آرامشآرامش برای همهآرامش درونخرید کتاب چله شکرگزاریخودسازیشکرگزاریکتاب چله شکرگزاریکتاب چله شکرگزاری بهرام بهاریکتاب شکرگزاری بهرام بهارینتایج کتاب چله شکرگزارینظر خریداران کتاب چله شکرگزاری

معجزه شکرگزاری

در این مقاله میخوام شما رو با معجزه شکرگزاری آشنا کنم. خوشحال میشم که تا انتها با من همراه باشید. شکرگزاری به معنای ابراز قدردانی و تشکر از خداوند است که به ما زندگی، سلامتی، روزی و سایر نعمت‌هایی که در زندگی بهره‌مندیم، عنایت فرموده است. در دین‌های مختلف، شکرگزاری به خداوند به عنوان یک عبادت محسوب می‌شود و افراد برای بیان قدردانی و تشکر خود از خداوند، اقدام به نماز، دعا، صدقه، روزه و سایر عبادات می‌نمایند. شکرگزاری از خداوند نه تنها نشانه ایمان و ارادت به خداوند است، بلکه می‌تواند به ما کمک کند تا در زندگی با تلاش به دستاوردهای بیشتری دست پیدا کنیم و از نعمت‌هایی که خداوند به ما عنایت می کند، به بهترین نحو استفاده کنیم.

معجزه شکرگزاری

چرا باید شکرگزاری کنیم و معجزه شکرگزاری چیست ؟

شکرگزاری به خداوند می‌تواند به صورتهای مختلفی انجام شود. شکرگزاری می تواند به شکل شخصی و یا گروهی انجام شود. هدف از شکرگزاری، بیان قدردانی و تشکر از نعمت‌هایی است که خداوند به ما عنایت کرده است. همان طور که در طول شبانه روز سه نوبت غذا میخوریم و به جسم توجه میکنیم باید نیاز روحمان را نیز دریابیم. شکرگزاری، عملی است که روح با آن تغذیه شده، پاکسازی می شود و به آرامش می رسد.

آیا خداوند به شکرگزاری ما نیاز دارد؟

خداوند که قادر مطلق و قدرت برتر این دنیاست، به هیچ عنوان نیازی به عبادت و یا شکرگزاری ما ندارد. خداوند از سر لطف و مهربانی و بخشندگی اش این کار را به انسانها تاکید کرده است، تا از این مسیر زندگی بهتری برای خود بسازیم. از لحاظ علمی، 12000 واکنش شیمیایی مختلف در بدن وجود دارد، که در هنگام شکرگزاری برای شفا یافتن بدن فعال می شوند. تصور کنید که هر روز زمانی را به شکرگزاری اختصاص دهید، چه اتفاقات شگفت انگیزی در درونتان رخ خواهد داد؟

در اینجا منظور از شفا یافتن، صرفا شفا یافتن فیزیکی و جسمی نیست، بلکه جذب بهترینها در زندگی است. اگر به دنبال ارتقا در کسب و کارتان هستید، به دنبال درآمد بیشتر هستید، به دنبال جذب عشق واقعی هستید، به دنبال خانه ای بزرگتر و زیباتر هستید و یا هر تغییر مثبتی که مدنظرتان هست. تمامی این موارد با شکرگزاری اصولی اتفاق می افتد.

من در کتاب چله شکرگزاری تمرینات ساده در عین حال خاصی را برای شما عزیزان قرار داده ام که با انجام دادن آن می توانید، معجزه شکرگزاری را به صورت عینی در زندگیتان مشاهده کنید. تا کنون چندین هزار نفر این کتاب را مطالعه کرده و تمریناتش را با عشق انجام داده اند و نتایج شگفت انگیز آن را در زندگی شخصی خود دیده اند. روزانه نتایج خیلی زیادی از دوستانی که تمرینات را انجام داده برای ما ارسال می شود و بی شک میتوان گفت که دایره ی معجزات شکرگزاری بسیار گسترده تز از ذهنیت انسانی ماست و با شکرگزاری معجزاتی رخ می دهد که برای ذهن منطقی جای باور نیست.

من خودم یکی از نمونه های شگفت انگیز این مسیر نورانی هستم. با شکرگزاری اصولی توانستم از پیشرفت بیماری ام جلوگیری کنم و حتی قدرت عضلاتم را بیشتر کنم. با توجه به اینکه هنوز هم پزشکان نتوانسته اند درمانی قطعی برای این مسئله بیابند، من از مسیر معنویت و تغییر باورهای اشتباهی که پزشکان در ذهنم ساخته بودند، توانستم مسیر بهبودی را در پیش بگیرم و سپاسگزار خداوندی هستم که رسالت مرا در این مسیر و کمک به انسان های دیگر و انتشار آگاهی و انرژی مثبت قرار داد. پیشنهاد میکنم حتما نظر خریداران کتاب چله شکرگزاری را ملاحظه کنید

3/5 - (2 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا