آرامش برای همهآموزشخودسازیزندگینامه افراد موفققانون جذبمثبت اندیشیموفقیت

زندگینامه راندا برن

راندا برن (به انگلیسی: Rhonda Byrne) (زاده ۱۹۴۵) نویسنده و تهیه‌کننده استرالیایی است. برن بیشتر برای نگارش سری کتاب‌های راز شناخته می‌شود.
وی در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تأثیرگذار در دنیا معرفی شد.
در ادامه وی کتاب قدرت، جادو و قهرمان را نیز به نگارش درآورد.
کتاب راز او در سال ۲۰۰۷ در بیش از ۱۹ میلیون نسخه به ۴۰ زبان دنیا ترجمه شد و همچنین در بیش از ۲ میلیون دی‌وی‌دی به فروش رسید. کتاب راز و فیلم راز روی هم بیش از ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیون دلار فروش کرده‌اند.

زندگی راندا برن قبل از نوشتن کتاب راز از زبان خودش:
یک سال پیش زندگی ام از هم متلاشی شد. تا سر حد مرگ کار می کردم. ناگهان پدرم فوت کرد و رابطه ام با همکاران و عزیزانم دچار اغتشاش شد. در آن موقع حتی به ذهنم هم خطور نمی کرد که در کمال یأس و ناامیدی موهبتی الهی نصیبم شود.

به دلیل موفقیت پیش آمده، به رازی بی نظیر نگاهی اجمالی انداختم. به راز زندگی، که در واقع کتابی یکصد ساله بود و دخترم هیلی آن را به من داده بود. من ردیابی قضیه ی راز را در سرتاسر تاریخ شروع کردم. اینکه بیشتر مردم از آن خبر داشتند، برایم باور نکردنی بود، آن هم بزرگ ترین افراد در طول تاریخ، مثل افلاطون، شکسپیر، نیوتون، هوگو، بتهوون، لینکلن و….

در سال ۲۰۱۰ کتاب قدرت را در ادامه همان راه راز به رشته تحریر درآورد.

راندا برن

توصیه راندا برن به افرادی که در باور به قانون جذب مشکل دارند اما می خواهند آن را باور کنند :

راندا برن: افکارمان خیلی مهم به نظر نمی رسند اما در حقیقت آنها دنیای ما و زندگی فردیمان را خلق کردند و همچنان خلق میکنند. احساسی که نسبت به افراد دیگر داریم و تعاملی که با افراد داریم ناشی از فکرمان هستند. بدون فکر نمی توانیم حرف بزنیم. هر عملی که انجام می دهیم، حتی وقتی دستمان را بلند میکنیم یا می ایستیم، از افکارمان ناشی میشود.

اتومبیلها، هواپیماها، ساختمانها، شهرها، کشتیها، تکنولوژی، موسیقی، هنر و همه چیزهایی که توسط انسانها اختراع شده اند، نه تنها با افکار آغاز شده اند بلکه از طریق افکار ایجاد شده و به تجسم درآمده اند. ما کارهایمان را از طریق افکارمان تکمیل میکنیم و هر لحظه از روزمان را با افکارمان زندگی میکنیم.

آیا می دانید تفاوت انسانهایی که دنیای رویاهایشان را زندگی می کنند با کسانی که این گونه زندگی نمیکنند چیست؟ آنها که رویاهایشان را زندگی میکنند، فکر کردند که می توانند آن را انجام دهند و آنها که اینگونه زندگی نمی کنند، فکر نمی کردند که بتوانند آن کار را انجام دهند.

راندا برن هم اکنون در لس آنجلس زندگی می کند و جز زنان برتر در عرصه موفقیت می باشد.

4.7/5 - (113 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫10 دیدگاه ها

 1. بازتاب: دانلود رایگان محصولات موفقیت - قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت
 2. با سلام من قبلا تو این سایت امدم وی کامنت گذاشتم در مورد کتاب راز
  ی چند تاسوال واسه من پیش آمده بود آمدم کامنت گذاشتم که اگه کسی از خانم ویا گروه راندا بران ایمیلی داره بهم بده
  وخوشبختانه چند روز پیش با دیدن هر روز فیلم راز ونکته برداری از تمام کلمات وصحبت هایی که درفیلم شد به تمام جواب های سوال هام رسیدم
  به تمام دوستانی که اینجا هستند وتمام کسایی که میشناسین تو صیه میکنم با دیدن فیلم راز البته با ذربین به تمام کلمات که دئاخل فیلم میشه مطمئنا به تمام خاسته هاتون می رسید
  ودقیقا از امروز من دارم روزهای خیلی خوبی همراه با موفقیت رو دارم طی میکنم

 3. سلام من چندتا کتاب از خانم راندابران خواندم وب کمک این کتابها به ی سری از خاسته هام رسیدم وهنوز دارم به کمک این کتاب وراهنمایی ها این کتابها به بقیه خاسته هام میرسم امکان داره ایمیلی ازراندابران ویا یکی از گروه ایشون بهم بدین توصیه میکنم به دوستان که واسه رسیدن به خاسته هاشون حتما این کتابهااز جمله راز وافکارتان راتغییر بدهید تا زندگیتان عوض شود بخوانید
  ممنون میشم

 4. سلام من ایمیل راندا برن را می خوام نویسنده کتاب راز
  ممنون می شم من مایلم با خود او ارتباط داشته باشم

 5. من کتاب راز را خوندم و مطالعه ی اون رو به همه توصیه میکنم با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا