قانون جذبقوانین کائنات

قانون شفافیت در کائنات

قانون شفافیت در کائنات _ وقتی به تمامی، راجع به چیزی که می‌خواهید شفاف باشید، هر کسی پیام شما را دقیق می گیرد و مطابق با آن پاسخ می دهد‌. مرد جوانی به نام جان ، سعی می کرد رابطه اش را با نامزدش به هم بزند؛ رابطه ی دردناکی که به دلیل پیام های ضد و نقیضی که به آن زن داده بود، مدت زمان مدیدی به درازا کشیده بود. گاهی به او می گفت فقط می خواهد بیشتر با یکدیگر آشنا شوند و آنگاه برخلاف گفته اش، می گفت دوری او را تاب نمی آورد.

اگر آن زن برای نگهداری از فرزندانش به او نیاز پیدا می کرد، جان قدرت نه گفتن را نداشت. جان به تمام دوستانش گفته بود: من کاملا برایش روشن کرده ام که علاقه ای به او ندارم. همه ی دوستانش هم به او می گفتند پیغام های ضد و نقیض می فرستد.

بیشتر بخوانید : قانون جریان در کائنات چیست

مسلما نیت قلبی جان برای آنیتا به هیچ وجه واضح و روشن نبود. آنیتا، باتمام وجود جان را ستایش می کرد و به همین دلیل از همه ی کارهای جان چنین برداشت می کرد که او نیز عاشق اوست.

برای آنیتا یک سال طول کشید تا بالاخره بفهمد جان خواهان داشتن رابطه ای متعهدانه با او نیست. او یک سال را در اضطراب و وضعیت «شل کن سفت کن» جان گذرانده بود که واقعا اعتماد به نفسش را تخریب کرده بود و تازه با همه ی اینها، باز هم مجبور بود به سوگ این جدایی بنشیند. در طی این مدت انرژی روحی او با نگرانی، انتظارات اشتباه و خشم، گره خورده بود. انرژی او با اضطراب و احساس گناه همراه شده بود.

قانون شفافیت در کائنات _ فقدان شفافیت، انرژی روحی را مسدود می کند و شما را در سردرگمی نگه می دارد. قانون شفافیت، شما را آزاد می‌کند تا پیش بروید و درهای جدید را به رویتان می گشاید.

قانون شفافیت در کائنات
قانون شفافیت در کائنات _ تصمیمات شفاف، شما را از در گل ماندن به سمت رهایی سوق می دهد.
وقتی نگران هستیم و افکارمان مدام به هر سو می کشد و هر پیامد ممکنی را متصور می شویم، در تاریکی به سر می بریم. تصور کنید چراغی هست که بالای سرتان روشن می شود و شما آماده می شوید تا کاری را انجام دهید.

اگر در نظر دارید کسب و کاری را آغاز کنید ولی هنوز در حال آزمودن امکانات موجود هستید، آن چراغ خاموش است. به محض اینکه برایتان روشن می شود که آن کار را انجام خواهید داد، می گویید: این همان کاری است که خیال دارم شروع کنم. آنگاه چراغ بالای سرتان روشن می‌شود.

لحظه ای که تصمیم شفافی می گیرید، چراغی بالای سرتان روشن می شود. نیروهایی که در کائنات وجود دارند این چراغ را می بینند و پشت سر شما همه چیز را مرتب می کنند تا چشم انداز شما تجلی یافت.

قانون شفافیت در کائنات _ اگر در حال قدم زدن در مهی غلیظ باشید خیلی زود راهتان را گم می‌کنید و احتمال دارد به کل گم شوید. شاید در چرخه های سردرگمی بیفتید که به اشخاص، اوضاع یا اضطراب های شخصی خودتان بر می گردد و به هیچ رو ندانید که باید به کدام جهت بروید.

دو راه برای فعال سازی قانون شفافیت وجود دارد. اگر سرگردان از مسیرتان خارج شده اید، گم شده اید، ناامید هستید و به دلیل این مه غلیظ نمی توانید ببینید که باید به کدام سو بروید، با شکیبایی تمام صبر کنید تا خورشید هوا را روشن کند و بتوانید ببینید کجا هستید. آنگاه از مهر بی حد آن بهره مند خواهید شد.

از سوی دیگر، اگر در مردابی افتاد اید که مه همه ی جای آن را فرا گرفته و نتیجه این شده که مدت مدیدی است حول همه ی چرخه ها دور خودتان چرخیده اید، بالاخره تصمیمی بگیرید و در هر جهتی که شده، حرکت کنید.
بسیار ضروری است که تصمیمی بگیرید، حتی اگر تصمیم شما ترسناک یا سخت باشد، ولی راهتان را به دقت انتخاب کنید، تا بلاخره به روشنایی برسید.

قانون شفافیت در کائنات

یک تصمیم شما را از دیگر امکان ها بی بهره می‌کند. پس از تصمیم گرفتن شما باید بر راهی که انتخاب کرده‌اید تمرکز کنید. سریعترین راه برای حرکت شما در مسیر کائنات این است که تصمیمات شفاف بگیرید و آنها را اجرا کنید. شفافیت درها را به روی آینده ی شما می گشاید.
صداقت، حقیقت جویی، درستکاری، اصالت و اخلاص، و راستی و درستی، مشخصات شفافیت هستند. دیگران نیز این را می پذیرند و به شما پاسخ می‌دهند چون به شما اعتماد می‌کنند. راجع به خواسته ها و نیازهایتان در کمال شفافیت صحبت کنید.

اگر من من کنید یا ندانید که چه می خواهید، آنگاه پیامی که به آسمان می فرستید مغشوش و نارسا و درهم ریخته خواهد بود و شاید چیزهای عجیبی دریافت کنید که باورتان نمی شود آنها را خواسته باشید.

قانون شفافیت در کائنات _ افکار و نیات شفاف، آنچه را در زندگیتان به آن نیاز دارید از کائنات به سویتان می‌کشد. این را هیچگاه فراموش نکنید. این حق شماست که آنچه را به آن نیاز دارید درخواست کنید و انتظار برآورده شدنش راهم داشته باشید.
شفافیت، اولین قدم به سوی رهایی، و رسیدن به خواسته های قلبی شماست.

4/5 - (12 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا