آرامشآرامش درونتندرستیچاکراخودسازیمدیتیشن

چاکرا چیست و در کجای بدن قرار دارد؟

چاکرا چیست؟ و چگونه می توان چاکراها را فعال کرد

چاکرا چیست ؟ چاکرا به باور آیین هندو به مراکز انرژی در بدن انسان گفته می‌شود. چاکرا یا شاکرا در وجود هر موجود زنده‌ای قرار دارد حتی گیاهان. این چاکراها منابع انرژیها یا به عبارتی شریان‌های حیات می‌باشند. چاکرا کلمه‌ای سانسکریت به معنای چرخ است.

چاکراها یا مراکز انرژی در حال چرخش هستند و بخش‌های بسیار مهمی از کالبد انرژی محسوب می‌شوند. یک چاکرا همانند دیسکی است در حال چرخش که مانند لنز یک دوربین باز و بسته می شود.

همانند جسم مادی و فیزیکی که از اعضای حیاتی و کم اهمیت تر هم تشکیل شده‌ است، کالبد انرژی نیز دارای چاکراهای اصلی و فرعی و چاکراهای بسیار کوچک است.

چاکرا چیست

اما در بین اغلب افرادی که به تازگی در این وادی وارد شده اند ، سوالات بسیاری در مورد چاکرا ها مطرح می شود، به عنوان مثال:

چاکرا چیست و به چه درد میخورد ؟

کاربرد چاکرا چیست ؟

تست چاکرا چیست ؟

اسرار ماوراء چاکرا چیست ؟

در یوگا هفت چاکرا چیست ؟

مفهوم مراکز انرژی در بدن یا چاکرا چیست ؟

چرا باید بدانیم که چاکرا چیست ؟

پیشنهاد می کنیم همین حالا برای بازکردن و فعال سازی چاکراها روی لینک زیر بزنید.

پیشنهاد خرید پاکسازی چاکراها

لینک محصول پاکسازی چاکراها

هدف اصلی از درک کردن و کار با چاکراها پدید آوردن وحدت و یکپارچگی درون شماست. دانستن اینکه‌ با پاکسازی چاکرا ها می توانید کمک بیکرانی در به دست آوردن شناخت از خود داشته باشید. این امر می تواند شما را در رها شدن نیروی ذاتی تان یاری کند، و شما را توانا سازد تا در زندگی ای سرشار از فراوانی و شادی به سر برید.

نخستین مفهوم اصلی برای درک موضوع، یکی از بنیان های فیزیک کوانتومی است شما از انرژی ساخته شده اید و به وسیله ی انرژی زنده می مانید. شما در پوست خود محصور نمی شوید، بدن شما دستگاهی همواره در حال دگرگونی است که از انرژی پیرامون تان تأثیر می‌گیرد و روی آن تأثیر می گذارد. هر چه انرژی درونی شما که ناشی از چاکراهاست مثبت تر باشد، شما انرژی مثبت بیشتری به کائنات ارسال می کنید و به همین شکل هم انرژی های بیشتری از کائنات دریافت می کنید (قانون کارما)؛ در نتیجه تغییرات مثبت شگفت آوری در زندگی تجربه می کنید. این موضوع می تواند به شما در رسیدن به خواسته و اهداف تان به وسیله قانون جذب کائنات یاری برساند. پس مثبت اندیشی درونی با چاکراها هم در ارتباط است.

چاکرا چیست

بدن فیزیکی شما بیشترین تراکم انرژی قابل مشاهده را برای چشم غیر مسلح در بر دارد. این انرژی لایه های میدان انرژی پیرامون بدن شما را به وجود می آورد که معمولا قابل مشاهده نیست، دست کم برای چشم ناآزموده. این میدان انرژی مغناطیسی، به صورت تخم مرغی شکل گرفته است که بدن را احاطه می کند و «هاله ی» شما خوانده می شود. هاله به وسیله ی انرژی چاکرا پدید می آید.

چاکراهای اصلی، مراکز انرژی در حال چرخش هستند که به طور معمول ۳ تا ۴ اینچ قطر دارند و اعضای اصلی و حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می‌کنند و به آنها انرژی می‌دهند. چاکراهای فرعی هم معمولاً 1 تا 2 اینچ هستند و وظایفشان نسبت به چاکرای اصلی، کم اهمیت تر است.

چاکرا چیست ؟ چاکراها مراکز انرژی ای هستند که اطلاعات و انرژی نیروی زندگی را از طریق شبکه های عصبی، هورمون ها و احساسات دریافت و پخش می کنند و انرژی حیاتی لازم را برای اعضای حیاتی و اصلی تامین می‌کنند.

اگر این مراکز انرژی به خوبی کار نکنند اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می‌شوند، زیرا برای درست کارکردن، انرژی حیاتی کافی ندارند. پس مانند خانه ای که در آن زندگی می کنید و به پاکیزگی آن اهمیت می دهید ، پاکسازی چاکراها نیز دارای اهمیت است.

چاکرا چیست

قطر چاکراهای فرعی یک تا دو اینچ است و چاکراهای بسیار کوچک، بخش‌های کم اهمیت تر کالبد جسمانی را کنترل کرده و به آنها انرژی می‌دهند. چاکراها در داخل کالبد فیزیکی نفوذ می‌کنند و در ورای آن نیز امتداد می‌یابند. چاکراها از دو طریق “غدد درون ریز و سیستم عصبی” بر جسم اثر متقابل دارند.

بیشتر بخوانید: تست فعالیت چاکراها

چاکرا چیست ؟

در مجموع بدن انسان دارای هفت چاکرا اصلی است و هر یک از این هفت چاکرا با یکی از هفت غدد درون ریز بدن و همچنین با گروهی از اعصاب که شبکه نامیده می‌شوند مرتبط می‌باشد. هر یک از این چاکراها به یکی از قسمتهای بدن و وظایف مخصوص درون بدن پیوسته هستند که بوسیله شبکه عصبی یا غددی که به آن چاکرا مربوط می‌باشند کنترل می‌شوند.

همه احساسات ، ادراک ، آگاهیها و هر چیزی که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد را می‌توان به هفت دسته تقسیم کرد و هر کدام از این دسته‌ها به یکی از چاکراها پیوسته ‌است و برای انجام درست فعالیت های شان پاکسازی چاکراها امری بسیار مهم است.

 

چاکرا چیست

شاید برایتان پیش آمده باشد که یک روز عالی را شروع کرده و با انرژی زیادی به پیش می روید، در حال قدم زدن در خیابان هستید ، از کنار شخصی عبور می کنید که ممکن است او را بشناسید و شاید هم نه؛ اما ناگهان احساس می کنید غرق در افکار منفی هستید، شاید با احساسی از خشم ، همراه با عصبانیت ، با شگفتی از خود می پرسید: «این افکار چیست و از کجا آمده اند؟ » من تا چند لحظه پیش در حالت روحی خوبی بودم!!!
جواب این است، شما  انرژی منفی شخص دیگری را گرفته اید و این انرژی به شما رخنه کرده است، بنابراین بر این باورید که احساس ناخوشایندی دارید. یعنی بار منفی اش را روی شما خالی کرده است و شما آن را در خود پذیرفته اید.

پس چاکراها نه تنها نماینده اعضای بدن شما هستند بلکه نماینده قسمتهای مخصوصی از حواس و ادراک شما نیز می باشند. وقتی شما احساس تنش می‌کنید ، این تنش را در چاکرای مرتبط با آن قسمت نیز احساس می‌کنید و این چاکرا و عضو مرتبط با آن دچار استرس می‌شوند.

تنش در چاکرا بوسیله شبکه عصبی که به این چاکرا پیوسته ‌است مشخص می‌شود و به اندامی که توسط این شبکه کنترل می‌شوند انتقال می‌یابد. هنگامی که این تنشها برای مدت زمان طولانی و یا با شدت زیادی در شخص بماند علائم بیماری نمایان می‌شود. بیماری‌ها در اثر بسته شدن و یا اختلال در این مراکز انرژی پدید می‌آیند؛ شما نیاز به پاکسازی چاکراها دارید.

چاکرا چیست

چاکرا چیست ؟ چاکراهای اصلی به یک «کانال انرژی» متصل شده اند که در پشت و موازی با ستون مهره ها قرار دارد. هر هفت چاکرا بر یکدیگر تأثیر می گذارند و کنش متقابل ایجاد می کنند، که این درست مانند دستگاهی با کیفیت بالاست، که ‌خوب تنظیم شده، بنابراین اهمیت دارد که توازن به درستی حفظ شود. هر کدام از این هفت چاکرا با اندام های خاصی در بدن و الگوهای احساسی و فیزیولوژیکی پیوند دارند. ناخوشی و بیماری جسمی پیش از آشکار شدن در بدن جسمانی در کالبد انرژی (دستگاه انرژی) پدیدار می شود. در این موقعیت  آگاهی و توانایی ما برای تمیز کردن سیستم انرژی مان می تواند شکلی از «درمان پیشگیرانه» باشد و این موهیت بزرگ دیگری است از ادراک و کشف چاکراهایمان؛ پس برای درمان نیاز به پاکسازی چاکراها یمان داریم.

چاکراهای  قسمت پائینی ( چاکرای اول و دوم و سوم) بیشتر غرایز ما را که مربوط به بقاء و جسم ما هستند تحت کنترل دارند. چاکراهای قسمت بالایی ( چاکراهای پنجم و ششم و هفتم ) خصوصیات روانی و احساسات و آگاهی ما را در سیطره خود دارند. چاکرای مرکزی (چاکرای قلب یا چاکرای ۴) این دو گروه را به هم متصل می‏کند و بنابراین به شدت به احساسات جسمانی و روانی ما پیوند خورده است.

نکته جالب دیگر آنکه یک رنگ بخصوص بر روی هر یک از این هفت چاکرا اثر بیشتری دارد، یعنی فرکانس امواج چاکراها با رنگ مربوطه افزایش یافته،‌ شفاف تر و درخشان تر می شود. . اینکه برای پاکسازی چاکراها نیز می توان از همین رنگ ها کمک گرفت. گفته می شود که چاکراها در مردان در جهت عقربه های ساعت می چرخند و طبق آموزش های چینی این جهت چرخش در طبیعت نمایانگر قدرت اراده، فعالیت و هم چنین خصوصیات منفی مثل پرخاشگری و خشونت می باشد و غلبه و تسلط را در مردها می رساند. البته این چرخ اگر در چاکرای اول در جهت عقربه های ساعت باشد، در چاکرای دوم در خلاف جهت است و همین طور تا تاج سر یکی در میان در جهت عقربه های ساعت است.

چاکرا چیست

وظایف چاکرا چیست؟

۱) جذب، گوارش و توزیع پرانا (انرژی حیاتی) در بخش‌های مختلف بدن بر عهده آنهاست.

۲) کنترل، تقویت و مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را برعهده دارند. غده درون‌ریز به وسیله بعضی از چاکراهای اصلی تنظیم می‌شوند و انرژی می‌گیرند. با کنترل و دستکاری چاکراهای اصلی می‌توان غده درون‌ریز را تحریک یا مهار کرد. تعداد زیادی از ناخوشی‌ها، تا حدودی ناشی از خوب کار نکردن چاکراها هستند.

۳) بعضی از چاکراها مراکز استعدادهای روانی هستند. فعال‌سازی چاکراهای خاص ممکن است باعث توسعه یافتن استعدادهای روانی خاص شود. برای مثال چاکراهای کف دست برای فعال کردن، آسانترین و امن‌ترین چاکراها هستند. با فعال کردن چاکراهایی که در مرکز کف دستها قرار دارند فرد می‌تواند توانایی خود را در احساس کردن انرژی‌های لطیف، هاله درونی، هاله تندرستی و هاله بیرونی توسعه دهد. این کار با تمرکز کردن به سادگی انجام می‌شود

چاکرا چیست ؟

جهت حرکت چاکراها در زنان خلاف عقربه های ساعت است و این نوع حرکت در طبیعت نمایانگر پذیرش و توافق می باشد. به همین دلیل چینی ها معتقدند زنها میل به پذیرش احساسات و یا باقی ماندن در وضعیت منفعل دارند. پس جهت چرخش در خانم ها و در چاکرای اول در خلاف جهت عقربه های ساعت و در چاکرای دوم در جهت عقربه های ساعت و تا چاکرای آخر به همین منوال یکی در میان همسو هستند.

 چرخش متناوب چاکراها باعث می شود مردها و زنها در زمینه های مختلف زندگی به اشکال متفاوتی انرژی ها را به سوی کامل شدن هدایت کنند.

چاکرا چیست

چاکرا چیست ؟ چاکراها امواجی را که با فرکانس های خودشان هم خوانی داشته باشد از محیط اطراف می گیرند و مانند آنتن عمل می کنند و امواج انرژی را در هر حدی که باشند می گیرند و ما را به آنچه در طبیعت، جهان و اطرافمان در جریان است وصل می کنند. چاکراها هم چنین انرژی ها را دقیقا به اطراف ساطع می کنند. پس هم انرژی جذب می کنند و هم می توانند انرژی ساطع کنند.

از این رو باعث تغییر اتمسفر اطراف ما می شوند. از راه چاکراها می توانیم امواج سلامتی و یا پیام های آگاهانه و ناخودآگاه بفرستیم و دیگران، سایرموجودات زنده ، شرایط محیطی و حتی ماده را تحت تأثیر قرار دهیم،‌ آن هم درجهت مثبت یا منفی.

نهایت آنکه چاکراها مراکزی برای تبادل انرژی هستی و کائنات با بدن می باشند و در بدن انسان انرژی کائنات از طریق چاکراها و بویژه هفت چاکرای اصلی وارد بدن شده یا از آن خارج می شوند. بنابراین اگر چاکراها در تعادل باشند،انسان را به تکامل معنوی نزدیک می سازند و می توان هر مشکل جسمی یا روحی را درمان کرد.

چاکرا چیستگفتیم که بدن انسان دارای هفت چاکرای اصلی می باشد:

1- چاکرای اول ، یا چاکرای ریشه که در فاصله بین مقعد و آلت تناسلی قرار دارد.

2- چاکرای دوم ، یا چاکرای خاجی که در قسمت پایین شکم قرار گرفته است.

3- چاکرای سوم ، یا چاکرای شبکه خورشیدی که در کمی بالاتر از ناف قرار دارد.

4- چاکرای چهارم ، یا چاکرای قلب که در مرکز قفسه سینه قرار گرفته است.

5- چاکرای پنجم ، یا چاکرای گلو که در پایین حنجره قرار گرفته است.

6- چاکرای ششم ، یا چاکرای چشم سوم که در بین دو ابرو قرار دارد.

7- چاکرای هفتم ، یا چاکرای تاج سر که قسمت بالای سر قرار دارد.

چاکرا چیست

پاکسازی چاکراها

هنگامی که یک چاکرا باز است، اطلاعات را دریافت می کند (داده ها را از محیط پیرامون شما گردآوری می کند) .  شما می توانید کشف کنید که هر چه چاکراهای شما بیشتر باز باشد، شما نیز دید بازتری خواهید داشت ، متأسفانه در این جهان هنوز وضعیت هایی وجود دارد که ممکن است ایمن نباشد (مثلاً انرژی های منفی پیرامون شما) و یا ایمن بودن بر باز بودن تقدم داشته باشد، بنابراین یک هدف این است که از راه دریافتن چاکرا های تان آنچنان با خودتان هماهنگ شوید که‌ بتوانید هشیارانه بر اساس موقعیت باز یا بسته بودن چاکراها را برگزینید.

برای این که چاکرا ها کارشان را درست انجام دهند و باعث هماهنگی درونی در ما بشوند باید مراقب باشیم که دچار انسداد و یا اختلال نشوند. به این منظور باید چاکراها را تست و به پاکسازی چاکراها بپردازیم. چاکرا ها با هستی و دنیای پیرامون در ارتباطند ، به همین طریق هم می توان به پاکسازی چاکراها اقدام نمود. مثلاً همان طور که گفته شد ، با توجه به رنگ هر چاکرا می توان به کمک تجسم خلاق و رنگ های موجود در طبیعت و نگاه کردن به آن ها ، به پاکسازی چاکراها پرداخت و یا با استفاده از سنگی که متناسب با چاکرای مورد نظر است و یا مراقبه و مانترای مخصوص هر چاکرا و یا استفاده از رایحه درمانی و استفاده از عودها … این را بدانید که پاکسازی چاکراها حتی از پاکسازی حافظه کامپیوتر شما نیز مهم تر است، زیرا اگر پاکسازی چاکراها را از یاد ببریم، ممکن است که دچار بیماری شویم.

تذکر: هیچ وقت قبل از پاکسازی کامل هفت چاکرا ها اقدام به فعالسازی و تمرین بر روی چاکرایی خاص را نکنید. چون اگر از چاکرای اول شروع به پاکسازی نکنید ، اختلالات زیادی در کارکرد چاکراها ایجاد می شود و ممکن است دچار مشکلات زیادی شوید.  مانند لیوانی پر از آب و گل، شما فقط با فعالسازی چاکرا آب را بیشتر از حد گل آلود میکنید و تاثیری در سلامت چاکراها ایجاد نمی کنید و برعکس کارکرد آن ها را دچار اختلال می کنید.

توصیه می کنم برای پاکسازی هفت چاکرا به لینک زیر مراجعه کنید:

لینک محصول پاکسازی چاکراهاهر زمان که دچار ناراحتی در جسم و یا روح خود شدید، به درون خود رجوع کنید و ریشه مشکل را بیابید ، با اندکی تمرکز بر روی تک تک چاکراها و احوالات خود می توانید منبع اصلی را کشف کنید، چون مطمئناً به یکی از چاکرا ها مربوط می شود. پس برای این که همیشه در صحت و سلامت کامل بمانید بهتر است که پاکسازی چاکراها را در برنامه هفتگی خود بگنجانید. در مقالات بعدی جایگاه و خصوصیات منحصربفرد هر چاکرا به تفصیل توضیح داده شده است و در مورد پاکسازی چاکراها نیز مطالب مفیدی برایتان آورده ایم؛ توصیه می کنیم که حتما مطالعه نمایید.

سالم و تندرست باشید.

چاکرا چیست

 

لطفا پس از مطالعه و مشاهده ویدیو، نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.4/5 - (796 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫51 دیدگاه ها

 1. اراینکه بزبانی ساده و روان که برای همه قابل درک وفهم است من به سهم خود بسیار سپاسگذارم وازخداوند توفیق روزافزون درکارهایتان را خواهانم ،

 2. سلام وقت بخیر .
  مطالب به سادگی و همه فهم بیان شده بود .
  ممنون از زحمات شما.

 3. من که نمی‌فهمم مگه اینی که گفتم نشونه های فعال بودن چاکرای گلو نیست تون صدای بلند و رسا خوب صحبت کردن انرژی زیاد گلو
  باشه فقط همینو بگید ممنون ایا چاکرا فقط با پرانا کار می کنن یعنی باید به داخلشون پرانا بره تا کار کنم مثل یه موتور گرمایی که وقتی به برق وصل می کنی انرژی رو به انرژی گرمایی تبدیل می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. من یه سوال دارم جناب
  من وقتی چاکرای گلوم فعال می شن زود قطع میشه یا کم کم ضعیف می شن قدرتش بعد قطع می شه مشکلم چیه؟؟؟؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   شما مگه دستگاهی برای اندازه گیری میزان فعالیت چاکراها دارید که میفرمایید کم میشه و بعد قطع میشه
   فعالسازی چاکراها برای تعادل انرژی درونی ماست و سلامتی جسم و روح و درون
   اگر تمرینات گفته شده در دوره رو به ترتیب و به اندازه انجام بدید
   به این تعادل انرژی دست پیدا میکنید.
   دوره پاکسازی و فعالسازی هفت چاکرا
   ضمنا این دوره یک تست عالی هم داره که بتونید چاکراهاتون رو بسنجید

   1. درست می گویید ولی وقتی چاکرای گلوم فعال میشه احساس می کنم خیلی بهتر می تونم صحبت کنم در ضمن تن صدامم خیلی بلند و واضح تر می شه خب اینا نشونه های فعال بودن چاکرای گلوعه دیگه درسته؟؟؟

    1. نشانه ی اعتماد به نفس هم میتونه باشه
     بهر حال توصیه من به شما اینه که از ابتدا چاکراها رو پاکسازی کنید
     و بدون نظم و ترتیب بر روی یک چاکرا تمرکز نکنید

  1. درود بر شما
   پاکسازی و به تعادل رسوندن انرژی درونی بر جسم و روح و ذهن انسان تاثیرگذاره

 5. ممکنه یک مقاله راجع به اینکه چه نوع تفکرات یا اعمالی باعث گرفتگی در چاکرا میشه بزارید با تشکر

  1. هر فعل نادرستی باعث گرفتگی میشه
   دزدی غیبت دروغ خشم حسد زنا فحاشی بهتان و …..

 6. سلام ، ببخشید شما گفتید که اول باید فعالسازی کرد و بعد پاکسازی ، در پکیجی که ازتون خریداری کردم ، نگفته کدوم قسمت برای فعالسازی هست و کدوم برای پاکسازی ، لطفا راهنمایی کنید

  1. درود بر شما
   پاکسازی و فعالسازی همزمان صورت میگیره و مورد جدا از هم نیست

   1. درود . تو مقاله گفته شده که اولین چاکراه در آقایون ساعتگرد و در خانوم‌ها پادساعتگرد هست . حالا این جهت نسبت به خود فرد هست یا از روبرو ؟
    چون مثلا اگه من بخوام چاکراه ششم خودم رو ساعتگرد ماساژ بدم ، این جهت در حالتی که کسی بخواد ماساژ رو برای من انجام بده ، فرق میکنه . یعنی جهتی که برای من نسبت به بدن خودم ساعتگرد هست ، برای فردی که روبروی من هست پادساعتگرد هست .
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

 7. هر چاکرا سنگ های مخصوص به خودش رو هم داره که انرژی این سنگ ها در برقرای تعادل و فعال سازی جریان انرژی در چاکرای خودش تاثیر مثبتی میزاره

 8. خیلی مطالب به زبانی ساده و قابل درک بود از زحمات شما بسیار سپاسگرازم موفق و پایدار و قلمتان پر بار باشد

 9. سلام من پکیچ چاکراها را تهیه کردم و متشکرم از زحمتی که بابت ان کشیده شده ولی متاسفانه متوجه نشدم که جواب 110 تست که داده شد چطوری بفهمم مشکل در کدام چاکراها بیشتر یا کمتر هستش در واقع نتیجه تست چگونه می باشد ممنون میشم جواب بدید

 10. سلام من سه چهار بار تمرینات چاکراه اول رو انجام دادم توی دویا سه روز در اون لحظه حس خوبی داشتم ولی یه روز که گذشت بی حال شدم و حالت خستگی دارم انقدر شدتش زیاده که نمیتونم تکون بخورم سردرد و‌کمر درد هم دارم به نظرتون طبیعیه یا من اشتباه انجامش دادم که اینجوری شده اینم بگم دوبار اول چاکراه رو در اخر کار نبستم و اینکه بعضی مواقع یهو یه جای بدنم‌میگیره به اندازه یه انگشت اندازشه و از اون ناحیه فلج میشم

  1. سلام دوست عزیز
   شما مشغول پاکسازی ظرفی پر از اب و گل هستید(درونتان)
   تا رسیدن به آبی زلال باید کمی صبر داشته باشید و حداقل یک دوره 21 روزه را
   به درستی بگذرانید. دقت کنید که موارد توصیه شده در دوره آموزشی را به دقت انجام دهید
   حتما در انتهای هر مراقبه چاکرا را به طور موقت و بدون فشار و به آرامی ببندید
   برای رسیدن به آرامش درونی باید بتوانید تعادلی هر چند نسبی در هفت چاکرا به وجود بیاورید
   پس از دوره 21 روزه تغییری عالی در درونتان حس می کنید.
   فقط یادتان باشد که نظم در انجام تمرینات پاکسازی بسیار مهم است
   باز هم اگر سوالی داشتید کامنت کنید دوست عزیز تا راهنمایی تان کنیم

  1. درود و سپاس از مطالب شما
   قبل از اقدام سوالی داشتم در پکیج موسیقی هم گنجانده شده اما من با مطالعه و تحقیقی که داشتم شنیدم بخصوص برای پاکسازی چاکرا ها برای هر نفر می بایست صوت خاصی فراهم شود متناسب خودش
   لطفا راهنمایی کنید

 11. سلام ببخشید من ۱۴ سالمه و میخواستم شروع کنم به پاکسازی.
  میخواستم ببینم از کجا باید مطمئن شم چاکرها متعادل شدن؟
  و اینکه استادی رو برای اینکار ها سراغ ندارید که زیر نظر ایشون تمارین رو انجام بدیم ؟
  یا اگه کسی هست کمکم کنه.

  1. سلام دوست عزیز
   می تونید از پکیج آموزش پاکسازی چاکراها استفاده کنید، اگر سوالی هم داشتید میتونید همینجا بپرسید تا راهنمایی تون کنیم
   در داخل این پکیج تست هفت چاکرا هم وجود داره و میتونید براحتی با پاسخ به سوالات، چاکراهاتون رو ارزیابی کنید

 12. سلام ببخشید من ۱۴ سالمه و میخواستم شروع کنم به پاکسازی.
  میخواستم ببینم از کجا باید مطمئن شم چاکرها متعادل شدن؟
  و اینکه استادی رو برای اینکار ها سراغ ندارید که زیر نظر ایشون تمارین رو انجام بدیم ؟
  یا اگه کسی هست کمکم کنه.

 13. سلام
  تبریک میگم…
  سایت بسیار تمیز…خوش آب و رنگ و منظمی دارین…فقط اگه تعدادی فایل آموزشی رایگان هم بذارین…عالی میشه…
  لایکککککک ب تموم زحماتاتووووووووووون…
  حسین

 14. با سلام
  من از چه طریقی میتونم تو کلاس ها و دورهای این موارد مراقبه ها شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   پکیج رو از قسمت فروشگاه خریداری کنید و در منزل انجام بدید و اگر سوالی داشتید کامنت کنید تا راهنمایی تون کنیم.

  1. سلام دوست عزیز. توضیحات کامل در مورد هفت چاکرا به صورت صوتی و پی دی اف در پکیج پاکسازی هفت چاکرا موجوده. مایل بودید می تونید تهیه کنید. بسیار روان توضیح داده شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا