آرامشآرامش برای همهآرامش درونارتباط با خداارتعاشثروتجذب ثروتخرید کتاب چله شکرگزاریخودسازیشکرگزاریعزت نفسکتاب چله شکرگزاری بهرام بهاری

40 روزه اهدافتو تیک بزن

چگونگی جذب خواسته با چله شکرگزاری

جذب خواسته با شکرگزاری

در مقاله های قبل توضیح داده شد که شکرگزاری بالاترین سطح ارتعاش رو در کائنات داره، پس با انجام شکرگزاری به صورت مدام میتونیم در مدارهای بالاتر قرار بگیریم. هر چقدر سطح مدار بالاتر باشه جذب های بیشتری خواهیم داشت؛ پس شکرگزاری، عملی هست که باعث جذب خواسته ها میشه.

اما سوال اینجاست؛ آیا صرفا یک نیتی در دل داشته باشیم و هر روز یک سری جملات رو بدون هدف و بدون آگاهی تکرار کنیم، می تونیم به خواسته مون برسیم، یا اینکه آدابی داره که باید رعایت کنیم؟!

بله با دونستن آداب اون و با آگاهی کامل مطمئناً می تونیم انتظار داشته باشیم که در مسیر رسیدن به خواسته قلبی مون قرار بگیریم.

برای خرید این کتاب ارزشمند همین حالا بزن روی عکس زیر:

جذب خواسته با چله شکرگزاری

چگونگی انتخاب هدف و جذب خواسته با تمرینات کتاب چله شکرگزاری

خیلی مهمه که بدونیم چه نیتی داریم و به چه چیزی میخواهیم برسیم. مثلا خواسته های دور از ذهن و خواسته هایی که اصلا اتفاق نمیفتن، فقط باعث سرخوردگی و ناامیدی در انسان میشن. به طور مثال کسی که تا حالا هیچ کسب و کاری نداشته و اصلا فعالیتی در زندگیش انجام نداده، وارد چله شکرگزاری و تمرینات روزانه اش میشه؛ و نیت میکنه که تا آخر چله شکرگزاری به درآمد ماهیانه 100 میلیون تومان برسه. چون این خواسته با قوانین کائنات همسو نیست؛ مطمئنا به این خواسته نمیرسه. مثلاً نمیتونید دعا کنید که در پایان چله شکرگزاری  به این توانایی برسید که وقتی جسمی رو به هوا پرتاب میکنید، بجای اینکه به زمین بیفته، به سمت آسمون اوج بگیره، چون در غیر این صورت قانون جاذبه نقض میشه.

همیشه دعا کنید که خواسته قلبی شما با صلاح خداوند یکی باشه که به چشم برهم زدنی به خواسته تون می رسید

مهم ترین مسئله و قانونی که باید مدنظر قرار بگیره، قانون تکامل هست. طبق قانون تکامل، شخصی که در بالا مثالش زده شد، اول باید تلاش کنه که کاری پیدا کنه و یک درآمد اندک داشته باشه؛ اونم نه اینکه در خونه بشینه و منتظر باشه از غیب براش کاری با درآمد خوب پیدا بشه. اقدام فیزیکی انجام بده و درکنارش از تمرینات ذهنی و چله شکرگزاری کمک بگیره تا به خواسته اش برسه. تفاوت آدمی که از این مسیر وارد میشه و این کارها رو انجام میده، با کسی که اصلا تلاشی نمیکنه، مسلما در کیفیت و زمان دریافت خواسته هست. هر چقدر بیشتر بر این مقوله یعنی تلاش ذهنی تاکید داشته باشید، جذب های بهتری دارید و موارد بهتری وارد زندگی تون میشه.

در انتخاب خواسته دقت کنید، تا راحت تر و سریعتر به خواسته تون برسید

قانون باورها در جذب خواسته با چله شکرگزاری

باورهای ما دنیای ما رو میسازن و به هیچ عنوان نمیشه از این قانون فرار کرد. انسانی که از ته دلش به عشق اعتقادی نداره، محال ممکنه بتونه ازدواج عاشقانه ای داشته باشه و طعم عشق واقعی رو بچشه. فردی که از پول و ثروت و آدم های ثروتمند بیزاره و هر زمان شخص مرفهی رو میبینه بد و بیراه میگه و تو دلش بهش فحش و ناسزا میفرسته، هر چقدر کار کنه و جون بکنه، به رفاه مالی و پول نمیرسه. آدمی که بر این باوره همه افراد از زن و مرد خیانت کار شدن و انسان وفادار پیدا نمیشه، از محالاتِ بتونه فردی مناسب و پایبند به اخلاقیات و در یک کلام متعهد و عاشق واقعی رو پیدا کنه. پس دقت کنید چی میخواید و باورتون در مورد خواسته تون چیه!

البته در کتاب چله شکرگزاری هر روز تمرینات بی نظیری برای پاکسازی و خودسازی گذاشته شده که بتونید از هر جهت در مسیر درست قرار بگیرید و بهترینها رو وارد زندگیتون بکنید.

به طور مثال اگر به دنبال افزایش درآمد ماهانه تون هستید، احساس تون رو نسبت به کار و شغل تون، نسبت به پول، نسبت به ثروت و ثروتمند تغییر بدید. مدام به خودتون بگید که پول مقدسِ و ارزشمنده و باعث میشه تا راحت تر زندگی کنید. پول شما رو از خدا دور نمیکنه، حتی باعث میشه کارهای خیر بیشتری انجام بدید و به خداوند نزدیکتر بشید.

و یا اگر به دنبال جذب فردی مناسب برای زندگی مشترک هستید، مدام تکرار کنید که عشق واقعی در این دنیا وجود داره و بهترینش نصیب شما میشه؛ اونقدر تکرار کنید به  یک باور قوی در درون شما تبدیل بشه

پس تا اینجا متوجه شدید که باورها نقش مهمی در رسیدن شما به خواسته تون دارند و باید باورهای محدود کننده ای که شما رو از خواسته تون دور میکنند پیدا کنید و باور درست رو جایگزینش کنید.

تغییر باورها و جذب خواسته با چله شکرگزاری

جذب خواسته با چله شکرگزاری

میرسیم به مرحله تمرینات روزانه؛ هر روز از ابتدای صبح که بیدار میشید، قبل از انجام هر کاری شروع به نوشتن شکرگزاری در کتاب چله شکرگزاری میکنید. جملات بسیار جذاب و پر احساس هستند، سعی کنید هم بنویسید و هم تکرارش کنید. هر بار که شما شروع به خوندن این جملات میکنید، احساس انرژی بالایی در درونتون خواهید کرد. حال درونی تون عالی میشه و حس میکنید قادر به انجام هر فعالیتی هستید.

پس این مهمه که حتما در ابتدای صبح این کار رو انجام بدید و حتی در طول روز هم میتونید این جملات رو مجددا بخونید. در مرحله دوم تمرینات روزانه ای هست که برای شما در نظر گرفته شده. هر روز بر یک مورد از مواردی که باعث پاکسازی درونی شما و خودسازی میشه تاکید شده. حتما در ابتدای صبح، و پس از نوشتن شکرگزاری، تمرین اون روز رو با دقت بخونید و در طول روز هر زمان که فرصت کردید انجام بدید. اونقدر شیرینه که عاشق انجام دادنشون میشید. شما در این مسیر عاشق خودتون میشید. این تمرینات باعث میشن که عزت نفس شما تقویت بشه و بفهمید که مهم ترین آدم در زندگیتون فقط و فقط خودتون هستید، نه هیچ کس دیگه؛ تاکید میکنم نه هیچ کس دیگه!!!

پس با تمام قدرت و با احساس عالی خواسته تون رو تعیین کنید و با توکل به خداوند شروع به انجام تمرینات کنید. ضمنا هر سوالی برای انتخاب خواسته و هدف داشتید، و یا هر بخشی از تمرینات رو متوجه نشدید، خوشحال میشم که راهنمایی تون کنم. در انتهای مقاله میتونید سوالتون رو مطرح کنید.

برای رسیدن به خواسته باید تلاش فیزیکی و تمرینات ذهنی در کنار هم باشه

کنترل ورودی ها در مسیر جذب خواسته

لیوان آب گل آلودی رو در نظر بگیرید. تا زمانی که مدام آب آلوده داخل لیوان ریخته میشه، هر چقدر هم که تلاش کنید نمیتونید آب رو شفاف کنید. انرژی درونی آدمها هم به همین شکله. شما تصمیم گرفتید که انسان مثبت نگری باشید تا حال درونی تون خوب بشه و به آرامش برسید و بهترینها رو در زندگی جذب کنید،

اما تا زمانی که با افراد منفی نگر همنشینی می کنید؛

تا زمانی که اخبار و روزنامه رو دنبال میکنید؛

تا زمانی که آهنگ غمگین گوش میدید؛

تا زمانی که کتاب های غمناک و سوزناک میخونید؛

تا زمانی که سریال های پر از خیانت و قتل و کشتار و دروغ و سراسر بدی می بینید؛

نمی تونید انتظار داشته باشید که وجودتون شفاف و پاک بشه؛ مثل همون لیوان گل آلود. یادتون باشه، آدمها شبیه 5 نفری میشن که مدام باهاشون در ارتباط هستند. دقت کنید که با چه کسانی رفت و آمد میکنید و هم کلام میشید.

اینها موارد مهمی بود که برای رسیدن به خواسته باید بهش دقت کنید. بقیه اش و مهم ترینش توکل و اعتماد به خدای بزرگ هست. با دلی آرام شروع به انجام تمرینات کنید. مطمئنم که بزودی زود همتون با جذب های عالی در پایین همین مقاله پیام میزارید.

 

 

4.4/5 - (9 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا