ثروتجذب ثروت

جذب پول تا چه اندازه امکان پذیر است ؟

جذب پول به راحتی آب خوردن شدنیست ؟!

جذب پول _ در جهان هستی همه چیز بر اساس ارتعاش تشکیل شده است و پول نیز مانند تمام چیزهایی که در جهان وجود دارد یک ارتعاش است، هر چیزی جذب هم ارتعاش خود میشود، همانگونه که فردی با ارتعاشات منفی افراد منفی، موزیک های منفی، اتفاقات منفی را به خود جذب میکند، پول نیز وارد زندگی افرادی می شود که ارتعاش مثبتی نسبت به آن دارند و نه صرفا افرادی که به آن می اندیشند.

یکی از عواملی که باعث جذب پول به سمت ثروتمندان می شود ( توجه مثبت ) به پول است، آنها یاد گرفته اند که همواره احساس خوبی به پول داشته باشند و خودشان را در فرکانس مثبت نسبت به پول قرار دهند، شما به میزان توجه مثبتتان به پول آنرا جذب خواهید کرد.

 

جذب پول

به این نکته توجه کنید که ریشه تمامی جذبهای مثبت (احساس خوب) داشتن به آن چیز و ارسال ( مکرر فرکانس مثبت) است.

چه احساسی نسبت به پول دارید؟

آیا به پول احترام می گذارید؟

به کمبود پول می اندیشید یا به فراوانی پول؟

آیا در مورد ارزشمندی پول سخن میگویید یا آنرا مایه فساد و مشکلات بیشتر می دانید؟

احساس شما درباره پول چگونه است؟

بیشتر بخوانید : فرمول پولدار شدن!

اگر نگاهی به اطرافمان بیندازیم، می بینیم که افراد معمولا احساس خوبی در مورد پول ندارند. یکی از تفاوت های شخصیتی بین افراد ثروتمند و افراد عادی این است که افراد ثروتمند احساس خوبی نسبت به پول و ثروت خود دارند، در حالی که افراد بدون ثروت به پول حس ناخوشایندی داشته، تا جایی که جذب پول و ثروت زیاد را با گناه یکی می دانند و فکر می کنند که پول باعث دوری از خداوند و پاکی می شود.

فراموش نکنید که کلام شما، احساس شما و باورهای شما نسبت به پول دارای ارتعاش هستند، ثروتمندان یاد گرفته اند که حتی در شرایط بد مالی بیشتر از کمبود بر روی فراوانی پول تمرکز کنند، پول را قابل احترام بدانند و بر اتفاقاتی تمرکز کنند که پس از رسیدن به ثروت در زندگیشان پدیدار میشود.

جذب پول بیشتر امکان پذیر است ؟!

با مطالبی که گفته شد، داشتن حس خوب نسبت به پول اولین گام در جذب پول و ثروت است،می دانیم پول همه چیز نیست، به شرطی که آن را داشته باشیم. با پول هم می توان شادی ایجاد کرد و هم ناراحتی! این بستگی به استفاده ی ما از پول دارد. پول یک ابزار برای رسیدن به موفقیت است. حس خوب نسبت به پول لازمه ی جذب پول بیشتر است.

در زندگی برای رسیدن به هر چیزی اول باید عاشق آن باشید. عشق به شما قدرت و انگیزه می دهد. عشق به پول هم شما را با قانون جذب کائنات بیشتر هماهنگ می کند و جذب پول را برای شما آسانتر می کند.

اگر برای رسیدن به رویاهای مالی تان اقدام کنید، قطعاً به موفقیت می رسید. پس هوشمندانه اقدام کنید و هرگز برای رسیدن به ثروت و جذب پول بیشتر، توقف نکنید.

بیشتر بخوانید : چگونه علاقه خود را به ثروت تبدیل کنیم (کاملا تضمینی و کارآمد)

پول را با تمام حواس پنجگانه خود لمس کرده و داشتن پول و ثروت را در ذهنتان تجسم کنید.

برای هر مبلغ پولی که به دست تان می رسد خدا را شکر کنید. شکرگزاری و قدرانی نعمت های خداوند ، اتفاق های خوب و مثبت بیشتری را به همراه دارد. یادتان باشد، شکر نعمت ، نعمتت افزون کند.

باور داشته باشید که می توانید ثروتمند شوید.

جذب پول

احساس ثروتمند شدن را تمرین کنید ، مطمئناً زمانی که پول و خانه و ماشین و هر چیز مادی را بدست می آورید احساس لذت و شادی خاصی را در وجود خود دارید، شما باید بتوانید این احساس را قبل از جذب ثروت هم داشته باشید، چون این احساس لذت و ارتعاش آن غوغایی در کائنات برای جذب آن چه به آن می اندیشید به پا می کند.

سعی کنید با پول دوست باشید . پول به وفور در هستی موجود است. احساس کنید که پول دوست شماست و هر وقت اراده کنید می توانید آن را داشته باشید. کیف پولتان را همیشه پر از اسکناس های زیاد تصور کنید. مانند ثروتمندان فکر کنید و برای رسیدن به چیزهایی که می خواهید، برنامه ریزی کنید، فرکانس های ذهنتان را روی طول موج جذب ثروت تنظیم کنید تا راه برای جذب ثروت هموار شود.

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.6/5 - (32 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا