آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشتندرستیثروتجذب ثروتجملات تاکیدیخودسازیقانون جذبقوانین کائناتمثبت اندیشیمدیتیشنموفقیت

قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

قانون جذب چگونه ما را به اهدافمان می رساند

قانون جذب کائنات _ این مقاله درباره ی ساختن زندگی دلخواه شماست. درباره ی رسیدن به آرامش و شادی درونی، جذب و ظهور زندگی رویاییتان. درباره ی آن زندگی ای است که به خاطرش به این دنیا آمده اید. عالی زندگی کردن کار راحتی نیست. برای اینکه زندگی بزرگ و ایده آلتان را جذب کنید باید در به کار بردن قانون جذب مهارت لازم را به دست بیاورید.

خیلی ساده، با درک این که قانون جذب کائنات چگونه کار می کند و سپس با کسب مهارت در مراحلی که این مقاله به شما نشان می دهد، می توانید سرانجام هر آنچه را که می‌خواهید به زندگیتان جذب کنید. این متن به شما نشان می دهد که چطور همه ی احساس های بد و انرژی های منفی را از زندگیتان خارج کنید.
هدف، رساندن شما به جایی در زندگی است که همیشه از لحاظ ذهنی، احساسی مثبت و سازنده داشته باشید و در نتیجه، همیشه انرژی مثبت از خودتان منتشر کنید. انرژی مثبت، موقعیت های مثبت، آدم های مثبت و تجربه های مثبت را به زندگی شما جذب می کند.
هر مرحله از مراحل قانون جذب کائنات ، به خودی خود گامی بزرگ در راه رسیدن به آرامش درونی، خوشحالی درونی و سطح بالای هوشیاری است. این حالت فهم و درک بالا در زندگی عالی شما جذب می شود و خود را نشان می دهد.

قانون جذب کائنات
ماهر شدن در مرحله هایی که اینجا گفته می شود، کار راحتی نیست. ماهر شدن نیاز به، تمرین و تمرکز و آگاهی دارد. درواقع، برای توضیح هر یک از این مراحل می‌توان کتابی کامل نوشت. با هدفی که داریم، داشتن درک و شناخت کلی از هر مرحله می‌تواند شما را در مسیر تسلط یافتن بر قانون جذب قرار دهد. شما مثبت ترین آدمی می شوید که تا به حال شناخته اید.

قانون جذب کائنات ، قانونی جهانی است که همیشه وجود دارد

به زبان ساده این قانون یعنی اینکه هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. قانون جذب کائنات می گوید انرژیِ فکر و انرژی ای که هر کس منتشر می کند ، انرژی مشابه خود را جذب می کند ،در نتیجه ما بر اساس افکار و انرژی ای که منتشر می‌کنیم هر چیزی را در همان سطح به زندگیمان جذب می‌کنیم ؛به زبان ساده تر ما به هر چیزی که آگاهانه توجه داشته باشیم آن را به زندگیمان جذب می‌کنیم .

پس در این دنیا هر چیزی بر پایه نظم و قانون بنا شده و هیچ چیزی بدون دلیل بوجود نیامده است ، از جمله قانون جذب کائنات.  انرژی از بین نمی رود و از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود. انرژی ها نیز دارای ارتعاش هستند و از خود فرکانس ساطع می کنند. شاید به نظرتان بیان این مسائل علمی ربطی به رسیدن به خواسته ها و برآورده شدن دعاهایتان نداشته باشد. اما باید بدانید که حتی دعاهای شما نیز از این قانون مستثنی نیستند.

خداوند در قرآن می فرماید: بخواهید تا اجابتتان کنم. قانون جذب کائنات حتی در قرآن نیز آمده است. اما اگر به تحلیل آن بپردازیم متوجه می شویم که دنیایی که خداوند بزرگ خلق کرده بر پایه علت و معلول می باشد، هیچ مسئله ای بی دلیل اتفاق نمی افتد.

می توانید از لینک زیر مقاله رازهای نهفته در شمع را مطالعه کنید.

رازهای نهفته در شمع

دعاهایی که با چشمان گریان می کنید و بعد از آن به خواسته تان می رسید؛ شمعی که در سقاخانه روشن می کنید و به انتظار اجابت خواسته تان می مانید! نذری که در دل برای عزیزی می کنید! همگی همان قانون جذب کائنات هستند و به علم متافیزیک مربوط می شوند؛ در زبان ساده و عامیانه اتصالی از زمین به آسمان است و خداوند صدای بنده را شنیده و پاسخ داده است.

حتما سریال راز را دیده اید! در این جا  بخشی از کتاب راز نوشته خانم راندا برن را برای شما نقل میکنیم که بعد از نوشتن این کتاب مستندهای بسیار زیبا و جالبی در مورد قانون جذب و  راز ساخته شدند که می توانید « مستند فیلم راز قانون جذب » را از لینک زیر بصورت رایگان دانلود کنید. با تماشای این فیلم،  با حقایق شگفت انگیزی از دنیایی که در آن زندگی می کنیم آشنا می شوید و به قدرت بالای کائنات و ضمیر ناخودآگاه پی ببرید.

بخشی از کتاب راز: «بزرگ‌ترین راز زندگى، قانون جذب است. قانون جذب کائنات مى‌گوید هر چیز، مشابه خود را جذب مى‌کند. بنابراین، وقتى فکر مى‌کنید، آن فکر، فکرهاى مشابه خود را جذب مى‌کند. فکرها مغناطیس‌ اند و امواجى تولید مى‌کنند. وقتى فکر مى‌کنىد، در واقع، آن‌ها را به جهان مخابره مى‌کنىد و آن‌ها در مسیر خود همه‌ى چیزهاى متناسب با فرکانس خود را جذب مى‌کنند. هر آنچه ارسال مى‌شود، به منبع بازمى‌گردد؛ یعنی به شما.»

می توانید مستند فیلم راز را که توضیحات فراوانی در مورد قانون جذب می دهد،  در لینک زیر ببینید.

دانلود فیلم راز قانون جذب کائنات

مستند فیلم راز

این قانون جهانی یک اصل خیلی قدیمی است که بزرگترین و عالی ترین متفکران و آموزگاران گذشته بدون آگاهی از پایه و اساس علمی آن،  از آن استفاده می کردند، خوشبختانه این روزها به لطف افزایش سطح آگاهی ها ، ما به این قانون دسترسی داریم و حالا دیگر همه آدم های موفق امروز برای ایجاد تغییرات اساسی در زندگی شان از این قانون استفاده می کنند.
با افزایش علم ما درباره فیزیک کوانتومی شناخت ما از قانون جذب بیشتر شده است، لازم نیست که همه جزئیات پیچیده فیزیک کوانتومی را بدانید تا درک کنید که این قانون چطور کار میکند ، هرچه که هستیم،  بدن ما ، ذهن ما ، کل وجود ما از انرژی ساخته شده است. حتی افکار ما هم شامل این قضیه می شود، هر چیزی که در این دنیا وجود دارد از ریگ بیابان گرفته تا دورترین ستاره در دورترین کهکشان در جهان همه از انرژی خالص درست شده اند، این یک نظریه نیست یک واقعیت است.

قانون جذب

قانون جذب چطور کار میکند؟

قانون جذب همیشه در حال کار است، فارغ از اینکه شما آن را باور داشته باشید یا نداشته باشید. ما به طور دائم (چه به عمد و چه ناخودآگاه) بر اساس چیزهایی که در جهان منتشر می‌کنیم همزمان چیزهایی را به زندگی مان نیز جذب می کنیم. روی هر چیزی که متمرکز بشوید آن چیز زیاد میشود، افکار شما واقعیت های تان را می سازند.
اگر افکار و احساسات منفی دارید یعنی انرژی منفی منتشر می کنید پس اتفاق های منفی، آدم های منفی و چیزهای منفی را به زندگیتان جذب می کنید. اگر افکار و احساسات مثبت دارید، یعنی انرژی مثبت منتشر می کنید در نتیجه اتفاق های مثبت، آدم های مثبت و چیزهای مثبت را به زندگیتان جذب میکنید. درک و به کار بستن درست این قانون جهانی کلید به دست آوردن موفقیت نهایی در همه جنبه های زندگی شماست.

چطور قانون جذب را به کار ببریم؟

پایه و اساس استفاده از این دانش برای ایجاد تغییر در زندگی فهمیدن این نکته است که شما دارید این قانون جهانی را به کار می برید ، حتی اگر آن را نمی شناسید. شما دارید انرژی را چه مثبت و چه منفی در دنیا پخش می کنید. چیزهای مشابه همدیگر را جذب می کنند .هر چیزی که در دنیا منتشر کنید همان به خودتان برمی گردد .شما در همین لحظه هم دارید انرژی منتشر می کنید درست در همین لحظه!

الان چه حسی دارید؟ حس خوب دارید یا حس بد؟ اگر حس خوبی دارید پس دارید انرژی مثبت منتشر می کنید. اگر حس بدی دارید پس دارید انرژی منفی منتشر می کنید. به همین راحتی.
اگر می خواهید به زندگی دلخواهتان برسید باید از انتشار انرژی منفی دست بردارید و به جای آن دائم انرژی مثبت منتشر کنید. شما خیلی راحت با عوض کردن فکرتان گفتارتان و از همه مهمتر احساساتتان می توانید استاد موفق  قانون جذب شوید. یادتان باشد که این فرایند مثل به کار گرفتن ماهیچه ای ضعیف و رشد نکرده در بدن است ، به زمان نیاز دارد تا تبدیل به ماهیچه ای قدرتمند شود و به آن «طبیعت ثانوی» خود برسد. این فرایند شما را به سمتی می برد تا بتوانید به طور دائم و به صورت آگاهانه و سنجیده انرژی مثبت منتشر کنید.

قانون جذب کائنات

 

رک و شفاف خواسته تان را از قانون جذب و کائنات بخواهید

تصمیم بگیر دقیقا چه میخواهی!!

شما چه می خواهید؟ به راستی شما چه می‌خواهید ؟ این سوال مهمی است که باید به طور عمیق به آن فکر کرد برای این که همه آن چیزهایی را که در زندگی می خواهید ظاهر و جذب کنید، اول باید تصمیم بگیرید که چه میخواهید. باید در ذهنتان نمای زندگی دلخواه شما ،به شکلی واضح ترسیم شده باشد
بیشتر مردم نمی دانند که چه می خواهند. آنها یا وقت نمی گذارند که تصویری واضح از چیزهایی که به راستی می‌خواهند را در ذهن بسازند، یا اینکه روی چیزهایی که در زندگی نمی خواهند داشته باشند تمرکز می کنند (برای مثال می‌گویند من نمی‌خواهم بدهی داشته باشم).
با متمرکز شدن روی چیزهایی که نمی خواهید در واقع در حال انتشار انرژی منفی و غرق در افکار منفی هستید. این باعث می شود که همان موقعیت های منفی آدمهای منفی و اتفاق های بد را هم به زندگی تان جذب کنید.

به افکارتان فکر کنید . بطور معمول درباره چه فکر می‌کنید؟ آیا در حال گله و شکایت از وضع فعلی زندگی خود هستید؟ اگر این طور است پس دارید از زبان منفی استفاده میکنید و روی چیزهایی در زندگی تمرکز می کنید که آنها را نمی خواهید. با این کار شما فقط  مقدار بیشتری از همان چیزهای منفی را به زندگیتان جذب می‌کنید.

نکته کلیدی این است که باید چیزی را که میخواهید واضح و شفاف ببینید. همین که شما بدانید چه میخواهید و توجه تان را به آن متمرکز کنید خود به خود باعث می شود که انرژی مثبت منتشر کنید.

قانون جذب کائنات

خیالباف باشید

وقتی دارید تصمیم میگیرید که چه می خواهید، خیال پرداز باشید. اگر از هر چیزی ممکن بود ،برای خود چه می خواستید ؟ این برای اغلب مردم کار سختی است چون با مطرح شدن اینکه زندگی «چگونه» به واقعیت می رسد ، در تجسم خواسته های خود گیر می کنند. اگر آنها راه حلی برای به واقعیت رساندن خواسته های خود در زندگی پیدا نکنند آن را به عنوان چیزی غیرممکن باور می کنند.
من از کسانی که برای مشاوره نزد من می آیند می خواهم که همیشه هنگام تصمیم‌گیری درباره خواسته هایشان آرزوهای بزرگ بکنند.
آنها نیز در جوابم می گویند: «اما من باید واقع بین باشم ».
و من نیز می پرسنم: «چرا»؟!!
خیالباف باشید. آرزوها و تصور های بزرگ داشته باشید! نگران این امر نباشید که چیزی که شما میخواهید چگونه وارد زندگی شما می شود. همین که شما شروع به انتشار انرژی مثبت قوی و دائم بکنید جهان به شما پاسخ می دهد.
تنها محدودیتی که ما در زندگی مان داریم همان محدودیت هایی هستند که خودمان تحمیل می کنیم. «چطور» اهمیت ندارد کار شما کشف این است که چه می خواهید.

«فهرست تهیه کنید»

یک راه برای کشف اینکه در زندگی چه می‌خواهید این است که فهرستی از چیزهایی که نمی خواهید تهیه کنید ، بعد از آماده شدن فهرست، باید به سراغ تک تک مواردی بروید که نوشته اید و آنها را به موارد مثبت تبدیل کنید. برای مثال اگر نوشته اید «نمی خواهم در پرداخت صورت حساب های ماهانه مشکلی داشته باشم». می توانید تبدیلش کنید به :« پول خیلی راحت و آسان به دستم می رسد و من صورت حساب ها را به راحتی پرداخت می‌کنم.» این تمرین شما را وادار می کند تا روی چیزهای مثبت تمرکز کنید و همچنین برای شما روشن شود که چه می خواهید.
این اولین و مهمترین گام برای به دست آوردن زندگی عالی است .به محض اینکه کشف کنید که به راستی در زندگی تان چه می‌خواهید می‌توانید انرژی و تمرکزتان را روی آن چیزها قرار دهید . خیلی ساده، با تمرکز بر چیزهای مثبت به صورت خودکار افکار مثبت و انرژی مثبت تولید می کنید و با کمک قانون جذب، به اهداف خود برسید.

قانون جذب کائنات

فکر و احساسات را انتخاب کن

آیا می دانید این شما هستید که می توانید انتخاب کنید که فکر کنید و چه احساسی داشته باشید، در ابتدا ممکن است انجام دادن این کار سخت به نظر برسد اما با آگاهی از آن چیزی که دارید به آن فکر می کنید و احساسات تان به راحتی می توانید افکار و احساسات منفی را به افکار و احساسات مثبت تبدیل کنید.

بهترین روش برای شناسایی یک فکر منفی این است که بفهمید چه احساسی دارید؛ هر وقت احساس خوبی ندارید یعنی افکار منفی در ذهن دارید چه حواستان باشد و چه نباشد ؛ در نتیجه انرژی منفی منتشر می کنید سیستم احساس سنجش به شما می‌گوید که آیا در مسیر درست جذب کردن و به دست آوردن چیزهایی که می‌خواهید هستید یا نه؛
شما می توانید انتخاب کنید که چه احساسی داشته باشید.

همین الان احساسات شما چه چیزی نشان میدهد؟ در مقیاس از یک تا ده ؛  یک یعنی احساس بد ،ده یعنی احساس خوب و عالی .همین الان چقدر احساس خوب دارید؟! هرچقدر درجه احساس خوب شما بالاتر باشد در حال انتشار انرژی مثبت قویتری هستید. برعکس اگر به خودتان درجه دو از ۱۰ داده باشید انرژی های منفی قوی‌تری را منتشر می کنید. با آگاهی از وضعیت احساس سنج خود می توانید خیلی ساده از وجود هر گونه احساس منفی در خود مطلع شوید و بعد هر کاری لازم است بکنید تا این حالت را تغییر دهید.

قانون جذب

خرابکار درونت را بینداز دور

همه ما در درونمان موجودی خرابکار داریم. یک وسوسه گر در درونمان که می‌گوید تو نمی‌توانی این کار را انجام بدهی، تو نمی توانی اینجوری باشی یا تو نمی توانی به این چیزها برسی. این مسائل را به عنوان یک خطر بشناسید معلوم است که هر وقت از وضعیت آرامش و راحتی خارج می‌شویم احساس خطر می کنیم . هروقت که شما کاری جدید یا متفاوت انجام می دهید، ندایی درونی به شما می گوید که تو نمی توانی انجامش بدهی، توانایی لازم برای انجام دادن این کار را نداری، تو شکست می‌خوری.

فقط کافیست که در یابید این ندای درونی خود شما هستید. تنها کسی که جلوی رسیدن شما به آن زندگی ایده آل تان را می‌گیرد، خود شمایید.

نقطه ی پایان را به خاطر بسپار

دلتان می خواد وقتی که از این دنیا رفتید، مردم با شنیدن اسم شما چه چیزی به یاد بیاورند. چه کلمه ها و چه رفتارهایی بیانگر آن زندگی عالی شما خواهد بود ؟این سوال خیلی مهم است که مطرح می‌شود. اگر قرار بود همین امروز بمیرید، دوست داشتید در مجلس ختم، چه چیزی در مورد شما گفته شود؟

وقت بگذارید و فکر کنید که آیا دارید عالی زندگی می کنید یا اینکه در دام افتاده که من به آن می‌گویم «دام تردمیل».

شما تند تند می دوید، بدون اینکه مقصدی در ذهن داشته باشید؛ با سرعت می‌روید اما به جایی نمی‌رسید. خیلی از آدمها هستند که اگر امروز آخرین روز زندگی شان باشد، می‌دانند به آن چیزی که می خواستند برسند، نرسیدند اگر شما هم جزء این دسته از آدم ها هستید دیگر وقتش است که در شیوه زندگی تان تجدید نظر کنید.

قانون جذب کائنات

با ارزش های خود زندگی کنید و هدف داشته باشید

به نقطه پایانی بیندیشید و شروع کنید. دلتان می خواهد در پایان زندگی تان مردم درباره شما چه بگویند؟ فکر کردن به این موضوع به شما نشان می دهد که مهمترین ارزش های زندگی شما چه چیزهایی هستند ؟ و به شما کمک می کند تا هدف واقعی را از زندگی روی این کره خاکی کشف کنید.

اگر دلتان می خواهد به مردم بگویند: «فلانی مادری محتاط و همسری عاشق بود .» پس معلوم می‌شود خانواده یکی از ارزشهای اصلی زندگی شماست .

اگر از وضع فعلی زندگی تان راضی نیستید ، شاید روش زندگی کردن شما هم جهت با ارزش های تان نیست.
با توجه به مثال بالا اگر خانواده برای شما یک ارزش باشد و شما روزی ۱۲ ساعت در اداره کار کنید و دائم هم در حال سفر باشید ، بدون شک زندگی شما هم جهت با ارزش زندگیتان یعنی خانواده ، نخواهد بود
هر وقت با ارزش های زندگی تان هم مسیر نباشید دچار نارضایتی در آن بخش از زندگی می شوید. واضح است که این نارضایتی باعث می‌شود احساس منفی داشته باشید و این یعنی انتشار انرژی منفی و نتیجه‌اش هم چیزی جز جذب نارضایتی بیشتر به زندگی نیست
آگاه بودن از ارزش های اصلی در زندگی و تلاش برای زندگی کردن و هدایت مسیر زندگی به سمت این ارزش ها، باعث آرامش درونی، احساس آزاد بودن ،خوشحالی و درنهایت یک زندگی هدفمند خواهد شد.

تفسیر نکن

آیا می دانید که ما خودمان برای هر چیزی که برای ما اتفاق می‌افتد یک معنی خلق می کنیم ؟ ما تعیین می‌کنیم که یک پیشامد مثبت است ،منفی است، یا خنثی است .خیلی از آدم ها بر این باورند که تفسیرشان از پیشامدهای زندگی، واقعی است. اما حقیقت این است که ما انتخاب می‌کنیم که چه نوع برداشتی از وقایع زندگی داشته باشیم.

تفسیر شما از پیشامدهای زندگی بر اساس تجربه‌های گذشته، باورها و شیوه تربیتی شماست. متوجه باشید که شما در هر موقعیتی ، برداشت خود را می سازید. همه چیز در واقع ساخته و پرداخته ذهن خود شماست . شما این قدرت را دارید که انتخاب کنید در هر موقعیت، پیشامد یا اتفاقی چه نوع احساسی به خود بگیرید.

قانون جذب کائنات

اگر درباره اتفاقی احساس خوبی ندارید با خود فکر کنید که چه تفسیری از آن اتفاق داشته‌اید که منجر به این احساس شده است.
به عنوان مثال: اگر به تازگی از کارتان اخراج شده اید و آشفته و پکر هستید، از خود بپرسید: «چرا من چنین حال و روزی دارن ؟»

جوابتان ممکن است این باشد: « باور نمیکنم کارفرما مرا اخراج کرده باشد. من ده سال با مشقت برای آنها کار کردم و حالا آنها با من چنین رفتاری کرده اند. آنها از قدر زحمات مرا نمی دانند. آنها هیچ وقت قدردان من نبوده اند.»

در این داستان ،اینکه شما کارتان را از دست داده اید به این معناست که کارفرما به شما اهمیت نمی‌دهد و قدر زحمات شما را نمی داند . این برداشت شما از موقعیت می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. شاید دلیلش این باشد که در گذشته افراد خانواده تان به شما اهمیت نمی دادند و شما مورد بی‌توجهی قرار گرفته اید. این حالت می تواند باعث رابطه با آن برداشت خاص را از قضیه اخراجتان از کار داشته باشید.

در عوض، اگر شما در یک محیط خانوادگی با محبت و گرم پرورش یافته باشید که دائم مورد توجه باشید و شما را تحسین کرده باشند ، واکنش شما به داستان اخراج متفاوت خواهد بود. در این صورت ، شما با قضیه به صورت شخصی برخورد نمی کنید و ممکن است بگویید: «خب، کاری نمی‌شود کرد ، این چیزها پیش می‌آید دیگر. الان باید دنبال کار جدید و بهتری برای خودم باشم.»
این دو برداشت متفاوت در مواجهه با یک موقعیت یکسان بود. از آنجا که ما خود مسئول تفسیر رویدادهای زندگی مان هستیم ، پس چرا هر پیشامد را به عنوان یک رویداد مثبت تفسیر نکنیم؟ حالا که برای هر پیشامد یا موقعیتی برداشت و تفسیر خاص خود را می سازیم، پس چه بهتر برداشتی از وضعیت داشته باشیم که باعث می‌شود احساس بهتری پیدا کنیم . یادمان باشد در ناامیدی بسی امید است.

ساده ترین راه برای این کار این است که واقعیت های مرتبط با یک پیشامد خاص را از تفسیر خود نسبت به آن پیشامد جدا کنیم. واقعیت‌ها در داستان ما اینها هستند : شما به مدت ده سال برای شرکتی کار کرده‌اید . از کارتان در این شرکت اخراج شده اید.  اینها واقعیت هستند. فقط همین.

هر چیز دیگری غیر از این تفسیر و برداشت شما خواهد بود. وقتی که شما متوجه این قضیه بشوید، آن وقت می‌توانید برداشت مثبت خاص خودتان را در مورد آن پیشامد داشته باشید . می دانید که می توانید هیچ برداشت خاصی هم از قضیه نداشته باشید و بگذارید همه چیز بگذرد.
بسیار مهم است که فرق بین واقعیت های یک پیشامد و تفسیر تان از آن پیشامد را تشخیص بدهید. هر چه زودتر بتوانید این کار را انجام دهید، زودتر خواهید توانست انتخاب کنید که تفسیرهای آگاهانه ای که به طور ذاتی مثبت باشند از وقایع داشته باشید. این انتخاب‌های مثبت صرف نظر از این که پیشامد به وقوع پیوسته چه باشد؛ شما را در میدان انرژی مثبت نگه می‌دارد.

 

اکنون پذیرا باش که این دیر نپاید

زمان حال را بپذیرید. بگذارید هر چیزی که الان در زندگی شما در حال وقوع است اتفاق بیفتد. زندگی تان را درست آنجایی که هست بپذیرید.

پذیرفتن زندگی به همان شکلی که الان هست به این معنا نیست که دست از تلاش بردارید، کنار بکشید و بپذیرید که همیشه به همین شکل خواهد بود. این معنای «اکنون را بپذیر» نیست.

مقاومت نکن

در مقابل زندگی مقاومت نکنید. هر وقت احساس ناراحتی و افسردگی یا سایر احساسات منفی می کنید، این یعنی در زندگی در حال مخالفت با چیزی هستید.

شما به خودتان و دنیا اعلام می‌کنیم که چیزی در اینجا درست نیست و باید جور دیگری باشد. مقاومت کردن بی‌فایده است؛ چرا که به هیچ وجه موقعیت فعلی را تغییر نمی‌دهد. مقاومت باعث انتشار انرژی منفی و در نتیجه جذب بیشتر همان موقعیت منفی به زندگی شما می شود.
شما اینجا دو انتخاب پیش رو دارید می توانید در برابر آنچه در زندگی تان در حال وقوع است مقاومت کنید و همیشه احساس  ناخشنودی، افسردگی و ناامیدی داشته باشید یا اینکه می توانید آن را بپذیرید. با پذیرفتن زندگی به شکلی که الان هست و گذشتن از آن شکلی که فکر می کنید باید باشد، خیلی ساده ،همه مقاومت ها را دور می زنید و خود را از همه این احساسات منفی می رهانید.

زندگی در دنیای بایدها

چقدر از کلمه «باید» استفاده می کنید ؟ هر وقت از این کلمه استفاده می کنید تا نشان دهید که هر چیز در زندگی تان چطور «باید» باشد، یا هر موقعیت چطور «باید» پیش برود یا با هر کس چطور «باید» رفتار کنید یا عمل متقابل داشته باشید در واقع ، در حال مقاومت در برابر چیزی هستید. مواظب باشید این حالت انرژی منفی ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید : قانون مقاومت در کائنات

مهار را رها کن

خیلی از آدم ها دوست دارند که همه چیز را در زندگی شان کنترل کنند. در واقع، هر وقت که احساس مقاومت به شما دست می دهد، نشانه این است که تلاش می کنید کسی یا موقعیتی را در کنترل خود درآورید. متوجه این حقیقت باشید: تنها چیزی که می توانید برآن به خوبی کنترل داشته باشید، خودتان هستید. فقط همین.

هر عملی بازتابی دارد

وقتی آنچه که در زندگیتان در جریان است نمی پذیرید و اصرار دارید که در برابر آن به مقاومت بپردازید، در واقع ، همان چیز را بیشتر به زندگیتان جذب می کنید.

بدانید که هر وقت یک حس منفی دارید، در حال مقاومت در برابر چیزی هستید. آن زمان باید کشف کنید که در حال مقاومت در برابر چه هستید و بعد باید آن را به همان شکلی که هست بپذیرید. این دست برداشتن از مقاومت، به طور خودکار، انرژی شما را از منفی به مثبت تغییر می دهد. به یاد داشته باشید تا زمانی که مقاومت در برابر چیزی در زندگی شما وجود داشته باشد شما باز هم مقدار بیشتری از همان چیز را جذب خواهید کرد. رها کنید و بپذیرید. این واقعیت را قبول کنید که «این هم اینجوری هست» و «بگذارید همین جوری باشد.»

 

ببخش

بخشش دیگران کلید تولید و انتشار انرژی مثبت است. در همین حال توانایی بخشش ،یکی از دشوارترین خصوصیت هایی که می توان به دست آورد. همه ما در طول زندگی مان رویدادها و موقعیت های منفی را پشت سر گذاشتیم .بسیاری از ما هنوز نسبت به کسانی که در به وجود آوردن رویداد منفی نقش داشته اند کینه و نفرت داریم .

شما با ادامه حس تنفر و کینه در حال انتشار انرژی منفی علیه خود هستید، درباره آن فکر کنید وقتی به آن شخص فکر می‌کنید چه حسی به شما دست می دهد ؟ احساس خوبی دارید یا  احساس بد؟ اگر حس بدی دارید و هنوز نسبت به آن شخص یا آن موقعیت احساسات منفی در درون خود پرورش می دهید و در نتیجه انرژی منفی و در نتیجه انرژی منفی منتشر می‌کنیم. این حالت مانند این است که لنگری سنگین را همه جا به دنبال خود کشید.

برای اینکه خود را از شر این لنگر خلاص کنید و از بند کینه و تنفر و انرژی منفی ای که همه جا به دنبال شماست رها شوید، باید ابتدا احساس منفی خود را رها کنید. حالا چطور باید این کار را انجام بدهید؟

با بخشش. در واقع وقتی که دیگران را می بخشید آن لنگر را رها می کنید.
آن لاموت (نویسنده) این موضوع را به بهترین شکل بیان می‌کند: « نبخشیدن دیگران مانند این است که مرگ موش بخوریم و منتظر بمانیم که موش بمیرد.»

در واقعیت این فقط شما هستید که می میرید. وقتی که شما کسی را می بخشید، این کار را به خاطر آن شخص انجام نمی‌دهید؛ شما این کار را به خاطر خودتان انجام می دهید.

کار ساده‌ای مثل بخشیدن دیگران، به طور خودکار همه انرژی ها و احساسات منفی را که به خاطر آن شخص در وجود شما بود رها می‌کند . به محض اینکه در بخشیدن کسی توانا می شوید احساس می‌کنید جریانی از آرامش درونی و احساس آزاد شدن همراه با یک میدان انرژی مثبت قوی شما را در بر می‌گیرد.

به خاطر تجربه ای که به دست آورده ای سپاسگزار باش

هر تجربه منفی که وارد زندگی ما می شود، همیشه به همراه خود چیزی برای یاد گرفتن و بزرگ شدن دارد. دریابید که چه درسی باید یاد بگیرید. بفهمید که چطور با داشتن این تجربه بزرگ‌تر شده اید و بعد سپاسگزار باشید. بیشتر وقتها به خاطر تجربه‌های سختِ زندگی مان که چیزهایی یاد میگیریم و رشد می کنیم. شما می توانید خود را از خشم و نفرت و احساسات منفی نسبت به فرد خاصی یا چیز خاصی که دارید رها کنید. با نبخشیدن فقط به خود آسیب می رسانید؛ برای بخشیدن دیگران مقاومت نشان ندهید، ببخشید و بگذرید.

خود را ببخش تا قانون جذب کائنات برایت عمل کند

بخشیدن دیگران برای اینکه انرژی مثبت داشته باشیم مهم است؛ اما بخشیدن خود هم به همان اندازه اهمیت دارد. گاهی ما نسبت به خود احساس تنفر و خشم و کینه داریم. هر روز که از زندگی ما می‌گذرد چیزی یاد میگیریم. بعضی وقتها مرتکب اشتباه هم شده‌ایم، نامهربان هم بوده ایم و یا رفتارهایی کرده ایم که چندان دوست داشتنی نبوده اند. ما باید در خود نیرویی پیدا کنیم تا بتوانیم خود را به خاطر گذشته های مان ببخشیم. شما در گذشته آنطور بودید. حتی اگر این گذشته فقط به چند لحظه قبل برگردد. اما شما الان دیگر آن فرد نیستید، همانطور که اکنون فردی نیستید که در آینده خواهید بود.

شما این آزادی و اختیار را دارید که زندگی جدیدی برای خود شروع کنید و انسانی باشید که خود شیوه زندگیش را انتخاب می‌کند.

 

گذشته را رها کن

بسیاری از مردم بر این باورند که گذشته باعث شده است الان در وضعیت امروز باشیم. اگرچه من تا حدودی با این موضوع موافقم اما نه به این معنا که ما باید زندگیمان را با همان اشتباهات گذشته و افسوس گذشته ادامه بدهیم. اگر همچنان به احساسات منفی نسبت به گذشته مان ادامه دهیم چه امروز و چه آینده توانایی خود را برای رسیدن به آنچه میخواهیم باشیم محدود می‌کنیم .

این به آن معنا نیست که وانمود کنیم گذشته وجود نداشته است ، بلکه باید گذشته را همان جایی که به آن تعلق دارد یعنی گذشته رها کنیم.
بسیاری از ما احساسات منفی خود را از گذشته با خود به زمان حال و حتی آینده می‌بریم. به عنوان مثال اگر در روابط گذشته همسرتان به شما خیانت کرده باشد این تجربه ممکن است که در روابط شما در آینده تاثیرگذار باشد. هر شخص جدیدی را ملاقات می کنید نگران می شوید، محتاط برخورد می کنید و یا اینکه از برقراری ارتباطی جدی خودداری می کنید.

در این حال تجربه بد و منفی شما در گذشته روی کل روابط شما در زمان حال و آینده تاثیر می‌گذارد و چه بسا باعث تخریب این روابط هم شود.

با قطع وابستگی های خود نسبت به گذشته در واقع فضای خالی برای قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بی حد و مرزی را می گشایم که می‌توانیم در زمان حال و آینده داشته باشیم.

بنابراین در مثال بالا،  اگر شما خاطره ی گذشته را در همان دوران خودش یعنی گذشته رها کنید ، می‌توانید روابط جدیدتان را با باورها و افکاری شروع کنید که از قبل شرطی نشده‌اند. این کار برای شما فضای خالی ایجاد می کند تا بتوانید همان روابط ایده آل و رویایی خود را در آن جذب و ظاهر کنید.

به نظرتان زندگی رویایی و ایده آل شما چه شکلی است ؟

چرا امروز آن زندگی رویایی را ندارید؟
جواب این است:  وقتی ما دائم خاطرات گذشته را زنده نگه می‌داریم ، انتخاب‌های ما در زندگی حول همان گذشته می چرخد. اگر گذشته‌ها را رها کنیم و بگذاریم که در همان گذشته باشد و باقی بماند به خود آزادی می‌دهیم که هر چه در زندگی می خواهیم به دست آوریم.

تجربه های منفی ما در گذشته باورها و افکار محدود کننده در ما ایجاد می‌کند که زندگی امروز و فردای ما را تحت فرمان درمی‌آورند. بدانید که جایگاه اتفاقات گذشته در ذهن فقط در خاطرات ماست . اینها چیزهایی هستند که براساس تفسیرمان از وقایع می‌سازیم . اگرچه نمی توانیم گذشته را تغییر دهیم اما می‌توانیم نحوه تفسیر و برداشت را از گذشته عوض کنیم و به این ترتیب احساسات منفی باورها و افکار محدود کننده را رها کنیم.

هدف نهایی این است که فضای باز و خالی پیش روی شما گشوده شود تا بتوانید زندگی ایده‌آل خود را بسازید . با ماندن در تجربه‌های منفی گذشته انرژی منفی تولید می کنید و ناگزیر باعث جذب موقعیت های منفی، افراد منفی و اتفاق های منفی به زندگیمان می شود. با خلاص کردن خود از گذشته و دست کشیدن از این حسرت که کاش گذشته متفاوتی داشتیم می توانیم شفافیت لازم را برای تولید انرژی مثبت ایجاد کنیم.

آگاه باش

آگاه بودن اولین قدم برای جا گذاشتن گذشته در همان گذشته است . خیلی ساده با آگاهی از این که در حال فکر کردن به گذشته هستید و تشخیص این واقعیت که بیشتر تصمیمات شما حول تجربیات گذشته تان می چرخد به طور خودکار دوباره فکر خواهید کرد و در مورد انتخابتان در آن لحظه تصمیم مجدد خواهید گرفت. رابین شارما (نویسنده) به درستی می گوید : آگاهی بیشتر باعث انتخاب های بهتر و انتخاب‌های بهتر باعث نتایج بهتر می‌شود.

قانون جذب

 

رابطه سپاسگزاری با قانون جذب کائنات

انرژی که شما از جهان دریافت می‌کنید در واقع همان انرژی هست که در جهان منتشر میکنید. گام بعدی یعنی سپاسگزار بودن به خاطر آن چیزهایی که الان در زندگی خود دارید روش فوق العاده ای برای تمرکز بر انرژی مثبت و انتشار آن است. اگر وقت بگذارید و به طور عمیق به چیزهایی که در زندگی دارید و به دارایی‌های بزرگی که در اختیار شماست فکر کنید و بعد هم قدردان و سپاسگزار باشید به طور خودکار در حس و حال خوبی قرار می‌گیرید.

دفترچه شکرگزاری

یک دفترچه شکرگزاری برای خود داشته باشید. این دفترچه همچون مجله رنگارنگ شامل همه ی آن چیزهایی میشود که شما به خاطر آنها در زندگیتان شکرگزار هستید. برای اینکه به راستی در آن حس قدردانی و شکرگزاری قرار بگیرید در جای ساکت بنشینید چشمانتان را ببندید و شروع به تجسم همه چیزهایی کنید که در زندگی دارید . بعد همه آنها را بنویسید. بسیاری از ما انسانها بیشتر وقتمان را صرف فکر کردن به چیزهای می‌کنیم که در زندگی آنها را نمی‌خواهیم و با این کار چیز های عالی ای که راجع به الان در زندگی داریم کوچک می‌شماریم.
درست کردن درفترچه شکرگزاری شخصی باعث می‌شود به خاطر آنچه الان در زندگی دارید قدردان باشید و به سوی حال و هوای انرژی مثبت حرکت کنید.

 

دوستانت را با دقت انتخاب کن

به یاد دارم وقتی کوچک بودم مادرم همیشه میگفت : «بگو دوستانت چه کسانی هستند تا من بگویم که تو کیستی.»

اینکه دوستانتان را با دقت انتخاب کنید اهمیت دارد ، خود را با آدم‌های مثبت احاطه کنید. ممکن است بپرسید که وقتی بیشتر آدمهای دور و برم منفی هستند چطور میتوانم اطرافم را با آدمهای مثبت پر کنم؟
آیا آدم هایی که اطراف خود جمع کرده اید  باعث ارتقاء شما از هر لحاظ می شوند؟ آیا وقتی از جمع آنها جدا می شوید امیدوار خوشحال و سرشار از انرژی مثبت شده اید؟ یا اینکه دائم در حال نصیحت کردن هستید، از لحاظ روانی احساس خلاء می‌کنید و انگار ابر سیاهی دور سرتان را فرا گرفته است ؟

آدم هایی که باعث میشود از نظر عاطفی و احساسی، احساس خلأ کنید، آدم های انرژی خالی کن! هستند.

از این جور آدم‌ها دوری کنید. آنها انرژی مثبت شما را تخلیه و به جای آن انرژی منفی جایگزین خواهند کرد. اگر چه ممکن است شما این انرژی‌ها را نبینید ولی هردو انرژی مثبت و منفی در آنجا وجود دارند. به آن وقت هایی فکر کنید که کسی را برای اولین بار ملاقات کرده و به خود گفتید: «من این شخص را دوست ندارم. من نسبت به او احساس منفی دارم» یا «من این آدم را دوست دارم. من نسبت به او دید مثبت دارم.» این کل قضیه ی انتشار انرژی توسط دیگران است . شما انرژی را نمی‌بینید، آن را احساس می‌کنید.

همین داستان برای افرادی که با آنها وقت می گذرانید نیز صادق است .وقت خود را با افراد مثبتی بگذارید که انرژی مثبت تولید می‌کنند .اینها کسانی هستند که به شما کمک می کند تا سطح زندگی شما ارتقاء یابد.

با آدم‌های وقت بگذرانید که الان به شیوه ای زندگی می‌کنند که شما می‌خواهید زندگی کنید. آدم هایی هستند که زندگی‌های عالی دارد .چه کسانی را می شناسید که آن زندگی عالی ای را که مد نظر شماست دارند؟ با آنها ملاقات کنید حتی اگر خودتان آنها را نمی‌شناسید .

وقتی ببینید که چند نفر از آنها به درخواست شما پاسخ مثبت می دهند، شگفت زده خواهید شد. با پر کردن اطرافتان از آدم هایی که مثبت ، موفق و همفکر شما هستند، شما هم به طور خودکار احساس خوبی خواهید داشت و شدت میدان انرژی اطراف خود را افزایش خواهید داد.
اگر در پیدا کردن این افراد دچار مشکل شدید به دنبال کارگاه های آموزشی ، موسسه ها و همایش هایی بگردید که جمع خاصی از افرادی را که شما دوست دارید گردهم می آورند.

 

ارتباط ذهن جسم و روح با قانون جذب خواسته

شما همین جمله را از همان مردم می شنوید : «من خیلی گرفتارم . من برای ورزش کردن وقت ندارنم.»

واقعیت این است که همه ما در زندگی مان خیلی گرفتاریم . نمی توانیم شعبده بازی کنیم و با یک حرکت تمام مسئولیت‌های آن روزمان را انجام دهیم. شغل ما و  آنهایی که دوستشان داریم اولویت‌های اول ما هستند. ما خود را اولویت آخر قرار می دهیم. چطور میتوانیم آنقدر گرفتار باشیم که از مهمترین چیز زندگی مان یعنی خودمان مراقبت نکنیم؟

زمانی را برای خودتان کنار بگذارید

هر روز زمانی را به خودتان اختصاص دهید. این هم برای سلامتی ذهنی و هم سلامتی جسمی و هم سلامتی روحی شما مهم است. شما خواهید فهمید که اگر زمانی را به خود اختصاص ندهید این قضیه روی تمام بخش‌های زندگیتان تاثیر خواهد گذاشت . زمانی برای مرتب کردن ذهن تان با جسم و روح تان اختصاص دهید. این کار باعث می‌شود که به طور مثبت با جهان همسو و مرتبط شوید

تمرکز

تمرکز روش عالی برای پاک کردن ذهن، کاهش استرس و بدست آوردن آرامش درونی است. برای بعضی ها این کار بسیار سختی است که ۳۰ دقیقه یم جا بنشینند و تمرکز کنند. به هر حال با تمرین ، کار ساده تر می شود.

ورزش

آثار مفید ورزش کردن هم فیزیکی و هم ذهنی است .ورزش نه فقط سلامتی جسمی و ظاهر بدنی شما را بهتر می‌کند ، بلکه باعث کم شدن استرس و افزایش قدرت ذهنی و افزایش اعتماد به نفس میشود.

طبیعت

در دامن طبیعت بودن روش فوق العاده برای ایجاد احساس همنوایی و یکی بودن با دنیاست. در جنگل پیاده روی کنید، کنار ساحل قدم بزنید یا در پارک راه بروید و پرندگان، درختان ،گل ها و طبیعت اطراف تان را تماشا کنید

وقتی برای خود

هر هفته با خود قرار داشته باشید. برنامه ریزی کنید تا یک روز هفته را برای وقت گذراندن با خود اختصاص دهید. این زمان، مال شماست ؛ در این زمان کاری شاد و متفاوت انجام دهید. سینما ،موزه یا پارک بروید. ماساژ بگیرید. یا هر کار دیگری انجام دهید که از آن لذت می برید. این وقت مال شماست.

دفتر یادداشت

نوشتن به طور کلی نوع حرف زدن با خود است. نوشتن راهی عالی برای برقراری ارتباط با درونتان و تشخیص این است که درون شما چه می گذرد .فکر و خیال هایی که شما از آنها می نویسید به طور واضح نشان می‌دهند که آیا در حال انتشار انرژی مثبت هستید یا انرژی منفی . اگر افکار شما مثبت باشند، عالی است و شما در مسیر درست قرار دارید. اگر منفی باشند این پرچم قرمز را جدی بگیرید هر چه لازم است انجام دهید تا این افکار ناخوانده را رها کنید.

قانون جذب

 

بگذار تا بیاید (قانون جذب کائنات عمل می کند)

بعد از ماهرشدن در ده گام قبلی، اینک به گام آخر رسیده اید.  حال باید با دنیا یکی شوید و هر چه در زندگی می‌خواهید جذب و ظاهر کنید. گام آخر یعنی اینکه بگذارید در زندگیتان ظاهر شود. آماده دریافت آن باشید برای اینکه بگذارید تا برسد، باید عاری از هر نوع انرژی منفی باشید و تردید نداشته باشد که به سمت شما می آید.
به طور اساسی، شک یک حس منفی است و انرژی منفی منتشر می‌کند. برای این‌که در زندگی تان هر آنچه را که می‌خواهید دریافت کنید، باید همه ی شک و تردیدها را رها کنید و ایمان داشته باشید که به سوی شما می آید. فقط پس از این مرحله است که خواسته‌های شما معلوم و در زندگیتان ظاهر می‌شود. این حالت را می توان با این سه عبارت ساده به دست آورد .

احساسش کن، باورش کن، به دست بیاور.

احساس کن

احساس کنید آن چیزی را که می خواهید همین الان دارید. این کار برای این که شک و تردید و انرژی منفی را رها کنید بسیار اهمیت دارد.

هر کاری لازم است انجام دهید تا به راستی احساس کنید که انگار چیزی را که دلتان می‌خواهد داشته باشید، دارید. آگاهانه و با شدت یک پرتو لیزر ، روی آن چیزهایی که دلتان می‌خواهد تمرکز کنید.

بروید و با اتومبیل رویایی تان رانندگی کنید. بروید و در خانه ی رویایی تان بچرخید. در ذهنتان شریک رویایی زندگی تان را مجسم کنید ، احساس کنید با او زندگی چطور خواهد بود.

وارد شدن به این حالت ذهنی خود به خود باعث ایجاد هیجان و احساس مثبت می شود و شما را به جذب اهدافتان نزدیک تر می کند.

قانون جذب کائنات

باور کن

باید باور داشته باشید هر چیزی را که بخواهید جذب خواهید کرد. اگر نسبت به  این قضیه شک داشته باشید، انرژی منفی منتشر می کنید. یک راه خیلی خوب برای برطرف شدن همه ی شک و تردید تان این است که از خودتان بپرسید آیا کسی است که مشغول انجام دادن همان چیزی باشد که شما می خواهید یا کسی هست آن چیزی را به دست آورده باشد که شما می‌خواهید؟

اگر جواب بله باشد (که در ۹۹ درصد موارد همین طور است)، پس این کار امکان پذیر است! اگر کسانی دارند این کار را انجام می‌دهند و آن را به دست آورده اند پس شما هم می‌توانید. شما باید با ذره ذره وجودتان باور داشته باشید که به زندگی دلخواه می رسید

به دست بیاور

همین که به احساسی برسید که انگار به آن زندگی عالی که می خواهید رسیده اید و به راستی آن را باور کنید، آن زندگی عالی برای شما ظاهر خواهد شد. فقط یک چیز برای وقوع آن وجود دارد و شما هم آن را به دست می آورید.

مشتاقانه گوش بزنگ باش

اینکه فقط خواسته تان را احساس کنید و آن را باور داشته باشید به این معنا نیست که همه چیز درست خواهد شد و آن را به دست خواهید آورد (اگر چه به دست می آورید). بلکه به این معناست که جهان به سمتی جهت خواهد گرفت که فرصت ها و پیشامدهایی را سر راه زندگی شما قرار دهد و شما را به مقصد دلخواه تان برساند.

باید این نشانه‌ها را تشخیص دهید و دست به کار شوید . این نشانه ها را نادیده نگیرید. زمان زیادی به آنها فکر نکنید. فقط اقدام کنید. ممکن است شما این اتفاق آرا تصادفی فرض کنید اما در واقع علامتی است که نشان می‌دهد جهان در حال جواب دادن به درخواست شماست. فقط این فرصت ها از راه می‌رسند ، حاضر و هوشیار باشید.

4.9/5 - (659 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫20 دیدگاه ها

 1. با سلام ظاهرا قانون جذب همان تلاش فیزیکی امثال ماهاست که از بوق سحر تا پاسی از شب مسافر کشی میکنیم برای چندر غاز در امد خوب امثال بنده که به غیر از رانندگی حرفه دیگری بلد نیستیم چگونه میتوانیم همزمان با قانون چذب وتلاش فیزیکی به خواسته هایمان برسیم مثلا بنده دوست دارم یه ماشین سانتافه که چند صد میلیون هستش داشته باشم باتوجه به تلاشی که من از صبح تا شب میکنم به عنوان راننده اژانس ودرامد حدو دا یکه نیم مییونی من ماهانه که نشان دهنده تلاش فیزیکی من از صبح تا شب میباشد این امر چگونه امکان پذیر است خوب این یک اصل مسلم است هر بیشتر تلاش کنه بیشتر در امد داره

  1. سلام دوست عزیز
   اگر با دقت مقاله رو خونده باشید، نوشته شده تلاش فیزیکی با باوری قوی به قانون ارتعاش و جذب
   و اگر مواردی که در این مقاله گفته شده رو اجرا کنید به خواسته تون می رسید.
   دوست عزیز شما باید فکر تون رو ثروتمند کنید. ذهن رو باز کنید و مسیرهایی که میتونه شما رو به ثروت و فراوانی برسونه رو
   پیدا کنید. کسب ثروت نه نیاز به تحصیلات داره و نه داشتن پدری پولدار
   فقط تلاش می خواد و تحقیق در مورد افراد موفقی که در همین کشور هستند و از صفر به خیلی جاها رسیدن
   افراد موفق داخل کشورمون و زندگی نامه شون و حتی راه های کسب درآمد از فضای مجازی هم میتونه برای شما چراغ راهی باشه

  2. شما ایمان داشته باش و بخواه، شاید یک روز یک رییس شرکت بزرگ، یا یک بازرگان قدرتمند داخل ماشینتون نشست و از آداب و معاشرت با شما لذت برد و ازتون خواست داخل شرکتش عهده دار کاری بشید، این فقط یه بخش یا یه زاویشه..

   1. سلام بیخودی فکر میکنم البته درامد ثابتی ندارم و درامدم کمه استرس بیکاری رو دارم از طرفی عاشق وکالت هستم چهل سالمه الان دانشجوی حقوقم از لحاظ مالی مشکلی ندارم فقط درامد ماهیانه ام کمه همیشه به گذشته فکر میکنم و به بدیهایی که دیگران بمن کردند کارم اکثر اوقات فکره و خود خوری تا حدی که بیشتر موهامو کندم خواهش میکنم کمک کنید به ارامش و به هدفم برسم ممنون

    1. سلام دوست عزیز
     مهم ترین موضوع برای شما اینه که بتونید در زمان حال زندگی کنید و گذشته و آینده ا رها کنید و به آرامش برسید
     یکی از اصول رسیدن به اهداف داشتن آرامش و سکوت ذهن است، شما باید بتونید این آرامش رو در خودتون بوجود بیارید تا قانون جذب برای شما بهتر و بیشتر عمل کنه
     من بهتون مقاله یوگانیدرا چیست را معرفی میکنم. حتما مطالعه کنید.

     https://relaxsomeone.com/what-is-yoganidra/

 2. عالی بود.
  جامع و کامل.
  به نظر من باید در زمینه قانون جذب بیشتر بخوانیم و توصیه میکنم کتاب های خانم استر و کوین ترودو را حتما بخوانید.

  سپاس از نویسنده مقاله

 3. درود بر شما
  من یه سوال خیلی مهم دارم که هرچی مطلب درباره قانون جذب سرچ می کنم به جوابم نمی رسم
  از طرفی میگن خلا ایجاد کن و از طرفی میگن هر روز هدفت رو از کائنات بخواه و تجسم خلاق داشته باش اگه هر روز به خواسته ت فکر کنی و تکرارش کنی و تجسم کنی و بنویسی پس چطور باید خلا ایجاد کرد؟

  1. سلام دوست عزیز. در مورد هدفتون زمانی مشخص رو برای تمرین در نظر بگیرید. میتونید از مضراب عدد 7 استفاده کنید. 21 روز، 28 روز ، 35 روز و الی آخر
   در این بازه زمانی، جملات تاکیدی، تجسم خلاق، و مواردی که به تمرینات قانون جذب مربوط میشه رو انجام بدید.
   اما بعد از اتمام این زمان رها کنید و منتظر باشید تا کائنات کارشون رو انجام بدن.
   اما در مورد قانون خلا ، اگر به دنبال خرید کفشی جدید هستید، کفش کهنه و بلااستفاده خودتون رو دور بندازید تا خلا ایجاد کرده و با کفشی نو جایگزین بشه.
   امیدوارم جواب سوالتون رو گرفته باشید

 4. من خودم به شخصه خیلی از قانون جذب استفاده کردم و به خیلی از خواسته هام رسیدم، اما هنوز دقیقا درک نکردم که چرا در بعضی چیزها خواستم دیر بهش میرسم یا اصلا نمیرسم.
  آیا قانون جذب در مورد عشق عمل میکنه؟ راهکار خاصی داره؟

  1. این سوال خیلی از افراد که چرا در اکثر مواقع قانون جذب عمل نمیکنه، چرا زمانی که میخواییم به ما داده نمیشه؟
   خب اینگونه سوالات نشان دهنده این موضوع که این افراد هنوز با ساختار و چهارچوب این قانون آشنایی ندارند و باید در موردش بیشتر مطالعه کنن، بهترین راه این که شما مطالعاتتون بالا ببرید و یا در یک دوره قانون جذب شرکت کنید،
   “البته بزودی محصول آموزشی قانون جذب در سایت قرار خواهد گرفت”
   در این محصول تمام واردی که شما نیاز دارید توضیح داده شده.
   در مورد سوالتون درباره قانون جذب در مورد عشق هم میتونید به مقاله جذب جفت روحی مراجعه کنید.
   موفق باشید.

 5. با تحقیقی که من داشتم قانون جذب بیش از 200 سال که در موردش بصورت مستقیم کتاب نوشته شده و مطالب بسیار زیادی وجود داره، اما دلیل اصلی اینکه چرا برای همگی مردم قابل لمس نیست چیه؟ چرا همه با اینکه اگر ازشون سوال کنیم متوجه میشیم که از قانون جذب خیلی در زندگی بدون اینکه بدونن استفاده کردن اما نمیشناسنش و نمیدونن چی هست؟
  سوالهای زیادی در مورد قانون جذب وجود داره که بصورت یک راز باقی مونده، مثلا چرا مردم در برابر این موارد سرسختی نشون میدن؟
  اگر باهاشون صحبت کنیم و حتی بهشون مثالهای زیاد و موارد زیادی که خودشون قانون جذب تجربه کردن به یادشون بیاریم باز هم مقاومت نشون میدن و نمیخوان که باور کنن و حتی این موارد به خرافات تشبیه میکنن.
  در حالی که آشنایی با این قانون باعث خیلی اتفاقات خوب در دنیا میشه، دیگه شاهد چیزهایی مثل فقر، گرسنگی، بیکاری، جنگ، فحشا و خیلی موارد دیگه نخواهیم بود و در صورت استفاده عموم از قانون جذب شاهد صلح، فراوانی نعمت، عشق، شادی، کار و درآمد، زندگی و تمام چیزهای خوب میتونیم باشیم. از صمیم قلبم آرزو میکنم که همه بتونن با این نعمت بزرگ خداوند آشنا شن

  1. درود بر شما و این نوع نگاه زیبایی که دارید، حق با شماست، اکثر مردم با اینگونه موارد سعی میکنن مقابله کنن و مقاومت نشون بدن، چون از ابتدا زندگی رو با نگاه دیگه ای یاد گرفتن و دنیارو با چشم دیگه ای دیدن، حالا قرار که تغییر صورت بگیره و این موضوع خیلی سخت، اصولا تغییر سختِ مخصوصا در نگرش به زندگی، قانون جذب یک قانون ثابت شده ست، همونطور که در مقاله ذکر شده دقیقا مثل قانون جاذبه عمل میکنه و این یعنی با اینکه به چشم نمیاد اما خیلی قوی و قدرتمند داره عمل میکنه. هر انسان در این دنیا یک رسالتی رو بر عهده داره و ما اگر به این موضوع که چرا به این دنیا اومدیم و دلیل آفرینش ما چیه پی نبریم حقیقتا وقت خودمون تلف کردیم و در حق خودمون جفا کردیم، پس برای این موضوع شناخت لازم، شناخت هم نیاز به تغییر داره و این تغییرِ که انسانها در برابرش مقاومت نشون میدن و خودشون در بند چیزی بنام روزمرگی قرار دادن. قانون جذب یک راه و روش فوق العاده برای همه انسانهاست، در دنیا به قدری نعمت و فراوانی وجود داره که هر چقدر که ما طلب کنیم داده میشه، یکی از راههایی که میشه به دیگران این قانون معرفی کرد استفاده از قانون جذب برای رسیدن به اهداف و خواسته های خودمون، چون اینجوری باور پذیرتر به نظر میرسه و دیگران به نسبت راحتر اعتماد میکنن و برای تغییر خودشون اقدام میکنن. پس بهتره که از خودمون شروع کنیم و از این قانون در راستای رسیدن به اهدافمون استفاده کنیم تا عزیزان و اطرافیانمون هم بتونن آشنا شن و استفاده کنن.
   موفق باشید.

 6. مطلب خوبی بود ممنون, اما من هنوز پر از سوال هستم
  اول مدیتیشن چجوری انجام بدم؟ واقعا تاثیر داره؟
  دوم اینجوری که من همش دارم در رویا زندگی میکنم و کنترل زندگی واقعی رو از دست میدم در نهایت وقتی نرسیدم پر از عقده کمبود میشم؟
  سوم من بنویسم من ثروتمند هستم, یکی این نوشتم ببین که مسخرم میکنه, پس باید قایمش کنم و اگر خجالت آور به چه دردی میخوره؟
  چهارم به هیچ وجه نمیتونم تجسم کنم که پولدارم, موفقم, شادم چون نیستم وقتی نیستم چجوری بگم هستم؟
  واقعا سپاسگزاری اینقدر مهم
  موضوع اصلی من باور, چند بار خواستم از قانون جذب استفاده کنم اما نشده, من الان ماشین میخوام, ویلا میخوام پول میخوام چهل سالگی میخوام چیکار, الان میخوام خوش باشم و شادی کنم اما نتونستم, قانون جذب یکبار باید بدردم میخورد, اما نخورد…

  1. درود بر شما دوست عزیز
   بله مدیتیشن موثره.. شما می تونید از تمرین تمرکز روی شمع شروع کنید
   خیر دوست عزیز، من احساس میکنم شما در درونتون میخواهید که با این واقعیت که قانون جذب تاثیر گذاره مقابله کنید و اساساً اعتقادی بهش ندارید. اگر شما خودتون رو در موقعیت یک آدم پولدار تجسم نکنید هرگز نمی تونید به اون جایگاه برسید. باید قبل از رسیدن باور داشته باشید که شما موفق هستید. توصیه میکنم دوباره و دقیق تر این مقاله رو بخونید.
   نوشته «من ثروتمند هستم» باعث میشه به مرور زمان در ضمیر ناخودآگاهتون نقش ببنده و کائنات به تکاپو بیفتن تا چیزی که شما بهش در ضمیر ناخودآگاهتون فکر می کنید رو انجام بدن. شما قبل از هر چیز باید باور داشته باشید که قانون کائنات جواب میده. میتونید از یک آزمایش کوچک شروع کنید و به خواسته تون برسید.
   بله سپاسگزاری بسیار مهم. شکر نعمت نعمتت افزون کند. مقاله ای که درمورد سپاسگزاری نوشتیم رو مطالعه کنین
   باورتون رو با مشاهدات کوچک قوی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا