آرامشآرامش برای همهآرامش درونجملات تاکیدیخودسازیقانون جذبمثبت اندیشیمدیتیشنموفقیت

معجزه عبارات تاکیدی مثبت در زندگی

معجزه عبارات تاکیدی – عبارات تأکیدی یکی از قوی ترین راه های خلق ارتعاش همانند برای تمامی مواردی است که می خواهی در زندگی جذب کنی.

این روزها همه افراد به دنبال این هستند که راهی ساده و ارزان و با کمترین اتلاف وقت برای رسیدن به اهداف خودپیدا کنند. شاید به مشاوره های گوناگون مراجعه کنند و شاید هم کوهی از کتاب های روانشناسی را ورق بزنند و در آخر باز هم به آنچه که وجودشان را آرام کند و آن ها را در مسیر نیل به مقصودشان قرار دهد، نرسند.

ممکن است در زندگی به صورت ناخودآگاه برایتان پیش آمده باشد که جمله ای را به زبان آورده باشید و یا به آن فکر کرده باشید و نتیجه آن  درست همان طور که در تصوراتتان بوده، به عینیت درآمده باشد. این امر اصلا اتفاقی نبوده است.

هر فکری که در سر می پرورانی و هر حرفی را که بر زبان می آوری، حکم تأییدیه را دارد. افکار و کلام تو حاکی از هویت تو و نشان دهنده ی درک تو از دنیای هستی است. هر دفعه که فکری منفی می کنی یا گفتار تو حالت نکوهش به خود را پیدا می کند، در واقع واقعیت وجودی خود را تأیید می کنی. خوشبختانه، همین مسأله در مورد افکار و گفته های مثبت هم صدق می کند.

عبارات تأکیدی قوی و مثبت، ابزاری قدرتمند برای ایجاد تحول و دگرگونی در خود است و عاملی کلیدی در خلق خواسته ها در زندگی به شمار می رود. این کار با جایگزین کردن آگاهانه ی تفکرات محدود،  باورهای منفی و گفتگویی درونی که طی سال ها با خود داشته ای، با افکار و باورهای مثبت و ادعای این که چه کسی می خواهی باشی و چطور می خواهی  زندگی کنی، صورت می گیرد.

در توصیف معجزه عبارات تاکیدی ، همین بس که هر کلامی که از دهانت خارج می شود، در دنیای مادی خلق می شود.

معجزه عبارات تاکیدی

ذهن ما از دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل شده است. ضمیر خودآگاه که با هوشیاری همراه است و اعمال منطقی را با آن کنترل می کنیم. مثلاً بلند کردن دست، بصورت خودآگاه این کار را در هوشیاری و آگاهی انجام می دهیم.

اما ضمیر ناخودآگاه، بخشی است که در بدن به صورت غیر ارادی عمل می کند. مثل تنفس، که بصورت ناخودآگاه دم و بازدم انجام می دهیم و کنترلی روی آن نداریم، یا تپیدن قلب.

مثلاً احساسات در کنترل ضمیر ناخودآگاه است و شما با ذهن خودآگاه نمی توانید بصورت پایدار و همیشگی آن را تحت کنترل خود درآورید. اما خبر خوب این که، افکار تحت اراده ضمیر خودآگاه است و می توان با کنترل افکار، احساسات را هم تحت نظر داشت و کنترل کرد.

بطور مثال، فردی می خواهد که یک ورزشکار حرفه ای شود و خود را بر روی سکوی قهرمانی ببیند، هر روز تلاشش را بیشتر می کند، ورزش های سخت انجام می دهد، از هرتفریحی برای رسیدن به هدفش می گذرد، اما در ذهن ناخودآگاه هر لحظه این نهیب را به خود می زند که … من کجا و سکوی قهرمانی کجا… محال است موفق شوم.

این همان مسیر اشتباه است که مانع رسیدن افراد به خواسته هایشان می شود. یعنی ذهن و عمل باید در یک راستا گام بردارند تا به مقصد نهایی برسند.

برای کسب آرامش و رسیدن به تمرکز بالا و سکوت ذهن حتما دوره جامع و کامل آموزش مراقبه و مدیتیشن را تهیه کنید.

مراقبه و مدیتیشن

 

معجزه عبارات تاکیدی مثبت در زندگی

برای رسیدن به اهداف باید ذهن ناخودآگاه را برنامه ریزی کنیم. یکی از راه های انجام این کار جملات مثبت و تاکیدی هستند. یعنی هدف و خواسته تان را بصورت جمله ای درآورید و آن را هر روز تکرار کرده و معجزه عبارات تاکیدی را ببینید.

اما نوشتن و گفتن این عبارات تأکیدی قوانینی دارد:
1- جملات را باید کاملاً مثبت بنویسیم؛
2- جملات هر چه کوتاه تر و ساده تر باشند بهتر است؛
3- فعل آن مختص به زمان حال باشد؛
4- جمله ای که از نوشتن و گفتن آن احساس بسیار خوشایندی به شما منتقل شود؛
5- در زمانی که احساس خوبی دارید و خستگی بر جسم و روحتان غالب نیست شروع به نوشتن و گفتن جملات کنید؛ می توانید در مکان آرامی نشسته و حتی قبل از نشستن مراقبه کنید؛
6- حداقل روزی دوبار جمله مورد نظر خود را بنویسید واز روی آن بخوانید. حتی اگر وقت نوشتن ندارید با خود تکرار کنید. یکبار قبل از اینکه بخواب بروید و یکبار به محض بیدار شدن؛
7- بهتر است که جملات را با صدایی که خودتان بشنوید زمزمه کنید؛
8- جملات را آنقدر تکرار کنید که ملکه ذهنتان شود و در ضمیر ناخودآگاهتان نقش ببندد.
9- می توانید در حین گفتن عبارات تأکیدی آن ها را در ذهن خود مجسم کنید.

برای مطالعه برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه بر روی عکس زیر کلیک کنید.

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

نکته مهم: برای رسیدن به هر خواسته ای اول باید به خودتان حس خوب داشته باشید. ذهنتان را از افکار منفی و بدبینانه دور کنید. کینه و دشمنی و خشم و قهر فقط درونتان را تیره و تار می کند و شما را از هدفتان دور می سازد. دلتان را پاک کنید و از دیگران بگذرید و بخشش داشته باشید. می توان به راحتی و بدون جرو بحث کسانی که باعث تیرگی دل می شوند از دایره ذهن جدا کرده و کنار گذاشت ؛ حتی اگر از لحاظ فیزیکی مجبورید که در کنار آن ها باشید. دلتان را دریایی کنید، به وسعت آسمان و دریای بیکران. پس قبل از هر جمله تاکیدی با لبخند بگویید که از خود راضی و خشنود هستید. خودتان را قبول داشته باشید. خود را دوست داشته باشید. توانایی هایتان را باور کنید. سپاسگزار خداوند باشید برای تمام داشته هایتان.

در همه موارد زندگی می توان از معجزه عبارات تاکیدی استفاده نمود. به طور مثال:

جملات تاکیدی قانون جذب ، جملات تاکیدی اعتماد به نفس ،جملات تأکیدی مثبت برای ازدواج ، جملات تاکیدی مثبت برای عشق ، جملات تاکیدی مثبت برای ثروت ، جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت .

با تکرار و تجسم عبارات تأکیدی در واقع تأثیر هر کدام از آن ها را به حداکثر می رسانی. قانون جذب در برابر انرژی افکار، تصاویر و احساسات خلق شده از طریق عبارات تأکیدی، واکنش نشان می دهد، و ضمیر ناخودآگاه هم باورهای جدید را سرو سامان می دهد و عین واقعیت با آن ها رفتار می کند. یادتان باشد ضمیر ناخودآگاه نمی تواند بین تخیل و واقعیت تفاوتی قایل شود.

اگر در هنگام تکرار عبارات تأکیدی ، افکار منفی و شک و تردید به سراغتان آمد، می توانید عبارات تأکیدی جدید و متضاد با هر کدام  از آن افکار منفی بسازید و آن ها را هم به عبارات تأکیدی روزانه تان اضافه کنید.

با خود عهد کنید که هر روز از عبارات تأکیدی استفاده کنید و بگذارید که جزیی از عادات روزانه و شخصی تان شود. به این ترتیب می توانید ذهن خود را دوباره برنامه ریزی کنید، از طریق تکرار، احساس و الزام به آن. میزان شدت احساس و حال و هوای ایجاد شده در موقع بیان عبارات تأکیدی، شدت جذب خواسته را معین می کند.

می توانید همین حالا امتحان کنید، و معجزه عبارات تاکیدی مثبت را در زندگی خود  ببینید.

یک عبارت تاکیدی مثبت برای رسیدن به کاری و درآمدی پرسود:
« من در مسیر کار و درآمدی عالی هستم».

 

لطفا پس از مطالعه ، نظر خود را در مورد  مقاله خود برتر کیست بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.3/5 - (237 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا