چاکراخودسازیمدیتیشن

انرژی کندالینی چیست؟

انرژی کندالینی چگونه بیدار می شود ؟

انرژی کندالینی _ انرژی کندالینی قویترین انرژی موجود در عالم فیزیکی است که برای بیدار ساختن و کنترل آن تمرینات زیاد و عبادات بی دریغ لازم است. کندالینی انرژی پنهانی است که در نهاد انسان قرار داده شده است.بزرگترین و قویترین انرژی روحانی یا همان نیروی حیات است که ما انسانها و عالم ما را خلق کرده است. قدرتمندترین انرژی جهان هستی و سراسر گیتی در وجود شما  به سر می برد. جایگاه کندالینی در چاکرای ریشه است که شما را به زمین وصل می کند.

نامهای دیگر آن «آتش کندالینی» Kundalini Fire و «افعی نور» Serpent of Light است که بدن را تصفیه کرده و نیروی شفابخشی است که هر دردی را درمان میکند.

انرژی کندالینی

انرژی کندالینی چگونه بیدار می شود ؟

انرژی کندالینی با آگاهی بیدار می شود. آگاهی از وجود خود و درک جریان هستی. این انرژی به صورت پنهان ( یا ماری که چمبره زده و خواب است) در زیر استخوان دنبالچه و در دهانه مقعد (چاکرای ریشه) خوابیده است و منتظر فرصتی برای برخاستن می باشد.

انرژی کندالینی در همه انسان ها وجود دارد اما نه به مقدار یکسان و قوی ترین انرژی فرا طبیعی است.
بیشترین اطلاعات درباره کندالینی از هندوستان سرچشمه گرفته و علم پزشکی امروز در حال بررسی و مطالعه این انرژی حیات بخش است.

⚡️کندالینی در زبان سانسکریت به معنی «مونثی که حلقه زده» می باشد. معنای آن این است که انرژی کندالینی یک انرژی مونث است که انسان را به اصل و زادگاه خود برمیگرداند. انرژی قدرتمند و آرامش بخشی است که به ماری چمبره زده تشبیه شده است. وقتی شما از نظر روحی تکامل پیدا می کنید این انرژی آهسته آهسته از روی جایگاهش در چاکرای ریشه برخاسته و و مانند ماری به سمت بالا می خزد و سر راه خود از همه چاکراها عبور کرده آنها را یکایک با قدرت خود باز می کند. این انرژی ماورا الطبیعه به بالای ستون مهره ها سفر کرده همه نقاط آن را ترمیم می کند و در نتیجه همه چاکراها را به سرحد قدرت خود می رساند.

انرژی کندالینی حاصل رسیدن به «خود آگاهی» است که این فرآیند با چرخه خورشید و انرژی مذکر خورشید منظم می شود. انرژی کندالینی تنها انرژی حیات نیست ، بلکه انرژی جنسی نیز هست. اما این انرژی جنسی قدرت ترمیم ذهن- جسم و روح را داراست.

اگر تمامی چاکراها پاکسازی و فعال شوند،کندالینی از خواب بیدار می شود و شروع به حرکت می کند. برای پاکسازی و فعالسازی هفت چاکرا با زبانی ساده همین حالا بر روی لینک زیر کلیک کنید و به سادگی هفت چاکرای خود را پاکسازی کنید.

پیشنهاد خرید پاکسازی چاکراها

لینک محصول پاکسازی چاکراها

علائم بیدار شدن کندالینی

«بیدار شدن انرژی کندالینی سبب تغییرات عمده ای در زندگی خواهد شد که شما را قادر خواهد ساخت دید وسیعی پیدا کنید و به نهایت خلاقیت و انرژی دست یابید. کندالینی منشا خلاقیت در عالم است. به این ترتیب خواهید توانست آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.»

بیدار شدن کندالینی همراه با تجربیات عجیب و احساسهای جدید است ، از جمله سوزش و سوزن سوزن شدن زیر پوست مانند وقتی که یک دسته مورچه روی پوست راه می روند . ممکن است حس کنید موجودی از شما بالا می رود- همچنین خارشهای پوستی و لرزش عضلات- گرفتگی عضلات و ضعف شدید بدنی از برخی علائم آن هستند. ممکن است صداهای عجیبی بشنوید که از دوردستها می آید یا صدای فرشتگان نگهبان خود را بشنوید که با یکدیگر یا شما صحبت می کنند.

فشار عصبی روی شما بیش از هر زمان دیگری خواهد بود و برای همین است که اکثر داوطلبان از خیر آن گذشته و تصور می کنند که مدیتیشن و یوگا هیچ کمکی به کاهش استرس آنها نکرده است!! در حالی که به جای مهمی رسیده اند و کندالینی در حال تکان خوردن و بیدار شدن است. ممکن است سوزش یا سوزن سوزن شدن در ناحیه چاکرای ششم ( میان دو ابرو) یا چاکرای هفتم ( فرق سر) حس شود.

بیشتر بخوانید : چاکرا چیست و در کجای بدن قرار دارد؟

به یاد داشته باشید که کندالینی اصولا یک انرژی بسیار داغ و پرحرارت است و ممکن است احساس گرگرفتگی شدید و گرم شدن ناگهانی و بی دلیل به شما دست دهد.
حتی ممکن است در جریان باز شدن چاکراها دچار استفراغ یا اسهال بدون دلیل شوید که ماهها طول بکشد.

برخاستن کامل انرژی کندالینی ممکن است برای برخی ماهها طول بکشد و برای برخی سالها. وقتی کندالینی کاملا بر می خیزد و روی دم خود می ایستد سرش در چاکرای هفتم قرار دارد و همه چاکرا های قبلی را گشوده است. تا زمانیکه همه چاکراها پاکسازی نشده باشند و مسیر عبور کندالینی باز نشده باشد امکان بیدار شدن کامل آن وجود ندارد. به همین جهت است که ممکن است مدتهای طولانی بگذرد تا تمام آلودگیهای یک چاکرا تخلیه شود.

«روشهای گوناگونی برای پاکسازی و تصفیه چاکراها وجود دارند که کمک می کنند آلودگیها و موانع چاکراها را دور بریزید و راه گردش کندالینی را باز کنید. یکی از این روشها انجام مراقبه مخصوص هر چاکرا و چاکرا درمانی هست.
گاهی ممکن است کندالینی به طور تصادفی در اثر یک اتفاق ناهنجار و دلخراش در شما بیدار شود. برخی افراد وقتی در خطر مرگ قرار می گیرند کندالینی در آنها بیدار می شود.»

4.6/5 - (156 امتیاز)
بنر تجربه
اینستاگرام ما

دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن