فیلمهای تدویدئوهای انگیزشی

8 راز موفقیت ریچارد جان

رسیدن به موفقیت – به نظر شما راه های رسیدن به موفقیت چیست؟

چطور افراد موفق می شوند؟

آیا چون باهوش هستند، و یا شاید اینکه فقط خوش شانس هستند؟

هیچکدام. در این ویدیو شما می بینید که دلایل رسیدن به موفقیت افراد کدامند. آقای ریچارد سنت جان (تحلیلگر) دلایل جالبی برای رسیدن به موفقیت را بازگو می کند. 

اگر شما هم به دنبال رسیدن به موفقیت هستید به شما توصیه می کنیم که این ویدیو کوتاه را ببینید و با انرژی بیشتری پا به مسیر رسیدن به موفقیت بگذارید.

یکی از راههای رسیدن به موفقیت بررسی و بکارگیری مراحلی است که افراد موفق برای رسیدن به موفقیت در پیش گرفته اند. این الگو برداری به ما کمک می کند که آزمون و خطای کمتری داشته باشیم و هزینه های مادی و زمانی کمتر صرف کنیم.

ریچارد جان 8 راه جالب برای رسیدن به موفقیت را از دید کسانی که به موفقیت دست یافته اند بیان می کند و به ما می آموزد که چگونه با بکار گیری این مراحل می توانیم مسیری سریعتر در راه رسیدن به موفقیت داشته باشیم.

داشتن شور و اشتیاق و تلاش وافر و سماجت در مراحل رسیدن به موفقیت از عوامل مهم محسوب می شود. این که با هوشیاری تمرکز بیشتری بر هدف بگذاریم و از لحاظ روحی و جسمی همیشه در اوج باشیم و خودمان را به سمت جلو هل بدهیم. هیچ موفقیتی جادویی نیست. تنها با تلاش مستمر است که می توان رسیدن به موفقیت را تحقق بخشید. اگر تا امروز گاهی خسته شده و دست از تلاش برداشته اید به شما توصیه می کنیم که با سماجت بیشتر، شکست را کنار بزنید و دوباره در راه رسیدن به موفقیت گام بردارید.

 

لینک : دانلود کنید

2/5 - (4 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا