آرامشآرامش درونآموزشارتباط با خداخودسازیعمومیمثبت اندیشی

اعداد فرشتگان چیست ؟

فرشتگان چه پیامی برای ما دارند؟

اعداد فرشتگان _ یکی از رایج ترین و هیجان انگیزترین روشهایی که فرشتگان از طریق آنها ما را هدایت می کنند اعداد فرشته است. اعداد فرشته توالی اعدادی است که رهنمودهای الهی را با اشاره به معنای خاصِ رمزشناسی اعداد انجام میدهد. در رمزشناسی اعداد که همان دانش الهی اعداد محسوب می شود پی برده اند که هر عدد با خود معنای ارتعاشی خاصی را به همراه دارد که فراتر از یک کمیت ساده و پیش پا افتاده است.

این فرکانسِ ارتعاشی مشابه با فرکانس هایی است که در آن فرشتگان و دیگر موجودات آسمانی طنین انداز می شوند. اغلب، زمانی که فرشتگان نگهبان ما می خواهند توجه ی ما را جلب کنند، مجموعه ی ویژه ای از اعدادِ تکرار شونده را برایمان می فرستند که بارها و بارها در تجارب روزانه ی ما ظاهر می شوند. این تکرار دنباله ای است که غیر عادی به نظر میرسد و باعث میشود به هرکجا که بنگریم آنها را ببینیم و به دنبال مفهوم آنها باشیم.

اگرچه تمام مدت فرشتگان در اطرافمان هستند، اما فرشتگان نگهبان همیشه با روشهای ساده و روشن با ما ارتباط برقرار نمی کنند تا بتوانیم به آسانی متوجه ی آنها شویم. اکثر اوقات انتقال پیام توسط فرشتگان راهنما با نشانه های مرموز و اتفاقات عجیب همراه است، در نتیجه شخص باید اتفاقات را به صورت پیوسته دنبال کند تا به مفهوم و درک‌ آنها برسد.
بخاطر داشته باشید فرشتگان‌ مخلوقاتی هستند آسمانی که در قلمرویی با فرکانسِ ارتعاشی بالاتر از دنیای فیزیکی زندگی میکنند. فرشتگان توسط قوانین خداوند محدود شده اند بنابراین نمی توانند بدون موافقت مستقیم ما در وقایع زندگیمان دخالت کنند. به همین دلیل است که فرشتگان نگهبان باید راهنمایی های خود را با علائم و پیامهای نمادین برایمان ارسال کنند.

تذکر: قبل از هر چیز بهتر است بدانید یکی از بهترین راه های ارتباط با فرشتگان انجام شکرگزاری روزانه است. شکرگزاری باعث می شود که از درون پاکسازی شده و مسیر ارتباط با فرشتگان و درک پیام های آنها برایتان هموار و ساده شود. کتاب چله شکرگزاری به هر کسی که تمریناتش را با عشق انجام دهد کمک میکند تا معجزات زیادی در زندگیش ببیند و مسیرهای شگفت انگیزی در زندگی برایش باز شود.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

اعداد فرشتگان چیست و چگونه عمل می کنند ؟

اعداد فرشته عموماً به صورت تصادفی معنادار و یا، مقارن عمل میکند. مقارن اصطلاحی است که اولین بار توسط روانشناسی به اسم (C_G_JUNG ) ابداع شد که معتقد بود ذهن ما به یک جهان کل متصل است که وی آن را (ضمیر ناخودآگاه) می نامید.
رویدادها زمانی اتفاقی محسوب می شوند که معنادار و غیرطبیعی باشند. این رویدادها مانند یک ضربه ای از سوی نیروی هدایتی غیرقابل رویت است که نشان دهنده ی ملکوتی بودن آنهاست.

 اعداد فرشتگان و مشاهده اتفاقات معنادار

تصور کنید که در نیمه ی شب از خواب بیدار شده اید و ساعت بدون هیچ دلیل خاصی ۳:۳۳ را نشان میدهد. فردای آن روز پس از بیدار شدن در مسیر رسیدن به محل کار خود در یک کافی شاپ توقف میکنید و ناگهان عدد (۳۳۳) را روی برگه ای بر روی پیشخوان مشاهده می کنید . غروب همان روز در راه بازگشت به خانه بر روی بیلبوردی در اتوبان عدد ۳۳۳ میبینید. به منزل می رسید و متوجه قبض برق می شوید و باز هم عدد 333 توجه شما را جلب می کند.  ناگهان متوجه میشوید که این اعداد برای چند روز متوالی و شاید هفته ها برایتان تکرار شده اند. اگر موقعیتی اضطراری وجود داشته باشد، می توانید دریابید که تکرار این اعداد هشداری از جانب فرشته ی نگهبان شماست. اگرنه، ممکن است پیام عمیق تری وجود داشته باشد. این همان جایی است که رمزشناسی اعداد و معانی آنها وارد عمل می شوند. در این مورد میتوان گفت عدد ۳ نمادی از رشد، خلاقیت و ورود به بعد معنوی را بیان میکند.
آیا به دنبال راه هایی برای عمیقتر کردن بعد معنوی زندگی خود بوده اید؟
به واسطه ی عدد ۳۳۳ ممکن است فرشته ی نگهبان، شما را به مسیری معنوی هدایت کند که در ضمیر ناخودآگاه به دنبالِ آن بوده اید.

اعداد فرشتگان

چگونگی برقراری ارتباط ما با اعداد فرشتگان

همان طور که قبلا هم گفته شد فرشتگان موجوداتی آسمانی و خالص هستند و در حوزه ای میتوانند عمل کنند که فرکانس ارتعاشی بالایی دارد. قلمروی مادی بسامد ارتعاشی بسیار کمتری دارد در نتیجه فرشتگان برای برقراری ارتباط با ما اینکار را از طریق ذهنمان انجام می دهند. ذهن انسان تنها وسیله ای است که در حیطه ی مادی قادر به درک و تفسیر اطلاعات از قلمرویی متعالی با ارتعاشات فرکانسی بسیار بالاست. اعداد دارای ماهیتی ارتعاشی هستند که شبیه به فرکانس ارتعاشی قلمروی فرشتگان است. هر عدد معنای ارتعاشی خود را دارد که به شما اجازه میدهد تا پیامهایی که از منبع کل دریافت می کنید را تفسیر کنید. زمانی که مجموعه ای از اعداد را می بینید، اطلاعات ویژه ای در مورد وضیعتی که میتوانید برای بهبود زندگی خود استفاده کنید را به دست می آورید.

چگونه می توان به راحتی اعداد فرشتگان را تفسیر کرد ؟

فرشتگان عاشق و دلسوز شما هستند و فقط بهترین چیزها را برایتان می خواهند. زمانی که فرشتگان شما برایتان پیامی ارسال می کنند، می توانید مطمئن باشید که آنها در حال تلاش هستند تا به شما نشان دهند که چطور می توانید زندگی خود را بهتر کنید. روزانه، همانطور که از گوشی خود استفاده میکنید، تلویزیون تماشا میکنید، برای کاری به بیرون از خانه می روید و یا در مغازه ها توقف می کنید، مطمئناً تعداد زیادی از توالی های عددی را خواهید دید که قطعاً حاویِ اطلاعاتِ ارتعاشی، از قلمروی آسمانی می باشند.

بیشتر بخوانید: خود برتر کیست ؟

 

در اینجا یک راهنمای بنیادین از اعداد، که کلیدی برای فهم بهتر آنهاست ارائه شده است:

۱: مثبت بمانید؛ هر آنچه را که در این لحظه درباره آن می اندیشید در حال تحقق است، پس مطمئن شوید که فقط درباره آنچه آرزو دارید می اندیشید. تمامی هراس ها و نگرانی ها را به پروردگار و فرشتگان بسپارید

۲: همه چیز خیر و نیک است و همینگونه که پیش خواهد رفت. ایمان قوی دارید، خصوصاً مواقعی که احساس امیدوارانه در درون، شما را به دستیابی به بهترین نتایج راهنمایی میکند. هر گاه از فرشتگان در خواست یاری نمایید، ایشان می توانند باور و ایمان شما را راهنما باشند.

۳: اساتید مقرب شما را یاری می رسانند، گاها استاد مقربی که شما با وی احساسی صمیمانه تر دارید مد نظر است.

۴: فرشتگان در کنار شما هستند، آنها عدد ۴ را برایتان فرستاده اند تا به شما قوت قلب و اطمینان دهند که نجواهای شما را به گوش دل شنیده اند و شما را یاری می رسانند.

۵: تحولات قابل توجهی در جهت بهبود شرایط در حال رخداد است، فرا خواندن ملکوت آسمان ها برای کمک گرفتن در رابطه با تغییرات زندگی ایده ای بسیار عالی است.

۶: درباره مسائل مادی از جمله ثروت و دارایی، نگران و آزرده نباشید، نگرانی ها تحت تأثیر نجواهای قلبی شما کاهش می یابند، خوش بختانه اگر از فرشتگان در خواست نمایید، می توانند پاسخگوی نجواهای شما باشند.

۷: شما در مسیر روشن حقیقت قرار دارید و فراتر از حد انتظار خود نیز نتیجه خواهید گرفت! عدد ۷ نشان از معجزه ای ملکوتی دارد که حمایتگر شماست و دروازه های شانس و اقبال را به رویتان می گشاید.

۸: این عدد بیانگر فراوانی، وفور نعمت و کامیابی مادی است. با مشاهده ی این عدد میتوانید دریابید که فرشتگان در حال ارسال راهنمایی جهت دریافت این فراوانی و نعمت توسط شما هستند.

۹: درست همین لحظه، همانند کسی که همگام با نور و روشنایی وارد عمل می شود، دست به کار شوید. عدد ۹ بدین معنی است که شما تمام پیش نیاز های لازم برای دستیابی به هدف زندگیتان را تکمیل نموده اید. تأخیر نکنید، اکنون زمان مناسب برای برداشتن گامهای آغازین حرکت می باشد، به طوریکه حتی کوچکترین گام ها نیز مفید واقع خواهند شد.

۱۰: این خواست پروردگار است که در موقعیت کنونی مثبت اندیشی خود را حفظ نمایید تا همه چیز در بالاترین سطح خیر و نیکی برای شما تدبیر شود، از حضرت حق درخواست نمایید تا خوش بین باقی بمانید، چرا که طرز فکر شما عاملی تأثیر گذار بر نتایج حاصله است.

اعداد فرشتگان

۱۱ : مثبت بنگرید، افکار شما به سرعت در حال تحقق هستند، بنابر این چنانچه می خواهید از نتایج مثبت آن ها اطمینان حاصل کنید، فقط بر خیر و نیکی که در درون خودتان، دیگران و موقعیت فعلی وجود دارد تمرکز کنید.

۱۲: درباره آینده مثبت نگر باشید، هر آنچه که درباره آن می اندیشید، برا آینده شما تأثیر گذار است، این توالی پیامی برای تقویت امید و ایمان در درون شماست، زیرا این دو عواملی قدرتمند و تعیین کننده در شرایط فعلی هستند.

۱۳: اساتید مقرب، در کنار شما هستند و در جهت آگاهی از بصیرتی روشن یاریتان می نمایند، عدد ۱۳ نشانگر اساتید و ملکوتیان مؤنث برای حفظ مثبت نگری شما را یاری می نمایند.

۱۴: با تمام وجود بر فرشتگان تکیه کنید تا شما را برای برخورداری از بینشی مثبت یاری نمایند، این عمل سلوک درونیات را درخشان و تابنده خواهد نمود.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

۱۵: در حالیکه از میان تحولاتی در زندگی خود گذر می کنید، مثبت نگر باشید. افکار خوش بینانه شما به ظهور بهترین نتایج در این تغییرات کمک میکند.

۱۶: کلمات شما همچون آهن ربایی است که تمام آنچه از آن صحبت می کنید و بدان فکر می کنید به سوی شما جذب می نماید، به همین دلیل است که فرشتگان به شما یاد آوری می نمایند از کلمات و افکارتان آگاه باشید.

۱۷: فرشتگان شما را برای اینکه مثبت نگر و خوش بین هستید، تحسین می نمایند. ایشان بیان می دارند که خوش بینی شما تضمین شده است، چرا که افکار صادقانه شما محقق می شوند، بر انجام دادن اعمال خیر و نیک خود پا برجا باشید، زیرا در مسیر حق و حقیقت قرار گرفته اید.

۱۸: افکار شما مانند دروازه ای است که برای بستن و گشودن مسیر جریان مالی که به سوی شما آید چنانچه مثبت بی اندیشید تمام منابع مورد نیازتان به آسانی تأمین می شود، نگرانی می توانند این را روند را متوقف کنند، بنابر این از فرشتگانتان در خواست یاری نمایید تا خوش بین باشید، خصوصاً زمانی که نگران مسائل مالی خود هستید.

۱۹: این پیامی برای شما است تا خودتان و رسالت زندگیتان را باور کنید. فرشتگان می خواهند از اینکه شایستگی و آمادگی دنبال کردن رویایتان را دارید آگاه شوید. مثبت نگر باشید و بی درنگ عمل نمایید.

بیشتر بخوانید: 4 راه برای ارتباط با فرشتگان

۲۰: شما از ارتباط محکم و شفافی با خالق هستی بر خوردارید، این خواست پروردگار است که شما قلب و ذهن خود را با ایمان پر نمایید. از ملکوت و آسمان ها در خواست کنید تا شما را برای انجام دادن آنچه در آرزوی آن هستید یاری نمایند. ایمان قلبی شما هم اکنون پاداش داده خواهد شد.

۲۱: خودبینی شما قطعاً تضمین شده است، فرشتگان در تمام لحظات و در پشت تمام صحنه های زندگی به نمایندگی از شما صادقانه عمل می نمایند. شما می توانید با گفتن جملات تاکیدی مثبت و ایمان داشتن به اینکه رویایتان هم اکنون محقق شده اند، آن ها را یاری نمایید.

۲۲: فرشتگان می توانند به ثمر نشستن نیایش های شما را نظاره کنند، و از شما می خواهند هنگامی که جزئی ترین مرحله پایانی در ملکوت در شرف اتمام است، صبر پیشه کنید و خوش بین بمانید، این فرا خوانی ضروری از طرف فرشتگان است: ایمان قوی دار.

۲۳: شما صمیمانه با یک یا دو تن از اساتید مقرب و یا دیگر ملکوتیان همکاری می نمایید، این توالی رهنمودی از طرف استاد مقرب شماست که می تواند نتیجه گرفتن نیایش هایتان را ببیند. ایشان شما را ترغیب می نماید که خوش بین باشید، مطمئناً بهترین نتایج ممکن را جذب می کنید .

۲۴: هم اکنون فرشتگان بیشتری شما را احاطه نموده اند و یاریتان می کنند تا بدون توجه به آنچه در اطراف شما می گذرد خوش بین باشید. فرشتگان از نیروی معجزه گرایمان و یقین آگاهند، ایشان برای اینکه مسیری روشن و شفاف در جهت تحقق آرزوهایتان نشان دهند شما را از هر گونه فکر و احساس منفی رها می سازند.

۳۳: شما دارای ارتباطی قوی و شفاف با یک یا دو استاد مقرب هستید، ایشان به درخواست ها و نیایش های شما پاسخ داده اند، صحبت با آن ها را ادامه دهید، چرا که در شرایط کنونی یاریگر شما هستند.

۴۴: فرشتگان در این لحظه آسایش، عشق و حمایت بسیار زیادی را به شما ارزانی می دارند. از ایشان در تمام زمنیه ها در خواست یاری نمایید و به رهنمود های ایشان در میان دریافت های درونی تان گوش فرا دهید.

اعداد با فرشتگان

۵۵: این زمان دوره ای انتقالی جهت: بیرون ریختن هر آنچه کهنه است و استقبال از تازگی و نو شدن. به این تحولات خوش آمد بگویید چرا که خیر و برکت های جدیدی را با خود به ارمغان می آورد.

۶۶: هنگامی که متحمل بار سنگین نگرانی، استرس یا ترس هستید، شنیدن صدای فرشتگان که عاشقانه شما را یاری میکنند، بسیار مشکل می شود، این توالی پیامی برای شماست، مبنی بر اینکه زمانی را صرف انجام نیایش و مراقبه نمایید، در خواست کمک های روحی بنمایید و برای دریافت کمک هایی که همواره به دنبال نیایش های می رسند، گشوده باشید.

۷۷: اعمال خیر و نیکتان را ادامه بدهید، هر آنچه در این لحظه در حال انجام آن هستید با برکت همراه است.

۸۸: این توالی نشانه ای رضایت بخش و مبارک در رابطه با مسائل مالی شماست، اعمال، نیایش ها، تصورات و تأکیدات شما تأثیر گذارند و در فراوانی و وفوری عظیم به ثمر می نشینند.

۹۹: این توالی پیامی ضروری از عالم ملکوت را به همراه دارد، که میگوید: در همین لحظه بر مبنای رسالت الهیتان وارد عمل شوید، از عوالم روحانی در خواست نمایید تا با ایجاد انگیزه و وضوح و نشان دادن مسیر های صحیح و هر آنچه که به آن نیاز دارید، یاریگر شما باشند.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

۱۰۱: این توالی نشانه ای نمادین برای تعالی روح است، تو گام زمینی خود را بردار، بگذار خداوند تو را همراهی کند، افکار شما به طور خود به خود به سوی مثبت تر شدن پیش می روند.

۱۱۱: به دقت مراقب افکارتان باشید، و اطمینان داشته باشید که فقط درباره آنچه که می خواهید بیندیشید، نه در مورد آنچه که نمی خواهید. این رشته علامت این است که دروازه ای به سوی فرصتها باز خواهد شد، و افکار شما به تحقق خواهد پیوست. ۱۱۱ همانند درخشش نور فلاش دوربین عکاسی خواهد بود. به معنای آنکه هستی یک تصویر آنی از افکار شما را به تحقق خواهد رساند. آیا شما از آنچه که هستی در این لحظه از افکار شما تصویر خواهد نمود راضی هستید؟ اگر نه، افکار خود را تصحیح کنید( اگر در نظارت و کنترل افکار خود دچار مشکل هستید، از فرشتگان خود درخواست کنید که در این راه به شما کمک کنند)

۱۲۳: با رها کردن هر آنچه اضافی یا غیر ضروری است زندگی خود را ساده نمایید، از ملکوت و آسمان ها درخواست کمک نمایید تا به نمایندگی از شما عمل نمایند.

۲۰۲: پروردگار یاری گر شماست تا ایمان خود را تعالی بخشید، زیرا با ایمان همه چیز ممکن میشود.

۲۲۲: ایده هایی که به تازگی پرورش داده اید در حال تبدیل به واقعیت هستند. آنها را رشد دهید و بزودی آنها از خاک سر بر آورده و شما شاهد تحقق آنها خواهید بود. به بیانی دیگر، شما ۵ دقیقه تا معجزه فاصله دارید پس بیکار ننشینید. رویاهای شما در حال تحقق هستند پس به بهترین وجه تلاش کنید. افکار و کلام مثبت را ادامه داده و تجسم رویاهای خویش را ادامه دهید.

۲۳۴: شما هم پیمانان و متحدان قدرتمندی چون فرشتگان مقرب و اساتید مقرب دارید، ایشان هم اکنون در کنار شما هستند و شما را راهنمایی و یاری میکنند.

۳۰۳: پروردگار و اساتید مقرب نیایش شما را شنیده و پاسخ داده اند.

۳۳۳: اساتید برتر در جوار شما هستند و می خواهند که شما بدانید که یاری، عشق و همراهی آنها را دارید. اساتید برتر خود را بخوانید، به خصوص در مواقعی که الگوهای عدد ۳ را می بینید. برخی از معروفترین اساتید برتر عبارتند از عیسی(ع)، موسی(ع)، حضرت مریم.

۳۲۱: تمام توجه خود را به اساتید مقرب بدهید، مانند عرفا، مسیح و … و آنها تمام ترس و نگرانی های شما را با یقین و ایمان جایگزین خواهند کرد .

۳۴۵: ملکوت و آسمان ها شما را یاری میکنند تا تغییرات مثبت و بسیار مورد نیاز زندگیتان را خلق کنید.

۴۰۴: شما توجه به فرشتگان را در مرکز آگاهیتان قرار داده اید که این امر صلحی درونی را برای شما و هر انچه آرزو دارید به ارمغان آورده است، از آن ها در خواست نمایید به هر شکل ممکن که دوست دارید شما را یاری نمایند.

۴۴۴: فرشتگان شما را احاطه نموده اند و شما را با عشق و یاری خود در بر گرفته اند. نگران نباشید زیرا یاری فرشتگان در جوار شماست.

۴۳۲: باور داشته باشید که رهنمود های ملکوتی و قابل اطمینان از فرشتگان و اساتید مقربتان را کاملاً دریافت مینمایید، این رهنمود ها ممکن است در قالب احساس، ایده، تصویر و یا یک نشانه باشند.

۴۵۶: هر گونه نگرانی و اندوه و درباره تغییراتی که مد نظرتان است یا تغییراتی که ایجاد نموده اید را به فرشتگان وا گذارید، این تغییرات برکت های عظیمی با خودشان به ارمغان می آورند.

۵۰۵: از زمانیکه شما پروردگار و معنویت را محور زندگی خود قرار داده اید همه چیز برای شما دگرگون شده است، باور داشته باشید و آگاه باشید که این تغییرات پاسخی برای نجواهای قلبی شما بوده اند.

۵۵۵: کمربندها راببندید، زیرا تغییری عمده در زندگی شما در راه است. این تغییر نباید تغییری مثبت یا منفی بنظر آید، زیرا همه تغییرات بخشی طبیعی از جریان زندگی هستند. شاید این تغییر پاسخی به دعاهای شما باشدف پس به تجسم و احساس خود در قرار گرفتن در صلح و آرامش ادامه دهید.

اعداد فرشتگان

۵۴۳: فرشتکان مقرب و اساتید مقرب در حال پاسخ گویی به در خواست های شما هستند و زندگی شما روز به روز پیشرفت خواهد داشت.

۵۶۷: تغییراتی که آن ها را مد نظر قرار داده اید یا ایجاد نموده اید، ایده های بسیار عالی هستند، که به شما کمک میکنند از فشار های زندگی رها شوید.

۶۰۶: در صورتی که پروردگار و معنویت را محور زندگی خودتان قرار دهید، همه چیز تحت شعاع آن قرار میگیرد.

۶۶۶: هم اکنون افکار شما از تعادل خارج شده اند و بیش از حد روی دنیای مادی متمرکز شده اند. این رشته اعداد از شما می خواهد که افکار خود را بین ملکوت و زمین متعادل کنید. همانند موعظه های بزرگان دینی، فرشتگان از شما می خواهند که روی روح خود و خدمت رساندن به دیگران تمرکز نمایید، و بدانید که نیازهای مادی و احساسی شما خودبه خود بعنوان نتیجه این کار برآورده خواهد شد.

۶۵۴: فرشتگان شما را هنگامی که در جهت ارتقای زندگی قدم بر می دارید هدایت می کنند.

۶۷۸: پیشرفت های عظیم مالی دقیقاً در این لحظه در حال رخ دادن هستند.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

۷۰۷: خرد الهی شما را به راه های حق و دردست هدایت می نماید، با یقین و اعتماد به پیش روید.

۷۷۷: فرشتگان برای شما دست می زنند، تبریک می گوییم؛ کار شما روی غلتک افتاده است! به کار خوب خود ادامه داده و بدانید که آرزوی شما برآورده شده است. این یک نشانه شدیداً مثبت بوده و به معنای این است که باید انتظار معجزات بیشتری را داشته باشید.

۷۶۵: تغییراتی که خلق نموده اید، یا در صدد ایجاد آن ها هستید، شما را در مسیری صحیح در جهت فرو نشاندن استرس ها و افزایش رضایت درونی قرار می دهند.

۷۸۹: به حرکت در مسیری که در رابطه با زندگی خود، راه معنوی خود، و رسالت الهی است ادامه دهید، شما در تمام طول مسیر کاملاً تحت حمایت و پشتیبانی قرار میگیرید.

۸۰۸: هر آنچه که نیاز دارید به وفور برای شما تأمین می شود، برای دریافت تمام خیر و نیکی که خالقتان هم اکنون به شما سوی شما ارزانی داشته است، گشوده باشید، این فراوانی از روش های گوناگونی به شما می رسند، که ایده های نو، فرصت ها و یا پیشنهاداتی برای یاری شما از آن جمله اند، بدان ها توجه نموده و از پاسخی که از نیایش های خود دریافت نموده اید، پیروی نمایید.

۸۸۸: یک مرحله از زندگی شما به پایان خود نزدیک می گردد، و این به منزله هشداری برای تدارک این اتفاق می باشد. این رشته عددی می تواند به معنای پایان یافتن یک دوره احساسی، شغلی یا رابطه ای باشد. همچنین به این معناست که در انتهای دالانی که حرکت می کنید نور امیدی دیده می شود. به علاوه، این پیام را دارد که :”محصول آماده و چیده شده است، در برداشتن و لذت بردن از آن درنگ نکنید”. به بیانی دیگر، در حرکت و بهره مند شدن از حاصل دسترنج خویش تعلل ننمایید!

۸۷۶: شما گام های صحیحی برای رسیدن به این اطمینان که به تمام نیاز های مادی و مالیتان دست خواهید یافت برداشته اید.

۹۰۹: تمام تمرکز خود را در زندگی بر خدمت در راه عشق الهی قرار دهید، آن را درخواست نمایید و از رهنمود هایی که در مسیر زندگی خود می نمایید پیروی کنید.

۹۸۷: شما در ارتباط با مسایل روحی، زندگی و کارهایتان در مسیر صحیح قرار گرفته اید، بنا بر این اعمال نیک خود را ادامه دهید.

۹۹۹: اتمام کار. پایان یک مرحله بزرگ از زندگی شخصی یا اجتماعی شما فرا رسیده است. همچنین، این پیامی به جویندگان روشنایی یا لایت ورکرهایی است که درگیر شفا دادن زمین هستند و به این مفهوم که:”به کار بپردازید زیرا مادر زمین هم اکنون به شما نیاز دارد”.

 

دوستان عزیز، این مقاله پیش زمینه ای بود تا شما با مبحث پیام هایی از فرشتگان آشنا بشید. اگر به ارقام دیگری بر خورد کردید می توانید با کنار هم قرار دادن معانی اعداد به معنی اون ها پی ببرید. به عنوان مثل برای یافتن معنی عدد ۱۵۷ معنی اعداد ۱ و ۵ و ۷ رو در کنار یکدیگر قرار بدید و به یک جمع بندی از اون ارقام برسید.
دیدن پر در اتاق کار، دیدن پروانه ها و شاپرک ها در منزل هم می تواند پیام هایی از فرشتگان باشند اگر و تنها اگر این روند در مورد موضوعی خاص به کرار اتفاق بیفتند.

راز توالی اعداد فرشتگان

راز توالی اعداد فرشتگان چیست

هنگامی که با توالی های تکراری اعداد در زندگی روزمره خود مواجه می شویم، احتمالا باید آنها را پیامی از جانب فرشتگان نگهبانمان تلقی کنیم.همان طور که گفته شد اعداد فرشته دارای معانی خاص از سوی فرشتگان محافظ هستند که برای راهنمایی ما از جانب آنها ارسال میشوند. فرشتگانِ نگهبان ما موجودات آسمانی و چندبعدی هستند که همیشه برای کمک، تشویق، حمایت و ارائه عشق مارا همراهی می کنند. فرشتگان از طریق استفاده از اعداد فرشته هدایتهای ویژه ای را برایمان ارسال میکنند. این پیام ها ممکن است جهت چگونگی رشد ما در مسیر معنوی و یا در مورد اتفاقی که در آینده رخ میدهد هشدار دهند. با تفسیر درست اعداد فرشتگان میتوانیم از این رهنمودها برای بهبود زندگی و پیشرفت خود در مسیر الهی استفاده کنیم. بطور مثال : معنای عدد 1111 چیست؟

برای درک پیام عدد 1111 ابتدا باید معنای عدد1 را بدانیم.
در علمِ معناشناسی اعداد، عدد1 دارای ماهیت ارتعاشی بالا با ویژگی های رهبری است.
رهبری، خوش بینی، انرژی مثبت و جاه طلبی همگی با عدد1 نشان داده میشوند. زمانی که ما شماره 1 را دوباره و دوباره میبینیم، می تواند به این معنا باشد که آغازی جدید در اطرافمان وجود دارد.
عدد 1111 پیام ویژه ای از جانب فرشته ی نگهبان است که به توانایی شما برای اتصال به استادان در قلمرو ملکوتی اشاره میکند. این عدد نشانه ی ارتباط شما با قلمرو ملکوتی، خداوند و انرژی منبع است که نشان از توانایی شما برای به ظهور رسانیدن خواسته ها و پتانسیل روحیتان دارد.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری
زمانی که مجموعه ای از اعداد به صورت مداوم برایتان تکرار می شوند (مانند عدد 1111) به معنای آنست که فرشته ی نگهبان می خواهد پیام بسیار مهمی را برایتان ارسال کند.
فرشتگان نگهبان و استادان ملکوتی فقط برایتان آرزوی خوشبختی و آرامش می کنند.
پیامهایی که ما از جانب فرشتگان نگهبان خود دریافت میکنیم به ما کمک می کنند تا به وسیله ی پشتیبانی و تشویق آنها، به اهداف خود دست پیدا کنیم. با تجزیه و تحلیل اعداد فرشتگان و با توجه به معانی آنها، میتوانیم به پیامها توجه کنیم و از راهنمایی فرشتگان برای تحقق در کار و زندگی روزمره بهرمند شویم. در شرایطِ معنوی، این تجربه به عنوان انطباق شناخته میشود و نشان میدهد که مسئله ی بسیار مهمی که عمیقا معنادار است اتفاق افتاده است. هرگاه عددی به صورت مداوم تکرار شود درواقع قدرت معنایی آن را تقویت می کند.
دیدن عدد1111 یک پیام موکد از فرشتگان است که ما در فرآیند معراج درگیر هستیم. عدد 1111 فعال کننده ی انرژی الهی هر فرد است.
هر شخصی در دوران زندگی خود تجاربی داشته که وجود خداوند را با پوست و استخوان خود احساس کرده اما، چون راهی برای فهم و درک بیشتر آن نیافته، دچار سردرگمی و درنهایت فراموشی شده است اما، ما با کمک استادان الهی و فرشتگان در فرآیند تکامل معنوی که به عنوان فرآیند معراج شناخته می شود درگیر می شویم و توسط فرشتگان آن تجربیات را به خِرَد تبدیل خواهیم کرد که راه را برایمان هموار می سازد.

چه رازی در عدد 000 نهفته است؟

 اعداد فرشتگان (معنای عدد000)

درحالی که عموم مردم عدد صفر را نماد “هیچ” میدانند، اما معنای معنوی آن بسیار وسیع و گسترده تر از یک تعریف ساده است. صفر یک دایره است، که نماد تکمیل، اتصال و یگانگی با همه چیز است. این دایره نماد لایتناهی محسوب می شود. هنگامی که به عناوین مختلف در زندگی روزمره خود عدد صفر را مشاهده میکنیم به معنای پیامی از جانب فرشتگان نگهبانمان در ارتباط با منبع الهی است. اعداد توسط روشهای مختلفی در تجربیات روزمره ی ما نمایان میشوند که شامل قیمتها، تاریخ ها، شماره تلفنها، آدرسها و مخصوصا زمان هستند.

هرگاه عددی را به صورت تکرار شونده و تکثیر شده میبینید به معنای قدرت و ضرورت آن عدد است که توسط فرشتگانِ شما برایتان ارسال شده است.
اگر یک یا دو صفر(00) را همزمان مشاهده کردید به این معناست که ضمیر ناخودآگاه شما به دنبال ارتباط با منبع هستی و لایتناهی است و اگر سه صفر(000) را مشاهده کردید به معنای ضرورت بیشتر این موضوع و معنای قدرتمندتر پشت آن است.
عدد 000 پیامی مملو از عشق از جانب خالقِ ماست، که توسط فرشتگان به ما داده میشود. چنین پیامی اصولا در حالت سردرگمی و نگرانیهای احساسی به ما داده میشود تا خاطر نشان کند که خداوند و فرشتگانِ نگهبان، ما را عاشقانه دوست دارند و به ما اهمیت می دهند.
با گوش فرادادن به پیامهایی که فرشتگان محافظ ارائه می دهند، می توانیم حمایت و هدایت مورد نیاز برای ارتباط با خداوند و منبع هستی را دریابیم. عدد 000 پیامی بسیار مثبت است که نشان میدهد شما به منبع معنوی انرژی هستی متصل هستید و همین باعث میشود پاسخ تمام سوالاتی را که به دنبال آنها هستید را دریابید. هر زمان که یک چرخه کامل میشود کل سیستم دوباره به صفر ختم می شود.

_ عدد فرشته 000 نشانه ی آن است که ما مرحله ای از زندگی را تمام کرده و درحال وارد شدن به مرحله ای دیگر هستیم. (مرحله در اینجا به معنای درس گرفتن و پیامی الهی از جانب خالق هستی، جهت بهبود وضعیتی که در آن سردرگم بوده ایم است)

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

_ فرشتگان ما موجوداتی چندبعدی هستند که به طور همزمان به گذشته و آینده دسترسی دارند. آنها صرف نظر از مکان و زمانی که در آن هستیم همیشه درکنارمان هستند و در همه حال آماده ی دادن پیام مورد نظر جهت بهبود وضعیت موجود می باشند.
_ مشاهده ی عدد 000 به این معناست که باید به نشانه هایی که توسط فرشتگان برایمان ارسال می شوند توجه ی بیشتری بکنیم، تا آنها بتوانند پیامهای بیشتری به ما بدهند.
_ با خالی کردن ذهنمان از افکار روزمره و بی اهمیت و تمرکزِ بیشتر بر روی پیامهای فرشتگان، می توانیم به راز خلقت پی برده و هدف آفرینشمان را دریابیم.

فرشتگان همواره به ندای مدد خواهی ما پاسخ میدهند. با فرشتگان نگهبان خود صحبت کنید و مطمئن باشید که آنها صدای شما را می شنوند و به سوالات و در خواستهای شما جواب می دهند.

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

 

4.2/5 - (3520 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫221 دیدگاه ها

 1. درود عزیزان
  شما اگر به یه سنگ هم اعتقاد راسخ داشته باشید و در جهت اعتقادتون ،از انجام حسایی که کارمای منفی ایجاد میکنه دوری کنید ،معجزه رو تو تک تک لحظاتتون حس میکنید،باشد تا به عقاید یکدیگر احترام بگذاریم

  1. سلام به نظرم جالب بود به نسبت بقیه سایتها مطالبتون مفصل تر بود مرسی از مطالبتون ولی آیا مطالبی که گذاشتید منبع هم دارند لطف می کنید منابعش رو اعلام کنید

 2. مردم!شما واقعا چطونه؟!یعنی تا این حد ذهن میتونه فاسد شه؟!من به شخصه بعضی از اعداد رو دوس دارم اما دیگه نه اینکه براشون ارزش والایی قائل شم و براساسشون زندگیمو کوک کنم؟!!!بجای این میزان تعصب که بی شباهت به اعتقادات چند هزار سال اخیر نیست لطفا و خواهشا بدنبال حقیقت باشید؛مغز یه ماهی میتونه خودش رو گول بزنه و از غذا دست بکشه،چطور فکر می‌کنیم ذهن قدر قدرت انسان در انجام همچین کاری عاجزه؟؟؟!

 3. تشکر فراوان، معنای اعداد جفت هم به صورت خلاصه بزارید.، مثلا عدد 8 به فراوانی، وفور نعمت و کامیابی مادی معروفه به خصوص در کشورهای جهان اول….

  1. کلا این چیزا چرندیاته ، این همه عدد رند مثلا ۸:۸ دیدین ، پول اومد تو زندگیتون ؟ چیزی تغییر کرد ؟ تو مثلا چیکار کردی که کائنات بخواد با عدد ۰۰:۰۰ براورده شدن آرزوهای تورو پیش ببره ؟ صد بار دیدی آرزوهات برآورده شدن ؟!

 4. درود وقت بخیر
  من همیشه و هر جا عدد 13 باهام هست
  اتوبوس صندلی 13
  هواپیما صندلی 13
  نوبت دکتر 13
  رمز ارز انتخابیم عدد 13
  میشه راهنمایی کنید؟

 5. سلام
  من چند روزی هست که عدد ۲۴ رو خیلی زیاد میبینم در طول روز مثلا نگاه ساعت میکنم شده ۲۲:۲۴ یا نمیدونم خیلی زیاد شده برام ، معنیش چی هست میشه بگید معنیش چی هست ؟ هر بار که میبینم عدد ۲۴ یه خنده رو لبم میاد و اروم میشم

  1. سلام دوست عزیز
   معنای عدد 2 و معنای عدد 4 رو با دقت مطالعه کنید و
   به سوالی که در ذهنتون دارید به کمک این معانی این اعداد پاسخ بدید

   1. سلام خسته نباشیدببخشید من چند وقته خیلی زیاد جفت میبینم دیگه کلافم کرده واقعا نمیدونم چه دلیلی داره

    بیشتر از همه ۴۴۴ میبینم
    ۳۰۳،۱۰۱،۲۰۲،۱۱،۱۱. ۰۰.۰۰، همیشه جفت میبینم ولی بیشت ۴ دیگه نمیدونم واقعا دلیل این همه تکرارشون چیه لطفا اگر میشه یه راهنمایی کنید ممنونم و این خوبه یا بد؟

    1. سلام دوست عزیز
     به سوالی که از کائنات در دلتون پرسیدید رجوع کنید
     دیدن این اعداد میتونه پاسخ سوالتون باشه

 6. سلام و عرض ارادت ..عالی بود چون خودم قبلا به ی سری از مسایلها رسیده بودم و نتایج خوبی گرفتم و میدونم اعداد چه نقش مهمی در زندگی انسانها دارند و حامل پیامهایی از نزد فرشتگان …خدا توفیق بده و در پناه خدا روزگارتنان خوش و خرم

   1. عالی بود عالی، مدتهاست فنگ شویی میکنم و نمیفهمیدم چرا ۷۷۷ و ۸ رو برای ثروت و معجزه روی برگ بو بسوزونم، الان فهمیدم اعداد فرشتگانه🙏🙏🙏🙏

 7. سلام چند وقتی خطت که با این عدد ۰۰.۰۰ دارم روبه رو میشم خیلی دوست دارم ببینم چه معنی واسم داره که هرشب واسم پیش میاد

 8. سلام چند وقتی خطت که با این عدد ۰۰.۰۰ دارم روبه رو میشم خیلی دوست دارم ببینم چه معنی واسم داره که هرشب واسم پیش میاد

 9. سلام امیدوارم جواب بدین من به چیزایی احساس مسئولیت دارم که واقعا سنگینه و به من ربط خاصی نداره سنگینیش رو اینطور توصیف کنم که 1000نفر هم بخوان بلندش کنن کمرشون میشکنه دلیلش چیه و من قبلا خیلی عدد تکرار شونده میدیدم ولی حدود3 ماهه هیچ عددی ندیدم ولی جدیدا حس میکنم چند نفر پیشنم و احساس معذب بودن میکنم تو تنهایی حتی روم نمیشه پامو دراز کنم و حس میکنم میخوام تو یه کار همراهم باشن و کمکم کنن حسشون انقدر قویه انگار مثل انسان ها کاملا واقعین و تخیلی چیزی نیست ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز
   از دیدن فیلم ها و مطالبی که ذهن رو دچار توهم میکنه خودداری کنید
   در لحظه حال زندگی کنید

 10. سلام
  امیدوارم جواب بدین
  من به چیزایی احساس مسئولیت دارم که واقعا سنگینه و به من ربط خاصی نداره
  سنگینیش رو اینطور توصیف کنم که 1000نفر هم بخوان بلندش کنن کمرشون میشکنه
  دلیلش چیه
  و
  من قبلا خیلی عدد تکرار شونده میدیدم ولی حدود3 ماهه هیچ عددی ندیدم ولی جدیدا حس میکنم چند نفر پیشنم و احساس معذب بودن میکنم تو تنهایی حتی روم نمیشه پامو دراز کنم و حس میکنم میخوام تو یه کار همراهم باشن و کمکم کنن حسشون انقدر قویه انگار مثل انسان ها کاملا واقعین و تخیلی چیزی نیست

  ممنون میشم راهنماییم کنید

 11. من ب مدت یکسال هست روزی چندین بار چه بیرون از خونه و چه داخل خونه عدد 857 یا 758 رو میبینم، ب قدری که خیلی کلافه میشم میدونم پیامی در پس این شماره هست… تو رو خدا راهنماییم کنین یعنی چی🥺

 12. الان که این نظر می نویسم عمرم در حال تمام شدن است معنی تعدد فرشته ها را باید خودتان بدانید در صورتی که اشتباه درک شود می تواند خطراتی بعد از مرگ باشد

 13. سلام خسته نباشید چند وقته این ساعتها تکرار میشن ساعت۱۳:۱۳وساعت۱۵:۱۵ و ساعت۲۰:۲۰ واعداد ۳۳ و۴۴ و۵۵ و۲۲ تکرار میشن پشت این اعداد چی هست میشه راهنمایی کنید؟ مرسی تشکر

 14. سلام دوست عزیز
  من تقریبا شاید کمتر از یک ماه میشود شماره عدد 58 ره میبنم بسیار زیاد تا حد که ازیتم کرد سایت شما سر خوردم و جواب سوال ام را دریافت نکردم این عدد چی میگوید لطف رهنمایی کنید

 15. سلام من چند روزیه احساس میکنم اعداد دارن با من بازی میکنن مثلا یه موقعهایی رویا میبینم که عدد ۸ داره با من صحبت میکنه و از یه قلمرو ی مخفی حرف میزنه تا اینکه بالاخره کنجکاو شدم و اومدم این مطلبو خوندم میشه کمک کنید
  که چرا عدد ۸ این چیزا رو به من میگفت؟

 16. سلام و عرض ادب…منم ساعت قبل از خواب ۰۰:۰۰. یا ۰۰۰۱ هست بیشتر ساعت ها ست هستن

 17. سلام
  ببخشيد ميخواستم بدونم عدد 10:18 چه معني اي داره
  فرقه ي ايلوميناتي 666 كفش توليد كرده كه پشت همه شون اين عدد وجود داره. من در حال يك انجام يك سري تحقيقات درباره ي اين فرقه بودم برام سوال شد كه اين عدد چه معني اي ميتونه داشته باشه
  ممنون ميشم پاسخ بديد.

 18. سلام
  ببخشید من چن وقته..حدودا سه سال
  هرجا نگاه میکنم اسممو میبینم
  با نخ شبیه اسم من درست میشه
  اولتش فکر کردمکار داداشمه میخاد سرکارم بزاره اما هی تکرار شد و هر هرجا نگاه میکنم با نخ است مهسا نوشته شده..از خط خودمم خوبتر نوشته شده با اینکه با نخه

  ب هرکی میگفتم فکر میکردن خودم درستش میکنم ک ب اینا بگم ما هیچکسی اینکارونمیکنه و شانسی هی اسممو میبینم ک با نخ درست شده..حتا یبار داخل حموم موهامو شونه کردم و چنتا تار ریخت زمین و وقتی یهو نگاه کردم یکیشون شببه مهسا بود..دیگه داره میترسونتم..وقتی این پستو دیدم ک اعداد تکراری معنا دارن فک کردم شاید اینم معنیی داشته باشه…

  میشه لطفا جواب بدین😓

 19. سلام و درود با عرض خسته نباشید ان شا الله در پناه فرشتگان مقرب الهی باشید بنده دوبار ساعت 17:17 و چندین بار ساعت های تکراری دیدم از کتاب مفاهیم اعداد دکترمطلب برازنده نفسیر میکردم ولی شما بسیار روان نوشتید و این تحسین برانگیزه والبته بگم خودم میدونم در راه درست هستم و خودشون بهم انگیزه و کمک میکنن منظورم فرشتگان قدیسان الهگان خیلی ممنون

 20. سلام خسته نباشید ببخشید من به خدا قسم نه دروغ میگم نه چیزه دیگه ای فقط به کمک احتیاج دارم تا یکی راهنمایم کنه
  من چند وقتی بود افت فوتبالی شدیدی کردم و فقط از خدا همش می‌خواستم افتم رو سریعتر بر طرف کنه
  چند وقتی اعداد تکراری میدیدم اوایل فقط ۴۴۴ ولی چند هفته اخیر چند اعداد دیگه هم اضافه شده ۱۱۱.۲۲۲.۳۳۳.۵۵۵.۷۷۷ از موقعی که اینارو دیدم کمتر ۴۴۴ خب من موقعی که میخواستم کلا فوتبال رو بزارم کنار این اعداد اومدن که کم کم خوب شدم ۴۴۴ ندیدم ولی بازم خواستم فوتبال بزارم کنار چون به اون چیزی که بودم هنوز نرسیدم که این اعداد به هر طریقی میدیم لطفا اگه میشه جواب منو بدین خیلی ممنون میشم
  فقط می‌خواستم بدونم اینا دارن بهم میگن که همه چی رو روال قبل میشه یا نه اکه جواب منو بدید خیلی ممنون میشم

 21. سلام ببخشید من امروز هر وقت به ساعت نگاه کردم دقیقه ی 22 بوده و بعد دقیقه ی 44 و همین روند مدام تو بقیه ساعت های روز تکرار میشد.ب نظرتون تکرار شدن عدد 22 و بعدش عدد 44 چجوری باید پیامش رو تفسیر کرد و فهمید نشونش چیه؟!

 22. سلام …
  پیشنهاد من به شما برای اتصال روح خود به فرکانس های معنوی
  ا هم به زودی به روح معنوی متصل شوید
  با تشکر از ادمین برای مطالب ارزشمندشان 💜

 23. سلام …
  پیشنهاد من به شما برای اتصال روح خود به فرکانس های معنوی
  امیدوارم شما هم به زودی به روح معنوی متصل شوید
  با تشکر از ادمین برای مطالب ارزشمندشان 💜

 24. سلام من عدد 1111 رو چند روز میدیدم بعد چند روز ندیدم امشب عدد 333 رو 3 بار دیدم
  این عددا به هم ربط دارن?

 25. سلام خسته نباشید دو روز پیش طرفای پنج عصر بود رفتم داخل اینترنت چیزیو چک کنم عددشو دیدم222بود دیگه رفتم بیرون تا شب طرف ساعت 8شب بود دوباره رفتم تو اینترنت به طرز عجیبی دوباره عدد222 دیدم به صورت ناخودآگاه واسم سوال شد یادم اومد که من این عدد دیدم بازم آیا این نشانه محسوب میشه؟ معنی دقیقش چی میتونه باشه ؟لطفا جواب بدید البته عدد 5 هم کنار عدد222 بود که کنارش همین عدد5هم تکرار میشد خیلی عجیبب بود میشه لطفا جواب بدید با تشکر مرسی از شما

  1. سلام من مدت خیلی زیادی هست که اعداد دو و یک را به شکل معکوس می بینم و اکثرا1221هست و کمتر هم۲۱۱۲ویا ۱۲۱۲

   1. درچندسال اخیرومخصوصا امسال خیلی باساعت های جالب(10:10) روبروشده ام ویااعدادجالب که توجه ام رابخودش جلب کرده وواقعاهم درهمانجادرروندانجام اموراتم موثربوده👍من هم سعی کردم باتوجه کردن وتامل کردن به این پیامهاپاسخ بدم💕

 26. سلام امشب شب هفتم محرم هست خیلی عجیب هست نگاه یک عددی کردم دیگه یادم رفت رفتم داخل اینترنت به طرز عجیبی دوباره اون عدد تکرار شد انگار واقعا یک پیام داشت واسم من که کامل اعتقاد دارم مرسی تشکر از من می که گذاشتید در پناه حق

   1. سلام چطوری میتونیم پیامی که اون فرشته میده رو دریافت کنیم ؟ من به صورت متوالی عدد 69 رو میبینم و معانیش رو هم بصورت جدا و خود عدد ۶۹ رو خوندم خب برای دریافت اون پیام و جوابی که باید بدیم به پیغام این فرشته چیه راهنمایی کنید ممنون میشم

   2. سلام، قبلا راجب مفهوم اعداد متوالی شنیده بودم، اما دیروز پیامک بانکیمو که چک میکردم کاملا اتفاقی مانده حسابم 11119999 بود، و خیلی کنجکاو شدم بفهمم چ معنی داره!

 27. سلام دیدن اعدادی که یه رقم بین دو رقم یکسان قرار داره میتونه معنی خاصی داشته باشه ،اینقدر زیاد تکرار میشه که یادم نمی مونه دقیقا چه اعدادی دیدم ،مثلا ۷۵۷ ،۴۹۴، ۸۴۸ و…..

 28. سلام خسته نباشین انسانهای خدایی
  بنده سه بارساعت 11:11 عدد2345 یکبار وساعت12:12 یکبار در مدت کوتاه دیدم نشانه چیست
  ممنونم از نظرات عالیتان

  1. سلام دوست عزیز
   این مقاله مربوط به اعداد فرشتگان و معانی اونهاست

   1. من چندین ساله هرشبی که ساعتو چک کردم عدد ۲۱:۵۲ رو میبینم نمیدونم معنیش چیه ولی دیگه داره میترسونم،حتی بهش فکر هم نکنم میاد جلوی چشمم،چه اتفاقی میخواد بیوفته یعنی عدد چیو میخواد بگه

    1. شکلش یک گل ۴۴ برگ می باشد و با قلب های تو در توی زیاد که شکل پیچیده کیهانی را نتیجه می دهد.

 29. سلام من چند روزی میشه که به خدا ایمان قلبی آوردم میشه یه راهنمایی مختصر کنید ، اگر بخوام با فرشته های نگهبان در ارتباط باشم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید ممنون 🙏🙏🙏

  1. درود بر شما
   بهتره که ابتدا اتصال تون رو با خداوند محکمتر کنید

  2. سلام من خیلی وقته ک عدد سال تولدم رو(83)هر جا که میرم به هر جا که نگاه میکنم میبینم یعنی فرشتگان برام پیامی دارند؟

   1. سلام دوست عزیز
    معنی عدد 8 و 3 رو مطالعه کنید و به سوال ذهنی تون مراجعه کنید

  1. سلام و عرض ادب،این موضوع تکرار و توالی اعداد برام خیلی غیر عادی بود و سرچ کردم که به مطالب شما رسیدم موضوع اینه که من زیاد به ساعت نمایشگر ماشین نگاه نمیکنم و معمولا هرموقع نگاهم بهش میخوره ۱۱:۱۱ یا ۱۴:۱۴یا ۱۲:۱۲ و… میشه اعصابمو خورد کرده

 30. شب قدر اتقدر عدد ۹ دیدم ینی خودمم باور نمیشد چرا اینجور شدم داشتم ذکر میگفتم این ذکر شما بعضی موقع نگاه میکردم عدد ۹ رو خیلی میدیم الان متوجش شدم

 31. سلام من چند وقتیه که عدد ۰ یا ۰۰ میبینم، معنی پیامشو مطالعه کردم، این بود که “ضمیر ناخودآگاهتان در حال ارتباط با منبع بینهایت هستی هست” از این اتفاق خدشحالم اما نمیدانم باید دقیقا چه عملی انجام دهم، آیا نتیجه این چه خواهد بود؟

 32. وَيَوْمَ يَحْشُرُهُمْ جَمِيعًا ثُمَّ يَقُولُ لِلْمَلَائِكَةِ أَهَؤُلَاءِ إِيَّاكُمْ كَانُوا يَعْبُدُونَ ﴿۴۰﴾قَالُوا سُبْحَانَكَ أَنْتَ وَلِيُّنَا مِنْ دُونِهِمْ بَلْ كَانُوا يَعْبُدُونَ الْجِنَّ أَكْثَرُهُمْ بِهِمْ مُؤْمِنُونَ ﴿۴۱﴾ (( به خاطر بياور روزي را كه خداوند همه آنها را محشور ميكند، سپس به فرشتگان مي‏گويد: آيا اينها شما را پرستش مي‏كردند؟!{{۴۰}} )) ((گويند پاكا كه تويى، تو سرور ما هستى نه آنان، خير، ايشان جنيان را مى‏پرستيدند [و] بيشترينه‏شان به آنان مؤمن بودند{{۴۱}}))

  1. وای باورم نمیشه من در حال خواندن یه رومان هستم در مورد آزادی فرانسه به دست دختری به نام ژان که زمانی متوجه شد که مامور اینکاره که هر شب بعد از خواندن کتاب مقدس مادرش مریم مقدس را در خواب میدید و متوجه شدم که از طرف خداوند مامور شده تا فرانسه را نجات بده و من دو روز عدد ۳۳۳ را میبینم و وقتی معنی این عدد را خواندم واقعا شگفت زده شدم من شیعه هستم ولی از مریم مقدس و عیسی مسیح حاجت قلبی را خواستم بعد از دیدن این پیغام

   1. سلام من این رمان رو نخوندم ولی درباره‌ی این دختر خوندم خیلی دختر شجاعی بود با ۱۶ سال سن جلوی انگلیسی ها ایستاد. آدم هایی مثل این افتخار تمام جهان هستن. انگلیسی ها اخر اتش زدنش کسی هم نتونست کاری بکنه ( تا جایی که من خبر دارم )

 33. سپاس مخصوص خداوند ارحمن راحمین احد و خالق کل مخلوقات جهان های 0&،0بی نهایت وسیع ن در حفظ ان عاجزو ن در حکمرانی این دایره ناتوان اوس..صمد و ما صامدیم ..ما نیازمند ب درگاهش ایم…بنده مهدی هستم…هیچی نیستم هرچی ام از الله ام دارم..و هیچگونه حمد و سپاس بی نهایت اکرام اش را نمیتوانم بجا ارم..تنها ارزویم شهادت در راه صراتش پیکار با ظالمین ولظالین و دعایم شجاعت و دلاوری بی انتها ک بغیر از هوالله جلال و جمال و حمزه الله نترسم…و همواره در خیر خواهی ب دیگران و خود از او یاری میطلبم باشد ک نور الهیش را از ما دریغ نکند و مارا از لطف بی کرانش بی نصیب نگذرازد..انجایی ک الله مارا ب حال خود رها سازد …دوزخ اخرین جهنم نباشد …من بهشت بی عشق ب خالقم را نمی خواهم و همچنین دعا می کنم هیچ مستمندی از فقز ب بی ایمانی و هیچ غنی از کبر و غرور ‌‌‌.
  .طاغوت نشود ….چون قران امر کرده لعنت الله بر طاغوت
  مهدی هستم…زاده نیمه شعبان…ارزویم شهید در راه خدا و دیدن اخرین امید این دنیا منجی بشریت ..ناجی زمین..عدل الهیست…هرکس امین بگوید دعای شفیع الله پشت و پناهش.خدا حافظ بندگان مخلص..پرهیزکار و متقینش

  1. سلام خدمت ادمین عزیز من چند ساله ک مدام در شرایط های مختلف به عدد ۲۲۳۴ برخورد میکنم کدوم قسمت ب من مربوط میشه؟

    1. وَيَوْمَ يَحْشُرُهُمْ جَمِيعًا ثُمَّ يَقُولُ لِلْمَلَائِكَةِ أَهَؤُلَاءِ إِيَّاكُمْ كَانُوا يَعْبُدُونَ ﴿۴۰﴾قَالُوا سُبْحَانَكَ أَنْتَ وَلِيُّنَا مِنْ دُونِهِمْ بَلْ كَانُوا يَعْبُدُونَ الْجِنَّ أَكْثَرُهُمْ بِهِمْ مُؤْمِنُونَ ﴿۴۱﴾
     (( به خاطر بياور روزي را كه خداوند همه آنها را محشور ميكند، سپس به فرشتگان مي‏گويد: آيا اينها شما را پرستش مي‏كردند؟!{{۴۰}} ))
     ((گويند پاكا كه تويى، تو سرور ما هستى نه آنان، خير، ايشان جنيان را مى‏پرستيدند [و] بيشترينه‏شان به آنان مؤمن بودند{{۴۱}}))

   1. همه دیدم‌نوشتن گفتم منم بگم که تمام اعداد رو جفت میبینم مخصوصا ساعت تمام اعداد بیست و چهارساعت شاید باورش سخت باشه ولی اینجوریه.توی تمام ساعتهای مختلف فرق نمیکنه چه ساعتی باشه به ندرت عدد ناهمخوان میبینم یا جفتن یا هم معنی مثل ۱۳:۳۱ یا ۱۳:۰۳،عدد جفت هم که مشخص نیاز به توضیح نداره این یعنی چی،؟؟؟این قضیه فکر کنم ۶ ماه هست اتفاق میوفته

   1. سلام من هر وقت به ساعت نگاه میکنم اعداد تکراری پشت هم میبینم مثلا ۱۹:۱۹ یا ۲۲:۲۲ یا ۲۰:۲۰ همش ساعت‌های مختلف و تکراری میبینم دلیلشو متوجه نمیشم

 34. سلام
  من چند وقته عدد 57 رو خیلی میبینم چند ماه قبل هم دائم تکرار عدد 5 رو داشتم که بعد از اون خیلی اتفاقات ناگواری تو زندگیمون افتاد حالا 57 رو زیاد میبینم که عدد روتینی هم نیست میتونید بهم کمک کنید و بگید چه معنی داره
  ممنون میشم

  1. سلام شکل قطبی اش را با استفاده از تعریف بهبود مختصات قطبی رسم کرد، نشان دهنده پیچیدگی ها و دو راهی های زیادی می باشد. ولی در کل خیلی خوبه.

 35. سلام من چند وقتی هست توالی اعداد رو زیاد میبینم مثلا 13:14 22:23 یا 23:23 یا12:34 میشه یه توضیح مختصر بدین

 36. سلام وقتبخیر چندین سال عدد ۵۹ همه جا روزی چندین با میبینم،چی میخوا د بگه بمن؟؟؟ تو لیست شما نبود لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام شکل قطبی اش را با استفاده از تعریف بهبود یافته مختصات قطبی رسم کردم، زندگی تون نظم خاصی خواهد گرفت.شکلش نشون می ده از اعداد فرشتگان هست.

 37. سلام من یه حدود چند ماهی هست همش ناخودآگاه به ساعت نگاه میکنم عدد 11:11 میبینم انقدر دیدم این عدد رو که کنجکاو شدم یعنی چیه اون اوایل که میدیدم متوجه نمیشدم ولی انقدر تکرار شده این عدد به خاطر همین نمی دونم چی هست و چه پیامی برای من داره خیلی غیر عمد همش عدد 11:11 میبینم ممنون میشم کمکم کنید خیلی ذهنمو درگیر کرده

    1. یک معنی خیلی بارزش این هست که باید مراقب افکارتون باشید شما شدیدا در مدار جذب هستید و باید سعی کنید خوش بین و مثبت بمونید تا مثبت جذب کنید البته از توکل بر خداوند غافل نشید

  1. سلام
   شما وقتی این عدد. رو می‌بینید باید در جهت بیداری به دیگران کمک کنید .رسالتت کمک به دیگران در رشد معنویت هست

   1. سلام من بعد یه اتفاقی به طور خیلی عجیبی فقط عدد ۷۹ رو میبینم یعنی طوریه که دارم دیوونه میشم،میشه کمکم کنید ممنون میشم❤

    1. سلام شکل قطبی اش را با استفاده از تعریف بهبود یافته مختصات قطبی رسم کردم، زندگی تون نظم خاصی خواهد گرفت.شکلش نشون می ده از اعداد فرشتگان هست.

 38. مچکرم بابت مطلب مفید و زیباتون من یه مدت همه جا 11:11,1111میدیدم که حس کردم عادی میست دیدن ۱۱۱۱ همه جا ، با خوندن و دنبال کردن موضوعات مربوط به اعداد و‌خوندن مطلب شما کاملا متوجه شدم فقط جدیدا دارم همه جا اعداد رو متقارن میبینم و دوباره حس میکنم باید متوجه چیزی بشم که نمی فهممش اعداد ثابت نیست فقط مرتبا متقارن میبینم میشه لطفا راهنماییم کنید مثلا 13:31 ,04:40 ,’14:41, 15:51 , 10:01 ,این به چه معناست چون اعداد دیگه ثابت نیستن و من فقط به این شکل همه جا و روی همه چیز میبینم

   1. شکل اش می شه دو تا ۱۲ ضلعی داخل هم که بالایی ۴۵ درجه چرخیده و راس هاش افتاده وسط اضلاع اولی و یک گل ۱۲ برگ هم بالای این دو تا قرار گرفته.

  1. سلام وقت بخیر مدام عدد ۷ بطور ناخوداگاه به ذهنم میاد و بدون اینکه بخوام تکرارش می کنم …

   1. شکلش یک گل رز ۷ برگ سه بعدی می باشد. شکلش نشون می ده از اعداد فرشتگان باید باشد.

  1. درود بر شما
   دوست عزیز معنای هر عددی رو بخواید میتونید در مقاله مطالعه کنید
   44 از عدد 4 شکل گرفته. معنای عدد 4 بخونید

  2. من هم مدام این عدد رو میبینم نگرانم کرده تو ازمون دکترا دو رقم اخر صندلیم بود و امروز کتاب خربدم دیدم ۹۴۴ صفحه داره و …

  3. شکلش ۶ تا قلب تو در تو هست که به صورت تفارن و نصفی تو در تو بوده و دوباره در ابعاد برزگ تر تکرار می شوند.

 39. سلام من یک پسر ۱۱ ساله ام حدود یکی دو هفته پیش اعلام کردند که امتحانات اصلی مدرسه شروع شده و من چنان استرسی گرفتم که بماند.
  یک روز بعد از اعلام شروع شدن امتحانات من روی ساعت ۱۱:۱۱ رو دیدم اولش بدون دلیل ترسیدم ولی بعد به خودم گفتم که به طور شانسی این عدد به چشمم خورد و دلیل عجیبی نداره.
  من به فرشتگان و شیاطین اعتقاد دارم در حدی که تقریباً همه ی سایت های در مورد این موضوع رو خوندم اما هیچ وقت حتی مطلبی شبیه به این رو هم نخوانده بودم.
  بگذریم ، من بعد دیدن این عدد روی ساعت اصلا برای امتحانات احساس استرس نداشتم . من کمی به این موضوع مشکوک شدم برای همین توی گوگل در این باره جست و جو کردم و دیدم که معنی بدی ندارد . بخاطر همین از شما خیلی ممنونم که این مطلب زیبا و پر محتوا و پر معنی و بدرد بخور رو برای ما با زحمت زیاد آماده کردید. سپاس فراوان از شما 🙏🙏

 40. من واقعا گیج شدم! مثلا ساعت 11 و 43 دقیقه دوستم آفلاین شده و من وقتی میرم چک بکنم که انلاین شده یا نه ساعت گوشیم مثلا 12 و 43 دقیقه هست و وقتی دوباره چک میکنم 1و43 دقیقه هست. برای من بالای هزاار بار این اتفاق پیش اومده حتی شده 5 باز متوالی یک دقیقه را دیدن! یا یاعت 12 ساعت رو نگاه میکنم و دفعه ی بعدی که ساعت را نگاه میکنم دقیق 1 هست و دفعه ی بعد دقیق 2.
  لطفاااا راهنمایی دقیق بکنید

 41. سلام ممنون بابت مطلب خوب وزیباتون 🌹🌹
  من یه مدت نسبتا طولانیه که ۱۱۱۱میبینم و ۰۰۰۰البته ۱۱۱۱بیشتر، میشه گفت هر روز میبینم ولی اتفاق خاصی برام نیفتاده

 42. سلام ادمین عزیز سوال مهمی داشتم لطفا اگه میتونید جوابش رو بگید

  همون طور ک میدونید نصبت به عمل کرد خودمون ویا ذات درونی ای مون، یک سری صفت های برای بیان کردنشون وجود هست. مثله مهربون بودن دشمنی یا الفاظ رکید ک وقتی کاری بدی انجام بشه مثالش زده میشه

  حالا لطفا این صحبت رو داشته باشید ک این پیش زمینه ای بود برای سوال اصلیم

  تو صحبت قبلم شخص اونجا میدونه ک نصبت به کدوم عمل کردش چه چیزی بهش خطاب شده
  حالا شما موقعتی رو فرض کن ک تمامی
  ک من اینجا بدون هیچ کاری یک چیز واحد رو میشنوم عدد (۱۱۰)
  اطرافیان،خانواده،دوستان و مردمه عادی، ناخوداگاه بدون هیچ منظوری و کاملا اتفاقی ، مثلا توی یک تعریف موضوعی ، چه خطاب به من یا فرد دیگری ک اونجا حضور داره ؛ همیشه عدد ۱۱۰ توی حرفاشون بهم هست

  حالا اینجا کاری به عجیب بودن این ماجرا ندارم از ، لحاظی ام مطمعنم این موضوع با مثال صحبت اولم مرتبطه، درسته ک من اینجا بدون هیچ کاری یک چیز واحدی رو میشنوم، ولی از اون نمونه صفت های عام زیاد بهم گفتن ک حالا انگار به جای از لوله بالاتری رسیدم ک هرکسی رو مبینم داره مستقیمآ پیش روم این عدد رو به گوشم میرسونه. اینکه حالا مطعنم این عدد نمایانگره یک چیزیه حالا چه از رفتارم یا ذات درونیم هست

  سوال اصلیه من اینکه اگه بخوایم این عدد رو یک صفت بدونیم؛ چه معنای میتونه داشته باشه

  این موضوع زندگیم رو مشکل کرده ازشم نمیتونم فرار کنم چون همون طور ک گفتم اغلب پیش هرکسی ک میرم این عدد ۱۱۰ رو میگه .ممنون🙏

 43. چند وقتیه مدام سه یا چهار شماره اخر تلفن کسی رو میبینم. قبلا هم این اتفاق افتاده بود. چند روز مدام پشت هم.

 44. سلام من مرتب سر ساعت خاصی چشمم به ساعت موبایل میخوره،مثلا_(1:13)(2:13)(3:13)(19:13)….. به همین شکل سر تایم هر ساعت و سیزده دقیقه معنای خاصی داره بنظرتون؟

 45. سلام من و پدروم چند هفته ایه که همش اعداد مثل هم میبینم مثلا 77777 یا 4444 یا 0000 یا 3333 میخواستم بدونم معنی این همه عدد یکسان دیدن چیه؟

   1. سلام من به علم اعداد و ارتعاش انها تا حدودی اگاه هستم ولی الان مدتی است پلاک اکثر ماشین ها را ۳۰ج میبینم.دلیاش چیست؟ممنون

 46. سلام این اعداد رو کی تعبیر کرده و چطوری به معانی اینها دست پیدا کرده؟؟که ما بتونیم بهش اطمینان بکنیم

 47. سلام، من حدود یک ساله هر بار به شارژ موبایلم نگاه میکنم عدد 69رو میبینم، میشه بگید معنیش چیه؟ دیگه داره کلافم میکنه

 48. سلام اگر به كرار عدد هشت بينيم چه معني داره من دو ساله كه اين عدد و همه جا ميبينم با توجه به مقاله اي كه نوشتين،ولي معني اين عدد و تو زندگيم نميفهمم هيچ تغييري هم تا الان حاصل نشده

  1. شکلش یک گل رز ۱۶ برگ سه بعدی می باشد که نشان می دهد از اعداد فرشتگان هست و بیشتر خیر و برکت و موفقیت هست.

 49. سلام من تقریبا هر روز عدد 11:11 رو میبینم بنظرتون چه اتفاقی قراره بیفته ؟چه رازی تو این اعداد تکرار شونده هستش؟

  1. من هم 3 بار تا حالا در طول یک هفته دیدم . کف کردم تا اینکه رسیدم به این سایت .
   یه بار ساعت ماشین 1111 بود. دوباره یه عکسِ گیفت توی موبایلم دیدم که 1111 بود و یکی هم امشب بود که یک نفر توی اینستاگرام ، فیلترشکنِ 1111 رو معرفی کرد .

 50. سلام خسته نباشید
  من از فرشتگان خواستم در مورد شکی که به یکی از دوستانم دارم مرا راهنمایی کنند . برایم 0707 آمد
  سوالم این بود که آیا این فرد برایم مشکل ساز است یا خیر

  در مکالمه ایی که با این شخس داشتم که در مورد زنگی در زیر یک سقف بود 0404 نمایان شد

  احساس میکنم باید از این شخص دوری کنم

 51. سلام من داشتم راجب یه کارو شغلی فکر میکردم که بهم پیشنهاد شده بود که یهو ساعت ۱۳:۱۳ رو دیدم میتونه معنی خوبی داشته باشه؟

    1. درود بر شما
     نسبت به سوالی که در ذهنتون دارید و این روزها به دنبال راه حلی براش هستید باید تفسیر کنید
     از ترکیب معانی این اعداد استفاده کنید. مثلا معنی اعداد 1 و 2 و 3 و 4
     البته بستگی به این داره که شماره مکررا این اعدا رو ببینید نه اینکه فقط یک یا دو بار

    2. من شاید حدود یک ماهه هر روز ساعت ۲۰:۰۰ و ۲۰:۲۰ و ۰۰:۰۰ رو میبینم، دیگه گیج شدم نمیفهمم یعنی چی معنیش چیه، توروخدا بهم بگید

     1. معنی عدد صفر و دو رو مطالعه کنید و طبق سوالاتی که در ذهن دارید میتونید توضیحی پیدا کنید

 52. من یه راهنمایی میخواستم یکی از دوستانم مرتبا عدد ۶۹ رو در روز میبینه این مسئله انقدر براش تکرار شده که در به در دنبال علتش میگرده ایا میتونید راهنمایی کنید ممنونم

  1. دقیقامنم درروزبیشترازچندباربه تکرارمیبینم عدد۶۹رواوایل فکرمیکردم به مفهوم معنی خوبی وبدی درکنارهم هستش باتوجه به اون نمادسیاه وسفیدخوبی وبدی که همیشه درخوبی کامل اندکی بدی هست ودربدی کامل اندکی خوبی هست،ولی بامطالعه این مطلب خیلی خیلی بیشترتونستم درک رونسبت به نشانه هابالاببرم ممنون ازمحتوامطالب خوب وآموزندتون

   1. درود بر شما
    به هر چیزی باور داشته باشید همون براتون اتفاق میفته
    اگر باور کنید که تمام اتفاقات زندگی خوب هستند و خیر… همیشه براتون خیر پیش میاد.
    زندگی ما رو باورهامون میسازن.
    خداوند این قدرت رو به ما داده که خلق کنیم
    به همین علت اشرف مخلوقات هستیم

 53. سلام و درود.یکی از کاملترین و روانترین مطالبی بود که در مورد اعداد فرشتگان خوندم.بسیار سپاسگزارم از شما
  خدا حافظو نگهدارتون باشه

 54. بسيار مطالب مفيد سودمند بود امكان هست ١٠:١٠ رو توصيح بدين من مرتب اين اعداد رو ميبينم

   1. سلام،من در حال حاضر بین یک دو راهی هستم .انتخابم رو کردم ولی گاهی شک میکنم،مدام عدد ۲۰۰۲ رو میبینم.میشه بفرمایید معنیش چیه

 55. سلام من با این موضوع کاملا موافقم و نتیجه شو دیدم همین امروز چالش داشتم و با خدا درد دل کردم و بعد 000رو دیدم
  ممنون وسپاسگزارم

   1. سلام پر انرژی باشید
    من مطالعات نسبتا زیادی پیرامون علم اعداد و پیامها ونشانه ها داشته و دارم
    انصافا مطالب شما خیلی جامع و کامل بود نتونست کلی به دانش من اضافه کن ومن رو مدیون شما کنه لذا ضمن تشکر فراوان آرزوی توفیق روز افزون برای شما دارم و…
    به نظرم نقطه آغازین در این مبحث آمادگی خود شخص هست برای درک نشانه ها و این امر با مراقبه و مدیتیشن بسیار زودتر محقق میشه
    ممنون میشم نظر تون رو بودنم

  1. من و همسرم چند ساله اعداد رند می‌بینیم. بین همه این اعداد رند یک عدد غیر رند 780 و 870 خیلی خیلی زیاد میبینم. خیلی دوست دارم بدونم معنی این عدد چیه؟ هرکی میتونه راهنماییم کنه

  1. سلام خیلی ممنون که این مطالب زیبا و مفید رو در اختیار مردم قرار میدین این اتفاق برای منم میوفته و ساعت جفت زیاد میبینم مثل 22:22 ،11:11،3:33
   خیلی معنا و مفهوم دقیق و جالبی داره و با تفاسیری که از اعداد گفتین خیلی جوره.من فهمیدم که وقتی راجع به یک موضوعی فکر میکنم و سوالی برام پیش میاد ساعت جفت میبینم وخیلی واضح وجود خداوند و فرشتگانش رو نزدیک خودم احساس میکنم اونا صدامو میشنون وبهم پاسخ میدن.
   خدایا شکرت تو خیلی بزرگی

 56. با سلام.من حدود ۲ ماهه اعداد صفر و یک رو میبینیم ،هر لحظه که ساعتو نگاه کنم ساعت 01:01 یا اینکه 10:10 یا 11:11 هست و غیره، معنیشو پیدا نکردم یک و صفر رو ،راهنمایی کنین ممنون

 57. سلام من خیلی خوشحالم از متالعه سایت شما خیلی وقتها من با اعداد تکراری وهمچنین اعداد بسیاری روبرو میشم ومتوجه نمیشدم
  ولی مددتی هست باشناخت ومتالعه خیلی اتفاقها در زمین وآسمان
  می بینم که برای من معنا ومفهوم دارد خیلی خوبه واستفاده کردم
  امیدوارم خداوندبزرگ ومهربان برای شما بهترینها را رغم بزندانشاالله

   1. سلام من حدود یکی دوهفته است اعداد جفت یا دقیقه ی ۵۹ رو میبینم همش
    اوایل همش ۱۱:۱۱ رو میدیدم و بعد xx:59 بطور عجیبی واسم دقیقه ی ۵۹ رو رو میاره این یعنی چی ؟

 58. سلام من زندگی پر از مشکلات دارم
  و بارها خواستم خودم رو خلاص کنم
  ولی هر بار ادامه دادم این روزها نشانه های زیادی اطرافم میبینم
  از عدد 22 گرفته تا 11یا خیلی عددهای دیگه
  ولی نمیفهمم چیکار باید بکنم
  چون ادامه که میدم هیچ تغییری احساس نمیکنم

   1. سلام من خیلی وقتع کع هر وقت ساعت رو نگاه میکنم فقد اعداد رند میبینم مث ۱۶:۱۶ ۱۷:۱۷ ۳:۰۳ اینا چه معنی دارع؟

  1. با سلام باور هايت را درست كن به خدا اعتماد كن و توكل كن خدا همه مشكلات تو را حل و درست ميكنه به خودت و خدا إيمان داشته باش

 59. سلام وقت بخیر .من جدیدا با خدا ارتباط خیلی زیادی میگیرم به حدی که وقتی باهاشون حرف میزنم یهو صدایی در گوشم میگه ساعت را ببین یا فلان جا را نگاه کن و ب طور شگفت انگیزی توالی اعداد را میبینم .الهامات بسیار زیاد دیگری دریافت میکنم وقتی بین۳ تا ۵ صبح برای مراقبه بیدار میشوم کلی فرکانس دریافت میکنم فقط ی مشکل بزرگ دارم ترس .نمیدونم چطور بهش غلبه کنم شما میتونید کمکم کنید ؟

 60. باسلام وخسته نباشید

  مطالب زیادی از سایت شما من یادگرفتم وبرداشت کردم،با یک لایک نمیشه از زحمات شما تشکرکرد،ازخداوندبرایتان،سلامتی،شادکامی ،خوشبختی وسعادت آرزومیکنم،
  انشاالله خیرببینید.
  دوستتان دارم

   1. باسلام و خسته نباشید.خاستم بگم که من واقعا به فال اعداد ایمان دارم و تاحالا هر عددی که دیدم یا ساعت رندی که دیدم واقعا جواب سوالمو گرفتم.😊
    اگر ایمان داشته باشید مطمعن باشید خدا بی جواب نمیزارتتون♥️

 61. سلام.ممنون از مطالب مفیدتان.ایا میشود عد های تکرار شونده در تاریخ تولد و شماره شناسنامه یا عدد های شغلی و تحصیلی را به عنوان پیام فرشتگان در نظر گرفت؟؟؟

   1. سلام من نمیدونم این اعداد چی هستن فالن یا پیش بینی یا واقعیت اما حس میکنم تویک جو قرار گرفتم یاواسه یه کار بزرگی انتخاب شدم
    شیش ماهی هست که چیزای خیلی عجیبی سرراهم قرار می گرن و هرچی دست و پا میزنم بیام بیرون بیشتر توش گم میشم.
    مثلا یه لحظه حس میکنم الان این کتابه میفته بعد واقعا میفته نمیدونم چیکار کنم بنظرتون توهم زدم

    1. درود بر شما
     از خواندن کتاب های تخیلی و همچنین دیدن فیلم هایی که باعث استرس و اضطراب میشن
     و همچنین هر مطلبی که باعث ایجاد انرژی منفی میشه به شدت خودداری کنید.
     ذهنتون رو به آرامش برسونید.
     مراقبه ساده انجام بدید.

    2. کائنات به هر انچه که فکر کني جواب ميدن .من هم همين ديروز به يه چي فکر کردم و اون اتفاق دقايقي بعد انجام شد!سعي کن رو چيزايي که ميخواي تمرکز کني تا واقعا به دستش بياري فقط توجه کن به چيزايي فکر کن که ميخواي نه به چيزايي که نميخواي اگه برفرض به اين فکر کني که من دوست ندارم امروز تو ترافيک بمونم بدتر تو ترافيک ميموني پس بهتره به اين فکر کني که تو امروز بدون هيچ مشکل و وقفه اي به مقصد ميرسي

 62. فرشته ها پر ندارند این زایده ذهن بشر هستش چون من هم فرشته و هم جن ها رو دیده ام فرشته به شکل نور نزدیک به رنگ نقره ای هستد ودر حالت هاله ای از نور ستند وحتی میتوانند به شکل انسان هم در آمده وبا شما صحبت کنند و این به خواست خدا بستگی داره که اونها رو به شما نزدیک بکنه و برای دیدنشون هر چقدر میتونی باید از نظر قلبی و ذهنی خودت رو به خدا نزدیک کنی و اگه نیت و افکار و رفتار شما واقعی باشه خدا هم برحسب ظرفیت شما و نیت و افکار و اعمالتان یه سری از قدرت ها رو به شما عطا میکنه

  1. من الان یک ساله که که روز ، شاید بالای هفت هشت بار اعداد و ساعت و جفت میبینم بعضی وقتا دیگه از این همه تکرار میترسم و البته خوشمم میاد
   چوت قبلل یه جا خونده بودم اگه ساعت‌و‌جفت ببینی یعنی اونی که دوستت داره الان داره بهت فکر میکنه🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا