آرامشآرامش درونخودسازیقانون جذبمثبت اندیشیمدیتیشنموفقیت

دانلود مستند فیلم راز برگرفته از کتاب راز

دانلود مستند راز – مطمئناً شما دوست عزیزی که در حال مشاهده این صفحه (مستند فیلم راز ) هستید با خانم راندا برن نویسنده کتاب راز آشنا شده اید.  کتاب راز برای اولین بار به طور وسیع در مورد قانون جذب و راه های رسیدن به خواسته های ذهنی صحبت می کند. مسئله ای که شاید برای هر فردی جذاب باشد. مطالب این کتاب آن قدر گیرا و جالب توجه بود که پس از انتشار به 44 زبان دنیا ترجمه شد.

حالا همه دنیا از معجزه راز باخبر بودند. این اشتیاق به حدی رسید که عده ای تصمیم گرفتند تا مستندفیلم راز را تهیه کنند. بسیاری از افراد علاقه ای به خواندن کتاب ندارند و این بهترین فرصت بود تا این اکتشاف عجیب و عظیم را به گوش همه برسانند. دین مستند فیلم راز برای خود من که از قبل کتاب را مطالعه کرده بودم بسیار جالب بود و باعث شد خیلی از سوالات ذهنی ام برطرف شود.

دانلود مستند راز

همیشه اما و اگر و چراهای زیادی در ذهن انسان وجود دارد و در پس هر مسئله ای به دنبال چراهای ذهنش می گردد. شور و شوق وصف ناپذیری پس از دیدن مستند فیلم راز وجودم را فرا گرفت. با نشان دادن شخصیت های فیلم که همگی به خواسته هایشان رسیده بود، اشک شوق در چشمان جمع شده بود. شما عزیزان می توانید با دانلود مستند راز با قانون جذب آشنا شده و به تمام آرزوهای خود دست پیدا کنید.

قسمت اول فیلم مستند راز

لینک دانلود مستند راز

به طور مثال، در مستند فیلم راز بیماری که پزشکان از او قطع امید کرده اند و او با اعتماد به همین قانون جذب خواسته، خط قرمزی بر تمام تصورات علم پزشکی کشید و سلامت خود را بازیافت. دیدن چنین صحنه هایی انسان را بر آن می دارد که دست به کار شود و در ذهن از خود بپرسد، چرا من نتوانم؟؟!!!

بیشتر بخوانید: قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

به همین علت پس از مطالعه چند باره این کتاب و دیدن مستند فیلم راز تصمیم گرفتم که من هم نقشی بر دفتر زندگی ام بزنم. نقشی که دلم را گرم کند و به خودم ثابت کنم که می توان به خواسته رسید، اگر راهش را بلد باشیم و در مسیر درست گام برداریم. من با استفاده از همین قوانین به خیلی از رویاهای ذهنی ام جامه عمل پوشاندم.

دانلود مستند راز

در این راه سعی کنید که با خودتان صادق باشید و از ته دل بخواهید که در این مسیر قرار بگیرید. بخواهید که تغییر کنید و زندگی را آن طور رقم بزنید که همیشه آرزویش را داشتید.

قسمت دوم مستند فیلم راز

لینک دانلود مستند راز

دانلود کنید

مستند فیلم راز صحنه هایی باورنکردنی دارد که در ذهن حک می شود. در خلال به تصویر کشیدن شخصیت های داستان که قانون جذب زندگی شان را متحول کرده، اساتید بزرگی مانند جک کنفیلد هم از تجربه های خود در زندگی صحبت می کنند.

هیچ گاه به خواسته های تان به دید رویا و آرزو ننگرید. ایمان داشته باشید که اگر درست بخواهید ، به شما داده خواهد شد. بیایید تصور کنیم که کائنات تحت امر خداوند به صدای ما گوش می دهند، اما چون همه چیز در این دنیا از نظم زیادی برخوردار است، کائنات هم از آن مستثنی نیستند و باید هر خواسته ای مراحل قانونی خود را طی کنید تا موفق به امضای نهایی و دریافت خواسته شود.

قسمت سوم مستند فیلم راز

 

پس با این دید دقت کنید که تاکنون چگونه خواسته اید؟ مراحل گام به گام خواستن در مقاله به تفصیل شرح داده شده است. امیدوارم با تماشای مستند فیلم راز شما هم به آرزوهای خود برسید. برای یکدیگر دعا کنید و به کائنات انرژی مثبت و عشق ارسال کنید تا جهانی پر از آرامش و عشق و دوستی داشته باشیم. مستند راز را حتما دانلود کرده و ببینید و مسیر زندگیتان را به سوی سعادت و خوشبختی تغییر دهید. در نظر داشته باشید شما لایق بهترین ها هستید.

 

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

56+

نوشته های مشابه

‫7 نظرها

  1. سلام دوست عزیز. احتمالا شما تمرکز خوبی ندارید، من بهتون توصیه میکنم که برای آرامش بیشتر حتما از پکیج یوگانیدرا که نوعی آرامش دهنده ذهن و دور کننده افکار منفی از ذهن، هستش استفاده کنید. روزانه با نهایتا نیم ساعت به آرامش و تمرکز می رسید. در مورد قانون جذب هم باید بگم که تلاش ذهنی بدون تلاش فیزیکی جوابگو نیست. ارتعاش مثبت به هدفتون بفرستید و تجسم مثبت داشته باشید . باز هم سوالی بود کامنت کنید تا راهنمایی تون کنیم.

   1. من تمام قوانین قانون جذب رو مطالعه کردم و بررسی کردم.در هیچ جا خبری از تلاش فیزیکی نبوده واسه رسیدن به خواسته،به اون چه فکر میکنی میرسی و بهش ایمان داری.تنها کار فیزیکی ک گفته شده نوشتن اهداف نه تلاش فیزیکی ک شما میگی بدون تلاش فیزیک امکان پذیر نیست.اینکه شما تلاش فیزیکی کنی یک امر بدیهی مثل افراد معمولی میشی

    1. دوست عزیز سلام
     این سخن پروردگاره : از تو حرکت از خدا برکت.
     حالا شما هر جوری دوست دارید تفکر کنید و فقط با تلاش ذهنی تو خونه بشینید و براتون از آسمان طلا بباره.
     شما یک انسان هستید و باید تلاش کنید تا به اهدافتون برسید، تلاش فیزیکی در کنار باورهای قدرتمند ذهنی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن