عاشقانه های من با خدا

امروزم را زیبا بساز

عاشقانه های من با خدا : هفته یازدهم

دریافت انرژی از کائنات یک هدیه الهی و بسیار زیباست. به من بیاموز عبادت را، انجام وظایفم را، جرأت داشتن را، پیمودن مسیر های دشوار را و سرانجام رسیدن به نور بی پایان را. در پناه این نور، هر آنچه از من باقی مانده ناپدید خواهد شد و تنها تو هستی! قدرت گرفتن از کائنات

می دانم آنگاه که راه خویش را گم کرده ام تنها تویی که یاری رسان لحظات تاریک منی. می دانم چیزهایی بر سرم راهم می گذاری که چون فولاد آب دیده شوم و به بلوغ روحی برسم.

دریافت انرژی از کائنات یک هدیه الهی ست.

تنها کسی که هیچ زمان بدی برای من نمی خواهد تویی. تجربیاتی که در این مسیرها کسب می کنم بسیار گرانبهاست. تجربیاتی که مسیر رسیدن به تو را برایم سهل و آسان می کند. عاشقانه و بی ریا میپرستمت ای یاری رسان بی منت من.

روزی از استاد محبوبم پرسیدم: برای دست یابی به زندگی جاودان چه باید کرد؟ قدرت گرفتن از کائنات

استاد پاسخ داد: مشتاقانه، صادقانه، آگاهانه به وظایف خویش توجه داشته باش و هیچگاه از یاد خداوند غافل مشو. در نهان عبادت کن. فقرا را با عمق وجودت سیر گردان. و به تمام موجودات عشق بورز. جاودانگی به مفهوم ابدیت جسم نیست. بلکه به معنای تعالی روح است که حتی بعد از جدا شدن از جسم فانی، همچنان در ملکوت خداوند و تا ابدیت جاودانه است.

بیشتر بخوانید: خوب اندیشیدن را یاد بگیریم

 

آنانی که در هر نفس، نام پروردگار خویش را بر زبان جاری می سازند، به ساحل رستگاری خواهند رسید؛ به ساحلی که شکوه و زیبایی در آن لبخند می زند و حکمت در آن می درخشد. آنان جاودانگی را در این دنیا جستجو نمی کنند و با روحی عظیم هر لحظه در انتظار وصال معشوق اند.

خداوندا… می دانم که می بینی، امروزم را زیبا بساز، تو می دانی و می توانی! دستانم را در دستان پر مهرت می گذارم و می دانم که روزی که با یاد و نام تو شروع شده به زیبایی انجام خواهد پذیرفت.

4.7/5 - (4 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا