آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشارتباط با خداتندرستیجملات تاکیدیخودسازیمثبت اندیشیموفقیت

بیوگرافی جول اوستین

جول اوستین واعظ و کشیش ارشد کلیسای لیک وود در 5 مارس 1963 به دنیا آمده است. این کلیسا یکی از بزرگترین کلیساهای شهر هیوستن تگزاس آمریکاست. جول اوستین نویسنده هفت کتاب پرفروش نیویورک تایمز است و مردم دنیا او را بیشتر با نام «کشیش خنده رو» می شناسند.
موعظه های تلویزیونی او در ماه بیشتر از 20 میلیون بیننده دارد.
جول اوستین می گوید: ما امید را با دیگران به اشتراک می گذاریم. ما از طریق تلویزیون، اینترنت، پادکست ها و دیگر ابزار ارتباط جمعی با مردم ارتباط برقرار می کنیم و به آن ها انرژی مثبت می دهیم.
پدر جول اوستین یک کشیش بود، و همیشه او را تشویق می کرد که در کلیسا صحبت کند اما او علاقه ای نداشت. در سال 1999پس از فوت پدرش ، او ادامه دهنده راه وی شد و به جای او کشیش ارشد کلیسای لیک وود شد.
سخنرانی های جول اوستین با تکنیک های فن بیان و جذابیت به خصوصی همراه است، طوری که وقتی پای صحبت هایش می نشینید گذشت زمان را حس نکرده و مشکلات زندگی را همچون دانه ای ارزن کوچک و ناچیز می بینید.

جول اوستین و زندگی خانوادگی

جول اوستین در سن 24 سالگی با ویکتوریا اوستین ازدواج کرد. ویکتوریا نیز کشیش است و همراه با جول اوستین در کلیسا سخنرانی می کند. حاصل ازدواج آن ها دو فرزند پسر و دختر به نام های جاناتان و الکساندرا می باشد.
بیشتر سخنرانی های جول اوستین در زمینه روانشناسی و موفقیت فردی می باشد و به هیچ عنوان صرفاً در راستای مسیحیت سخن نمی گوید و شباهت های زیادی به کتاب آسمانی ما دارد به طوری که پس از شنیدن حرف های او احساس خوبی پیدا می کنید و قدرت زیادی در درونتان حس می کنید.

 


او در سخنانش سعی می کند:
1- افراد را بیشتر با خدا آشنا کند؛
2- باورهای مثبت را تقویت کند؛
3- باورهای جدیدی در شنونده ایجاد کند و ایمانشان را قوی تر نماید؛
4- طرز برخورد افراد را با مسائل و روزمرگی های زندگی و مشکلات  تغییر دهد

جول اوستین کتاب های زیادی نوشته است که تنها چند مورد از آنها در ایران ترجمه و به چاپ رسیده اند:
هر روز پنجشبه است؛
آرامش در پرتو ایمان؛
انسان بهتر؛
قدرت من هستم؛
دنیای درون؛
غلبه بر خستگی؛
نسخه بهتر خودت؛
بهتر فکر کنید بهتر زندگی کنید؛
مولتی ویتامین روح
رستگاری در تاریکی؛

داستانی جالب و شنیدنی در مورد جول اوستین از زبان دارن هاردی

دارن هاردی یکی از سخنرانان بزرگ موفقیت و نویسنده کتاب های انگیزشی در زمینه کسب و کار است. او در کتاب دیوانگان ثروت ساز، داستان زیبایی در مورد جول اوستین می گوید:
در منزل جول اوستین مهمان بودم و قصد داشتم مهم ترین سوال ذهنی ام را از او بپرسم. سوال این بود: چه عاملی باعث موفقیت تو در رهبری شرکت و کسب و کارت در کلیسا شد؟
جواب او مرا به کلی متحول کرد:
ابتدا همه کارهای کلیسا را خودم انجام می دادم، مراسم ازدواج ، غسل تعمید، ترحیم، بروشورهای تبلیغاتی را ویرایش می کردم و به طور کلی به تنهایی به تمام کارها رسیدگی می کردم.
اما به جایی رسیدم که احساس کردم شرکت کارش به رکود کشیده شده است.
تصمیم گرفتم تغییر رویه دهم و فقط به موضوع اصلی بپردازم که سخنرانی های تلویزیونی روز یکشنبه بود که در تمام دنیا به نمایش گذاشته می شد.
این برنامه واقعی جول اوستین است:
چهارشنبه ها تمام وقت در مورد سخنرانی و موضوع آن فکر می کند
پنج شنبه ها متن سخنرانی اش را روی کاغذ می آورد
جمعه کل روز را به حفظ متن سخنرانی می گذراند
شنبه متن سخنرانی را برای جمعی خصوصی در کلیسا می خواند
یکشنبه اجرای برنامه کشیش تلویزیونی
دوشنبه بیخیال کار می شود
سه شنبه روزی است که مختص رسانه هاست.

جول اوستین

 

رازهای موفقیت جول اوستین

راز اول: اتفاقات مثبت را به زندگی خود دعوت کنید
هر چیز و کسی که وارد زندگی ما می شود یا در آینده با آن ها برخورد می کنیم ناشی از کلام و باور امروز ماست. پس چرا با افکار مثبت، اتفاقات مثبت را وارد زندگی خود نکنیم؟!

راز دوم: هیچوقت تسلیم نشوید
هر زمان که کاری را شروع کردید و به سوی موفقیت پیش رفتید، نباید دست از تلاش بردارید و حتی پس از رسیدن به موفقیت هم باید به تلاش خود ادامه دهید و هر زمان به مانعی برخوردید ، با تلاش بیشتر از آن گذر کنید و تسلیم نشوید. نگذارید رویاهایتان از همان ابتدا و با دیدن اولین مانع از بین بروند.

راز سوم: وسوسه نشوید و قوی باشید
ممکن است وسوسه به سراغ هر کسی بیاید. اگر دچار وسوسه شوید و دیگر تحمل سختی را نداشته باشید، تلاش تان نتیجه نمی دهد و ناگزیرید که تسلیم شکست شوید.
باید هر روز نیت های قلبی خود را مرور کنید و از خود بپرسید که آیا در مسیر درستی قرار دارید یا نه؟ باید هر روز بدانید در کجای مسیر قرار گرفته اید تا از مسیر درست منحرف نشوید.

سخنرانی های این کشیش خنده رو که با طنز و جذابیت خاصی برخوردار است بسیاری از افراد را در سراسر دنیا جذب خود کرده است و با شنیدن صحبت هایش احساس خوبی را در خود تجربه می کنند و با نگاهی نو با زندگی و مسائل آن روبرو می شوند.

 

برخی از سخنرانی های زیبای جول اوستین

1- خداوند بدون اینکه قدرت انجام کاری را به شما بدهد، هیچوقت از شما نمی خواهد آن کار را انجام دهید.

2- وقتی صدایی درون تان به شما می گوید که فلان کار را انجام دهید و شما انجام می دهید، در واقع دارید بذری شگفت انگیز می کارید که به این معناست که قرار است محصولی شگفت انگیز نیز برداشت کنید.

3- اگر کسی پشت سر شما حرف می زند، نیازی نیست کاری انجام دهید، کافی است او را نادیده بگیرید و خود را به خدا بسپارید و همواره به جلو حرکت کنید.

4- برخی افراد عمداً کارهایی می کنند تا شما را خشمگین کنند، اگر شما طمع کنید و تسلیم شوید در واقع به آن ها اجازه داده اید تا شما را کنترل کنند.

5- وقتی مشکلی دارید و با کمک خدا موفق به حل آن می شوید، باید یک کار مهم انجام دهید، آن هم این که باید به افرادی که با همان مشکل شما مواجه شده اند کمک کنید تا آن را حل کنند.

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.8/5 - (97 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا