آرامش برای همهآموزشمعجون آرامش

این که شما اتفاقی را نمی بینید به این معنا نیست که خداوند کاری نمی کند

وفاداری خداوند _ هر کدام از ما در قلبمان آرزوها و اهدافی داریم؛ وعده هایی که مصرّیم تحقق یابند. شاید باور داشته باشید که فرزندی وارد زندگیتان می شود، یا سلامتیتان را دوباره به دست می آورید، یا به زودی در سازمانی دولتی استخدام می شوید. در اعماق وجودتان می دانید که خداوند با روح شما از آن وعده سخن گفته است. او مسئول زایش چنین باوری در درون شماست. اما بیشتر اوقات، تحقق وعده الهی زمانبر است و ما نومیدی های متعددی را پشت سر می گذاریم و، به همین دلیل، منفی نگر می شویم و دائم فکر می کنیم که وعده الهی محقق نخواهد شد.
دلیل اینکه خیلی از مردم به تحقق وعده های الهی باور ندارند این است که دلزده می شوند و خیلی زود دست از تلاش برمی دارند.

وفاداری خداوند _ اما اینکه شما اتفاقی را نمی بینید به این معنا نیست که خداوند کاری نمی کند. زمانبر بودن تحقق امری، به این معنا نیست که خداوند ما را از یاد برده است. ذهنتان می گوید: تمام شد، اما احساساتتان می گوید: به هیچ وجه تمام نشده است. آری، شرایط غیر ممکن به نظر می رسد اما این بدان معنا نیست که پروردگار آنچه را گفته محقق نخواهد ساخت.
خداوند به آنچه می گوید وفادار است.

وفاداری خداوند

تمام وعده هایش«آری» و«آمین» هستند. به این معنا که اگر شما آنچه را بر عهده تان است به خوبی انجام دهید، و با اینکه تحقق وعده غیر ممکن به نظر می رسد به کارتان ایمان داشته باشید و به فکر و احساساتتان و همچنین مردم اجازه ندهید که با القائاتشان شما را از راهی که هستید منحرف سازند، آنگاه خواهید دید که چگونه وعده های الهی در فصل و وقت مناسب محقق خواهند شد. ممکن است تحقق وعده به آن صورتی که شما انتظارش را دارید و طبق زمانبندی شما صورت نگیرد، اما خداوند، خدایی وفادار به عهد است. وعده محقق خواهد شد.

بیشتر بخوانید : برکات انفجاری خداوند

وفاداری خداوند _ پروردگار شما را سرخورده نخواهد کرد. آنچنان که در کتاب مقدس می فرماید: «من هرگز شما را مأیوس و بی یار و یاور رها نمی کنم. پس با اطمینان می توانیم بگوییم: «خداوند یاور من است.» هیچ ترسی به خود راه نخواهم داد‌. چه کسی جز خداوند می تواند یاری رسان من باشد؟»
باید بگذارید این تفکر تا اعماق وجودتان نفوذ کند. خداوند می فرماید: «من تو را مأیوس نخواهم کرد. همه چیز درست خواهد شد. زمام همه امور در دست من است. من می دانم که گزارش های پزشکی چه می گویند، می دانم که شرایط اقتصادی چگونه به نظر می رسد، کسانی را که با تو دشمنی می کنند می بینم. می دانم که چقدر آرزوهایت بزرگند، پس به حرفم خوب گوش کن؛ من تو را مأیوس نخواهم کرد. نخواهم گذاشت سرخورده شوی. اجازه نخواهم داد آن مشکل بر تو غلبه کند. کاری خواهم کرد که تو پیروز میدان باشی.»

وفاداری خداوند
وفاداری خداوند _ اگر ما پیوسته به خداوند توکل کنیم، او هم با ما سخن خواهد گفت. او همیشه راهی جلوی پای ما قرار خواهد داد، گرچه ممکن است شرایط طوری به نظر برسد که انگار هیچ راهی وجود ندارد. او به شما برای هر نبردی قدرت، برای هر تصمیم گیری ای خردمندی و برای هر درکی آرامش خواهد بخشید. خداوند از شما در برابر اشتباهات و خطاها حمایت می کند. وقتی در شرایطی ناعادلانه قرار می گیرید، او پاداش شما را خواهد داد. او وعده داده که نه تنها آرزوهایتان، بلکه حتی تمایلات پنهان قلبتان را نیز برآورده خواهد ساخت. جسارت این را داشته باشید که به خداوند توکل کنید و همه چیز را به او بسپارید. به همان جای امن باز گردید. دست از نگرانی، اضطراب و این که آیا خواسته تان محقق می شود یا نه، بردارید. خداوند شما را کف دستانش نگاه داشته است. او هرگز در تحقق وعده هایش ناکام نشده و خوشبختانه هرگز هم ناکام نخواهد شد.

4.6/5 - (40 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام خسته نباشین ممنون از سایت خوبتون
    من دوتا ایمیل فرستادم ولی هنوز جوابی نگرفتم
    میشه لطفا جواب منو بدین
    میشه لطفا جوابتونو از طریق ایمیلم دریافت کنم ،؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا