ارتباط با خداجذب عشقخرید کتاب چله شکرگزاریشکرگزاریکتاب چله شکرگزاریکتاب چله شکرگزاری بهرام بهاریکتاب شکرگزاری بهرام بهارینتایج کتاب چله شکرگزارینظر خریداران کتاب چله شکرگزاری

جذب عشق با شکرگزاری

چگونه با شکرگزاری عشق واقعی را جذب کنیم؟ شکرگزاری و جذب عشق دو موضوع مرتبط با هم هستند. شکرگزاری به عنوان یک رفتار مثبت و با ارزش می‌تواند به شما در جذب عشق کمک کند. در واقع، با شکرگزاری برای چیزهایی که در زندگیتان دارید، انرژی مثبتی به دست می‌آورید که می‌تواند به شما در جذب چیزهای بیشتر در زندگی کمک کند، از جمله جذب عشق.

در مورد شکرگزاری و جذب عشق قبل از هر چیز به این نکات کلیدی توجه کنید:

در اینجا منظور از جذب عشق با شکرگزاری، جذب افراد بی هویتی که هر لحظه در پی به دام انداختن فرد تازه ای هستند و برایشان این کار سرگرمیست، اصلا نیست. واژه عشق حرمت دارد و لطفا از آن برای روابط بی پایه و اساس استفاده نکنید. پس اگر به دنبال آرامش هستید و به این فکر میکنید که شریک زندگی مناسب و واقعی برای خود پیدا کنید این مطلب را دنبال کنید.

خیلی از مسائلی که در این دنیا رخ می دهد پایه و اساس فیزیکی ندارد و اصلا ذهن منطقی قادر به هیچگونه توجیهی برای آن نیست. پس اگر صرفاً با ذهن محدود منطقی زندگی میکنید، مراقب باشید که این مسیر برای تمام زندگی کابردی ندارد و باید قسمت معنوی درونتان را پرورش دهید تا چیزی به نام معجزه در زندگیتان رخ دهد.

دنیای ما دنیای ارتعاش است و هیچ چیز به صورت قطعی ساکن نیست. ما هم جزئی از این دنیای مادی هستیم و مدام در حال ارسال ارتعاش هستیم. یادتان باشد، اگر چیزی با چشم سر قابل رویت نبود، دلیل بر عدم وجود آن نیست. این مسئله ی ارتعاش هم از لحاظ علمی ثابت شده. میگویند افراد هم فرکانس یکدیگر را جذب می کنند، اما منظور از هم فرکانسی دقیقا چیست؟

جذب عشق با شکرگزاری

جذب عشق با شکرگزاری _ همه ی ما از بدو تولد تا لحظه ای که همین حالا در آن هستیم، باورهای زیادی را برای خود ساخته ایم. این باورها به وسیله ی تجربه ی خودمان و یا استخراج از محیط اتفاق افتاده است. به طور مثال: خانمی در یک گفتگوی تلفنی با خواهرش، مدام از مردها بد میگوید، غز می زند؛ شکایت و گله می کند که همه ی مردها خیانت کارند؛ عشق در این دنیا وجود ندارد، هیچ مردی عاشقانه تا ابد به پای زنی نمی ماند و مواردی از این قبیل. تمام این صحبت ها را دختر بچه ی خردسالش که در حال بازی کردن است میشنود و به صورت ناخودآگاه در ذهنش نقش میبندد. فردای آن روز مادر سریالی را از شبکه ماهواره ای می بیند که طبق معمول فقط از خیانت و نامردی و انتقام صحبت می کنند. بازهم این کودک خردسال این محتواها را ضبط میکند و آنقدر این مسیر تکرار می شود که به صورت باوری عمیق در وجود او نقش می بندد. تمام فکر و ذهن این کودکی که حالا بزرگ شده، این است که باید زنی شود مثل مادرش؛ به دور از یک زندگی عاشقانه؛ چون باور دارد که مرد سالم و عاشق و پاک وجود ندارد و دنیا سراسر خیانت است و نامردی!

با این طرز تفکر غلط، هیچ زمان نمی توان عشق را جذب کرد. پس همین حالا قبل از هر چیز این باور را در خود تقویت کنید که عشق واقعی در این دنیا وجود دارد و در هر جنسیتی، چه زن و چه مرد ممکن است افراد خطاکار وجود داشته باشند؛ اما این یک آمار کلی نیست و همه را نمی توان با یک چوب زد. خوب و بد در کنار هم برای تعادل دنیا لازم است.

با توجه به موارد گفته شده، با یک مسیر منطقی و صرفاً فیزیکی نمی توان به دنبال چیزی به اسم عشق بود که با احساسات انسان گره خورده است و با روح درمی آمیزد. جذب عشق همان چیزیست که بیشتر با قسمت معنوی وجود شما سر و کار دارد، پس باید از بعد متافیزیکی به دنبال آن بود

بهتر است قبل از هر چیز با خودتان ورراست باشید که واقعاً به دنبال چه چیزی هستید. به دنبال چه بعدی از وجود شخصیتی در فرد مورد نظر میگردید. سعی کنید جداً با خودتان رو راست باشید. پسری که n تعداد دوست اجتماعی دارد و هر لحظه به دنبال شیطنتی تازه است، نمی تواند انتظار داشته باشد که یک دختری آفتاب مهتاب ندیده وارد زندگیش شود.همین طور بالعکس. واقعا به دنبال چه شریکی برای زندگی هستید؟

جذب عشق با شکرگزاری

به دنبال هر نقطه مثبتی در وجود عشق زندگیتان می گردید، باید آن خصوصیت را در خود تقویت کنید، تا در یک مدار قرار بگیرید و کائنات شما را سر راه هم قرار بدهد.

مثالی از زندگی خودم برایتان بگویم: من و همسرم قبل از ازدواج، از لحاظ جغرافیایی فرسنگ ها با هم فاصله داشتیم. از لحاظ ذهن منطقی شکل گیری چنین احساس عاشقانه ای دور از ذهن بود. همین حالا هم برای اطرافیان ما، بعد از اینهمه سال، غیر منطقی به نظر می رسد. اما شد؛ آن هم به زیبایی!!!

دو نفر با رسالت هایی مشخص، اما دنیاهای متفاوت، در یک مسیر قرار گرفتند و خداوند چنان سرعتی برای سر گرفتن زندگی مشترکشان داد که تمام خانواده انگشت به دهان ماندند. بله دوستان میشود، اگر انتخاب درست باشد و خواست شما هم با صلاح پرودگار یکی باشد، همه چیز در چشم برهم زدنی جفت و جور می شود. ازدواج یک فرد سالم که دارای جایگاه اجتماعی است و از هر نظر خوبیش زبانزد همگان است با فردی که قدرت و توانایی راه رفتن ندارد!!!

برسیم به اصل مطلب…

نیت کنید و از اعماق وجود از خداوند بخواهید که مناسب ترین فرد را سر راه زندگیتان قرار دهد، عجله نکنید؛ اتفاق می افتد، او همان شخصی است که شما در کنارش احساس امنیت و آرامش می کنید و روحتان احساس یکی شدن می کند.

تمرینات کتاب چله شکرگزاری را با عشق انجام دهید. شما نیاز به پاکسازی درونی دارید و اینکه با این خانه تکانی درونی، فضا را برای ورود عشق زندگیتان باز می کنید. برای این مسیر هر چه لازم دارید، در کتاب گنجانده شده. به خداوند اعتماد کنید، او همیشه بهترینها را برای بندگانش میخواهد. این کتاب برای اتصال بیشتر شما با معبود هست و با انجام تمرینات آن به طور کلی، پا به مسیر تازه و زیبایی در زندگی خود خواهید گذاشت. من تمام تجربیاتم را در زندگی در این کتاب گنجانده ام.

جذب عشق با شکرگزاری _ شکرگزار باشید، هر روز با عشق شکرگزار تمام داشته هایتان باشید.  برای جذب عشق با شکرگزاری نیاز به تمرینات عجیب و غریبی نیست. به آرامشی که از ابتدای شروع تمرینات وجودتان را فرا میگیرد دقت کنید.

واقعا یکی از بهترین راه‌هایی که می‌تواند به شما در جذب عشق کمک کند، تمرین شکرگزاری است.  می‌توانید هر روز زمانی را برای تمرین شکرگزاری به خاطر افرادی که در زندگیتان هستند، در نظر بگیرید. این افراد می‌تواند شامل خانواده، دوستان و سایر اشخاصی باشد که با آنها ارتباط دارید. با شکرگزاری برای حضور و عشق این افراد، می‌توانید انرژی مثبتی به دست آورید و از این راه، جذب عشق را تسهیل کنید.

علاوه بر این شما می‌توانید از قدرت تصور و تخیل خود برای جذب عشق بهره ببرید. تصور کردن و تصویرسازی به عنوان شخصی که دارای رابطه عاطفی عالی و پرمحبت است، می‌تواند در فرآیند جذب عشق کمک کننده باشد. پیشاپیش بابت این عشق پاک از خداوند سپاسگزاری کنید. به عنوان مثال، می‌توانید در ذهن خود تصویری از رابطه محبت‌آمیز و پرشور خود را با شخصی که دوستش دارید، تصور کنید و با احساس مثبت و شکرگزاری، این تصویر را تقویت کنید. همچنین، می‌توانید از جملات مثبت و تأکیدی بر قدرت خود برای جذب عشق استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید به خودتان بگویید: “من شخصی عالی و ارزشمند هستم و در یک رابطه عاشقانه ی پاک و خالص قرار دارم.”

شکرگزاری می‌تواند به شما در ایجاد محیطی مثبت و پویا برای رشد و پیشرفت شخصی کمک کند که در نهایت می‌تواند به جذب رابطه عاطفی کمک کند. همچنین، با شکرگزاری برای رابطه عاطفی‌تان و افرادی که در زندگیتان هستند، می‌توانید به سادگی احساس شادی و رضایت بیشتری را تجربه کنید که در نهایت می‌تواند به جذب عشق کمک کند.

راستی در ابتدای کتاب چله شکرگزاری، داستان زندگی ام را به صورت خلاصه نوشته ام که تاکنون راهگشا و چراغ راه هزاران نفر بوده است حتما با دقت بخوانید.یک هدیه ی ارزشمند هم در انتهای کتاب برایتان قرار داده ام. عزت نفس پایه و اساس رسیدن به خواسته هاست و من در این کتاب لینک آموزش ویدیویی تقویت عزت نفس را برایتان هدیه گذاشته ام . شما ارزشمندید و لایق بهترینها. عشق در لحظه لحظه زندگیتان جاری.

Rate this post
بنر تجربه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا