آرامشآرامش درونجملات تاکیدیمثبت اندیشیمدیتیشنموفقیت

جفت روحی و قانون جذب

5.0
121

جفت روحی  (twin flame) – قانون جذب قانونی انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا و … در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی، به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد، پس برای جذب جفت روحی باید از قانون جذب استفاده کرد.

جفت روحی چیست ؟

جفت روحی چیست ، سوالی که انسان سالهای بسیاری ست از خود می پرسد. شاید واژه نیمه گمشده برایتان آشنا باشد. بعضی ها بر این عقیده اند که از ازل یک روح به دو نیم شده و به صورت (یین و یانگ و یا زن و مرد) در دنیا برای رشد و پیشرفت و شناخت و معرفت فرستاده شده اند . پس در طرح الهی هر شخصی کسی وجود دارد که روح او را کامل می کند. حضور جفت روحی در زندگی، موضوعی است که همیشه باعث دغدغه درونی انسان بوده است. رفع تنهايي اولين درد درونی و داشتن همدهی که ناگفته حرف های دل را بداند همیشه ذهن و روح انسان را درگیر خودش کرده است. شاید حتی خودش هم نداند که چه می خواهد، اما به واقع از درون به دنبال رسیدن به آن است. همیشه به دنبال کسی است که در کنار او آرام و قرار  بگیرد، آرامشی درونی و طولانی مدت، نه از ، سرخوشی های آنی. این شخص در واقع همان جفت روحی  و نیمه گمشده شماست.

دنیای ما دنیای ارتعاشات است. هر چیزی فرکانس مختص به خود را داراست. پس عجیب نیست اگر بگوییم که برای جذب جفت روحی خود باید فرکانس مناسب را ارسال کنیم.

و اما، این نیمه گمشده و یا جفت روحی را چگونه می توان یافت؟!

چگونه باید ارتعاش مناسب را ارسال کرد؟

نکته مهمی است که اگر به آن دقت نکنیم در شناخت جفت روحی دچار اشتباه می شویم.
با ما همراه باشید تا به پاسخ تمام سوالات خود  برسید.

قبل از یافتن جفت روحی، خودت را بشناس

هر فردی شخصیت خاص خود را دارد و بد یا خوب، خودش را قبول دارد و برای کامل شدن روحش به دنبال آن جفت روحی می گردد که در کنارش به آرامش برسد. این آرامش یعنی این که آن فرد شبیه به او باشد، نه از لحاظ ظاهری؛ بلکه با خصوصیات اخلاقی او همسو باشد.

پس دقت کنید که چه هستید و چه می خواهید!
هدفتان از ازدواج چیست؟ صرفاً داشتن یک جفت، یا جفتی از جنس آرامش؟!!!

یادتان باشد که هر چیزی همانند خود را جذب می کند!

اما در مورد جفت روحی توصیه می کنم که ابتدا به شناخت کافی از خود برسید. با خودتان روراست باشید. اخلاقیات خود را موشکافی کنید. کمی به درون خود سفر کنید و خود را پیدا کنید. بدون هیچ گونه تبعیضی به جستجوی درونی بروید و تمام روحیات درونی خود را پیدا کرده و در جایی بنویسید.

قبل از اینکه به دنبال شخصی بگردید که همه دنیا را در حضور او ببینید، خودتان را پیدا کنید. تا خودتان را نشناسید نمی دانید که چه می خواهید و به دنبال چه شخصیتی می گردید! این کار با یک ساعت و یک روز انجام نمی شود. برای خودتان و آینده تان وقت بگذارید. برای آرامش درونتان و متعالی شدن روحتان زمان صرف کنید. بهترین راه انجام مدیتیشن های روزانه است. سعی کنید ابتدا دریای طوفانی درون را آرام کنید.

برای کسب آرامش و رسیدن به تمرکز بالا حتما دوره مدیتیشن با شمع را تهیه کنید.

مراقبه-با-شمع

هیچ چیزی در این دنیا به رایگان وجود ندارد. هر چیزی بهایی دارد و باید برای آن هزینه ای پرداخت کرد. منظور از هزینه صرفاً پرداخت مبلغی پول نیست!!!

بهترین صید ماهیگیران زمانی است که طوفان دریا آرام می گیرد. اکثر افراد در این زمانه دچار کشمش های درونی هستند و وجودشان نا آرام است. حتی خودشان هم نمی دانند به کجا می روند و چه می خواهند.

برای رسیدن به آرامش افراد زیادی را وارد زندگی خود می کنند، به امید آن که یکی از این افراد همان جفت روحی باشد و با حضور آن آرامش محض را لمس کنند.

پس خواسته ها و تمایلات درونی تان را که با آن به آرامش مرسید در نظر بگیرید. اگر شخصی با همین خصوصیات روحی، به عنوان جفت روحی می خواهید باید ابتدا در وجودتان این خصوصیات را پر رنگ کنید و بر روی آن ها تمرکز کنید. یادتان باشد ارتعاشی که به عالم هستی ارسال می کنید مانند بومرنگی به شما باز می گردد. نمی توانید به انتظار شخصی صادق و وفادار باشید، در حالی که خودتان در زندگی وفادار و صادق نیستید.

و توصیه مهم تر اینکه برای یافتن جفت روحی با چشم سر به دنبال آن نگردید، و با وارد کردن افراد گوناگون به زندگی تان روحتان را نرنجانید؛ مطمئن باشید آن شخص که سهم الهی شماست بر سر راهتان قرار می گیرد و با نشانه هایش او را خواهید شناخت.

قرار نیست با یافتن جفت روحی خود، خود را تغییر داده و شبیه او شوید، بلکه شما ذاتاً در بیشتر موارد چون آینه ای برای یکدیگر هستید و نقاط ضعف و قوت یکدیگر را  نشان داده و میپذیرد و در جهت کامل تر شدن گام بر می دارید.

آیا جفت روحی همان فرد ایده آل من است؟

شاید بپرسید آیا ممکن است شخص ایده آل من وجود داشته باشد ؟ بله هر فرد به عنوان یک پیشامد تلقی می شود و در این جمعیت میلیاردی جهان یک نفر جفت روحی شماست.

پس باور داشته باشید اگر هم جهت با کائنات باشید به کمک قانون جذب به جفت روحی خود می رسید.

ممکن است انسان های زیادی در زندگی بر سر راه شما قرار بگیرند، اما فقط یک نفر می تواند جفت روحی و واقعی شما باشد. پس اگر دلایل و نشانه هایی را که خواهیم گفت در فرد موردنظر نیافتید، به هیچ عنوان در بودن کنار او اصرار نورزید. چون اگر با سماجت بخواهید او را نگه دارید، این شانس که هر جفت شما بتوانید در کنار جفت واقعی خود به خوشبختی واقعی برسید از دست خواهید داد. در واقع زندگی 4 نفر را از گردونه نظم کائنات  و رسیدن به خوشبختی و شادی محض دور می کنید. (خودتان و شخص موردنظر و دو نفری که به واسطه رابطه اشتباه شما از جفت روحی خود دور شده اند).

 

جفت-روحی-3

 

افلاطون بر این عقیده بود كه خداوند روح انسان را مدور و به شكل كره خلق كرده است ؛ آنگاه هر یك را به دو نیمه تقسیم نمود و هر نیمی را در جسمی قرار داد و هر جسم چون با جسم دیگری  برخورد كند كه نیمه دیگر روحش در آن است بخاطر همین مناسبت قدیم كه بین آنها ست، میان آنها عشق پدید می آید. شاید به همین علت افلاطون گفته است : عشق نزدیك ترین دوست آدمیان است و شفابخش درد هایی كه راه خوشبختی را بر بشر گرفته اند.

بیشتر بخوانید: قانون کارما و تاثیرات آن در زندگی روزمره

پس همیشه آگاه باشید که اگر جفت روحی تان بر سر راهتان قرار گرفت و نشانه ها با فرد مورد نظر یکسان بود، آن فرد را جذب کنید.

نقش ارتعاش در جذب جفت روحی

یکی از پایه های مهم در قانون جذب خواسته، و همچنین جذب جفت روحی ارتعاش مناسب می باشد. ارتعاشات از احساسات و افکار ما تولید می شوند. اگر به موضوعی که علاقه داریم و باعث شادی درونی ما می شود، فکر کنیم و آن را از درون لمس کنیم، ارتعاشی مثبت در مورد آن موضوع به کائنات ارسال می کنیم و در واقع به آن فرمان می دهیم که بیشتر آن موضوع را وارد زندگی ما کند.

قانون جذب می گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود. هیچوقت نباید فراموش کنیم که ما به چیزی که فکر میکنیم میرسیم، نه به چیزی که دوست داریم! همیشه یک فکر خوب، یک حس خوب به دنبال می آورد. پس سعی کنیم حس خود را سرشار از عشق و شوق کنیم.در مورد جذب جفت روحی هم این مقوله مستثنی نیست.

پس تا اینجا متوجه شدیم که باید مراقب افکار و احساساتی که از آن فکر در ما به وجود می آید باشیم، تا فرکانسی که از آن ساطع می شود با جذبی بیشتر به ما برگردد. در یک کلام اگر می خواهیم چیزی را جذب کنیم باید در مدار همان موضوع فرکانس ارسال کنیم و یا به زبان ساده تر در همان مدار و فرکانس قرار داشته باشیم. اگر می خواهید جفت روحی خود را جذب کنید این را بدانید که باید فرکانس درستی را ارسال نمایید.

برای مطالعه کاملترین مقاله در مورد قانون جذب به لینک زیر مراجعه کنید.

قانون-جذب

 

رابطه ذهن ناخودآگاه و جذب جفت روحی

ذهن خودآگاه با چشم و گوش می بیند و با علت و معلول و استدلال همه چیز را بررسی می کند و محدود و ساده نگر است.ممکن است درست یا نادرست فردی را ببیند و با ذهن استدلالی و الگوهای فکری، او را برای ادامه زندگی مناسب ببیند، فارغ از اینکه آن شخص جفت  روحی او می باشد یا خیر! ن

 اما ذهن ناخودآگاه فراتر از این چارچوب است و با اتصال به کائنات به پاسخ تمام سوالاتش می رسد و روح را آرام می کند و معجزاتش را لمس می کند.

اگر کار را به ضمیر ناخودآگاه بسپارید آن جفت روحی پیدا می شود و همه چیز عالی پیش می رود. فراموش نکنید که ندای درون همیشه راست می گوید. چون شما خواسته اید که او را بیابید.

آدمی وقتی به نیمه خود می رسد، حس محبت و دوستی و نزدیکی می كند و اگرمیسر باشد نمی خواهد لحظه ای از نیمه خود جدا شود. می خواهد تمام لحظات را با او بگذراند اما اگر سوال كنی نمیداند و نمی تواند علت را برای شما بگوید؛ چرا كه عشق آنها به یکی شدن، به منظور بهره مندی عاشقانه از هم نیست، بلكه چیزیست كه جان طالب آنست و زبان از بیان آن عاجز است .
جفت-روحی1

نشانه های جفت روحی

جفت روحی در واقع شریك واقعی هر انسان است و از آنجا كه هیچ دو روحی كاملا شبیه هم نیستند، جفت های روحی نیز مكمل هم هستند و در تمام دوران زندگی در بیخبری در حال مهیا ساختن خود برای رویارویی با یكدیگرند.
وقتی در کنار هم قرار می گیرند، روابط آنها بسیار آرام و روان است، با یكدیگر همسو و هماهنگ هستند، و چیزی را که نیاز بدانند به سوی خود جذب می کنند. آنها از نظر آگاهی هم سطح هستند و برای رسیدن به اهدافشان به یكدیگر نیازمندند. بنابراین می توانند در رشد و پیشرفت و تعالی روحی یكدیگر نیز سهیم باشند.

لینک جذب جفت روحی

با وجود او، آرامش محض را لمس می کنید و انگار قبل از او زندگی قابل وصفی نداشتید. همه دنیا را در وجود او می بینید و بدون او دیگر دنیا را نمی خواهید. اگر لحظه ای از کنارتان دور شود احساس می کنید که چیزی گم کردیده اید. هراسان و سرگردان به دنبال ردپایی از او می گردید. حسی که هیچوقت تا قبل از آن لمس نکرده بودید.

شما با جفت روحی خود رابطه تله پاتیک قوی دارید و حتی از درد و نگرانی ها و اضطراب یکدیگر را حس می کنید بدون اینکه کلامی بر زبان آورده شود. رابطه عاشقانه شما آن چنان عمیق و صادقانه است که برای دیگران شگفت آور جلوه می کند. شما در کنار جفت روحی خود به درجه ای از رشد و تعالی و پیشرفت می رسید که از درون به خود نهیب می زنید که رابطه های گذشته همگی اشتباه بوده اند تا با چشمی باز و آگاهی بیشتر وارد این رابطه شده و بابت آن از خداوند سپاسگزار باشید.

بیشتر بخوانید: قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

جفت روحی شما بهترین عشق و ایده آلترین فرد زندگی شماست و اگر شما در کنار هم قرار بگیرید، بهترین زندگی را به دست خواهید آورد. زیرا وقتی شما با هم هستید از هر جهت همیشه شاد و خوشبخت خواهید بود و عشق شما روز به روز بیشتر می شود.

 

چگونه جفت روحی خود را پیدا کنیم ؟

جذب هر چیزی از ضمیر ناخودآگاه ساخته است. مسیر رسیدن به اهداف از ذهن ناخودآگاه شروع می شود. یکی از بهترین راه های فرمان دادن به آن عبارات تاکیدی می باشد.

این عبارات را هر روز در ابتدای صبح و در انتهای شب قبل از خواب بنویسید و تکرار کنید: قانون جذب معشوق

«هم اکنون به لطف الهی جفت روحی من در زمان و مکان مناسب بر من عیان می شود» مراقبه جذب جفت روحی

«به لطف الهی هم اینک عقد من و جفت روحی ام که در آسمانها بسته شده است، هم اکنون بر زمین پدیدار خواهد شد»

« هم اینک من‌ با جفت روحی خود یکی می شوم تا ابد الاباد»
>می گوییم در زمان و مکان مناسب، زیرا اگر در وقت و مکان نامناسبی با او برخورد کنید، ممکن است یکی از شما در وضعیت درستی برای پذیرش این تحول نباشید و ناخواسته راهتان از هم جدا شود. ذهن ناخودآگاه با داشتن شعور کیهانی و برتر شخص موردنظر را پیدا می کند. سپس قانون جذب دست به کار می شود و مسیر را هموار می کند تا شما را به هم برساند.
پس از روبرویی و یافتن جفت روحی کار شما آغاز می شود. حال باید تمام سعی خود را بکنید تا هر چه بیشتر رشد کنید و رسالت خود را به انجام برسانید. دقت کنید که در بیشتر مواقع ممکن است در زمانی که اصلاً انتظارش را ندارید با جفت روحی خود مواجه شوید، اما بدانید زمانی که از هوشیاری برتر جفت روحی خود را طلب کرده اید، باید همیشه هوشیار و آگاه باشید تا فرصت مناسب را از دست ندهید.

روش دیگری که می تواند در یافتن جفت روحی به شما کمک کند این است که در وقت خواب و حالت آلفا بخواهید تا او را در خواب ببینید و از او نشانه هایی دریافت کنید .

همچنین در طول روز مراقب کلام و افکار خود در مورد جفت روحی خود باشید، تا ارتعاش مناسب را ارسال کنید و دل و کلامتان یکی باشد تا کائنات دچار تناقض نشوند.

آیا معشوق شما همان جفت روحی شماست؟

ممکن است به کسی علاقه مند شده باشید. ممکن است در یک نگاه عاشق کسی شده باشید. ممکن است یک حس درونی و عاشقانه نسبت به شخصی در دل داشته باشید و حتی به او هم در این مورد چیزی نگفته باشید. اما آیا این شخص همان نیمه گمشده  و جفت روحی شماست و یا یک فرد اتفاقی که بر سر راهتان قرار گرفته؟؟!!

سوال مهم و جالبی است که اگر جواب آن را بدانید به راحتی می توانید جفت روحی خود را از طریق قانون کائنات ، جذب کرده و زندگی زیبایی سرشار ار عشق و آرامش را در کنار او سپری کنید. یکی از راه های جذب جفت روحی مدیتیشن است. شما در مراقبه می توانید از شعور کیهانی و هوشیاری برتر خود سوال کنید که آیا شخص موردنظر همان جفت روحی شماست؟! از خرد لایتناهی بپرسید و بخواهید تا یاری تان کند. شهود را دریابید و مطمئن باشید که بهترین پاسخ را به شما می دهند.

پاسخ این سوال راه را برای شما هموار می کند. اگر این شخص همان جفت روحی شما باشد یعنی ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه شما در یک راستا پیش رفته اند ، پس تلاش کنید و از طریق قانون کائنات او را جذب کنید . در غیر این صورت به سادگی او را رها کنید؛ چون ممکن است این ارتباط منجر به ازدواج شود و هیچ تضمینی برای پایداری و ثبات این ازدواج وجود ندارد.

نگران نباشید، تمام افراد دارای جفت روحی هستند. برای هر انسانی “نیمه ای دیگر”یا انتخاب الهی وجود دارد. این دو به یک عالم ذهنی تعلق دارند و خداوند آن ها را به هم پیوند داده است. پس احدی جدایشان نخواهد و نتواند کرد.

 

جفت-روحی4

 

مدیتیشن (مراقبه) جذب جفت روحی

1- مکانی آرام و ساکت را در نظر بگیرید. می توانید یک موسیقی آرام و عاشقانه و بی کلام پخش کنید.

2- در وضعیتی راحت نشسته و یا دراز بکشید.

3- چند نفس عمیق بکشید و چشمان خود را ببندید.

4- خود را در باغی زیبا و رویایی تجسم کنید. به تک تک زیبایی های چشم نواز باغ تمرکز کنید.

5- با هر دم انرژی های مثبت را از محیط دریافت کنید و در بازدم انرژی های منفی را خارج کنید.

6- از زیبایی باغ لذت ببرید.

7- نوری سفید رنگ از تاج سر تا انگشتان پای شما را در بر می گیرد. آرامشی درونی از حضور در آن مکان به شما دست می دهد.

8- ارتعاش این امواج سفید و نورانی به اطراف گسترده شده است.

9- حسی جادویی در وجود شماست و انگار به انتظار معجزه ای زیبا هستید.

10- با هر دوم و بازدم این ارتعاشات قوی تر می شوند.

لینک جذب جفت روحی

11- حس عاشقانه ای درون شما موج می زند و از کائنات می خواهید که در آن لحظه ناب، جفت روحی خود را ملاقات کنید.

12- همانطور که مشغول راز و نیاز با کائنات هستید و از حضور در آن محیط رویایی غرق لذت هستید، به آهستگی  به سمتی هدایت می شوید. چیزی شما را به سمت خودش می کشد.

13- هر چه جلوتر می روید ارتعاش نوری را حس می کنید. ضربان قلب شما تندتر شده است، اما در کمال تعجب نگران نیستید و خوشحالید.

14- ارتعاشات قوی و قوی تر شده و با چشم آن را می بینید. وقتی به شما می رسد حضور یک فرد را مشاهده می کنید که با چشمان خندان به شما می نگرد.

15- ارتعاشات  شما به سمت هم به شدت زیاد است، مانند قطب مثبت و منفی .  احساسی شیرین و دلچسب از حضور آن فرد در کنارتان دارید.

16- صدایی از درون به شما ندا می دهد که جفت روحی خود را یافته اید.

17- با لبخند و شادی درونی به هم خیره شده اید. ارتباط چشمی و کلامی بین شما برقرار می شود. از حضور هم غرق آرامشید.

18- از ترکیب ارتعاشات شما رنگ های زیبایی به اطراف ساطع می شود.

19- ازدواج شما در حضور کائنات انجام می شود و بهترین لحظات را در کنار هم تجربه خواهید کرد.

20 – حالا آرام آرام به جسم فیزیکی خود برگردید و تمام آن تجسم های زیبا را به یاد آورید.

21- این تمرین را هر روز انجام دهید تا جفت روحی خود را پیدا کنید.

لحظاتی سرشار از عشق و خوشبختی در کنار جفت روحی خود داشته باشید.

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

203+

نوشته های مشابه

‫46 نظرها

 1. سلام خداقوت.ببخشید میخوام پکیج را بخرم فقط خواستم بدونم شما توی پکیج جذب جفت روحی فایل سابلیمینال و تمرین های جذب را هم قرار دادید؟

 2. سلام.ممنون از مطلب بسيار خوب و جالبتان.
  به نظر من اينكه جذب جفت روحي فقط مختص افراد مجرد هست درست نيست…نمي دانم تاكيد شما بر اين مساله به دليل نگراني از پيشامدهاي احتمالي است يا دليل ديگري داريد…
  جفت روحي قسمت نهايي زندگي ما و دليل و طرح الهي زندگي هر فرد است و گاهي بدون تلاش فرد و حتي بدون اينكه در مورد اين مسائل متافيزيكي اطلاعي داشته باشد در صورت داشتن شرايط روحي مناسب به فرد شناسانده مي شود و راه رسيدن به او حتي اگر اورا پيدا كرده باشيم از ظلم به ديگري يا خيانت و..كه كارما را سنگين تر مي كند، نمي گذرد و اين بر عهده ي كائنات و ضمير ناخودآگاه ماست كه در زمان و مكان مناسب ما را به هم برساند و وظيفه ي ما تسليم و پذيرش شرايط موجود است.
  به نظر من آنقدر اين موصوع ارزشمند است كه بايد بدون ترس و واهمه آن را طلب كرد و توكل كرد…هر چند سختي بسياري داشته باشد.

  1. سلام
   در این زمانه چیزی به عنوان ازدواج اجباری وجود نداره و اکثریت افراد با شناخت و از روی علاقه شخصی جفتشون رو پیدا میکنن و متاهل میشن، فقط اگر یک شخص متاهل، تنوع طلب باشه! می خواد از این مسیری که بر سر راهش قرار گرفته به نفع خودش استفاده کنه و بدنبال جفت روحی بگرده و این استدلال را هم بیاره که، جذب جفت روحی بهتر از خیانت و ظلم کردن به همسر. پس اگر کمی از قانون کائنات آگاهی داشته باشه میدونه که کائنات بازتاب اعمال و کردار هر فرد بهش نشون میدن و مسلما زندگیش روی خوشی نمیبینه.

 3. عالی بود .اول از خداوند بعد از شما ک دستی هستید از دستان خداوند برای راهنمایی کردن من شاکر هستم .خدایا شکر

 4. عالی بود .اول از خداوند بعد از شما ک دستی هستید از دستان خداوند برای راهنمایی کردن من شاکر هستم .خدایا سکر

 5. سلام.ببخشید من چند شب پیش برای اولین بار این مقاله را خوندم.خیلی ذهنم درگیر شد والبته خیلی برام جالب بود.گفته بودید که موقع خواب از ضمیر ناخوداگاه بخوایم تا جفت روحی ما را بهمون نشون بده.من دقیقا اون شب از ضمیر ناخوداگاهم خواستم که به من نشونش بده.اون شب توی خواب چند بار اسم و فامیل ی شخصی برام تکرار میشد که اصلا نمیدونم کی هست و صبح بعد از بیدار شدن جز اون اسم همه چیز از یادم رفت.ایا ممکنه اسم اون شخص که گفته شده همون جفت روحی من باشه؟ایا باید این را یک نشونه جذب بدونم یا نتیجه خیال پردازی؟؟؟

 6. سلام خداقوت.ببخشید ی سوال برام پیش اومده.
  چرا شما میگید جفت روحی فقط برا افراد مجرد هست؟
  یعنی کسی که ازدواج کرده و جدا شده دیگه مجرد به حساب نمیاد و نمیتونه جفت روحیش را پیدا کنه و باهاش ازدواج کنه؟شاید زندگی اولش چون با جفت روحیش نبوده تمام شده.ممنون میشم سریعتر جواب بدید

 7. سلام
  روز بخیر من عقد هستم ایا با ارتعاش میتونم کاری کنم که نامزدم جفت روحیم بشه و زندگی خوبی باهم داشته باشیم یا این اتفاق ممکنه به زندگی معمولیمم اسیب بزنه؟؟؟ ممنون راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز.
   این مقاله مناسب برای افراد مجرد هستش ، پس اگر ازدواج کردید بجای فکر کردن یه این موارد و صرف وقت در این مورد که آیا همسرتون جفت روحی شما هست یا خیر… میتونید با ابراز عشق خالصانه و خیلی از موارد دیگه ای که مربوط به مسائل همسرداری و زناشویی میشه همسرتون رو روز به روز بیشتر عاشق خودتون کنید و زندگی سرشار از عشق و علاقه و وفاداری برای خودتون بسازید. زندگی عالی و عاشقانه ای براتون آرزو میکنم. ازمقاله «جملات تاکیدی درباره عشق» که در همین سایت موجوده استفاده کنید و ارتعاش عاشقانه تون رو بالا ببرید.
   مقاله جملات تأکیدی درباره عشق

 8. نه نه … منظورم این بود که شاید جفت روحیم اهل یک کشور دیگه باشه… در اینصورت اصلا احتمال ملاقات پیش میاد؟

  1. دوست عزیز، کسی که قرار سهم شما در زندگی باشه سر راه زندگیتون قرار میگیره. یا با هوشیاری و آگاهی و تلاش از این فرصت استفاده می کنید، و یا با یک سادگی ناخواسته و اشتباه فرصت رو از دست می دید. چرا به چیزهای عجیب و غریب فکر میکنید. چرا فکر نمیکنید که با تلاش در مدت زمان خیلی کوتاه میتونید بهش برسید؟ شما با چنین باوری که در ذهنتون دارید در تمام مراحل زندگی دچار مسئله میشید. بقول شاعر که میگه: سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش. مثبت اندیش باشید و به بهترین ها فکر کنید تا بهترین ها براتون اتفاق بیفته.

 9. خیلی ببخشید کنجکاویم در این زمینه خیلی زیاده… اگر جفت روحیمون از یک کشور خارجی باشه شرایط چطور میشه؟ امکان ملاقات پیش میاد؟؟

 10. سلام ببخشید برای من سوالی ایجاد شده… در جایی خوندم که نوشته بود اگر با کسی که جفت روحی نیست ازدواج بشه , فرصت ۴ نفر برای پیدا کردن جفت روحیشون از دست میره… حالا اگر جفت روحی من ازدواج کرده باشه و من این رو ندونم چی؟ دیگه نمیتونم کنار جفت روحیم باشم؟ چون گفته شده جفت روحی هرکس یک نفره…

  1. درود بر شما، دوست عزیز اولا شما از کجا می دونید جفت روحی تون ازدواج کرده؟
   جفت روحی در یک کلام یعنی نیمه ای که روح شما در کنارش به آرامش میرسه، پس اگر شخصی رو پیدا کردید که چنین حسی بهش داشتید و اون فرد هم کششی نسبت به شما داشت، مطمئن باشید میتونه جفت روحی شما باشه. یادتون باشه عشق های زودگذر رو با جفت روحی اشتباه نگیرید.

 11. سلام . اگ طی مدیتیشن فقد تصویر یه شخص خاصی بیاد تو ذهنمون احتمالش هست همون نفر جفت روحی مون باشه ؟ یا دلیلش علاقه مونه؟
  ممنون از مطالب مفیدتون

  1. سلام دوست عزیز، اگر مراقبه خاصی برای جذب عشق و جفت روحی انجام میدید و شخص مورد نظر رو میشناسید ممکنه تخیلات ذهنیتون باشه، البته اگر مدام اتفاق بیفته ممکنه جفت روحیتون باشه.

 12. سلام بزرگوار
  من دختری ۳۹ ساله و مجردم، خب احتمالش زیاده جفت روحی من تا حالا ازدواج کرده باشه چون من را پیدا نکرده.
  تکلیف من چی هست؟

 13. سلام من بعد ۳۲ سال جفت روحی خودمو پیدا کردم. متاسفانه ایشون ازدواج کرده با یک جادوگر. با خوردن یک نون و پنیر و خرما از دست ساحر هم ۱۰ ساله دچار خونریزی معده شده هم مجبور به ازدواج شده!! اخیرا جادوگر سعی کرده به زور فرزند دومش رو به دنیا بیاره که پسر بود ولی خوشبختانه سقط شد( چون صحبت کردم با حاج آقا صافی گلپایگانی و با توجه به شواهد و مدارکی که ارائه دادم مشخص شد این بچه اصلا مال جفت روحی من نبوده و حاصل زنای جن و این خانم بوده و قرار بوده نطفه شیطان باشد).
  تا به اینجا هردو میدونیم این خانم به شکل خیلی بدی فوت خواهد کرد( با کارمای اعمال بد خودش طی این ۳۵ سال عمری که فرا گرفته) . سال ۸۴ یک تصادف خیلی شدیدی برای جفت روحی من شکل گرفت و دچار مرگ مغزی شد و من ایشون رو نجات دادم. والدینش میدونند من آشنا هستم اما نمیدونند کجا و چطور منو میشناسند. بسیار هم با من درحال حاضر مخالفت میکنند چون تحت تاثیر سحر و جادوی اون خانم هستند. تا الان دوبار وقفه افتاده بین من و جفت روحیم بار اول از ۲۷ آذرماه شروع شد تا ۴ بهمن ماه امسال. و دوباره از سه شنبه هفته قبل آغاز شده و به گفته جفت روحی من ۸ ماه ادامه خواهد داشت. با این تفاوت که در وقفه قبلی ما باهم تماس تلفنی و تلگرامی داشتیم هرروز و الان ایشون میگن که اجازه هیچ ارتباطی باهم نداریم در این ۸ ماه. فقط میدونیم اون خانم جادوگر ۸ ماه دیگه فوت خواهد کرد و اعترافاتی انجام خواهد داد که جفت روحی من بسیار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و تازه متوجه میشه ۱۰ سال با چه هیولایی زندگی کرده. من درمورد گذشته ایشون خیلی نمیدونم اما میدونیم درگذشته خطای بزرگی داشته که از ۴ برادر ایشون که همگی سالم و سرحال و مجرد بودن دوتاشون به طرز عجیبی دچار کم خونی خیلی شدید شده و به فاصله چند ماه پشت هم فوت میکنند!! یکی ۲۳ ساله و دیگری ۲۵ ساله و هردو مجرد.
  لازم به توضیح است که جفت روحی من فقط ۸ ماه از من بزرگتر بوده و از ۵ سالگی از شاگردان آیت الله بهجت تبریزی’ آیت الله تهرانی بوده.
  حال که به ایشون دسترسی ندارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  تو این مدت من چله ناس و فلق خوندم برای جلوگیری از حوادث ناشی از جادو جنبل بازی های اون خانم که بسیار سنگین بوده و بزرگترینش به خودش خورد و تو وقفه قبلی بچش سقط شد. دوم تو همون روز به فاصله دوساعت سر پسر ۵ ساله جفت روحیم شکست. و اذان ظهر هم پدر جفت روحیم دو انگشت دست چپشون حین کار ساختمان سازی شکست!!
  تورو خدا راهنماییم کنید
  با تشکر

  1. درود بر شما دوست عزیز، قبل از هر چیز باید خدمتتون بگم که این مقاله فقط برای دوستان مجرد هستش. شما زمانی که به جفت روحی خودتون برسید سراسر آرامش و خوشبختی براتون به همراه داره. پس بهتره مراقبه کنید و از شهود درونی خودتون بپرسید که آیا این فرد میتونه جفت روحی و مکمل من باشه یا خیر؟ با این توصیفات شما، این شخص نمیتونه جفت روحی شما باشه . بهترین راه رها کردن هستش دوست عزیز. هر کسی یک جفت روحی برای خودش داره و غیر این نیست. کمی بیشتر فکر کنید و از کائنات بخواهید که جفت روحی واقعی شما رو سر راهتون قرار بده ! یکی از شرط های اصلی کائنات برای این که بتونید به جفت روحی تون برسید این هستش که الان شما بتونید ایشون رو رها کنید و جا رو باز کنید تا خداوند و کائنات جفت روحی واقعی شما رو وارد زندگیتون کنه. یادتون نره که ورود به حریم زندگی افراد فقط باعث میشه کارمای شما زیادتر بشه و این رو در نظر داشته باشید که اگر حتی این شخص الان زندگی فعلی خودش رو رها کنه و به سمت شما بیاد، این شخص دیگه به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و هر لحظه احتمال داره که شما رو هم یک روز ترک کنه. دوست عزیز کارمای اعمال ما اول در این دنیا تسویه میشه. بعد از این خیلی مراقب رفتار و افکار خودتون باشید، چون کائنات کارمای اعمال ما رو در طول زمان تسویه میکنه. شاید همون لحظه اتفاقی پیش نیاد. این دنیا کاملا بر روی حساب و کتاب دقیقی بنا شده. بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

 14. سلام و درود بر شما
  سوالی ذهن مرا درگیر کرده و این که ایا کسی که ازدواج کرده میتواند جفت روحی داشته باشد .
  یا اگر کسی ازدواج کرده و در رابطه ای دیگر به عنوان عشق روحی یا دوست باشد ایا بازهم میتواند جفت روحی داشته باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا