آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشخودسازیقانون جذبمثبت اندیشیمدیتیشنموفقیت

دانلود مستند فیلم راز برگرفته از کتاب راز

دانلود مستند راز – مطمئناً شما دوست عزیزی که در حال مشاهده این صفحه (مستند فیلم راز ) هستید با خانم راندا برن نویسنده کتاب راز آشنا شده اید.  کتاب راز برای اولین بار به طور وسیع در مورد قانون جذب و راه های رسیدن به خواسته های ذهنی صحبت می کند. مسئله ای که شاید برای هر فردی جذاب باشد. مطالب این کتاب آن قدر گیرا و جالب توجه بود که پس از انتشار به 44 زبان دنیا ترجمه شد.

حالا همه دنیا از معجزه راز باخبر بودند. این اشتیاق به حدی رسید که عده ای تصمیم گرفتند تا مستندفیلم راز را تهیه کنند. بسیاری از افراد علاقه ای به خواندن کتاب ندارند و این بهترین فرصت بود تا این اکتشاف عجیب و عظیم را به گوش همه برسانند. دین مستند فیلم راز برای خود من که از قبل کتاب را مطالعه کرده بودم بسیار جالب بود و باعث شد خیلی از سوالات ذهنی ام برطرف شود.

دانلود مستند راز

همیشه اما و اگر و چراهای زیادی در ذهن انسان وجود دارد و در پس هر مسئله ای به دنبال چراهای ذهنش می گردد. شور و شوق وصف ناپذیری پس از دیدن مستند فیلم راز وجودم را فرا گرفت. با نشان دادن شخصیت های فیلم که همگی به خواسته هایشان رسیده بود، اشک شوق در چشمان جمع شده بود. شما عزیزان می توانید با دانلود مستند راز با قانون جذب آشنا شده و به تمام آرزوهای خود دست پیدا کنید.

آیا تاکنون از خود پرسیده اید که بین افراد ثروتمند و فقیر یا افسرده و شاد و در کل بین انسان های موفق و ناکام چه تفاوتی وجود دارد؟
آیا می دانید چرا اکثر مردم در بیماری، فقر و گمنامی زندگی می کنند و بعضی ها قله های پیروزی را یکی پس از دیگری فتح می کنند؟
متاسفانه اکثر مردم، آنچنان در حال تلاش و تقلای جسمی، برای گذراندن امور زندگی هستند که فرصت نمی کنند به دنبال جواب این گونه سئوالات بگردند و با خود بیندیشند که چرا تاکنون زندگی خوبی نداشته اند و چگونه می توانند یک زندگی عالی و موفق را برای خود ایجاد کنند.
آنها افراد موفق را خیلی خوش شانس تصور می کنند و نمی دانند که موفقیت و خوشبختی نیز مانند هر کاری در این جهان اصولی دارد و در واقع مرز بین خوشبختی و بدبختی فقط یک راز است.
ما این راز را برای شما فاش می کنیم. و از همین حالا ورود شما را به جمع افراد خوشبخت تبریک می گوییم.
راز در تاریخ بشریت وجود داشته، کشف شده، پنهان شده، گمشده و دوباره پیدا شده است. تعدادی زن و مرد استثنایی این راز را کشف کردند و به عنوان بزرگترین انسان های روی زمین شناخته شدند.

قسمت اول فیلم مستند راز

لینک دانلود مستند راز

به طور مثال، در مستند فیلم راز بیماری که پزشکان از او قطع امید کرده اند و او با اعتماد به همین قانون جذب خواسته، خط قرمزی بر تمام تصورات علم پزشکی کشید و سلامت خود را بازیافت. دیدن چنین صحنه هایی انسان را بر آن می دارد که دست به کار شود و در ذهن از خود بپرسد، چرا من نتوانم؟؟!!!

بیشتر بخوانید: قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

به همین علت پس از مطالعه چند باره این کتاب و دیدن مستند فیلم راز تصمیم گرفتم که من هم نقشی بر دفتر زندگی ام بزنم. نقشی که دلم را گرم کند و به خودم ثابت کنم که می توان به خواسته رسید، اگر راهش را بلد باشیم و در مسیر درست گام برداریم. من با استفاده از همین قوانین به خیلی از رویاهای ذهنی ام جامه عمل پوشاندم.

فیلم راز اثری است که با آنکه مدت زیادی از انتشار آن نگذشته است

مورد توجه بسیاری از مردم و رسانه ها و راز قرن ها سفر کرده تا هم اکنون به دست ما رسیده است .

در این فیلم می آموزید شما تنها کسی هستید که زندگی تان را می آفرینید

چون هیچ کس دیگر نمی تواند برای شما فکر کند.

این کار تحت کنترل خود شماست.

اگر چیزی را که می بینید می خواهید در مورد آن بنویسید، راجع به آن با دیگران حرف بزنید، به آن فکر کنید و روی آن تمرکز کنید

ولی اگر آن را نمی خواهید در موردش با کسی حرف نزنید ، توجه تان را منحرف کنید.

وقتی چیزی را تجسم می کنید آن را پدید می آورید.

پس موقع تجسم همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید.

وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور میکنید ، دیگر احساس نمی کنید که به آن چیز نیاز دارید بلکه احساس می کنید که آن چیز را دارید و آن احساس باعث می شود که کائنات همان موقعیت را برایتان پدید آورد.

اگر به دنبال حس لذت درونی ، بینش درونی و آرامش درونی بروید بقیه چیزها برایتان پدیدار می شود.

دانلود مستند راز

در این راه سعی کنید که با خودتان صادق باشید و از ته دل بخواهید که در این مسیر قرار بگیرید. بخواهید که تغییر کنید و زندگی را آن طور رقم بزنید که همیشه آرزویش را داشتید.

قسمت دوم مستند فیلم راز

لینک دانلود مستند راز

دانلود کنید

مستند فیلم راز صحنه هایی باورنکردنی دارد که در ذهن حک می شود. در خلال به تصویر کشیدن شخصیت های داستان که قانون جذب زندگی شان را متحول کرده، اساتید بزرگی مانند جک کنفیلد هم از تجربه های خود در زندگی صحبت می کنند.

هیچ گاه به خواسته های تان به دید رویا و آرزو ننگرید. ایمان داشته باشید که اگر درست بخواهید ، به شما داده خواهد شد. بیایید تصور کنیم که کائنات تحت امر خداوند به صدای ما گوش می دهند، اما چون همه چیز در این دنیا از نظم زیادی برخوردار است، کائنات هم از آن مستثنی نیستند و باید هر خواسته ای مراحل قانونی خود را طی کنید تا موفق به امضای نهایی و دریافت خواسته شود.

قسمت سوم مستند فیلم راز

 

پس با این دید دقت کنید که تاکنون چگونه خواسته اید؟ مراحل گام به گام خواستن در مقاله به تفصیل شرح داده شده است. امیدوارم با تماشای مستند فیلم راز شما هم به آرزوهای خود برسید. برای یکدیگر دعا کنید و به کائنات انرژی مثبت و عشق ارسال کنید تا جهانی پر از آرامش و عشق و دوستی داشته باشیم. مستند راز را حتما دانلود کرده و ببینید و مسیر زندگیتان را به سوی سعادت و خوشبختی تغییر دهید. در نظر داشته باشید شما لایق بهترین ها هستید.

گزیده سخنان دانشمندان فیلم مستند راز

باب پراکتور:

“یک لحظه به این موضوع فکر کن. به دستت نگاه کن. به نظر یک چیز جامد و ثابت است، در حالی که واقعاً اینطورنیست. اگر در زیر میکروسکوپ به آن نگاه کنی، انبوهی از انرژی های در حال ارتعاش را خواهی دید.“

جان اساراف:

“همه چیز، خواه دستت باشد یا اقیانوس یا یک ستاره، دقیقاً یک چیز مشابه ساخته شده اند.“

گوشه ای از آنچه پس از تماشای مستند راز بدست خواهید آورد:

– کسب شغل مورد علاقه و افزایش درآمد

– افزایش ایمان و دوستی با خدا و استجابت دعا

– پیشگیری و درمان کلیه بیماریهای روحی و جسمی

– ازدواج موفق

– ارتقاء تحصیلی و کسب مدارج بالای علمی

– افزایش خلاقیت

– افزایش آرامش ذهنی

– تربیت فرزندان خلاق و موفق

– ایجاد روحیه شاد و اعتماد به نفس عالی

– ایجاد میدان انرژی برای جذب تمام اهداف و آرزوهایتان

 

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

4.9/5 - (86 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫14 دیدگاه ها

 1. با سلام شما میگویید باقانون جذب به هر چه که بخواهیم میرسیم خوب بنده دوست دارم ماشینی با کلاس مثل سانتافه که قیمتش چند صد میلیون است داشته باشم حال اگر من قوانین جذب را بخوبی انجام دهم با توجه به اینکه من یک راننده اژانس ساده هیتم با در امدی ماهیانه حدود یکو نیم میلیون وشاید در برخی ایتم کمتر و به غیر از رانندگی هم هیچ حرفه ای بلد نیستم وحداکثر تلاش فیزیکی من نیز در کسب در امد بیش از این نیست پس تکلیف چیست اگه قانون جذب همراه با .همان تلاش فیزیکی است پس امیدی نیست چون اکثر امثال من حداکثر تلاشمان تا این حد بیشتر نیست ودر امدمان نیز تا همان حدودی که عرض کردم لطفا مرا راهنمایی کنید پس ظاهرا قانون جذب همان با عرض معذرت همان سگ دو زدن امثال ماها از بوق سحر تاشب

  1. مهرداد جان…
   توی همین چند سطری ک نوشتی چندین عبارت منفی ب کار بردی…و همین کلماتی ک بار منفی و ناامید کننده دارن وارد ضمیر ناخودآگاهت میشن و ضمیر ناخودآگاهت علیرغم میل باطنیت ب اونا عینیت میبخشه و توی زندگی ت واردشون میکنه…ضمنا برای شروع نباید سنگ سنگین برداری…اگ با شیب ملایم ب ضمیرناخودآگاهت دستور بدی و ضمنا خودتم باورش کنی…بی شک ب اونچه ک میخوای میرسی…دوست خوبم…امیدوار باش…باور کن…بهش میرسی…🌷
   با احترام دوس دارم نظر relaxsomeone عزیز رو هم بدونم…!

  2. سلام دوست عزیز. ببینید ما وقتی چیزیو یاد میگیریم یا باید کامل یاد بگیریم یا از ناقصش استفاده زیادی ازش نمیشه کرد. البته فیلم راز فیلم بسیار مفید در همین تایم محدود بود. ببین عزیز اولا این که باید هدفتو انتخاب کنی.هدفت رسیدن به سانتافه هست.بعد باید باور کنی که بهش میرسی و خدا بهت میده.مرحله سوم اینه که تصورش کنی که داریش و داری باهاش کارای خودتو انجام میدی.مرحله آخر اینه که حس داشتنشو داشته باشی و احساس خوبی در رابطه با این قضیه.
   اینم بگم میدونی چرا از این هدفت نا امیدی چون داری به چگونگی راه رسیدن فک میکنی. ما نیاز به این نداریم که چطوری قراره به هدفمون برسیم.ما فقط میخوایم به هدفمون برسیم.معنی توکل اینجا پدید میشه . تو نمیدونی چجوری ولی به خدا ایمان داری که یه راهی میزاره جلو پات که فطعا هدفتو به دست میاری.
   به احتمال زیاد تو از این راهی که خودت میگی شاید نرسی و اینم میگم چون داری به چگونگی راه فک میکنی. تو فقط به چرای هدفت فک کن. یعنی بگو من چرا باید به سانتافه برسم و در جوابش میبینی کلی حرفای حال خوب کن به خودت میدی. ولی وقتی به چگونگی مسیر فک کنی تورو از هدفت دور میکنه چون وقتی به چطوریش فک میکنی حالت بد میشه

  3. باسلام با توجه به مطالعه هایی که من کردم دوست عزیز برای دریافت عالی از کائنات باید حس خوب به جهان بدهم. و باورهای غلط مثل سگ دو زدن و ب نتیجه نرسیدن را پاکسازی کنیم. به شما پیشنهاد میدم ک حتما کتاب محدودیت صفر اثر دکتر جو ویتالی و دکتر هولن رو بخونید و یا فایل صوتی اون رو گوش بدید. مترجم این کتاب خانم مژگان جمالی هستن.

 2. سلام خسته نباشید من تا کنکور30روز وقت دارم میخواستم از قانون جذب استفاده کنم ولی گیج شدم میشه کمک کنین

  1. سلام دوست عزیز. احتمالا شما تمرکز خوبی ندارید، من بهتون توصیه میکنم که برای آرامش بیشتر حتما از پکیج یوگانیدرا که نوعی آرامش دهنده ذهن و دور کننده افکار منفی از ذهن، هستش استفاده کنید. روزانه با نهایتا نیم ساعت به آرامش و تمرکز می رسید. در مورد قانون جذب هم باید بگم که تلاش ذهنی بدون تلاش فیزیکی جوابگو نیست. ارتعاش مثبت به هدفتون بفرستید و تجسم مثبت داشته باشید . باز هم سوالی بود کامنت کنید تا راهنمایی تون کنیم.

   1. من تمام قوانین قانون جذب رو مطالعه کردم و بررسی کردم.در هیچ جا خبری از تلاش فیزیکی نبوده واسه رسیدن به خواسته،به اون چه فکر میکنی میرسی و بهش ایمان داری.تنها کار فیزیکی ک گفته شده نوشتن اهداف نه تلاش فیزیکی ک شما میگی بدون تلاش فیزیک امکان پذیر نیست.اینکه شما تلاش فیزیکی کنی یک امر بدیهی مثل افراد معمولی میشی

    1. دوست عزیز سلام
     این سخن پروردگاره : از تو حرکت از خدا برکت.
     حالا شما هر جوری دوست دارید تفکر کنید و فقط با تلاش ذهنی تو خونه بشینید و براتون از آسمان طلا بباره.
     شما یک انسان هستید و باید تلاش کنید تا به اهدافتون برسید، تلاش فیزیکی در کنار باورهای قدرتمند ذهنی

    2. بله درسته فقط باید درخواست کنی و باور داشته باشی که ب خواسته ها رسیدی و داری. و بعد کاینات شرایط رو جور میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا