آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشارتباط با خدااعداد فرشتگانخودسازی

4 راه برای ارتباط با فرشتگان

تکنیک هایی که می توان با فرشتگان ارتباط برقرار کرد.

ارتباط با فرشتگان _شما هم اکنون فرشتگان نگهبانی در کنار خود دارید، این فرشتگان موجوداتی ناب از نور الهی هستند که کاملا قابل اطمینان بوده و می خواهند در تمامی جنبه های زندگی تان شما را یاری کنند. کلمه فرشته در لاتین به معنی پیام آور خداست و فرشتگان همانند مامورین پست الهی، پیغام رسان پیام های خالق و مخلوق هستند.

فرشتگان به همه انسان ها بدون قید و شرط عشق می ورزند. آن ها ورای ظاهر، ما را روح خدایی می بینند. آن ها تنها خداگونگی و توان بالقوه ما می نگرند و نه به اشتباهات ما. بنابراین ما را قضاوت نمی کنند و تنها عشق را به زندگی ما می آورند. ما در کنار فرشتگان ایمن هستیم و کاملا می توانیم به آنها اعتماد کنیم.

ایمان و تردید شما هیچ اهمیتی ندارد چرا که فرشتگان، شما را باور دارند. آنها نور درونی شما را می بینند، از استعدادهای واقعی شما باخبرند و درک می کنند که شما رسالت مهمی در این زندگی برعهده دارید. آنها می خواهند به شما در همه امور کمک کنند.

تذکر: قبل از هر چیز بهتر است بدانید یکی از بهترین راه های ارتباط با فرشتگان انجام شکرگزاری روزانه است. شکرگزاری باعث می شود که از درون پاکسازی شده و مسیر ارتباط با فرشتگان و درک پیام های آنها برایتان هموار و ساده شود. کتاب چله شکرگزاری به هر کسی که تمریناتش را با عشق انجام دهد کمک میکند تا معجزات زیادی در زندگیش ببیند و مسیرهای شگفت انگیزی در زندگی برایش باز شود.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

شما برای ارتباط با فرشتگان نیازمند فراگیری آموزش های خاص نیستید و لازم نیست که قدیس باشید یا در برنامه ها مذهبی شرکت کنید. فرشتگان به هر شخص که چیزی از آن ها بخواهند، یاری می رسانند. کمک آنها همیشه در دسترس و به صورت رایگان است و این شعار نیست.

افرادی که به صورت منظم با فرشتگان (نگهبان) خود در ارتباط هستند، وجود پیشرفت های شگرفی در زندگی شان را بیان می کنند. آنان شادتر، آرامتر و مطمئن تر هستند و کمتر از مرگ یا آینده بیمناک اند. آن ها می دانند که هرگز تنها نیستند، چرا که محافظانی قابل اطمینان دارند که همواره از آنان مراقبت می کنند.

بیشتر بخوانید: راز اعداد فرشتگان

عشق فرشتگان به ما خالص است. آن ها به ما کمک می کنند که خدا را در زندگی هر روزه خود بشنویم، لمس کنیم، ببینیم و درک کنیم. بنابراین این فرشتگان می توانند در کلیه نیازهای زندگی مانند سلامتی، شغل یا خانواده به ما کمک کنند. هیچ کاری برای آن ها خیلی کوچک یا بزرگ نیست! فرشتگان شادمانه در لحظه ای که از آن ها تقاضا می کنید، به کمک شما می شتابند.

هر چند بسیاری از مذاهب به وجود فرشته ها اذعان دارند ولی  فرشته ها متعلق به فرقه خاصی نیستند و در حقیقت ورای مذهب هستند. فرشتگان با تمام مذاهب و طرق روحانی همکاری می کنند و بدین جهت برای کار با آن ها لازم نیست تغییری در اعتقادات و باورها ایجاد شد.

نکته این است که فرشتگان الگوهایی کلی با گستره ای کهن از پشینیان تا باورهای نوین هستند و صرف نظر از واژه هایی که مذاهب مختلف ممکن است به فرشته ها اطلاق کنند، همه در مورد وجود این موجودات روحانی مشابه که یاری رسان ، خیرخواه و قابل اعتماد هستند سخن می گویند. به هر حال آن ها برای تأمین و افزایش آرامش در اینجا هستند. هرگز نباید نگران باشید که فرشته ها از شما کاری بخواهند که موجب هراس شما شود. علاوه بر این نگران فریب خوردن از انرژی های دون مرتبه یا منفی نباشید ، چرا که خصوصیات عشق و نور فرشتگان قابل جعل کردن نیست ، چرا که آنها هدایایی هستند که به صورت مستقیم از سوی خداوند فرستاده می شوند.

ارتباط با فرشتگان

برخی مواردی که می توان از فرشتگان کمک گرفت:

مثلا اگر بخواهیم سو تفاهمات را برطرف سازیم ، رابطه درست برقرار کنیم و یا ناهماهنگی های روابط را از میان برداریم ، می توانیم با فرشتگان نگهبان دیگران گفتگو کرده و برایشان توضیح دهیم و از آنها بخواهیم که کمکمان کنند. همچنین می توانیم از فرشتگان نگهبان خود درخواست کنیم که برای ایجاد راه حل با فرشتگان نگهبان دیگران گفتگو نمایند .
در نتیجه فرد مقابل ما در رابطه های مان ممکن است از آرامش بیشتری برخوردار شود و دوستانه تر رفتار کند و با هم برخوردی منطقی تر داشته و یکدیگر را بیشتر درک نماییم .با فرشتگان نگهبان خود می توانیم صحبت کنیم و اگر کسی ما را با رفتارش آزرده می کند فرشتگان نگهبان او را نیز صدا کنیم و از آنها کمک بخواهیم .

قطعاً هیچ یک از ما دوست نداریم که یک رابطه خطرناک و غیر منطقی را ادامه دهیم، ولی اگر او از افراد خانواده باشد و یا شخصی باشد که واقعا بخواهیم با او آشتی کنیم ، این مسیر یک طرح الهی شگفت آوری خواهد بود .

ارتباط با فرشتگان _ همچنین اگر بخواهیم از قید فردی که دوستش نداریم در زندگی مان خلاصی یابیم و تاثیرات منفی او را بر خود و زندگی مان متوقف سازیم ، می توانیم از فرشتگان نگهبانش درخواست کنیم که او را از ما دور سازند . همچنین می توانیم از دو ابر فرشته میکائیل و راگوئل برای پشتیبانی و بهبود ارتباطات کمک بگیریم . هر فردی دارای خواسته های آزاد است ، ولی اگر خواسته های او موجب ضرر رسانیدن و انتقال انرژی منفی به ما شود ، ما نیز حق داریم از کائنات درخواست کنیم که او را از ما دور کند.

بیشتر بخوانید : اعداد فرشتگان چیست ؟

ارتباط با فرشتگان (5 تکنیک ساده)

گفتیم که قبل از هر چیز باید بتوانید شهود را درک کنید و برای رسیدن به این مرحله باید مراقبه روزانه داشته باشید تا بتوانید نشانه هایی که برای شما فرستاده می شود را بهتر درک کرده و از آن ها استفاده کنید.

در این میان می توانید از تکنیک های زیر برای ارتباط بهتر با فرشتگان نیز بهره ببرید:

ارتباط با فرشتگان از طریق مکالمه

یکی از ساده ترین راه ها برای شروع اتصال با فرشتگان صحبت کردن با آنها است.”فرشتگان عزیز”
و شروع به مکالمه با آنها کنید و اجازه دهید بطور طبیعی و روان کلمات جاری شوند
از این روش آگاهانه به انرژی فرشته متصل می شوید و این تلاش کوچک باعث جاری شدن نور فرشتگان در زندگی شما می شود
به منظور ارتباط با فرشتگان نیازی به دیدن آنها در شکل فیزیکی نیست، فقط با آنها صحبت کرده و مطمئن باشید ،می شنوند و اغلب به سرعت پاسخ می دهند

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

ارتباط با فرشتگان از طریق نوشتن

برای افرادی که تمایل به نوشتن دارند، نوشتن یکی دیگر از راه های موثر برای ارتباط با فرشتگان است.
ارسال یادداشت های کوچک روزانه و نوشتن احساس قلبی خود و به اشتراک گذاشتن آرزوهای خود به فرشتگان.
این نوشته ها می تواند درخواست برای بهبودی اتفاقات روزمره یا هر چیزی که شما تمایل دارید ، باشد. این روش، یک اتصال قوی ایجاد می کند.

ارتباط با فرشتگان از طریق شمع

روشن کردن شمع در مکان و فضای شفا و اتصال با فرشتگان راه موثری برای ارتباط با آنها است.
و بعد از روشن کردن درخواست خود را بیان کرده و آماده و پذیرای دریافت پاسخ از فرشتگان باشید ،آنها بسیار مهربان هستند و با عجله به طرف ما آمده و با درخواست ما دست به انجام کار می زنند.

ارتباط  از طریق کریستال

داشتن کریستال مخصوص فرشتگان راه دیگری برای ارتباط با انرژی فرشته هست.
اگر قصد خرید کریستال فرشتگان دارید بهترین روش این است که بطور مستقیم و شهودی یکی را از فهرست کریستالها که به شما احساس بهتری می دهد انتخاب کنید ، حتی اگر پشت این انتخاب منطق آن را درک نکنید.

 

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید

 

4.3/5 - (1030 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫217 دیدگاه ها

 1. سلام دوستان اگرکینه ونفرت راازبین ببرید اگرکارخوب کنید اگر درس های تان رابه موقع بخوانید برنامه ریزی مرتب داشته باشیدنمازتان راسروقت بخوانید خونسرد باشید دلتون مثل فرشته پاکه

 2. دوستان عزیز جهت ارتباط با فرشتگان زیاد استغفار کنید و شکرگزاریی نمایید داعم الوضو بودن و داعم الذکر بودن تاثیر زیادی داره اگر هم که روزه داشته باشین نور علی نور میشه

 3. گفتتونو تجربه کردم از اون شرایط خارج شدم حقیقت کلامت اشکاره دوستان در این گفته ها شکی نیست

 4. سلام نه بابا ارتباط غیر عادی با خدا و فرشته ها زیاد خوب نیست چون من کلا اینجوری کردم بدتر شد حالا هر چی گناه می کنم علم غیبم از بین بره و به حال عادی برگردم درست نمی شم گاهی کار بجایی می کشه به خدا توهین می کنم اما فایده نداره ارتباطم قطع نمیشه گناه خیلی کبیره می کنم فایده نداره یک مدت طولانی به زور هیچ گناه نکردم و گیاهخواری کردم دیگه به حال عادی بر نمی گردم

  1. سلام،منظورتون اینه که شما یا یکی از فرشتگان در ارتباط هستید و الان دارن اذیتتون میکنن؟

  2. چرا میشه بیشتر توضیح بدید
   همه دنبال ارتباط هستند اما شما میگید خوب نیست!
   البته من از کسایی هم که وصلن پرسیدم گفتن دنبالش نباشم اما چرا شو نگفتند!؟

 5. سلام.من دیشب از فرشته نگهبان و روابط خواستم کمکم کنه و روابطم درست بشه اما خواب دیدم با اونکه دوسش دارم و با نامردی گذاشته رفته دارم حرف میزنم گریه میکنم و درد دل میکنم و میگم که چه بلایی سرم اورده اینقدر غصه خوردم که صبح پاشدم غلنج کرده بودم و کلا چند روز نمیتونستم نفس بکشم.مگه نه اینکه کمک میکنند این چه جورش بود؟

  1. عزیزم دنیا مزرعه خیانته خودتو احساس لطیفتو محکم بچسب ومواظب عواطفت باش که نثار هربی سروپایی نکنی که شکستن قلبت دفعه اول دوم سوم دیگه خطرناک میشه وتا مرز جنون پیش میره….

  2. گریه کردن به معنای خوشحال شدنه از طرف اونی ک دلت رو شکسته .
   و یک نکته این ک خواب هایی ک حدود ساعت ۴ صبح به وقت اذانه مهمه و تعبير داره

 6. سلام من نزدیکه یک هفته س که اعداد جفت مختلف زیاد میبینم….دیشب شمع روشن کردم و فال شمع گرفتم و دیدم مانع دارم برای چند تا کار…
  موقع خواب مدیتیشن کردم و فرشته نگهبانم رو صدا زدم و ازش خواستم بیاد و با من زندگی کنه….
  خوابیدم و همون لحظه خواب دیدم پسر جوانی که تا حالا ندیده بودمش اومده و بهم میگه برات چیکار کنم؟منم دستشو گرفتم و خواسته هامو گفتم….گفت برات انجام میدم و بعد رفت…بعدش گریه کردم و صداش زدم،صداش میومد و میگفت من همینجام….بعد ساعت پنج و نیم صبح با یه حال خیلی خوبی از خواب بیدار شدم….

  1. سلام باید بسیارهوشیارباشیم گاهی شیطان درقالب افراد خوب برماظاهرمیشه درخواب.فعلی که ازاون فرشته درخواب سر زد وشما دیدید کاری نیست که فرشته ی پاک درگاه الهی انجام بود.این خواب حاصل تفکرقبل ازخواب شما وتجسم شکل مثلا اون فرشته بوده.

   1. تا جایی ک من میدونم هیچ مخلوقی اجازه نداره تو رویا ها دخالت کنه و فقط
    خداوند پادشاه رویا هاست
    اگه دلیلی داری ک حرف هایی ک گفتم اشتباهه بگو خیلی دوست دارم حقیقت و بدونم

 7. سلام وقت بخیر
  یه. سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید خیلییی‌ دهنمو درگیر کرده
  تقریبا ۲ هفته هست که دارم روزی حداقل ۳ بار ساعت رند میبینم نکته جالب اینجای مثلاً ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه هست شارژ گوشیم هم دقیقا ۱۱ درصد هست و واقعا دلیل این اتفاق رو نمیدونم ممنون میشم کمکم کنید

  1. منم اینجورم.بیشتر دقیقه ساعتم ودصد شارژ باتریم یه عدد میشن در کنار هم.مدام هم یک ویک که میگن عاشقته رو میبینم.اون شخص پس چرا نمیاد سراغم.چیکار باید کرد

  2. سلام دوست عزیز . این اصلا چیز به خصوصی نیست . اینکه شما به اعداد رند زیادی برخورد می کنید به خاطر مراجعه زیاد شما به گوشی هست . وقتی تعداد دفعات استفاده از گوشی زیاد باشه احتمال برخورد شما با ساعات رند هم زیاد میشه پس خیلی خودت رو در گیر این قضیه نکن بهش فکر هم نکن . موفقیت در زندگی به برنامه ریزی ، دقت و پشتکار شما در مسائل مهم زندگی بستگی داره

   1. سلام در کمال احترام اصلا این رو قبول ندارم تمام ساعت خای رند و حتی پلاک های رند و هر چیز رندی که توساعذاذ هست معنی خاص خودش رو داره من خیلی در این زمینه مطالعه کردم…

 8. سلام مدتی روزی چند بار ساعت رند و معکوس میبینم نمیدونم چطوری باید با فرشتگان ارتباط بگیرم اصلا واقعیت داره ؟

  1. سلام دوست عزیز
   اگر باوری به وجود فرشتگان ندارید، اصلا به دنبال نشانه ها نباشید
   اما اگر باور دارید، به سوالی که مدتی هست ذهنتون رو درگیر کرده رجوع کنید
   و یا کاری که جدیدا میخواید انجام بدید
   معنای اون اعداد جواب سوال شماست

   1. سلام وقت بخیر ببخشید من همیشه اعداد رو جفت میبینم ولی شب یا هر وقت میخوام استراحت کنم چشپامو میبندم حس میکنم ی چیزی داره از درونم به سمت بالا میره و یا موقعی ک بیدارم مطمانم ک خواب نیست دراز کشیدم ی صدای جیغ وحشتناکی میشنوم که نمیتونم حتی تکون هم بخورم فقط گوشش میدم

  2. بله فرشتگان به اذن خدا مراقب انسانهان
   ولی چرا فقط فرشتگان؟ موجودات خوب زیاد دیگری هم هستند.
   خانواده من مسلمانن و اعتقاد به فرشتگان داریم اما نیایشمون به زبان مادری و فارسی هست. پدرم ۳بار تجربه خروج از بدن و بالا رفتن تا عالم سوم رو داشت و هر عالم کلی آدم شاد رو میدید، اما بعد از عالم سوم نیرویی به پایین میکشیدش. خودم بارها خوابه موجودات عالم غیبی که شبیه انسان نیستند و قدکوتاهن را کنار کنده درختی داخل خانه دیدم که انگار توش یک در بود. ۲بار برای پیشکشی میوه گذاشتم و گفتم اگر خدا راضیه کمکمون کنید و هر ۲بار میوه ها ناپدید شدن، هیچ موجودی جز انسان نمیتونه بره اونجا و مطمئنم پیشکش رو قبول کردن.
   از اساتید پرسیدم میگن چاکرای ششم(چشم سوم) ما خیلی فعاله و میتونیم برای بهبود زندگی ازش استفاده کنیم اما نمیدونم چطور(الان سی و دو سالمه، از نوجوانیم، بابام کتابهای عالم غیب و کائنات و بازکردن چاکراها و مراقبه و.. میخوند و برامون تعریف میکرد حتی انواع سنگ ها را روی ۷چاکرامون میگذاشتیم و مراقبه میکردیم)‌‌ آیا شما میدونید چطور از این قابلیتمون استفاده کنیم؟خیلی ممنونم🙏

  3. باهاشون صحبت کنین
   شمع روشن کنین گاهی
   همونطور که با دوستتون صحبت میکنین
   اونها همیشه کنارتون هستن
   بخواهید و صدایشون کنید…

 9. سلام آفریده خدا.
  نمیدونم جواب بنده اولآ لایق هستم یاخیر ودومآ مجازم یاخیر:
  امابخودم اجازه دادم ازتجربه خودم درموردسوال شمااشاره ای داشته باشم:::

  ابتدا بایدعرض کنم فرشتگان الهی یاملائکه های نازنین قدرتی بسیارباورنکردنی دارند که وقتی نزدشماحاضرشوندازخودشان نیروی بسمت مامیفرستن که قابل دیدن نیست ولی لمس میشود ومتوجه میشوی اگر خودش نخواد به هیچ وجه ممکن نمیتوانیم نزدیک شان شویم وخوشرو هستن…

  شرورها میتوانن خودشونو خوشبو یه خوشرو نشان دهند اما قادرنیستن آن نیرو را درمقابل طرف خودایجادکنن :::به ما نزدیک شوند ترس از اینکه لمسش کنید وگرفتار دستان ماشوند دارند وسعی میکنن بیشتر بصورت روح یا امواج به مانزدیک شوند وقادرهستن مارالمس وآزار کنن…

  بدانید در این شرایط قرار گرفتید نترسیدوامرکنیدبه شرورها که شماعددی نیستید وتاخدا نخواد شماقادر به هیچ کاری نیستیدبجز آزار دادن که اگر آزارم کنید به اذن خدا شمارا در بند گرفتار خواهم کرد.
  (بند) یعنی ازطریق ذهن خود ازخداکمک میگیریم وبه شما حمله ور میشویم.

  سالها درین راه واردشدم ولطف خداهمیشه همراه بوده وهرگز ترس رااجازه ندادم بر بنده مسلط شود.

  شماهم همین کارو بکنید.

  فراموش نکنید
  اگر ازفرشتگان یاهر خوبان باشند ازغیب رویت کنید نیروی خاصی دارند که ابتدا عرض کردم خدمت شما.

  امیدوارم حتی برای یک نفر در جهان هم شده عرایضم مفید بوده باشد.
  التماس دعا.
  علی محمدی :

  1. سلام آفریده خدا.
   نمیدونم جواب بنده اولآ لایق هستم یاخیر ودومآ مجازم یاخیر:
   امابخودم اجازه دادم ازتجربه خودم درموردسوال شمااشاره ای داشته باشم:::

   ابتدا بایدعرض کنم فرشتگان الهی یاملائکه های نازنین قدرتی بسیارباورنکردنی دارند که وقتی نزدشماحاضرشوندازخودشان نیروی بسمت مامیفرستن که قابل دیدن نیست ولی لمس میشود ومتوجه میشوی اگر خودش نخواد به هیچ وجه ممکن نمیتوانیم نزدیک شان شویم وخوشرو هستن…

   شرورها میتوانن خودشونو خوشبو یه خوشرو نشان دهند اما قادرنیستن آن نیرو را درمقابل طرف خودایجادکنن :::به ما نزدیک شوند ترس از اینکه لمسش کنید وگرفتار دستان ماشوند دارند وسعی میکنن بیشتر بصورت روح یا امواج به مانزدیک شوند وقادرهستن مارالمس وآزار کنن…

   بدانید در این شرایط قرار گرفتید نترسیدوامرکنیدبه شرورها که شماعددی نیستید وتاخدا نخواد شماقادر به هیچ کاری نیستیدبجز آزار دادن که اگر آزارم کنید به اذن خدا شمارا در بند گرفتار خواهم کرد.
   (بند) یعنی ازطریق ذهن خود ازخداکمک میگیریم وبه شما حمله ور میشویم.

   سالها درین راه واردشدم ولطف خداهمیشه همراه بوده وهرگز ترس رااجازه ندادم بر بنده مسلط شود.

   شماهم همین کارو بکنید.

   فراموش نکنید
   اگر ازفرشتگان یاهر خوبان باشند ازغیب رویت کنید نیروی خاصی دارند که ابتدا عرض کردم خدمت شما.

   امیدوارم حتی برای یک نفر در جهان هم شده عرایضم مفید بوده باشد.
   التماس دعا.
   علی محمدی :

  2. همه فرشتگان زیبا واز نور هستن حتی شیطان هم میتونه ب شکل فرشته ظاهربشه
   تنهاراه اینه ک وقتی همچین چیزی اتفاق میوفته پشت سرهم سوره ناس خونده شه
   و یابهتره باصدای بلنداذان گفته شه
   اگرشیطان باشه میسوزه عذاب میکشه

 10. سلام
  امیدوارم جواب بدین
  من به چیزایی احساس مسئولیت دارم که واقعا سنگینه و به من ربط خاصی نداره
  سنگینیش رو ایطور توصیف کنم که 1000نفر هم بخوان بلندش کنن کمرشون میشکنه
  دلیلش چیه
  و
  من قبلا خیلی عدد تکرار شونده میدیدم ولی حدود3 ماهه هیچ عددی ندیدم ولی جدیدا حس میکنم چند نفر پیشنم و احساس موظب بودن میکنم تو تنهایی حتی روم نمیشه پامو دراز کنم و حس میکنم میخوام تو یه کار بزرگی همراهم باشن و کمکم کنن حسشون انقدر قویه انگار مثل انسان ها کاملا واقعین و تخیلی چیزی نیست

  ممنون میشم راهنماییم کنید

 11. سلام من یک ماهی هست که هر وقت گوشیمو نگاه میکنم ساعت رنده. اصلا تا قبل از این همههه تکرار در دیدن این ساعت ها نمیدونستم اینها نشانس که الان اومدم گوگل ببینم دلیلش واقعا چی میتونه باشه که بحث فرشته ها رو دیدم. خیلیی مواقع ناخوداکاه و در سکوت دو ثانیه صدای پرنده نزدیک گوشم میشنوم و بعد میبینم ساعت رند. دلیل این همه نشانه چی میتونه باشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   هر کسی فقط خودش از درونش باخبره. ببینید چه سوالی ذهنتون رو مشغول کرده
   جوابش در معنای اعدادی هست که میبینید

 12. اخه چرا توهمات خودتون را به مردم با روش خاص و نادرست عنوان میکنید این مردم ساده لوح انقدر از مغز وقدرتهای خودشون غافلند که به این نوشته ها دلخوشند میدونم این نظر را در سایت نمیگذارید ولی درست نیست با افکار انسانها بازی کردن

  1. سلام، دكتر هولن در جواب ويتالي كه بعد از ياد گيري هواپونوپونو نگران تناقض بين كتاب قانون جذب و روش هواپونوپونو بود كه مردم رو گمراه نكنه… گفت كه هر كس بنا به موقعيتي كه در اون قرار داره نيازش متفاوت هست و ممكن كه مرحله به مرحله اطلاع و ارتباطش صعود كنه…
   شايد يك نفر با همين مطالب به قول شما نادرست بيشتر به درون خودش نگاه كنه و بهتر و بيشتر با توانايي هاي مغز و ارادش آشنا بشه!

  2. منم متوجه وجود اعداد تو زندگیم شدم ودلم میخواد اگر از طرف فرشته ی نگهبان من هست باهاش ارتباط برقرار کنم چون شدیدا تو زندگی دچار مشکل شدم و دلم میخواد کمکم کنن

 13. دوست عزیز شما در‌مسیر‌درست قرار‌داری از‌مسیرت خارج نشو و فقط ب خدا فکر‌کن آرامشتو از دست نده وقتی‌یکی ی صحنه براش تکرار میشه یعنی داره تو مسیر درست حرکت میکنه یه هدف برای خودت قرار بده تا و مطمئن باش ک بهش میرسی چون مسیرت درسته

 14. سلام من الینا هستم من خیلی آدم پر فکری هستم و یک ثانیه تو زندگیم وجود نداره که در حال فکر کردن نباشم
  بعضی وقتا یه حسی بم میگه یا الهامی میگیرم که یه کاری رو انجام بدم و اونقد این کار موثر و خوبه و دقیق انجام میشه که خودم تعجب میکنم بنظرتون این صدای ذهن درونیه منه؟ یا یک فرشته که میخواد راهنماییم کنه؟

   1. سلام چون اموزش ندیدی نباید به این چیز هایی ک بهت الهام میشه اعتنایی کنی . احتمال داره اول اعتمادتو جلب کنن و یجایی ازت یه کار بدی بخوان ک باعث بشه به خیلیا ضربه بخوره

   2. بله فرشتگان به اذن خدا مراقب انسانهان
    ولی چرا فقط فرشتگان؟ موجودات خوب زیاد دیگری هم هستند.
    خانواده من مسلمانن و اعتقاد به فرشتگان داریم اما نیایشمون به زبان مادری و فارسی هست. پدرم ۳بار تجربه خروج از بدن و بالا رفتن تا عالم سوم رو داشت و هر عالم کلی آدم شاد رو میدید، اما بعد از عالم سوم نیرویی به پایین میکشیدش. خودم بارها خوابه موجودات عالم غیبی که شبیه انسان نیستند و قدکوتاهن را کنار کنده درختی داخل خانه دیدم که انگار توش یک در بود. ۲بار برای پیشکشی میوه گذاشتم و گفتم اگر خدا راضیه کمکمون کنید و هر ۲بار میوه ها ناپدید شدن، هیچ موجودی جز انسان نمیتونه بره اونجا و مطمئنم پیشکش قبول کردن.
    از اساتید پرسیدم میگن چاکرای ششم ما خیلی فعاله و میتونیم برای بهبود زندگی ازش استفاده کنیم اما نمیدونم چطور(الان سی و دو سالمه، از نوجوانیم، بابام کتابهای عالم غیب و کائنات میخوند و برامون تعریف میکرد حتی انواع سنگ ها را روی ۷چاکرامون میگذاشتیم و مراقبه میکردیم)آیا شما میدونید چطور از این قابلیتمون استفاده کنیم؟🙏

  1. هم فرشته هم درونی هستش از این قدرت استفاده کن البته با آرامشت این قدرت رو همیشگی کن سعی کن زیاد هیجان زده نشی و بیشتر کن ظرفیتت رو تا برات کارها کنه تا بهت نتیجه بده

 15. سلام خوب هستید ببخشید من بیشتر وقتا گوشم سوت میکشه انگار یکی داره بهم
  پیام یا هشدار میده یه اتفاق های عجیبی که برام میفته واقعا جالبه مثلا تو عروسی که میرم شب که میشه نور ماه میفته زمین احساس میکنم کسی داره نگاهم میکنه اینا نمیدونم چرا لطفا جواب بدید

  1. سلام دوست عزیز
   از دیدن فیلم با مضمون های ماورایی و عجیب و تخیلی پرهیز کنید و اصلا به این موارد فکر نکنید
   والا زندگیتون دچار اختلال میشه

 16. سلام من چند وقتیه یک احساسی دارم که انگار خدا و فرشتگان خیلی میخوان باهام ارتباط برقرار کنن من هرسال یک عدد تکراری میبینم بعد یبار دعا کردم یک برادر داشته باشم برادر دار شدم بعد همش تا یک دعا میکنم یک عدد میبینم مثلن عدد 16.بعد معنیه این عدد این بود که هرچی میگم جذبم میشن پس باید مراقب باشم .اصالا انگار خدا یک قدرتیو بهم داده خودم اصلا نمیدونم چی بگم میشه یکی بگه چرا؟

  1. من ۴سال پیش آرزو کردم یه خواهر ناز برام به دنیا بیاد و توی قرعه کشی هایپر سارا برنده بشیم خیلی هم دلم روشن بود که به اسم ما در میاد اون پرایدی که جلوی هایپر گزاشته بودن خلاصه انگار بهم الهام شده بود هفته بعدش هم پراید رو بردیم هم فهمیدم خدا داره برام یه خواهر کوچولو میفرسته😍

  2. میشه برای من از ته دل دعا کنید. خیلی گرفتارم. کارهام گره دارن، هیچ کارم جور در نمیاد. مشکلات خانوادگی دارم. خیلی کارها کردم. دعای سریع الاجابه، نذر، شکرگذاری، شمع روشن کردن، به دیگران میگم دعام کنن، خیلی از خدا خواستم از امام ها، حضرت فاطمه، زینب، رقیه، ام البنین و… خیلی این در و اون در زدم ، تلاش کردم. دیگه کم آوردم. بریدم دیگه. اینم بگم که منکر فرشتگان هم نیستم. من خواهر ندارم مادرم رو هم از دست دادم خیلی مهربون بود تکیه گاهم بود همه کس ام بود، 6 ساله با پدرم زندگی میکنم، دو برادر دارم. حرف منو نمیفهمند. شما برام خواهری کن، به یادم باش، دعام کن، سلامت باشم تا زنده هستم و روی پاهای خودم باشم، عاقبت بخیر بشم.

   1. من قابل دعا کردن برای کسی نیستم..ولی به این نتیجه رسیدم خدا همیشه بهت کمک میکنه در هر شرایط غیر ممکن…ولی به شرطی که بهش ایمان داشته باشی ….و نا امید نشی…اینم بدون خدا همیشه دقیقه آخر کمکت میکنه میزاره تو به همه رو بزنی همه نا امیدت کنن..‌بعد خودش لحظه آخر کمکت میکنه فقط نباید حتی اون دقیقه آخر هم از خدا نا امید باشی مطمئن باش معجزش میبینی تو زندگیت.. من بارها دیدم

 17. سلام چند ماهی است مکررا اعداد جفت یا قرینه میبینم ،در گوگل سرچ کردم ،انگار پیامی از سمت فرشته است ،واقعیت داره؟

 18. من همش احساس میکنم که با جن و … در ارتباطم. و این احساسم به طور واقعی هست و نشانه های زیادی ازشون دریافت کردم . من خودم خیلی دنبال این جور چیز ها میرم و فکر میکنم که یه وظیفه ای یا رابطه ای دور یا نزدیکی با جن یا موجودات خوب بد دیگر دارم مثلا بیشتر خواب های من دقیق به دقیقش اتفاق میوفته یا بعضی موقعه ها (خیلی کم پیش میاد) که حس میکنم دقیقا چه اتفاقی قراره اون لحظه بیوفته یا همیشه احساس میکنم یه فرشته ازم محافظت می‌کنه من یه برنامه فال تو گوشیم دارم بعد می‌خواستم برم تو برنامه فال ولی نرفتم چند لحظه بد به گوشیم نگاه کردم دیدم تو برنامه فاله نوشته یه فرشته ای از شما محافظت می‌کنه ولی با کار های که انجام میدید باعث میشید تا اونو نبیند نمیدونم من دقیق با جن در ارتباطم با روح یا فرشته چون بعضی موقعه ها کار های که به تاخیر میندازم اونا انجام میدن و بعضی مواقع میترسونن و این اتفاق برمیگرده به ۹ سالگی من تا الان لطفا میشه کمکم کنید با فرشته ها در ارتباط باشم (ازشون کمک می‌خوام)

 19. سلام-ببخشید من یه شب توی خواب دیدم که توی یه کلبه ترسناک وسط جنگل زندانی شدم و یکی میخواست منو بکشه اما یهو یکی اومد و با یه چیزی مثل اسلحه نجاتم داد_ازش پرسیدم تو کی هستی؟ گفت همیشه پیشتم . شکل ظاهرش خیلی زیبا بود و دوتا بال بزرگ به رنگ مشکی و لباس حریری طوسی رنگ داشت. بعد اون خیلی دنبال فرشته خودم گشتم و مدام سعی میکردم که توی ذهنم صداش کنم. تا یه شب توی خواب دوباره همون کلبه رو دیدم که جلوش یه تابلو زده بود و عدد ۵۱۱ رو نوشته بود. وقتی بیدار شدم زدم که عدد ۵۱۱ معنی یه فرشته به نام ساچیل هست و خواستم مطمئن بشم که هست یا نه و برای امتحان یه روز به مادرم گفتم که دلم خیلی هوس بستنی کرده و توی دلم مدام میگفتم اگه وجود داری نشونه بده تا شبش دیدم بابام بستنی آورده و تا یه جایی به وجودش مطمئنم اما میخوام نظر شما هم بدونم که آیا با این چیزایی که گفتم احتمالش هست که فرشته نگهبانم باشه؟

  1. بنظرمن این خواب معنادارهست حتماتعبیرکن
   من خوابی دیدم ک توواقعیت واسه کسی اتفاق افتاد وقتی بهش گفتم این خواب رودیدم با ۳تانشانه عجیب اونم گفت این خواب ک تودیدی خیلی خیلی برام عجیب بود
   راستش ی قضیه هست ک نتونستم باجزئیات بگم چون قول دادم بخاطر همین بهت میگم خواب دیدی تعبیرکن شاید خبرمیده ازچیزی

 20. من شانس ندارم اگه بخوام با فرشته ها ارتباط بگیرم ۴ فرشته میان به دیدنم اولین اعزراییل دو مین نکیر سومین منکر چهارمین فرشته عذاب😂

 21. درود.
  پس از نوشتن نامه باید نوشته خودمون رو کجا قرار بدیم.
  تفاوتی در مکانی که نامه رو در اونجا قرار می‌دهیم وجود نداره؟

  «سپاس از مطالب مفیدتون»

 22. من تصادف که مردم به کماه رفتم تو کماه که بودم تو یه اتاقی سیاه بودم که ناگهان اضراعیل اومد و خواست منو ببره منم با هزار التماس قانش کردم که منو نبره اون تا چند روز میومد که منو ببره تا اخرسر گذاشت زنده بمونم ولی یه چیزی ازم خواست گفت هر وقت موقعش شد میام و بهت میگم بعد کع بیدار شدم ماجرا رو برا همه گفتم ولی کسی باور نکرد و گفتن خواب بوده

 23. مطالب جالبی بود .سعی میکنم از فرشتگانم کمک بگیرم .من از این گفتگوها لذت میبرم تا بهتر دنیا و خدا و فرشتگانم رو بشناسم .برای اولین بار بود این مطالب رو خوندم

 24. این شرک آلوده و این ارتباط گیری بیشتر شبیه به مراقبه رمال ها برای ارتباط با اجنه است (امیدوارم که قصد شما این نباشه)از اولیا خدا بودند کسایی که اجنه خودشون رو جای ملائکه جا زدندو بعد مدت ها فهمیدند فقط افرادی میتونن با ملائکه ارتباط بگیرن که از مقام بالایی برخوردار باشند.

 25. سلام من از بچگی صدای از درون می‌شنیدم همون ندای درون خیلی مهربون بود دوسم داشت منم همینطور خیلی راهنمایی می‌کرد منو از لحاظ علمی مذهبی من خواب های قشنگی میدیدم خیلی حرف می‌زنیم باهام 🧚‍♀️مثل یع خواهر قابل اعتماد راز دار دانشمند مهربون حتی از آینده هم میگه از همه چی اطاعات میده بهم یجوری حرف میزدم بهم میگفتن تو چقدر باهوشی قسم خورده که فرسته هست بعد
  قرآن میخوند نماز میخوند من تازگی ها تو ذهنم فرشته هارو میبینم ولی صورتش نه نوره نه 🙂یادم میاد 😊

 26. سلام من یه دختر هستم که امسال تیزهوشان دارم
  یه سوالی ازتون دارم اینکه من میتونم از طریق فرشتگان در امتحان نهایی تیزهوشان بیست بگیرم
  لطفا راهنمایی کنید به کمکتون نیاز دارم
  متشکرم از زحمات شما عزیزان

  1. تمرینات ذهنی و کار بر روی ذهن باید باید همراه با تمرینات فیزیکی و اقدام کردن باشع تا نتیجه بده

  2. سلام درود؛ خداوند تکیه به خود را خیلی تاکید کرده اند،ارتباط از طریق اینجور های و هرکار دیگری باعث آسیب به خود و دوری از خداوند میشود.من خود این کار هارا کرده وبا افسردگی و اتفاقات وحشتناکی روبه رو شدم. نتیجه ی این کار:میخواعی به خدا نزدیک شوی بلکه دور تر نیشوی و در واقع به شیطان نزدیک میشوی.
   اخه بنده های خدا خدانود که نمیاید فرشتگان را در اختیار شما بگذارد یکم فکر کنید و از عقل خود کمک بگیرید نمازتان را بخوانید با خدای خودتان مناجات کنید دعا بخوانید و دروغ و غیبت و توهمت و افترا را کنار بگذارید تا زندگی شاد و خندانی را داشته باشید و خدانود دوستتان داشته باشد.انقدر در آن دنیا از ایت چیز ها ببینید. لطفا از تجربه های دیگران استفاده و خودتان تجربه نکنید و زندگی این دنیا را تباه نکنید که جز حسرت و حیرت و پشیمانی چیز دیگری ندارد با احترام ✏..

 27. سلام دوست عزیز من ۱۳ سال دارم توی ۱۱ سالگی فهمیدم با گل و گیاه و درخت و… در ارتباطم
  هر سری از بغلشون رد میشم تکون میخورن
  وقتی تو خونه تنهام میرم به دنیای دیگه اصن گیج میشم هیچی نمیدونم فقط اینو میدونم ی درختی هست تو حیاطمون اسمش رو درخت آرزو ها گزاشتم
  تو ۱۲ سالگی باهاش دردو دل کردم و ی آرزویی کردم یهو یه ساعت دیگه بر آورده شد
  فقط از این بابت خوشحالم ک باهاشون ارتباط دارم

  1. لطفا منو هم دعا کن، خیلی گرفتارم. کارهام گره دارن. هیچ کارم جور درنمیاد. خیلی تلاش کردم که شرایط و موقعیت زندگیم رو تغییر بدم ولی نمیشه. دیگه کم آوردم. مشکلات خانوادگی هم دارم.

   1. سلام دوست عزیز
    دعای دیگران در حق ما تاثیرگذاره، اما چرا خودتون آستین بالا نمیزنید و برای خودتون مسرها رو هموار نکنید
    نتایج شگفت انگیز کتاب چله شکرگزاری رو دیدید؟
    تمرینات این کتاب گره زندگی رو باز میکنه ، راه باز میکنه تا زودتر چالشتون برطرف بشه
    تمرینات کتاب چله شکرگزاری میتونه معجزات رو وارد زندگیتون کنه

 28. با سلام خدمت شما گرامیان محترم
  می دانید اگر من در جایی تنها باشم و مخصوصا اگر بیدار باشم حس میکنم کسی در اتاقم وجود دارد یا شاید کسی بغل در اتاقم ایستاده است
  اما هزاران بار در اتاقم را نگاه می کنم و کسی را نمیبینم
  از آن میترسم شب به سراغم می آید
  از کوچک ترین صدا که در آن لحظه می آید میترسم
  حتی یک بار خواب عزرائیل را هم دیده ام چیزی نمی گفت و فقط دیدم که با آن عصای مرگ بارش رو بروی تخت من ایستاده است
  هر چند در آن زمان خیلی به عزرائیل فکر میکردم و یک تحقیق در موردش نوشته بودم
  شاید آن روح فرشته یا انسان نا مرئی محافظ من باشد

 29. سلام یعنی ما الان با فرشتگان نگهبان حرف بزنیم یا سوال بپرسیدم خوب اونا چجوری جواب مارو میدن؟؟؟؟

  ممنون میشم جواب بدین❤

  1. نشانه هایی میبینید که ج.اب سوال شماست
   و یا شهود قلبی
   البته باید ارتباط خوبی با درونتون داشته باشید و روی خودتون کار کرده باشید
   و به آگاهی رسیده باشید

 30. سلا دوستان عزیز ارتباط واقعی با فرشتگان واقعا خطر داره؟
  ینی امکان تخصیر شدن ما وجود داره؟
  آیا ممکنه هنگام جذب فرشتگان الهی یک روح فراری کیر ما بیافتد و روح مارو بگیرد؟
  من خیلی در این باره ها پرسد جو کروم ینی اینا همشون درستند؟؟؟

  1. دوست عزیزبطورخلاصه میگم
   ملائکه فقط واسه مومن واقعی
   وفقط ب اجازه خداوندظاهرمیشن
   مهربان ودلسوزهستن ازجنس نورهستن و باعث ترس مانمیشن وفقط ب شکل موجودزیباظاهرمیشن وگاهی بشکل انسان
   هستن.انسان روتسخیرنمیکنن بلکه ب انسان خدمت میکنن.ضمنا بدون توبه و عبادت خالصانه سراغ احضار اجنه حتی اجنه مسلمان ارواح پری دیو سراغ اینها نروید اگر مثلاکسی قصدداره جن مسلمان احضار کنه ولی مومن واقعی نباشه ممکنه جن کافربیاد وممکنه اتفاقات غیرقابل پیش بینی بیوفته.
   ملائکه نگهبان همیشه کنارماهستن
   احضارملائکه دیگه آداب خاص داره
   مثل نمازاول وقت. ترک حرامات. ترک گناه عصبانی نشدن. ناراحت نکردن دیگران. غسل پی درپی.ادای حق الناس.ذکرزیاد.استغفارزیاد.صدازدن نام ملائکه پشت سرهم.استفاده ازاسپندوبعدازآن عود وعطر.داشتن پیراهن سفید.درمکان تنها پاک بدون وسیله غصبی.خواندن سوره های خاص.روزهای خاص مربوط ب هرملک.نگهداری نکردن حیوانات مثل گربه و سگ.کمترکسی موفق ب احضارملائکه میشه بایدخیلی باتقوا باشی

 31. اینکه گفتین فرشته ها ما انسانهارو دوست دارن چون ما روح الهی داریم و اشرف مخلوقاتیم و فرشتنگان به خدا و مخلوقاتش عشق میوزن و قابل اعتمادن رو کاملا قبول دارم اما اینجا منظورتون اشتباس شما میگین فرشته ها همکار برامون میکنن و محافظمونن پس اگه اینطور بود خدا ما انسانهارو در قالب جسم پست در زمین قرار نمیداد برای امتحان الهی فرشته ها تاثییری روی خواسته های ما ندارن در ضمن ما باید خواسته خودمون رو از خدا بخوایم نه از فرشته ها که مخلوقات خدا هستن در ضمن روح ما انسانها بالاتر از فرشتگان و اجنه است پس نباید خودمون رو حقیر کنیم بلکه باید مطیع خدا باشیم مثل فرشتگان اگه اینطور بود که شما میگید آدمهای خوب غمی نداشتن و همیشه در رفاه بودن چون از فرشته نگهبانشون کمک میگرفتن ولی میبینیم که همه پیامبران بجای تقاضا از ملائکه از خدا میخواستن یا اگر هم خدا خواستشون رو مستجاب نمیکرد تسلیم اراده او بودن حتا اگر اراده اش بر سختی و دشواری بود و حضرت ابراهیم رو بیاد بیارید که همه فرشتگان مقرب خدا بهش پیشنهاد کمک دادن وقتی قرار بود در آتش بیوفته اما اون رد کرد و گفت من کمک میخوام اما نه از شما عزیزان بلکه از خداوند بلند مرتبه. نمیگم فرشته ها پست هستن میگم ما اگه خواسته هامونو از فرشته ها بکنیم یعنی خودمون رو کوتاه کردیم وقتی خدای متعال نگهدارنده ماست نیازی به فرشته نگهبان نیست

  1. خوب….. فلانی، نظرت تا حدودی منطقی بود، ولی باید بدونی که انتخاب فرشته ی نگهبان یکی از راه‌های خدا برای حفاظت از ماست، مگه تو توی دوران مدرسه وسط جنگ با شیر و ببر رو گراز امتحان می دادی؟ نه ، تو توی یک کلاس اروم در یک مدرسه ی حفاظت شده که کلی معلم و راهنما داره امتحان می دادی، فقط هر از گاهی شیطونه هم میومد سراغت همین.
   در ضمن درسته که ما انسان هستیم، ولی همونطور که گفتی، هنوز در این دنیا قرار داریم و این به این معنی هست که بسیاری از قدت های خودمون هنوز فعال نیست. در عوض خدا کلی فرشته رو در کنار ما قرار داده تا مثل معلم ما رو راهنمایی کنن، به ما یاد بدن و کمک کنند.

 32. سلام.خدا فرشتگانه مُقَرَبی روی زمین گذاشته برای کمک ب ما انسانها ه چنتاشونو اسم میبرم در موردشون خیلی تحقیق کنید چون واقعی هستندو خیلی تاثیر میزارن تو زندگی
  گابریل یا جبرییل بزرگوار فرشته روز دوشنبه با عدد ۹ فرسته وحی و آگاهی بخوایین از تهه دلتون تا بهتون آگاهی بده.چاکرای شیشمتونو کمک میکنه تقویت کنید.جبرییل بزرگوار برای حضرت محمد وحی میاورد. خیلی پیگیرشون باشین.
  فرشته میکاییل بزرگوار فرشته.
  روز یکشنبه و کمک به دور شدن استرس و تقویت ارامش و کمک کننده باز شدن چاکرای سوم و پنجم با عدد ۶
  فرشته روز چهارشنبه رافاییل بزرگوار با عدد 8 که سلامتی جسمی رو کمک میکنه و خیلی انرژی های دیگه.
  فرشته ساچیل بزرگوار با عدد ۴ که به شغل و مادیات و تو قراردادهای مادی کمک میکنه و فرشته روز پنجشنبه هست.
  فرشته عشق الاهی آناییل بزرگوار که شمارو تو راهه خدا کمک میکنه و در مورد راهه خدا کمک تا عشق به خدا و در راهه خدا حرکت کردن را کمک میکنه و دوست داشتن بین موجوداته هستیرو تقویت میکنه و چاکرای چهارو تقویت میکنه با عدد ۷ فرشته روز جمعه.
  فرشته کاسیل بزرگوار فرشته دور کردن افراد منفی و نمیزاره اتفاق بدی تو زندگی بیوفته و ادمهایی که فکره بد میکنن در موردتونو ادب میکنن عدد ۳ هست عدد این فرشته مقرب و قدرتمند و مهربون و فرشته روز یکشنبه هست.
  اینایی که عرض کردم از کوتاهیه آگاهیه من بود وگرنه انرژی هایه بیشتری دارن و از روی ارتعاش شما بهتون نزدیک میشن و کمک میکنن و باورشون کنید تا تاثیراتشو ببینید.خیلی فراتر از این حرفان.سعی کنید همیشه چاکرای چهار و شیشمو تقویت کنید تا درکتون ازشون بره بالا.همینجا بنده میگم عاشقو تک تکشون هستم❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙌🙌🙌 دوستان ماها روح نیستیم اِنس هستیم و روح و جن و آل و فرشته و انرژی هایه دیگه ای که روی زمین هستند فرق میکنند.بهتون پیشنهاد میکنم همه چیز رو امتحان کنید و اینو هم بدونید همه چیز تاوان داره هر حرکتی هر حرفی هر اخلاقی کارما داره و با قانونه جاذبه عمل میکنه.ماها اومدیم اِنسِمونو پرورش بدیم تا بعضی درسهارو هم یاد نگیریم از این دنیا نمیریم دوستان یا اگرم بریم دوباره میاییم روی زمین.

  یه پیشنهاد دارم با این جملات زندگی کنید و ملکه ذهنتون بکنیدش:
  به زبان سانسکریت باستان:
  کالبدی دریافت خواهی کرد.درس هایی خواهی اموخت.هیچ چیز اشتباه نیست.همه چیز صرفا یک درس است.یک درس تا وقتیکه اموخته شود تکرار خواهد شد.یادگیری درس ها پایانی ندارند.هیچ چیزو هیچ جا بهتر از اکنونو حالا نیست.اینکه از زندگیت چه میسازی به خودت بستگی دارد.دیگران صرفا اینه تو هستند.زندگی دقیقا همان چیزیست که فکر میکنی.پاسخ سوالهایت در درونت نهفته اند و در اخر همه چیز را فراموش خواهی کرد هروقت خواستی به یاد خواهی اورد.

  خدا و فرشتگان هوادارتون 🙌🌹 حتما جویایه تک تکشون بشین🌹

 33. سلام . پرواز روح دارم بدون اینکه بخوام چیکار کنم تو خواب اگاه نباشم چون واقعا خیلی میترسم و تا بیدار بشم میچسبم به جسمم حتی نمیتونم یه قدم دور شم حس میکنم اگه برم جسممو میدزدن حتی سعی میکنم به جای هم نگاه نکنم

 34. سلاممممم من یک هدف و یک آرزوی مهم دارم که چندین ماهه دارم براش تلاش میکنم بهش نزدیک شدم ولی کامل انجام نشده و می‌خوام از فرشته هام کمک بگیرم تا به آرزوم یا همون هدفم برسم… باید چجوری دقیقا بهشون بگم که آرزوم فلان چیزه یعنی مثلا بعضی اوقات با صدای بلند بگم فرشته عزیز…… و بعد خواستم و بگم؟ یا خواسته ام رو بنویسم؟ چقدر طول می‌کشه در بیشترین حالت ممکن جواب بگیرم؟ و چقدر امکان داره از این روش به هدفم برسم؟

 35. سلام و درود من یه چند تا سوال ذهنمو مشغول کرده که اولیش اینه من چرا وقتی یه حرفی رو مثلا به یه نفر می زنم بعد احساس می کنم برای ۱ ثانیه سرم گیج میره و یه صحنه و یه صدایی رو می بینم و دوباره به حالت عادی بر می گردم انگار که قبلا این حرف رو به یکی زدم
  دومی چرا در مکان ها ی خاصی و یا خلوتی یه سر گیجه ی ناگهانی می گیرم و یه حسی میگه باید از اونجا دور بشم و انجا خطرناک
  و سومی اینکه من در روستا تا۷ سالگی بودم و بعد اومدیم تهران چون شغل پدرم اینجا بود ولی چون بیشتر خانوادمون و دوستانمون تو روستان و باغ هم داریم مجبوریم تابستونا دوباره بریم روستا
  و من هر بار که میرم کوه یا باغ یا به درختا خیره می شم و اونا می وزن احساسمی کنم یه چیزی میگن وقتی به فکر فرو رفتم و یه تصمیمی دارم و همچنان به منطره های طبیعت خیره می شم احساس می کن دارن راهنماییم می کنن
  یا وقتی کسی می خوا درختی رو قطع کنه یا اتیش درس کنه دوس دارم گردنشو خورد کنم یا حتی خودمم بعصی وقتا گلای وحشی می چینم عذاب وجدان می گیرم. که زندگیشونو و گرفتم و باید فاتحه بخونم و معذرت خواهی هم می کنم حتی وقتی می چینم
  و یا کلا وقتی اعصابم خورده تنها چیزی که آرومم می کنه گل و گیاهان و جنگ و کوه
  و چهارم همش تو خواب می بینم که کلا انگار انسان نیستم و دارم از یه چیزی محافظت می کنم ولی دقیق نمی دونم چی فقط می دونم هشت کریستال مختلف می بینم که تو یه مکانی هستن و هفت تاشون تقلبی تا کسی اون مکانو پیدا کرد اونا رو بردار و هشتمی مخفی و یه قدرت داره و اگه شکسته بشه یا یه تیکش کنده انگار یه چیزی نابود میشه ولی نمی دونم چی و یه بارم هم تو خوابم اینطور شد و یه نفر اون محل رو پیدا کرد و چند تیکه ی الماس هشتم رو کند و من زمین خوردمو ناگهان دیگه همه ی کره ی زمین بی آب و علف شد و کویر منم زمین و خوردم و در وظیفم شکست و ناگهان از خواب پریدم و نمی دونم چرا حس کردم خوابم واقعی گریه کردم تو خواب حتی بلند شدم حیاط و مطمعا شد درختا و گلا تو حیاطن
  علتش چیه؟
  و سوال پنجم یعنی به زندگی گذشته مربوط؟
  و یا توهمات و تخیلات؟

  1. سلام دوست عزیز
   ورودی های ذهنی شما باعث چنین مواردی شدن
   کلا دیدن هرگونه فیلم برای شما خوب نیست
   زیاد در تنهایی خودتون نمونید، معاشرت های سالم داشته باشید.
   به یک کار هنری مشغول بشید تا خط فکری شما تغییر کنه
   هدفی برای خودتون در نظر بگیرید و برای رسیدن بهش تلاش کنید
   کتاب های روانشناسی موفقیت بخونید

   1. با سلام عزیزم شما صد درصد یه خانم هستین با دلی بزرگ احسنت شما انتخاب شده اید خوش حالتون فرشتگان خودشوبه ابو اتیش میزنه سبحان الله بهتون بگه من کنارتم بله شما نگهبان بعد دیگر زندگی هستید روحتون نگهبانه وجسمتون که داره زندگی میکنید وقتی بدنتون بخوابه روح ازاده به کارای بعد دیگر زندگی برسه از طریق مراقبه کمکش کنین میتونم آزادش کنم باهاش حرف بزنی و شما هم میتونی به بقیه کمک کنی روحشونو جلا بدن افرین درسته

   2. سلام طولانیه ولی نمیدونم چیکارکنم وبه کی بگم ک راهنماییم کنه اززمان کودکی افرادی ک لقب جن بهشون داده شده رومیبینم ب طورواضح خونه خودمون هم فرشته داره همیشه باهامه کاملاحسش میکنم هم فرشته رو هم هرچیزماورایی ک نزدیکم باشه رواحساس میکنم توی بعضی ازخونه هاک بودیم وقتی خواب بودم بیدارم میکردن ومیدیدمشون یبار ب محض اینکه بیدارشدم سریع ب سمتم اومدن یکیشون بادستش جلوی دهنمو گرفت یکیشون روبروم نشته بود زل زده بودبهم هیچ کاری ازدستم برنمیومد خیلی اتفاقات برام افتاد دوبار به کمارفتم وتوی اون کمایی ک بودم دورتا دور من رو فقط سر جن فراگرفته بود همشون جیغ میکشیدن ومیخواستن منوببرن ولی باصدای یکی ازاطرافیانم ک اسمموصدامیرد مثل نوری ازوسط اون همه پیدامیشد ومن اون نورودنبال میکردم وازکما خارج میشدم ازخونوادم شنیدم زمانی ک بیهوش بودم توی هوا معلق میشدم وباردوم مثل این بوده ک یکی داشته منو بهدرودیوارمیزده وچشمام هم کاملاسفیدبوده ازطرفی میدونم ک فرشته ی خودم میخواد باهان صحبت کنه یه چیزی میخواد بگه نمیدونم چطوری باهاش ارتباط بگیرم یه بار به شکل یه دختربچه ب خوابم اومد چون خودم ازش خواستم ک ببینمش وقتی بخوابم اومد بالای سرم نشت و گفت دستتوبهم بده منم باوجوداینکه میدونستم فرشته است واین ی خواب عادی نیست بارضایت کامل دستشوتودستم گرفت وبعدازاون اتفاق تاچمدروز خیلی خوشحال بودم لطفا کمکم کنید چطوری میتونم باهاش حرف بزنم وازش کمک بخوام

    1. من بابام یکسال که رفته پیش خدا خیلی وابسته اشم و همچنین خیلی دلتنگشم میخوام باهاش ارتباط بگیرم تو رو خدا بهم کمک کنید بعضی وقتا میخوام به زندگیم خاتمه بدم برم پیشش😭😭😭😭 توروخدا فقط بهم بگین چیکار کنم ببینمش هرشب قرآنم میخونم ولی نمیبینمش

  2. سلام منم مثل شما هستم .و تجربه هایی شبیه شما دارم و دارم تلاش میکنم که به غایت و هدف اصلی برسم به هیچ وجه تخیلات نیست .من راه رو ادامه دادم شماهم ادامه بده و از فرشتگان کمک بخاه .

  3. نماز بخون.بدنت انرژی منفی و مثبت زیاد داره.ارتباط با خدا برقرار کن تا بالانس بشی.کتاب های روان شناسی و انگیزشی زیاد بخون.چاکرای چهار و شیشتو باز نگه دار همیشه.خدا و فرشتگان هوادارت.

  4. نظر من اینه ک خدارو شکر کن اون ب تمام ماها قدرتی داده فقط باید ب خود بیندیشی و تفکر و صبر داشته باشی هرچیزی توی این دنیا ممکنه اتفاقی نیست که بخاد بدون مقیاس و یا اندازه گیری برای زندگی هر فرد به صورت ناگهانی و بدون علت بیوفته و در اخر خودتو بیشتر دوست داشته باش موفق باشی

  5. تو دوست منی ما چهار نفریم و تو بُعد بالاتر باهم مقالات میکنیم بال های بزرگ کرم رنگ داری قد بلند همیشه پرواز میکنیم دلم واستون تنگ شده فکر نمیکردم روی کره زمین پیدات کنم اون چیزی هم ک ازش محافظت میکنیم کوه مادر سرزمین ما هستش تو بُعد دیگ ما 7 تا بُعد داریم بچه ها خواستن بفهمونن ن دیونه ای ن وهم خیاله فقط تو بُد بالاتر هستی نترس

   1. منم همین طورم فقط این خواب ها رو نمیبینم طبیعت رو خیلی دوست دارم و مثل تو یه گل هم بکنم براش ناراحت میشم و معذرت خواهی میکنم حیوانات هم همین طور خیلی دوست دارم و ببینم کسی بهشون آسیب میزنه دوست دارم بکشمش ولی کاری از دستم بر نمیاد حتی برای حیوانات گریه میکنم که ببینم بهشون آسیب میرسه

   2. نمیدونم چرا ولی دوست دارم اینو بهت بگم وقتی نشسته ام یجا یا وایساده ام زیر چشمی میبینم که بعضی وسایل اطرافم انگار تکون میخورن یا می‌لرزند
    من اینا رو حس میکنم ولی وقتی مستقیم نگاه میکنم احساس میکنم فقط تخیل چشم هام بوده به نظرتون این خیالات و توهمه؟
    یا چی؟

    و یچی دیگه هروقت جایی میرم با تنفس هوای اونجا از بعضی چیز ها باخبر میشم مثلا میفهمم که اون خونه جن داره یا نه یا چند تا جن داره اینا رو متوجه میشم
    و اینکه بعضی وقتا با فکر هام آینده رو پیش بینی میکنم البته آینده نزدیک مثل امروز و فردا
    و دیگه وقتی چشمام رو میبندم میفهمم کی اونجاست آدم جن و اینا رو با پشت پلکم میبینم
    وقتی هم بچه بودم میتونستم خواب‌ام رو کنترل کنم بعد یه تئوری شنیدم که خوب نیست کنترل کنیم پس دیگه کنترلش نکردم و الان یادم رفته که کنترلش کنم
    هعی میدونم طولانی شده😅

   3. سلام به نظر من ارتباط داشتن بافرشته ها خیلی بهتره تاچیزای دیگه ممنون از راهنمایی شما سعی میکنم به نتیجه برسم

  6. اینها نشانه یک قدرت ماورایی است حتما پیگیری کنید تا بهتر بتوانید با اجسام و … ارتباط برقرار کنید.
   ارتباط با فرشته نگهبان هم فراموش نکنید که خیلی کمک خواهد کرد

  7. منم همین طورم فقط این خواب ها رو نمیبینم
   طبیعت رو خیلی دوست دارم و مثل تو یه گل هم بکنم براش ناراحت میشم و معذرت خواهی میکنم
   حیوانات هم همین طور خیلی دوست دارم و ببینم کسی بهشون آسیب میزنه دوست دارم بکشمش ولی کاری از دستم بر نمیاد حتی برای حیوانات گریه میکنم که ببینم بهشون آسیب میرسه

  8. سلامو عرضو ادبو احترام
   منم احساس هایی که شما دارینو دارم ولی چنین چیزایی که دل ادم را وصل به فرشتگان الهی میکند را ندادم تمرکزم پایین است ولی خیلی وقتایی شده است که…
   وقتی در یه خیابانی راه که میرم هی پول های۵تمنی میبینم روی زمین افتاده است به قول معروف به ما هم یاد دادن که که چیزی که برای تو نیست حرام است بنابر این وقتی من پولی را که از زمین برمیدارم برای خودم نه بلکه بندازم داخل صندوق صدقه ولی از لحطه ای که پولی را بر میدارم دلشوره ای می افتد روی تنم یا من خودم از حشرات یکم وسواسی دارم یعنی این که تنم سیخ سیخ میشه ولی به یه مورچه که ناخواسته صدمه میزنم عداب وجدان میگیرم
   ولی سومین حسی که دارم اصلا دوست ندارم خیلی روز هایی شده که از صبح که بیدلر میشم توی فکرم خیلی چیزایی قاطی پاتی هست و بد یکم که میگذره یه اتفاقی ی افته مثلا قرار بود که برم یه کاری امجام دهم اون کار در روالش پیش نمیرود و باعث میشود با عزیزانم هم دعوابینمون بیوفته مثلا دیروز برای اینکه خون اهدا کنم در راه امام حسین به جای قمه زدن یه کار خیری هم خواستم انجام دهم هم نتونستم اهدا کنم و هم با کسی که خیلی دوسش دارم دعوامون شد اولین بار هم نیست

  9. سلام و عرض ادب .من از خداوند سپاس گزارم بابت این دوستان بی ریا و مهربون که واقعا بدون چشم داشتی کنارمون هستند ، اما حس میکنم کنارشان موجودی است که باعث ناراحتی شان می‌شود. اگر اطلاعات دارید لطفا کمکم کنید ممنون

  10. صبحها ساعت ۳.۴۰ دقیقه بلندشو و مدیتیشن یا مراقبه کن( بهترین زمان مراقبه شکرگزاری صبح خیلی زود تا چهل وپنج دقیقه قبل از طلوع آفتاب هست) . ظهرها وعصرها هم مراقبه کنی خوبه واز خداوند و فرشته های مقرب درگاه خداوند بخواه که کمکت کنن. مطمئن باش پی به علتش میبری… درپناه نور باشی هموطن.

 36. سلام. من یه سوال داشتم. من همیشه این اتفاق برام میوفته. که مثلا دارم کتاب میخوانم و صفحه ده هستم و تا به خودم میام میبینم تا صفحه پانزده را خوانده ام در حالی که انگار در جای دیگری بوده ام و تا میفهمم (که انگار در خانه نبوده ام) یک صدا اسمم را صدا میزند و به حالت عادی بازمیگردم. همچنین من جدیدا حدودا ساعت سه صبح بیدار میشوم. و اینکه به مدت یه ماهی است که هر چه میگویم همان اتفاق می افتد که مثلا این فرد الان این را میگوید یا هم اکنون فردی زمین میخورد و… و دقیقا هم اتفاق می افتد. آیا این سه موضوع ربطی به فرشگان دارد و میشود برایم توضیح دهید.

   1. من چند وقتی هست که احساس میکنم که یک موجود من رو به خودش فرا میخونه مثلا با یک گربه،گربه از راه دور میاد پیشم و به من نگاه میکنه و تا میام نگاهش کنم برمیگرده و یا مثلا احساس میکنم یه صدایی منو فرا میخونه ولی میترسم برم دنبالش،ذهنم خیلی درگیر اینه که بدونم چه اتفاقی داره می افته!!
    اینم بگم من زیاد فیلم های علمی تخیلی نگاه میکنم

    1. سلام متاسفانه باید بگم این چیزهایی که میگی کار اجنه است میخواد وارد دنیای شما بشه

   2. چطور اینقدر مطمئن جواب میدید که خیر ربطی به فرشته ها نداره، تجربیات هر کسی در ارتباطات ماورایی خاص خودشه

  1. منم همیجوریم هرچی تو خواب میبینم اتفاق می افتند و بعضی چیز هارو میتونم کنترل کنم تازه من فرشته ها رو و…. می توانم ببینم و تازه صداشون رو می‌شنوم

  2. شما میگید یعنی روز اینده رو فقط پیش بینی میکنید امتحان کنید ببیند افته اینده چیزی که میگید میشه یا نه این رو یبرگه بنویسید اگر صحت داشته باشه اینجوری میتو نید از مشکلاتی که براتون میوفته جلوگیری کنید یا یه کاری رو سره جاش انجام بدین

  3. منم همین طورم فقط این خواب ها رو نمیبینم طبیعت رو خیلی دوست دارم و مثل تو یه گل هم بکنم براش ناراحت میشم و معذرت خواهی میکنم حیوانات هم همین طور خیلی دوست دارم و ببینم کسی بهشون آسیب میزنه دوست دارم بکشمش ولی کاری از دستم بر نمیاد حتی برای حیوانات گریه میکنم که ببینم بهشون آسیب میرسه

 37. به دوستانی که علاقه مند هستند در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنند پیشنهاد میکنم حتما کتاب جذب کننده حرفه ای که نویسنده اش خانم گابریل برن استین هست را مطالعه کنند
  واقعا این کتاب محشره در خصوص ارتباط با فرشتگان

 38. باسلام .راستش من چند وقتی هست که درگیر مسائلی شدم ،مثل مشاهده مداوم ساعت ۱۱:۱۱،یعنی این دست خودم نیست و خیلی هم به ساعت نگاه نمیکنم اما حداقل یک بار در روز با این موضوع مواجه میشم..همچنین یک حس خاصی هست و یک ارتباط غیر قابل توصیفی در حال وقوع هست که نمیتونم اون رو تشخیص بدم و بخاطر کسب اطلاعات بیشتر به شما مراجع کردم.همچنین اینکه من آدم منطقی هستم و به پژوهش های علمی اعتقاد بیشتری دارم گرچه این به منظور نداشتن ایمان نیست اما با وجود احترام واقعا برخی خرافات ها قابل برایم قابل باور نیستند ..
  و من فقط پیگیر حسی هستم که بهتون گفتم و میخوام دلیلی برای درک این موضوع بیابم (که به دور از علم نباشند )متشکرم

  1. درود بر شما
   اگر به مسائل متافیزیکی اعتقادی ندارید دلیلی نداره ذهنتون رو درگیر کنید

  2. سلام
   منم فرا منطقي هستم و فرشتگان را نه رد ميكردم نه قبول ولي بعد از يكسال ديدن اعداد رند و نشانه هاي ان موفق به تماس با فرشته ام و شنيدن پاسخ سوالاتم بصورت اعدادي كه مشخص كردم شدم. در سفرهاي زميني بدور از متريال بيش.
   شاد باشيم

   1. سلام دوست عزیز میشه بگین از طریق اعداد چگونه به جوابتون رسیدید؟چون منم خیلی اعداد رند میبینم.

  3. دوست عزیز برای درک این چیزی که گفتید باید بیخیال علم بشید چون این چیزا خیلی فراتر از علم هستن.

  4. مدیتیشن کن، فرشتگان سعی میکنن باهاتون ارتباط بگیرن، میدونم به نظر علمی نمیاد ومنم هیچوقت باورنداشتم ولی تجربه های خودم باعث شد باورکنم… درمراقبه از خداوند و فرشته های مقرب درخواست کمک کنید. مطمئن باشید پشیمون نمیشید. موفق باشید

 39. با سلام، من مطمئنم چند ماهی هست فرشته ها مدام به من اشاره و اعلام حضور میکنن، فقط نمیتونم بفهمم چه پیامی واسه من دارند، نمیدونم چطور و چکار باید بکنم. اگه پیشنهاد یا راهنمایی دارید لطف کنید بگید تشکر و ممنون

 40. سلام و عرض ادب
  میشه لطف کنید کمکم کنین با فرشته ها دوست بشم و با کمک اونا به دیگران کمک کنم.یه ندت تلاش کردم تا ارتباط برقرار کنم ولی هیچی دریافت نکردم.تو حالت مدیتیشن گفتم باهام صحبت کنه و اسمشو بگه و خودشو بهم نشون بده ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد.گفتم بیا تو خوابم تا باهات بیشتر آشنا بشم و ببینمت ولی نیومد.باید چیکار کنم؟ هیچ دوستی ندارم و تنها هستم(از این موضوع ناراحت نیستم) میخوام با فرشته ارتباط داشته باشم ولی نمیدونم چطوری بیشتر راه هارو امتحان کردم و از خیلیا پرسیدم(که جوابمو ندادن) ولی نتیجه نداشت. اکثر آشناهامون میگن من وجودم پاکه.لطفا کمکم کنین

  1. درود بر شما
   میتونید بهشون نامه بنویسید و باهاشون صحبت کنید

  2. درود
   فقط با نماز خواندن اول وقت میتونی باهاشون ارتباط برقرار کنی(البته این راه اصلیش هست) من خودم یه خواب خیلی عجیبی دیدم برای همین گفتم شاید نشانه فرشته ها باشه اومدم اینجا
   نماز خواندن یادت نره

 41. من میخوام ببینمشون😭تو رو خدا اگه به پاشون بیفتم میشه؟ میتونم ببینمشون؟ یا میتونم لمسشون کنم؟ بوشون کنم؟ صداشون رو بشنوم؟ اگه پای خدا رو ببوسم (که میبوسم) میشه بهم فرشته ها رو نشون بده؟ من خودم هم میخوام از فرشته های خدا باشم😭😭

  1. دوست عزیز این افکار و نوع بیان شما شرک آلود هست!💔

   خداوند انسان رو خلق کرد و سپس از روح خودش در اون دمید و به فرشتگان دستور داد که به انسان کنند و در خدمت انسان باشن

   بعد شما میگی میخوای به پای فرشته بیوفتی؟؟؟؟!!!!!
   این توهین به روح الله که در وجودتون هسته

   شما باید با الله ارتباط بگیرید و فرشتگانی که خداوند اونهارو برای خدمت به انسان خلق کرده ان

   میتونید از اون ها بگیرید اما فراموش نکنید که شما ارزشتون خیلی زیاده و فرشتگان با اجازه خداوند میتونن بهتون کمک کنن

   – فرشته مثل ربات فقط کار نیک انجام میده
   اما خداوند انسان رو آزاد آفریده تا خودش سرنوشتش رو تایین کنه
   و این ارزش آزادی‌ست که مارو انسان کرده 💜
   در پناه الله سعادتمند باشید

   1. سلام دوست عزیز.
    من دو سوال داشتم؛اول اینکه من میخوام مراقبه رو شروع کنن و ارتباط بگیرم با فرشتگان برای نزدیک تر شدنم به خدا و نمیدونم راه درستیه یا خیر؟
    دوم اینکه یک سوال درباره خودفرشتگان اینکه فرشته ساموئیل چه فرقی با فرشته لوسیفر دارد؟

 42. سلام
  من این کار رو کردم و واقعا جواب داد
  من هم داشتم باهاش حرف میزدم هم حس میکردم و می دونستم
  که اینجا حضور داره

  1. میشه واضع تر توضیح بدی لطفا🙏🏻
   چجوری میتونیم با فرشته ها حرف بزنیم؟؟؟
   لطفا راهنمایی کنید

 43. سلام اگه بخوایم با فرشته ها ارتباط برقرار کنیم از روش مکالمه یعنی فقط همون راهیو که شما گفتینو انجام بدیم یعنی فقط صداشون بزنیم؟
  امکان این هست که صداشونو بشنویم؟

 44. سلام و درود
  من روزانه مراقبه انجام میدم و یکی از بزرگترین مزایاش اینه که گذشته ت و آنچه در ذهن خودت تلمبار کردی رو پاک میکنه و یه ذهن شفاف برای نوشتن از نو رو بهت میده . الهی شکر .. و ضمنا از طریق توالی اعداد هم فرشتگان زیاد باهام حرف میزنن الهی شکر خیلی خوبه .‌

 45. سلام ممنون بابت آموزشتون فقط میگم چحوری آدم باید مطمعن شه که اون فرشته بوده یا ذهن خودش؟
  فرشته ها چیزی که ما نمیدونیمو میگن؟
  بعد اگه بگنم باز نمیشه مطمعن شد که اون فرشتست چون ممکنه یه تخیل باشه اگه بعد اون اتفاقی که بهمون الهام شده تو زندگی بیوفته یعنی واقعا فرشته بوده و این راه جواب میده؟
  ممنون میشم حوابمو بدین

  1. سلام دوست عزیز
   فرشته ها شما رو به کاری که به ضررتون باشه هدایت نمیکنن

  1. سلام دوست عزیز
   نمیشه جادوگری کرد و یک شبه به چیزی رسید
   هر چیزی نیاز به زمان داره
   حتی کائنات هم برای براورده کردن خواسته های ما نیاز به زمان دارند

   1. دوست عزیز برای درک این چیزی که گفتید باید بیخیال علم بشید چون این چیزا خیلی فراتر از علم هستن.

 46. سلام، ممنون از محتوا های خوبتان
  آیا اصلا امکانش نیست که فرشتگانو بطور مستقیم ببینیم؟ یا لمسشون کنیم و حسشون کنیم؟ یا صداشونو بطور واقعی بشنویم؟؟

 47. درود وقت بخیر خدا قوت بابت تمام محبتتون. ببخشید ساده ترین راه برای ارتباط با فرشته نگهبان و خواستن کمک از ایشون‌به‌چه شکله؟ ممنون میشم‌ راهنمایی بفرمایید

 48. سلام من یه سوالی دارم و اینه که من همیشه در جواب سوالها یا افکاری ک در ذهنم دارم جواب میشنوم ک از ذهن من دور هستن و گاهی جواب سوال هارو از قبل بهم میگه ینی امکانش هست که اون صدا فرشته نگهبانم باشه که من صداش رو در ذهنم دارم؟
  و یه سوال دیگع اینکه چطور میتونم بفهم واقعا در کنارم هستن؟میتونم ازشون چیزی بپرسم یا صداشون رو بشنوم؟

   1. سلام وقت بخیر
    خداقوت
    من الان چندین ماهه کلا متوجه اعداد جفت ساعت میشم
    دلیلش،چیه
    یا چ پیغامی داره واسم؟

 49. با تشکر از شما، من مدتهاست که در حال تلاش برای برقراری ارتباط با فرشته نگهبانم هستم. دیروز با دخترم رو یه نیمکت تو پارک نشسته بودم، دقیقا صندلی پشت اتاق خواب محل اقامت الانمون هست. دیشب خواب دادم که دارم با فرشته نگهبانم صحبت میکنم و از سختی های زندگیم براش میگفتم و سرم رو ، رو شونه هاش گذاشته بودم و گریه میکردم و اون دلداریم میداد. بهش میگفتم دوست دارم بمیرم و اون به من یادآوری کرد برای یه هدفی به این دنیا اومدم و من تو خواب گفتم درست میگی، پس کمکم کن موفق بشم، خیلی واقعی بود چون حتی تو خواب با خودم گفتم از بزرگترین ترس زندگیم بهش چیزی نگم که کاینات نشنون و انرژی منفی ندم ، در واقع حس واقعی داشتم. نمیدونم توهم بوده یا واقعا تو خواب روحم باهاش در ارتباط بوده یا نه. ولی اینکه بعضی وقتها فرشته ها بصورت انسان تو زندگیمون میان واقعیت داره؟ ممکنه دختر من، همون فرشته نگهبانم باشه؟ تو کتاب سفر روح همچین مطلبی رو خونده بودم

   1. فرشته وحی وقتی که پیامبر نازل میشده با جسم بوده پس فرشتگان با اذن خدا میتونن جسم فیزیکی هم داشته باشد

   2. خیر اسن کاملا اشتباه هست همونطور ک دوستمون گفتن به قدرت خدا فرشتگان هم میتونند حضور فیزیکی داشته باشند مانند جبرعیل ک حضور فیزیکی داشته و با پیامبر حرف میزنه این نظریه کاملا اشتباه فقط حضور فرشته ها برای انسان های عادی شاید یکم سخت باشه اما اونا میتونن حضور فیزیکی داشته باشن منتهی در اکثر مواقع به صورت غیر فیزیکی با انسان ها ارتباط برقرار میکنند

  1. سلام وقت بخیر
   خداقوت
   من الان چندین ماهه کلا متوجه اعداد جفت ساعت میشم
   دلیلش،چیه
   یا چ پیغامی داره واسم؟

   1. سلام دویت عزیز
    مطمئنا در ذهنتون به دنبال جواب سوالی هستید
    جوابش در معنای اعدادی هست که میبینید

 50. باسلام مممنون بابت اطلاعاتتون میخواستم بپرسم ازطریق درونمون میتونیم باهاشون ارتباط برقرار کنیم ؟؟ واگه تونستیم اونا تو انتخاباتمون وطرز زندگیمون واخلاقمون تاثیر زیادی میزارن؟؟ ممنون میشم بگین.

   1. سلام صحبت با فرشتگان هرفرشته یه اسمی ذاره و مختص کاری هست اسم هاشونو از کجا میتونم پیدا کنم واینکه عملکردشونو

 51. سلام و خسته نباشيد. تشکر میکنم از مطالب آموزنده اتون. خدا بهتون کمک کنه تا مسیر رشد و پیشرفت را زودتر طی کنید اینکه اینقدر سخاوت دارید و مطالب را بی ریا و بدون چشمداشت عرضه میکنید واقعا قابل تقدیر هست. متشکرم در پناه ایزد منان موفق باشید

   1. بادرود فراوان خدمت شما بزرگوار من سوالات زیادی تو ذهنم هست اما فعلا فقط یک سوال رو میپرسم, اینکه چرا تمام کسانی که همچون شما به این علم آگاهی دارند بجای سلام یا تشکر یا مرسی و غیره از کلمه ی درود برشما استفاده میکنن؟ آیا رازی در این کلمه هست؟ اگر ممکنه برامون واضح شرح بدین تا از این ابهام دربیام درپناه ایزد منان.

 52. درود بر شما . من مرتب مراقبه انجام میدم واقعا آدم حالش توپ میشه .پاینده باشید بزرگوار

 53. ممنون. عالی بود. اگر ممکنه در مورد کریستال فرشتگان و نحوه ی تهیه اون توضیحاتی بفرمایید. سپاسگزارم ❤

 54. سلام دو تا سوال داشتم سوال اول: این کار ایا محدوده سنی داره یا میشه در هر سنی ک باشیم حتی نوجوان اون رو انجام بدیم؟؟ و سوال دوم اینکه میگین از طریق مدیتیشن نشانه هایی رو ببینیم ینی چی؟؟ مثلا چ نشانه هایی؟؟

   1. سلام مجدد.
    ببخشید ارتباط با فرشتگان و آرزو کردن برای خواسته هایمان تاثیر بیشتری با طرز عادی داره؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا