آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشخودسازیقانون جذبمثبت اندیشیمدیتیشن

انرژی منفی چگونه تولید می شود؟

افکار منفی اختیارات ذهن را از انسان می گیرند و او را دچار آشفتگی می کنند .امواج در کائنات به دو صورت مثبت و منفی وجود دارند. از وقتی که صبح از خواب بیدار می شویم مدام تحت تأثیر این امواج قرار داریم. چه بخواهیم و چه نخواهیم در میان این امواج زندگی می کنیم.

به طور مثال یک روز با نشاط را شروع کرده اید. با انرژی زیادی از خواب بیدار شده اید و دلتان می خواهد تمام روز را با همین انرژی ادامه دهید. با حال خوب از خانه بیرون می روید و سوار ماشین می شوید و بعد از چند لحظه ماشینی بسرعت از شما سبقت می گیرد و بدون توجه ، آینه بغل ماشین شما را جدا می کند. افکار منفی

با ناراحتی از ماشین پیاده شده و مشغول جر و بحث با راننده خاطی می شوید و بعد از جدا شدن از او به رانندگی ادامه می دهید. با ذهنی آشفته به محل کارتان می رسید. دیگر اثری از انرژی مثبت ابتدای صبح در وجودتان نیست. با همکارتان در مورد تصادف اول صبح صحبت می کنید. ممکن است حرف هایی بزند در مورد زندگی و بد شانسی و اینکه؛ همیشه هر چی سنگه مال پای لنگه. افکار منفی

به حس درونی تان دقت کنید. آیا همان حس و حال سر صبح را دارید؟ مسلماً نه، انرژی های زیادی از پیرامون خود دریافت کرده اید. بنابراین امواجی که دریافت می کنیم نقش بسیار مهمی در حالات روحی ما دارند.

امواج منفی  از دو طریق تولید می شوند: انرژی منفی

1- خودمان  این انرژی منفی را بسازیم؛

2- از پیرامون خود انرژی منفی را جذب کنیم.

امواج منفی

امواج منفی انرژی منفی افکار منفی

چگونه انرژی و افکار منفی را تولید می کنیم؟

دروغ گفتن، غیبت کردن، نسبت به دیگران حسادت داشتن، نسبت به افراد حس تنفر داشتن و خیلی موارد دیگر باعث می شوند که امواج منفی تولید شوند. این امواج هم به خودمان و هم به دیگران آسیب می رسانند.

چگونه ما از اطراف خود انرژی منفی دریافت می کنیم؟

به طور مثال دانشجو هستید و با فردی زندگی می کنید که بصورت مداوم از کلمات و واژه های منفی و مأیوس کننده استفاده می کند؛ یا مثلاً خبری در روزنامه می خوانیم که درون مان را بهم می ریزد؛ یا در طول روز ممکن است موزیک هایی را گوش دهیم که سرشار از واژه های منفی است؛ فیلم هایی که پر از غم و اندوه و افسردگی است. این گونه ما از اطرافمان انرژی منفی را جذب می کنیم.

پس به طور کلی با شنیدن و دیدن و یا قرار گرفتن در محیط هایی که انرژی منفی تولید می کنند، ما هم دچار انرژی منفی می شویم و بازخورد آن در زندگی ما تأثیرات زیادی بوجود می آورد. انرژی منفی

چه کار کنیم که انرژی منفی را از پیرامون خود جذب نکنیم؟

1- از آن محیط فاصله بگیریم: یعنی تا جایی که امکان دارد از افراد و کسانی که انرژی منفی تولید می کنند دوری کنیم. مثلاً از افرادی که دائم از فقر و مریضی و بدشانسی و مرگ و کشتار و … صحبت می کنند اجتناب کنیم. افکار منفی

2- مسیر صحبت را تغییر دهیم : اگر مجبور هستید که در جمعی حضور داشته باشید که انرژی منفی تولید میشود؛ مثلاً اعضای خانواده (پدر و مادر و…) و همکار و …، سعی کنید مسیر صحبت را تغییر دهید و موضوعی تازه را به میان بکشید.

3- خوب حرف بزنید: به طور مثال اگر با کسی درگیر شدید و فرد مقابل هتاکی کرد، شما با انرژی مثبت خود سعی کنید که با کلمات مثبت آن فرد را آرام کنید و نگذارید تا انرژی منفی او به شما منتقل شود و یا اگر منتقل شد، اثر کمتری داشته باشد. به این فکر کنید که این کار را برای آرامش خودتان انجام می دهید نه فرد مقابل. با این دیدگاه انجام این کار را آسان تر است.

4- تکنیک سكوت : اگر دیگر راهی برایتان نمانده است و انجام هیچ کدام از راهکارهای بالا مفید واقع نشده؛ از تکنیک سکوت استفاده کنید. سکوت اختیار کنید و از درون سعی کنید که ارتعاشات منفی فرد یا محیط مقابل را دریافت نکنید.

انرژی منفی

امواج منفی انرژی منفی افکار منفی

همیشه باید از جایی شروع کرد. از همین امروز سعی کنید روزانه یک ساعت خود را از ارتعاشات و افکار منفی دور نگاه دارید. از هر یک از تکنیک های بالا استفاده کنید و خود را از امواج منفی مصون نگاه دارید. افکار منفی

یادتان باشد که امواج منفی در درون ما، افکار و احساسات ما را تحت کنترل درآورده و باعث می شوند که ارتعاشات منفی به کائنات ساطع کنیم و نتیجتاً ارتعاشات بیشتری از این امواج منفی دریافت کنیم. مراقب چشم و گوش و زبان خود باشیم.

در طول روز همه‌ی ما ممکن است لحظات ناخوشایندی را تجربه کنیم؛گاهی ممکن است بی‌حوصله باشید، به زمین و زمان بد و بیراه بگویید و  غر بزنید، حتی ممکن است بگویید از خودم بدم می آید، خدایا چه کار کنم؟ دیگر نمی توانم تحمل کنم!

یادتان باشد اگر بگذارید افکار منفی به سراغ‌تان بیاید، راه را برای ارتعاشات منفی باز کرده اید و اجازه داده اید تا امواج بیشتری در پی آن افکار منفی، جذب درونتان شود. مراقب باشید که هر چیزی که به کائنات بدهید همان را به شما هدیه می کند.

چند تکنیک برای کسب آرامش و دفع انرژی منفی افکار منفی

1- انجام مدیتیشن؛ رسیدن به سکوت ذهن باعث آرامش شما می شود و اجازه نمی دهد تا انرژی های منفی را جذب کنید.

مراقبه و مدیتیشن
2- در محیطی که زندگی می کنید شمع روشن کنید، زیرا شمع انرژی های منفی را دور می کند و روشن کردن عود و شمع باعث جذب انرژی مثبت می شود. امواج منفی

3- طبیعت سرشار از انرژی مثبت است و سعی کنید از این نعمت خداوند استفاده کنید و به این روش ساده انرژی های منفی را از خود دور کنید. می توانید با پای برهنه بر روی چمن راه بروید و نتیجه شگفت آور آن را مشاهده کنید.

4- وسایل کهنه و اضافی انرژی منفی تولید می کنند، آنها را از محیط زندگی خود دور کنید.

5- گوش دادن به موسیقی های آرام مانند صدای امواج دریا یا صدای پرندگان آرامش بخش هستند.

6- سعی کنید همیشه شکرگزار داشته هایتان باشید، این کار نیز انرژی های منفی را از شما دور می کند.

بیشتر بخوانید: کتاب نیروی مثبت سپاسگزاری

7- هر چند روز یکبار درمحیط خانه اسفند و کندر دود کنید تا انرژی های منفی محیط از بین برود.

8- از ترکیب آب و سرکه استفاده کنید و هر چند وقت یکبار این ترکیب را در محیط خانه اسپری کنید. (از قوانین پاکسازی در فنگ شویی)

9- یک تکه سنگ نمک دریا در گوشه ای از خانه که قابل دید است بگذارید و اگر بعد از مدتی رنگ آن تیره شده؛ آن را بشویید و در آفتاب بگذارید تا انرژی خود را بدست آورد و انرژی های منفی محیط را به خود جذب کند.

10- هر زمان افکار منفی به سراغتان آمد و یا امواج منفی را دریافت کردید، سعی کنید چشمها را ببندید و بر روی تنفستان تمرکز کنید. ده دقیقه در این موقعیت بمانید تا کاملاً آرامش را حس کنید.

یادتان باشد؛ افکار منفی امواج منفی

اگر می خواهید امواج منفی تولید نکنید، هميشه جزء افرادی باشید که امواج مثبت ساطع می کنند!

و اگر می خواهید امواج منفی به خود جذب نکنید ، هميشه جزء افرادی باشید که مثبت برداشت می كنند!

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

4.1/5 - (135 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫11 دیدگاه ها

 1. سلام
  چقدر مقاله تون با جمله زیبایی شروع شد : افکار منفی اختیارات ذهن را از انسان می گیرند و او را دچار آشفتگی می کنند….
  عالی بود …
  واقعا هم همینطوره ….

  ما ادما دقیقا مثل دستگاه گیرنده و فرستنده هستیم…

  همه چی ب خود ما بر میگرده اگه از درون احساس خوبی داشته باشیم طبق قانون قدرتمند جذب انرژیهای خوب را جذب میکنیم و اگه ب هر دلیلی در احساس بد باشیم انرژیهای بد را ب اشکال مختلف دریافت میکنیم
  همه چی ب خود ما و احساس ما بر میگرده افکار منفی هم بخشی از انرژیهای موجود در جهان هستن که اگر در احساس خوب ( فرکانس خوب ) باشیم هرگز جذب ما نخواهند شد

  خیلی لذت بردم از مقاله زیباتون

  بهترینا رو از خداوند مهربان براتون طلب میکنم

  تشکر

 2. عالی بود ( نتیجه بعضی موارد رو دیدم ٫ خیلی عالی جواب داده ) امیدوارم بتونم یوگانیدرا رو هم درست انجام بدم تا به آرامش واقعی برسم ٫ بابت اشتراک گذاری این اطلاعات باارزش بی‌نهایت تشکر ( خدا قوت )

 3. تغییر خود، قطعا باعث تغییر در زمان مواجهه با افراد منفی در حالت های منفیشون یا خروج افراد منفی از زندگیمون میشه… در این قانون تردید نکنید. من نتیجه ش رو دیدم

 4. سلام متن جالبی بود اما واقعا وقتی با ی ادم سراپا منفی بخوای زندگی کنی خیلی اذیت میشی ادم یک روز دو روز ی سال شاید بتونه دووم بیاره اما بالاخره یا شبیهش میشه یا دیوونه میشه از حرفا و کاراشون

  1. درود بر شما. زندگی با افراد منفی نگر سخته. اما اینو باید بدونیم که ما قادر نیستیم کسیو تغییر بدیم، بلکه باید با تغییر خودمون کاری کنیم که رفتار دیگران بر روی ما اثر سوء نداشته باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا