آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشارتباط با خداخودسازی

4 راه برای ارتباط با فرشتگان

تکنیک هایی که می توان با فرشتگان ارتباط برقرار کرد.

ارتباط با فرشتگان _شما هم اکنون فرشتگان نگهبانی در کنار خود دارید، این فرشتگان موجوداتی ناب از نور الهی هستند که کاملا قابل اطمینان بوده و می خواهند در تمامی جنبه های زندگی تان شما را یاری کنند. کلمه فرشته در لاتین به معنی پیام آور خداست و فرشتگان همانند مامورین پست الهی، پیغام رسان پیام های خالق و مخلوق هستند.

فرشتگان به همه انسان ها بدون قید و شرط عشق می ورزند. آن ها ورای ظاهر، ما را روح خدایی می بینند. آن ها تنها خداگونگی و توان بالقوه ما می نگرند و نه به اشتباهات ما. بنابراین ما را قضاوت نمی کنند و تنها عشق را به زندگی ما می آورند. ما در کنار فرشتگان ایمن هستیم و کاملا می توانیم به آنها اعتماد کنیم.

ایمان و تردید شما هیچ اهمیتی ندارد چرا که فرشتگان، شما را باور دارند. آنها نور درونی شما را می بینند، از استعدادهای واقعی شما باخبرند و درک می کنند که شما رسالت مهمی در این زندگی برعهده دارید. آنها می خواهند به شما در همه امور کمک کنند.

شما برای ارتباط با فرشتگان نیازمند فراگیری آموزش های خاص نیستید و لازم نیست که قدیس باشید یا در برنامه ها مذهبی شرکت کنید. فرشتگان به هر شخص و در هر چه از آن ها بخواهد، یاری می رسانند. کمک آنها همیشه در دسترس و به صورت رایگان است و این شعار نیست.

افرادی که به صورت منظم با فرشتگان (نگهبان) خود در ارتباط هستند، وجود پیشرفت های شگرفی در زندگی شان را بیان می کنند. آنان شادتر، آرامتر و مطمئن تر هستند و کمتر از مرگ یا آینده بیمناک اند. آن ها می دانند که هرگز تنها نیستند، چرا که محافظانی قابل اطمینان دارند که همواره از آنان مراقبت می کنند.

یکی از بهترین راه هایی که می توانیم به سکوت ذهن و آرامش درونی و ارتباط با شهود و خودبرتر داشته باشیم، انجام مدیتیشن و مراقبه روزانه است. اگر میخواید به راحتی در منزل این تمرینات را انجام دهید و با تمام فوت و فن های آن آشنا شوید ، همین حالا بر روی لینک زیر کلیک کنید و این مجموعه ارزشمند را به خود هدیه دهید.

بیشتر بخوانید: راز اعداد فرشتگان

عشق فرشتگان به ما خالص است. آن ها به ما کمک می کنند که خدا را در زندگی هر روزه خود بشنویم، لمس کنیم، ببینیم و درک کنیم. بنابراین این فرشتگان می توانند در کلیه نیازهای زندگی مانند سلامتی، شغل یا خانواده به ما کمک کنند. هیچ کاری برای آن ها خیلی کوچک یا بزرگ نیست! فرشتگان شادمانه در لحظه ای که از آن ها تقاضا می کنید، به کمک شما می شتابند.

هر چند بسیاری از مذاهب به وجود فرشته ها اذعان دارند ولی  فرشته ها متعلق به فرقه خاصی نیستند و در حقیقت ورای مذهب هستند. فرشتگان با تمام مذاهب و طرق روحانی همکاری می کنند و بدین جهت برای کار با آن ها لازم نیست تغییری در اعتقادات و باورها ایجاد شد.

نکته این است که فرشتگان الگوهایی کلی با گستره ای کهن از پشینیان تا باورهای نوین هستند و صرف نظر از واژه هایی که مذاهب مختلف ممکن است به فرشته ها اطلاق کنند، همه در مورد وجود این موجودات روحانی مشابه که یاری رسان ، خیرخواه و قابل اعتماد هستند سخن می گویند. به هر حال آن ها برای تأمین و افزایش آرامش در اینجا هستند. هرگز نباید نگران باشید که فرشته ها از شما کاری بخواهند که موجب هراس شما شود. علاوه بر این نگران فریب خوردن از انرژی های دون مرتبه یا منفی نباشید ، چرا که خصوصیات عشق و نور فرشتگان قابل جعل کردن نیست ، چرا که آنها هدایایی هستند که به صورت مستقیم از سوی خداوند فرستاده می شوند.

ارتباط با فرشتگان

برخی مواردی که می توان از فرشتگان کمک گرفت:

مثلا اگر بخواهیم سو تفاهمات را برطرف سازیم ، رابطه درست برقرار کنیم و یا ناهماهنگی های روابط را از میان برداریم ، می توانیم با فرشتگان نگهبان دیگران گفتگو کرده و برایشان توضیح دهیم و از آنها بخواهیم که کمکمان کنند. همچنین می توانیم از فرشتگان نگهبان خود درخواست کنیم که برای ایجاد راه حل با فرشتگان نگهبان دیگران گفتگو نمایند .
در نتیجه فرد مقابل ما در رابطه های مان ممکن است از آرامش بیشتری برخوردار شود و دوستانه تر رفتار کند و با هم برخوردی منطقی تر داشته و یکدیگر را بیشتر درک نماییم .با فرشتگان نگهبان خود می توانیم صحبت کنیم و اگر کسی ما را با رفتارش آزرده می کند فرشتگان نگهبان او را نیز صدا کنیم و از آنها کمک بخواهیم .

قطعاً هیچ یک از ما دوست نداریم که یک رابطه خطرناک و غیر منطقی را ادامه دهیم، ولی اگر او از افراد خانواده باشد و یا شخصی باشد که واقعا بخواهیم با او آشتی کنیم ، این مسیر یک طرح الهی شگفت آوری خواهد بود .

ارتباط با فرشتگان _ همچنین اگر بخواهیم از قید فردی که دوستش نداریم در زندگی مان خلاصی یابیم و تاثیرات منفی او را بر خود و زندگی مان متوقف سازیم ، می توانیم از فرشتگان نگهبانش درخواست کنیم که او را از ما دور سازند . همچنین می توانیم از دو ابر فرشته میکائیل و راگوئل برای پشتیبانی و بهبود ارتباطات کمک بگیریم . هر فردی دارای خواسته های آزاد است ، ولی اگر خواسته های او موجب ضرر رسانیدن و انتقال انرژی منفی به ما شود ، ما نیز حق داریم از کائنات درخواست کنیم که او را از ما دور کند.

بیشتر بخوانید : اعداد فرشتگان چیست ؟

ارتباط با فرشتگان (5 تکنیک ساده)

گفتیم که قبل از هر چیز باید بتوانید شهود را درک کنید و برای رسیدن به این مرحله باید مراقبه روزانه داشته باشید تا بتوانید نشانه هایی که برای شما فرستاده می شود را بهتر درک کرده و از آن ها استفاده کنید.

در این میان می توانید از تکنیک های زیر برای ارتباط بهتر با فرشتگان نیز بهره ببرید:

ارتباط با فرشتگان از طریق مکالمه

یکی از ساده ترین راه ها برای شروع اتصال با فرشتگان صحبت کردن با آنها است.”فرشتگان عزیز”
و شروع به مکالمه با آنها کنید و اجازه دهید بطور طبیعی و روان کلمات جاری شوند
از این روش آگاهانه به انرژی فرشته متصل می شوید و این تلاش کوچک باعث جاری شدن نور فرشتگان در زندگی شما می شود
به منظور ارتباط با فرشتگان نیازی به دیدن آنها در شکل فیزیکی نیست، فقط با آنها صحبت کرده و مطمئن باشید ،می شنوند و اغلب به سرعت پاسخ می دهند

ارتباط با فرشتگان از طریق نوشتن

برای افرادی که تمایل به نوشتن دارند، نوشتن یکی دیگر از راه های موثر برای ارتباط با فرشتگان است.
ارسال یادداشت های کوچک روزانه و نوشتن احساس قلبی خود و به اشتراک گذاشتن آرزوهای خود به فرشتگان.
این نوشته ها می تواند درخواست برای بهبودی اتفاقات روزمره یا هر چیزی که شما تمایل دارید ، باشد. این روش، یک اتصال قوی ایجاد می کند.

ارتباط با فرشتگان از طریق شمع

روشن کردن شمع در مکان و فضای شفا و اتصال با فرشتگان راه موثری برای ارتباط با آنها است.
و بعد از روشن کردن درخواست خود را بیان کرده و آماده و پذیرای دریافت پاسخ از فرشتگان باشید ،آنها بسیار مهربان هستند و با عجله به طرف ما آمده و با درخواست ما دست به انجام کار می زنند.

ارتباط  از طریق کریستال

داشتن کریستال مخصوص فرشتگان راه دیگری برای ارتباط با انرژی فرشته هست.
اگر قصد خرید کریستال فرشتگان دارید بهترین روش این است که بطور مستقیم و شهودی یکی را از فهرست کریستالها که به شما احساس بهتری می دهد انتخاب کنید ، حتی اگر پشت این انتخاب منطق آن را درک نکنید.

 

4.4/5 - (361 امتیاز)
بنر تجربه
اینستاگرام ما

دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند

‫63 نظرها

 1. سلام و درود من یه چند تا سوال ذهنمو مشغول کرده که اولیش اینه من چرا وقتی یه حرفی رو مثلا به یه نفر می زنم بعد احساس می کنم برای ۱ ثانیه سرم گیج میره و یه صحنه و یه صدایی رو می بینم و دوباره به حالت عادی بر می گردم انگار که قبلا این حرف رو به یکی زدم
  دومی چرا در مکان ها ی خاصی و یا خلوتی یه سر گیجه ی ناگهانی می گیرم و یه حسی میگه باید از اونجا دور بشم و انجا خطرناک
  و سومی اینکه من در روستا تا۷ سالگی بودم و بعد اومدیم تهران چون شغل پدرم اینجا بود ولی چون بیشتر خانوادمون و دوستانمون تو روستان و باغ هم داریم مجبوریم تابستونا دوباره بریم روستا
  و من هر بار که میرم کوه یا باغ یا به درختا خیره می شم و اونا می وزن احساسمی کنم یه چیزی میگن وقتی به فکر فرو رفتم و یه تصمیمی دارم و همچنان به منطره های طبیعت خیره می شم احساس می کن دارن راهنماییم می کنن
  یا وقتی کسی می خوا درختی رو قطع کنه یا اتیش درس کنه دوس دارم گردنشو خورد کنم یا حتی خودمم بعصی وقتا گلای وحشی می چینم عذاب وجدان می گیرم. که زندگیشونو و گرفتم و باید فاتحه بخونم و معذرت خواهی هم می کنم حتی وقتی می چینم
  و یا کلا وقتی اعصابم خورده تنها چیزی که آرومم می کنه گل و گیاهان و جنگ و کوه
  و چهارم همش تو خواب می بینم که کلا انگار انسان نیستم و دارم از یه چیزی محافظت می کنم ولی دقیق نمی دونم چی فقط می دونم هشت کریستال مختلف می بینم که تو یه مکانی هستن و هفت تاشون تقلبی تا کسی اون مکانو پیدا کرد اونا رو بردار و هشتمی مخفی و یه قدرت داره و اگه شکسته بشه یا یه تیکش کنده انگار یه چیزی نابود میشه ولی نمی دونم چی و یه بارم هم تو خوابم اینطور شد و یه نفر اون محل رو پیدا کرد و چند تیکه ی الماس هشتم رو کند و من زمین خوردمو ناگهان دیگه همه ی کره ی زمین بی آب و علف شد و کویر منم زمین و خوردم و در وظیفم شکست و ناگهان از خواب پریدم و نمی دونم چرا حس کردم خوابم واقعی گریه کردم تو خواب حتی بلند شدم حیاط و مطمعا شد درختا و گلا تو حیاطن
  علتش چیه؟
  و سوال پنجم یعنی به زندگی گذشته مربوط؟
  و یا توهمات و تخیلات؟

  1. سلام دوست عزیز
   ورودی های ذهنی شما باعث چنین مواردی شدن
   کلا دیدن هرگونه فیلم برای شما خوب نیست
   زیاد در تنهایی خودتون نمونید، معاشرت های سالم داشته باشید.
   به یک کار هنری مشغول بشید تا خط فکری شما تغییر کنه
   هدفی برای خودتون در نظر بگیرید و برای رسیدن بهش تلاش کنید
   کتاب های روانشناسی موفقیت بخونید

  2. سلام منم مثل شما هستم .و تجربه هایی شبیه شما دارم و دارم تلاش میکنم که به غایت و هدف اصلی برسم به هیچ وجه تخیلات نیست .من راه رو ادامه دادم شماهم ادامه بده و از فرشتگان کمک بخاه .

  3. نماز بخون.بدنت انرژی منفی و مثبت زیاد داره.ارتباط با خدا برقرار کن تا بالانس بشی.کتاب های روان شناسی و انگیزشی زیاد بخون.چاکرای چهار و شیشتو باز نگه دار همیشه.خدا و فرشتگان هوادارت.

  4. نظر من اینه ک خدارو شکر کن اون ب تمام ماها قدرتی داده فقط باید ب خود بیندیشی و تفکر و صبر داشته باشی هرچیزی توی این دنیا ممکنه اتفاقی نیست که بخاد بدون مقیاس و یا اندازه گیری برای زندگی هر فرد به صورت ناگهانی و بدون علت بیوفته و در اخر خودتو بیشتر دوست داشته باش موفق باشی

  5. تو دوست منی ما چهار نفریم و تو بُعد بالاتر باهم مقالات میکنیم بال های بزرگ کرم رنگ داری قد بلند همیشه پرواز میکنیم دلم واستون تنگ شده فکر نمیکردم روی کره زمین پیدات کنم اون چیزی هم ک ازش محافظت میکنیم کوه مادر سرزمین ما هستش تو بُعد دیگ ما 7 تا بُعد داریم بچه ها خواستن بفهمونن ن دیونه ای ن وهم خیاله فقط تو بُد بالاتر هستی نترس

 2. سلام. من یه سوال داشتم. من همیشه این اتفاق برام میوفته. که مثلا دارم کتاب میخوانم و صفحه ده هستم و تا به خودم میام میبینم تا صفحه پانزده را خوانده ام در حالی که انگار در جای دیگری بوده ام و تا میفهمم (که انگار در خانه نبوده ام) یک صدا اسمم را صدا میزند و به حالت عادی بازمیگردم. همچنین من جدیدا حدودا ساعت سه صبح بیدار میشوم. و اینکه به مدت یه ماهی است که هر چه میگویم همان اتفاق می افتد که مثلا این فرد الان این را میگوید یا هم اکنون فردی زمین میخورد و… و دقیقا هم اتفاق می افتد. آیا این سه موضوع ربطی به فرشگان دارد و میشود برایم توضیح دهید.

   1. من چند وقتی هست که احساس میکنم که یک موجود من رو به خودش فرا میخونه مثلا با یک گربه،گربه از راه دور میاد پیشم و به من نگاه میکنه و تا میام نگاهش کنم برمیگرده و یا مثلا احساس میکنم یه صدایی منو فرا میخونه ولی میترسم برم دنبالش،ذهنم خیلی درگیر اینه که بدونم چه اتفاقی داره می افته!!
    اینم بگم من زیاد فیلم های علمی تخیلی نگاه میکنم

   2. چطور اینقدر مطمئن جواب میدید که خیر ربطی به فرشته ها نداره، تجربیات هر کسی در ارتباطات ماورایی خاص خودشه

  1. منم همیجوریم هرچی تو خواب میبینم اتفاق می افتند و بعضی چیز هارو میتونم کنترل کنم تازه من فرشته ها رو و…. می توانم ببینم و تازه صداشون رو می‌شنوم

 3. به دوستانی که علاقه مند هستند در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنند پیشنهاد میکنم حتما کتاب جذب کننده حرفه ای که نویسنده اش خانم گابریل برن استین هست را مطالعه کنند
  واقعا این کتاب محشره در خصوص ارتباط با فرشتگان

 4. باسلام .راستش من چند وقتی هست که درگیر مسائلی شدم ،مثل مشاهده مداوم ساعت ۱۱:۱۱،یعنی این دست خودم نیست و خیلی هم به ساعت نگاه نمیکنم اما حداقل یک بار در روز با این موضوع مواجه میشم..همچنین یک حس خاصی هست و یک ارتباط غیر قابل توصیفی در حال وقوع هست که نمیتونم اون رو تشخیص بدم و بخاطر کسب اطلاعات بیشتر به شما مراجع کردم.همچنین اینکه من آدم منطقی هستم و به پژوهش های علمی اعتقاد بیشتری دارم گرچه این به منظور نداشتن ایمان نیست اما با وجود احترام واقعا برخی خرافات ها قابل برایم قابل باور نیستند ..
  و من فقط پیگیر حسی هستم که بهتون گفتم و میخوام دلیلی برای درک این موضوع بیابم (که به دور از علم نباشند )متشکرم

  1. سلام
   منم فرا منطقي هستم و فرشتگان را نه رد ميكردم نه قبول ولي بعد از يكسال ديدن اعداد رند و نشانه هاي ان موفق به تماس با فرشته ام و شنيدن پاسخ سوالاتم بصورت اعدادي كه مشخص كردم شدم. در سفرهاي زميني بدور از متريال بيش.
   شاد باشيم

 5. با سلام، من مطمئنم چند ماهی هست فرشته ها مدام به من اشاره و اعلام حضور میکنن، فقط نمیتونم بفهمم چه پیامی واسه من دارند، نمیدونم چطور و چکار باید بکنم. اگه پیشنهاد یا راهنمایی دارید لطف کنید بگید تشکر و ممنون

 6. سلام و عرض ادب
  میشه لطف کنید کمکم کنین با فرشته ها دوست بشم و با کمک اونا به دیگران کمک کنم.یه ندت تلاش کردم تا ارتباط برقرار کنم ولی هیچی دریافت نکردم.تو حالت مدیتیشن گفتم باهام صحبت کنه و اسمشو بگه و خودشو بهم نشون بده ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد.گفتم بیا تو خوابم تا باهات بیشتر آشنا بشم و ببینمت ولی نیومد.باید چیکار کنم؟ هیچ دوستی ندارم و تنها هستم(از این موضوع ناراحت نیستم) میخوام با فرشته ارتباط داشته باشم ولی نمیدونم چطوری بیشتر راه هارو امتحان کردم و از خیلیا پرسیدم(که جوابمو ندادن) ولی نتیجه نداشت. اکثر آشناهامون میگن من وجودم پاکه.لطفا کمکم کنین

 7. من میخوام ببینمشون😭تو رو خدا اگه به پاشون بیفتم میشه؟ میتونم ببینمشون؟ یا میتونم لمسشون کنم؟ بوشون کنم؟ صداشون رو بشنوم؟ اگه پای خدا رو ببوسم (که میبوسم) میشه بهم فرشته ها رو نشون بده؟ من خودم هم میخوام از فرشته های خدا باشم😭😭

  1. دوست عزیز این افکار و نوع بیان شما شرک آلود هست!💔

   خداوند انسان رو خلق کرد و سپس از روح خودش در اون دمید و به فرشتگان دستور داد که به انسان کنند و در خدمت انسان باشن

   بعد شما میگی میخوای به پای فرشته بیوفتی؟؟؟؟!!!!!
   این توهین به روح الله که در وجودتون هسته

   شما باید با الله ارتباط بگیرید و فرشتگانی که خداوند اونهارو برای خدمت به انسان خلق کرده ان

   میتونید از اون ها بگیرید اما فراموش نکنید که شما ارزشتون خیلی زیاده و فرشتگان با اجازه خداوند میتونن بهتون کمک کنن

   – فرشته مثل ربات فقط کار نیک انجام میده
   اما خداوند انسان رو آزاد آفریده تا خودش سرنوشتش رو تایین کنه
   و این ارزش آزادی‌ست که مارو انسان کرده 💜
   در پناه الله سعادتمند باشید

   1. سلام دوست عزیز.
    من دو سوال داشتم؛اول اینکه من میخوام مراقبه رو شروع کنن و ارتباط بگیرم با فرشتگان برای نزدیک تر شدنم به خدا و نمیدونم راه درستیه یا خیر؟
    دوم اینکه یک سوال درباره خودفرشتگان اینکه فرشته ساموئیل چه فرقی با فرشته لوسیفر دارد؟

 8. سلام
  من این کار رو کردم و واقعا جواب داد
  من هم داشتم باهاش حرف میزدم هم حس میکردم و می دونستم
  که اینجا حضور داره

 9. سلام اگه بخوایم با فرشته ها ارتباط برقرار کنیم از روش مکالمه یعنی فقط همون راهیو که شما گفتینو انجام بدیم یعنی فقط صداشون بزنیم؟
  امکان این هست که صداشونو بشنویم؟

 10. سلام و درود
  من روزانه مراقبه انجام میدم و یکی از بزرگترین مزایاش اینه که گذشته ت و آنچه در ذهن خودت تلمبار کردی رو پاک میکنه و یه ذهن شفاف برای نوشتن از نو رو بهت میده . الهی شکر .. و ضمنا از طریق توالی اعداد هم فرشتگان زیاد باهام حرف میزنن الهی شکر خیلی خوبه .‌

 11. سلام ممنون بابت آموزشتون فقط میگم چحوری آدم باید مطمعن شه که اون فرشته بوده یا ذهن خودش؟
  فرشته ها چیزی که ما نمیدونیمو میگن؟
  بعد اگه بگنم باز نمیشه مطمعن شد که اون فرشتست چون ممکنه یه تخیل باشه اگه بعد اون اتفاقی که بهمون الهام شده تو زندگی بیوفته یعنی واقعا فرشته بوده و این راه جواب میده؟
  ممنون میشم حوابمو بدین

  1. سلام دوست عزیز
   نمیشه جادوگری کرد و یک شبه به چیزی رسید
   هر چیزی نیاز به زمان داره
   حتی کائنات هم برای براورده کردن خواسته های ما نیاز به زمان دارند

 12. سلام، ممنون از محتوا های خوبتان
  آیا اصلا امکانش نیست که فرشتگانو بطور مستقیم ببینیم؟ یا لمسشون کنیم و حسشون کنیم؟ یا صداشونو بطور واقعی بشنویم؟؟

 13. درود وقت بخیر خدا قوت بابت تمام محبتتون. ببخشید ساده ترین راه برای ارتباط با فرشته نگهبان و خواستن کمک از ایشون‌به‌چه شکله؟ ممنون میشم‌ راهنمایی بفرمایید

 14. سلام من یه سوالی دارم و اینه که من همیشه در جواب سوالها یا افکاری ک در ذهنم دارم جواب میشنوم ک از ذهن من دور هستن و گاهی جواب سوال هارو از قبل بهم میگه ینی امکانش هست که اون صدا فرشته نگهبانم باشه که من صداش رو در ذهنم دارم؟
  و یه سوال دیگع اینکه چطور میتونم بفهم واقعا در کنارم هستن؟میتونم ازشون چیزی بپرسم یا صداشون رو بشنوم؟

 15. با تشکر از شما، من مدتهاست که در حال تلاش برای برقراری ارتباط با فرشته نگهبانم هستم. دیروز با دخترم رو یه نیمکت تو پارک نشسته بودم، دقیقا صندلی پشت اتاق خواب محل اقامت الانمون هست. دیشب خواب دادم که دارم با فرشته نگهبانم صحبت میکنم و از سختی های زندگیم براش میگفتم و سرم رو ، رو شونه هاش گذاشته بودم و گریه میکردم و اون دلداریم میداد. بهش میگفتم دوست دارم بمیرم و اون به من یادآوری کرد برای یه هدفی به این دنیا اومدم و من تو خواب گفتم درست میگی، پس کمکم کن موفق بشم، خیلی واقعی بود چون حتی تو خواب با خودم گفتم از بزرگترین ترس زندگیم بهش چیزی نگم که کاینات نشنون و انرژی منفی ندم ، در واقع حس واقعی داشتم. نمیدونم توهم بوده یا واقعا تو خواب روحم باهاش در ارتباط بوده یا نه. ولی اینکه بعضی وقتها فرشته ها بصورت انسان تو زندگیمون میان واقعیت داره؟ ممکنه دختر من، همون فرشته نگهبانم باشه؟ تو کتاب سفر روح همچین مطلبی رو خونده بودم

   1. فرشته وحی وقتی که پیامبر نازل میشده با جسم بوده پس فرشتگان با اذن خدا میتونن جسم فیزیکی هم داشته باشد

   2. خیر اسن کاملا اشتباه هست همونطور ک دوستمون گفتن به قدرت خدا فرشتگان هم میتونند حضور فیزیکی داشته باشند مانند جبرعیل ک حضور فیزیکی داشته و با پیامبر حرف میزنه این نظریه کاملا اشتباه فقط حضور فرشته ها برای انسان های عادی شاید یکم سخت باشه اما اونا میتونن حضور فیزیکی داشته باشن منتهی در اکثر مواقع به صورت غیر فیزیکی با انسان ها ارتباط برقرار میکنند

 16. باسلام مممنون بابت اطلاعاتتون میخواستم بپرسم ازطریق درونمون میتونیم باهاشون ارتباط برقرار کنیم ؟؟ واگه تونستیم اونا تو انتخاباتمون وطرز زندگیمون واخلاقمون تاثیر زیادی میزارن؟؟ ممنون میشم بگین.

 17. سلام و خسته نباشيد. تشکر میکنم از مطالب آموزنده اتون. خدا بهتون کمک کنه تا مسیر رشد و پیشرفت را زودتر طی کنید اینکه اینقدر سخاوت دارید و مطالب را بی ریا و بدون چشمداشت عرضه میکنید واقعا قابل تقدیر هست. متشکرم در پناه ایزد منان موفق باشید

 18. درود بر شما . من مرتب مراقبه انجام میدم واقعا آدم حالش توپ میشه .پاینده باشید بزرگوار

 19. ممنون. عالی بود. اگر ممکنه در مورد کریستال فرشتگان و نحوه ی تهیه اون توضیحاتی بفرمایید. سپاسگزارم ❤

 20. سلام دو تا سوال داشتم سوال اول: این کار ایا محدوده سنی داره یا میشه در هر سنی ک باشیم حتی نوجوان اون رو انجام بدیم؟؟ و سوال دوم اینکه میگین از طریق مدیتیشن نشانه هایی رو ببینیم ینی چی؟؟ مثلا چ نشانه هایی؟؟

   1. سلام مجدد.
    ببخشید ارتباط با فرشتگان و آرزو کردن برای خواسته هایمان تاثیر بیشتری با طرز عادی داره؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن