشه به گذشته فکر میکنم و به بدیهایی که دیگران بمن کردند کارم اکثر اوقات فکره و خود خوری تا حدی که بیشتر موهامو کندم خواهش میکنم کمک کنید به ارامش و به هدفم برسم ممنون

  2. سلام دوست عزیز
   مهم ترین موضوع برای شما اینه که بتونید در زمان حال زندگی کنید و گذشته و آینده ا رها کنید و به آرامش برسید
   یکی از اصول رسیدن به اهداف داشتن آرامش و سکوت ذهن است، شما باید بتونید این آرامش رو در خودتون بوجود بیارید تا قانون جذب برای شما بهتر و بیشتر عمل کنه
   من بهتون مقاله یوگانیدرا چیست را معرفی میکنم. حتما مطالعه کنید.

   http://relaxsomeone.com/what-is-yoganidra/

 2. عالی بود.
  جامع و کامل.
  به نظر من باید در زمینه قانون جذب بیشتر بخوانیم و توصیه میکنم کتاب های خانم استر و کوین ترودو را حتما بخوانید.

  سپاس از نویسنده مقاله

 3. درود بر شما
  من یه سوال خیلی مهم دارم که هرچی مطلب درباره قانون جذب سرچ می کنم به جوابم نمی رسم
  از طرفی میگن خلا ایجاد کن و از طرفی میگن هر روز هدفت رو از کائنات بخواه و تجسم خلاق داشته باش اگه هر روز به خواسته ت فکر کنی و تکرارش کنی و تجسم کنی و بنویسی پس چطور باید خلا ایجاد کرد؟

  1. سلام دوست عزیز. در مورد هدفتون زمانی مشخص رو برای تمرین در نظر بگیرید. میتونید از مضراب عدد ۷ استفاده کنید. ۲۱ روز، ۲۸ روز ، ۳۵ روز و الی آخر
   در این بازه زمانی، جملات تاکیدی، تجسم خلاق، و مواردی که به تمرینات قانون جذب مربوط میشه رو انجام بدید.
   اما بعد از اتمام این زمان رها کنید و منتظر باشید تا کائنات کارشون رو انجام بدن.
   اما در مورد قانون خلا ، اگر به دنبال خرید کفشی جدید هستید، کفش کهنه و بلااستفاده خودتون رو دور بندازید تا خلا ایجاد کرده و با کفشی نو جایگزین بشه.
   امیدوارم جواب سوالتون رو گرفته باشید

 4. من خودم به شخصه خیلی از قانون جذب استفاده کردم و به خیلی از خواسته هام رسیدم، اما هنوز دقیقا درک نکردم که چرا در بعضی چیزها خواستم دیر بهش میرسم یا اصلا نمیرسم.
  آیا قانون جذب در مورد عشق عمل میکنه؟ راهکار خاصی داره؟

  1. این سوال خیلی از افراد که چرا در اکثر مواقع قانون جذب عمل نمیکنه، چرا زمانی که میخواییم به ما داده نمیشه؟
   خب اینگونه سوالات نشان دهنده این موضوع که این افراد هنوز با ساختار و چهارچوب این قانون آشنایی ندارند و باید در موردش بیشتر مطالعه کنن، بهترین راه این که شما مطالعاتتون بالا ببرید و یا در یک دوره قانون جذب شرکت کنید،
   “البته بزودی محصول آموزشی قانون جذب در سایت قرار خواهد گرفت”
   در این محصول تمام واردی که شما نیاز دارید توضیح داده شده.
   در مورد سوالتون درباره قانون جذب در مورد عشق هم میتونید به مقاله جذب جفت روحی مراجعه کنید.
   موفق باشید.

 5. با تحقیقی که من داشتم قانون جذب بیش از ۲۰۰ سال که در موردش بصورت مستقیم کتاب نوشته شده و مطالب بسیار زیادی وجود داره، اما دلیل اصلی اینکه چرا برای همگی مردم قابل لمس نیست چیه؟ چرا همه با اینکه اگر ازشون سوال کنیم متوجه میشیم که از قانون جذب خیلی در زندگی بدون اینکه بدونن استفاده کردن اما نمیشناسنش و نمیدونن چی هست؟
  سوالهای زیادی در مورد قانون جذب وجود داره که بصورت یک راز باقی مونده، مثلا چرا مردم در برابر این موارد سرسختی نشون میدن؟
  اگر باهاشون صحبت کنیم و حتی بهشون مثالهای زیاد و موارد زیادی که خودشون قانون جذب تجربه کردن به یادشون بیاریم باز هم مقاومت نشون میدن و نمیخوان که باور کنن و حتی این موارد به خرافات تشبیه میکنن.
  در حالی که آشنایی با این قانون باعث خیلی اتفاقات خوب در دنیا میشه، دیگه شاهد چیزهایی مثل فقر، گرسنگی، بیکاری، جنگ، فحشا و خیلی موارد دیگه نخواهیم بود و در صورت استفاده عموم از قانون جذب شاهد صلح، فراوانی نعمت، عشق، شادی، کار و درآمد، زندگی و تمام چیزهای خوب میتونیم باشیم. از صمیم قلبم آرزو میکنم که همه بتونن با این نعمت بزرگ خداوند آشنا شن

  1. درود بر شما و این نوع نگاه زیبایی که دارید، حق با شماست، اکثر مردم با اینگونه موارد سعی میکنن مقابله کنن و مقاومت نشون بدن، چون از ابتدا زندگی رو با نگاه دیگه ای یاد گرفتن و دنیارو با چشم دیگه ای دیدن، حالا قرار که تغییر صورت بگیره و این موضوع خیلی سخت، اصولا تغییر سختِ مخصوصا در نگرش به زندگی، قانون جذب یک قانون ثابت شده ست، همونطور که در مقاله ذکر شده دقیقا مثل قانون جاذبه عمل میکنه و این یعنی با اینکه به چشم نمیاد اما خیلی قوی و قدرتمند داره عمل میکنه. هر انسان در این دنیا یک رسالتی رو بر عهده داره و ما اگر به این موضوع که چرا به این دنیا اومدیم و دلیل آفرینش ما چیه پی نبریم حقیقتا وقت خودمون تلف کردیم و در حق خودمون جفا کردیم، پس برای این موضوع شناخت لازم، شناخت هم نیاز به تغییر داره و این تغییرِ که انسانها در برابرش مقاومت نشون میدن و خودشون در بند چیزی بنام روزمرگی قرار دادن. قانون جذب یک راه و روش فوق العاده برای همه انسانهاست، در دنیا به قدری نعمت و فراوانی وجود داره که هر چقدر که ما طلب کنیم داده میشه، یکی از راههایی که میشه به دیگران این قانون معرفی کرد استفاده از قانون جذب برای رسیدن به اهداف و خواسته های خودمون، چون اینجوری باور پذیرتر به نظر میرسه و دیگران به نسبت راحتر اعتماد میکنن و برای تغییر خودشون اقدام میکنن. پس بهتره که از خودمون شروع کنیم و از این قانون در راستای رسیدن به اهدافمون استفاده کنیم تا عزیزان و اطرافیانمون هم بتونن آشنا شن و استفاده کنن.
   موفق باشید.

 6. مطلب خوبی بود ممنون, اما من هنوز پر از سوال هستم
  اول مدیتیشن چجوری انجام بدم؟ واقعا تاثیر داره؟
  دوم اینجوری که من همش دارم در رویا زندگی میکنم و کنترل زندگی واقعی رو از دست میدم در نهایت وقتی نرسیدم پر از عقده کمبود میشم؟
  سوم من بنویسم من ثروتمند هستم, یکی این نوشتم ببین که مسخرم میکنه, پس باید قایمش کنم و اگر خجالت آور به چه دردی میخوره؟
  چهارم به هیچ وجه نمیتونم تجسم کنم که پولدارم, موفقم, شادم چون نیستم وقتی نیستم چجوری بگم هستم؟
  واقعا سپاسگزاری اینقدر مهم
  موضوع اصلی من باور, چند بار خواستم از قانون جذب استفاده کنم اما نشده, من الان ماشین میخوام, ویلا میخوام پول میخوام چهل سالگی میخوام چیکار, الان میخوام خوش باشم و شادی کنم اما نتونستم, قانون جذب یکبار باید بدردم میخورد, اما نخورد…

  1. درود بر شما دوست عزیز
   بله مدیتیشن موثره.. شما می تونید از تمرین تمرکز روی شمع شروع کنید
   خیر دوست عزیز، من احساس میکنم شما در درونتون میخواهید که با این واقعیت که قانون جذب تاثیر گذاره مقابله کنید و اساساً اعتقادی بهش ندارید. اگر شما خودتون رو در موقعیت یک آدم پولدار تجسم نکنید هرگز نمی تونید به اون جایگاه برسید. باید قبل از رسیدن باور داشته باشید که شما موفق هستید. توصیه میکنم دوباره و دقیق تر این مقاله رو بخونید.
   نوشته «من ثروتمند هستم» باعث میشه به مرور زمان در ضمیر ناخودآگاهتون نقش ببنده و کائنات به تکاپو بیفتن تا چیزی که شما بهش در ضمیر ناخودآگاهتون فکر می کنید رو انجام بدن. شما قبل از هر چیز باید باور داشته باشید که قانون کائنات جواب میده. میتونید از یک آزمایش کوچک شروع کنید و به خواسته تون برسید.
   بله سپاسگزاری بسیار مهم. شکر نعمت نعمتت افزون کند. مقاله ای که درمورد سپاسگزاری نوشتیم رو مطالعه کنین
   باورتون رو با مشاهدات کوچک قوی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا