درباره ما

مسیر زندگی هر شخصی از نقطه ای آغاز می شود. داستانی دارد و قصه ای شنیدنی. داستان ما هم از جایی شروع شد که دو انسان هم فرکانس، از فرسنگ ها دور در یک مسیر ارتعاشی قرار گرفتند و با توکل به خداوند و انرژی مثبت کائنات شروع به کار کردند.

هر یک با گذشته ای پرفراز و نشیب، و عبور از سختی های بسیار. این همکاری، موفقیت و کامیابی شان را صد چندان کرد و باعث شد که با عزمی جزم جز پیمودن قله های موفقیت، به چیزی فکر نکنند و هر روز با انرژی بیشتری گام در این راه بگذارند. ثمره این لطف الهی پیدایش ریلکس سام وان بود.

در این مسیر با ما همراه شوید و با تغییر و دگرگونی مثبت، زندگی تان را سرشار از شادی و عشق و کامیابی کنید.

about us
بهرام بهاری نویسنده کتاب چله شکرگزاری

من بهرام بهاری نویسنده کتاب چله شکرگزاری و ملقب به آقای عزت نفس تا به امروز کارگاهها و وبینارها و سمینارهای مختلفی در ضمینه خودشناسی و خودسازی برگزار کرده ام که خوشبختانه این آموزشها توانسته به افراد زیادی در ابعاد مختلف کمک کننده باشد و آنها نیز با کمک این آموزشها تغییرات اساسی در زندگی خود رقم بزنند.

ممکن است شما در این لحظه در برهه سختی از زندگیتان قرار گرفته باشید اما اجازه دهید شما را به یک چالش بی‌نظیر دعوت کنم. چالش شکرگزاری، من خودم با استفاده از شکرگزاری، از شرایط جسمانی که به پایم غل و زنجیر بسته بود گذر کردم و توانستم برای خودم زندگی بسازم که زبانزد هزاران فرد سالم باشد. در این وب سایت به شما نیز کمک خواهم کرد تا با شناخت توانمندیهای خود زندگی خوبی رقم بزنید.

بنر تجربه
دکمه بازگشت به بالا