فیلمهای تدویدئوهای انگیزشی

موفقیت مسیر یک طرفه نیست

تا حالا از خودتان پرسیدید چرا خیلی ها به موفقیت دست پیدا می کنند و بعد شکست می خورند؟

در این ویدیو ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توان موفق بود و در همان جایگاه استقرار یافت. بسیاری ما برای رسیدن به آرزوهای خودمان تلاش زیادی می کنیم. از وقت استراحتمان می زنیم. هزینه های مالی زیادی را متحمل می شویم. آنقدر تلاش می کنیم تا بالاخره به چیزی که می خواهیم برسیم. حالا دیگر شادیم و مسرور و مغرور از اینکه تلاش مان به ثمر نشسته و موفقیت را در آغوش گرفته ایم. ما به همه دنیا و به خودمان ثابت کردیم که می توانیم به آن چه می خواهیم برسیم و خواستن توانستن است.

اما پس از مدتی کوتاه دیگر از تلاش خبری نیست، فکر میکنیم که فقط رسیدن نقطه آمال و آرزوهای مان بود و دیگر نباید تلاشی کنیم. در هر زمینه شغلی که باشیم و بخواهیم که موفق باشیم همیشه کسانی هستند که مانند ما ایده هایی برای موفقیت دارند و باید برای رقابت با آن ها آماده باشیم. پیروزی مانند نهال جوانی است که به بار نشسته و برای سبز ماندن و همیشگی بودن نیاز به آبیاری دارد.

از شکست نهراسید، اگر در تلاشی موفق نشدید باز هم تلاش کنید و از شکست ها درس بگیرید و دوباره خود را بیازمایید و به خود ثابت کنید می توانید. شکست واقعی زمانی است که دست از تلاش برداری و توقف کنی. تا زندگی هست باید تلاش کرد و به پیش رفت و دست نکشید.

در این ویدیو ریچارد جان به ما یاددآوری می کند که موفقیت مسیر یک طرفه ای نیست. بلکه مسیری طولانی است و چون رود همیشه در جریان است و هیچ گاه متوقف نمی شود. او از کسب و کارش می گوید که چگونه در اوج موفقیت شکست خورد و از شکست هایش درس گرفت و دوباره موفق شد.

 

 

 لینک دانلود سخنرانی دانلود

Rate this post
بنر تجربه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا