آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشجملات تاکیدیقانون جذبمثبت اندیشیمدیتیشنموفقیت

جفت روحی و قانون جذب

جفت روحی و جذب نیمه گمشده

جفت روحی  (twin flame) – قانون جذب قانونی انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا و … در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی، به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد، پس برای جذب جفت روحی باید از قانون جذب استفاده کرد.

جفت روحی چیست ؟

جفت روحی چیست ، سوالی که انسان سالهای بسیاری ست از خود می پرسد. شاید واژه نیمه گمشده برایتان آشنا باشد. بعضی ها بر این عقیده اند که از ازل یک روح به دو نیم شده و به صورت (یین و یانگ و یا زن و مرد) در دنیا برای رشد و پیشرفت و شناخت و معرفت فرستاده شده اند . پس در طرح الهی هر شخصی کسی وجود دارد که روح او را کامل می کند. حضور جفت روحی در زندگی، موضوعی است که همیشه باعث دغدغه درونی انسان بوده است. رفع تنهايي اولين درد درونی و داشتن همدهی که ناگفته حرف های دل را بداند همیشه ذهن و روح انسان را درگیر خودش کرده است. شاید حتی خودش هم نداند که چه می خواهد، اما به واقع از درون به دنبال رسیدن به آن است. همیشه به دنبال کسی است که در کنار او آرام و قرار  بگیرد، آرامشی درونی و طولانی مدت، نه از ، سرخوشی های آنی. این شخص در واقع همان جفت روحی  و نیمه گمشده شماست.

دنیای ما دنیای ارتعاشات است. هر چیزی فرکانس مختص به خود را داراست. پس عجیب نیست اگر بگوییم که برای جذب جفت روحی خود باید فرکانس مناسب را ارسال کنیم.

و اما، این نیمه گمشده و یا جفت روحی را چگونه می توان یافت؟!

چگونه باید ارتعاش مناسب را ارسال کرد؟

نکته مهمی است که اگر به آن دقت نکنیم در شناخت جفت روحی دچار اشتباه می شویم.
با ما همراه باشید تا به پاسخ تمام سوالات خود  برسید.

بنر جذب جفت روحی

قبل از یافتن جفت روحی، خودت را بشناس

هر فردی شخصیت خاص خود را دارد و بد یا خوب، خودش را قبول دارد و برای کامل شدن روحش به دنبال آن جفت روحی می گردد که در کنارش به آرامش برسد. این آرامش یعنی این که آن فرد شبیه به او باشد، نه از لحاظ ظاهری؛ بلکه با خصوصیات اخلاقی او همسو باشد.

پس دقت کنید که چه هستید و چه می خواهید!
هدفتان از ازدواج چیست؟ صرفاً داشتن یک جفت، یا جفتی از جنس آرامش؟!!!

یادتان باشد که هر چیزی همانند خود را جذب می کند!

اما در مورد جفت روحی توصیه می کنم که ابتدا به شناخت کافی از خود برسید. با خودتان روراست باشید. اخلاقیات خود را موشکافی کنید. کمی به درون خود سفر کنید و خود را پیدا کنید. بدون هیچ گونه تبعیضی به جستجوی درونی بروید و تمام روحیات درونی خود را پیدا کرده و در جایی بنویسید.

قبل از اینکه به دنبال شخصی بگردید که همه دنیا را در حضور او ببینید، خودتان را پیدا کنید. تا خودتان را نشناسید نمی دانید که چه می خواهید و به دنبال چه شخصیتی می گردید! این کار با یک ساعت و یک روز انجام نمی شود. برای خودتان و آینده تان وقت بگذارید. برای آرامش درونتان و متعالی شدن روحتان زمان صرف کنید. بهترین راه انجام مدیتیشن های روزانه است. سعی کنید ابتدا دریای طوفانی درون را آرام کنید.

برای کسب آرامش و رسیدن به تمرکز بالا حتما دوره مدیتیشن با شمع را تهیه کنید.

مراقبه-با-شمع

هیچ چیزی در این دنیا به رایگان وجود ندارد. هر چیزی بهایی دارد و باید برای آن هزینه ای پرداخت کرد. منظور از هزینه صرفاً پرداخت مبلغی پول نیست!!!

بهترین صید ماهیگیران زمانی است که طوفان دریا آرام می گیرد. اکثر افراد در این زمانه دچار کشمش های درونی هستند و وجودشان نا آرام است. حتی خودشان هم نمی دانند به کجا می روند و چه می خواهند.

برای رسیدن به آرامش افراد زیادی را وارد زندگی خود می کنند، به امید آن که یکی از این افراد همان جفت روحی باشد و با حضور آن آرامش محض را لمس کنند.

پس خواسته ها و تمایلات درونی تان را که با آن به آرامش مرسید در نظر بگیرید. اگر شخصی با همین خصوصیات روحی، به عنوان جفت روحی می خواهید باید ابتدا در وجودتان این خصوصیات را پر رنگ کنید و بر روی آن ها تمرکز کنید. یادتان باشد ارتعاشی که به عالم هستی ارسال می کنید مانند بومرنگی به شما باز می گردد. نمی توانید به انتظار شخصی صادق و وفادار باشید، در حالی که خودتان در زندگی وفادار و صادق نیستید.

و توصیه مهم تر اینکه برای یافتن جفت روحی با چشم سر به دنبال آن نگردید، و با وارد کردن افراد گوناگون به زندگی تان روحتان را نرنجانید؛ مطمئن باشید آن شخص که سهم الهی شماست بر سر راهتان قرار می گیرد و با نشانه هایش او را خواهید شناخت.

قرار نیست با یافتن جفت روحی خود، خود را تغییر داده و شبیه او شوید، بلکه شما ذاتاً در بیشتر موارد چون آینه ای برای یکدیگر هستید و نقاط ضعف و قوت یکدیگر را  نشان داده و میپذیرد و در جهت کامل تر شدن گام بر می دارید.

آیا جفت روحی همان فرد ایده آل من است؟

شاید بپرسید آیا ممکن است شخص ایده آل من وجود داشته باشد ؟ بله هر فرد به عنوان یک پیشامد تلقی می شود و در این جمعیت میلیاردی جهان یک نفر جفت روحی شماست.

پس باور داشته باشید اگر هم جهت با کائنات باشید به کمک قانون جذب به جفت روحی خود می رسید.

ممکن است انسان های زیادی در زندگی بر سر راه شما قرار بگیرند، اما فقط یک نفر می تواند جفت روحی و واقعی شما باشد. پس اگر دلایل و نشانه هایی را که خواهیم گفت در فرد موردنظر نیافتید، به هیچ عنوان در بودن کنار او اصرار نورزید. چون اگر با سماجت بخواهید او را نگه دارید، این شانس که هر جفت شما بتوانید در کنار جفت واقعی خود به خوشبختی واقعی برسید از دست خواهید داد. در واقع زندگی 4 نفر را از گردونه نظم کائنات  و رسیدن به خوشبختی و شادی محض دور می کنید. (خودتان و شخص موردنظر و دو نفری که به واسطه رابطه اشتباه شما از جفت روحی خود دور شده اند).

 

جفت-روحی-3

 

افلاطون بر این عقیده بود كه خداوند روح انسان را مدور و به شكل كره خلق كرده است ؛ آنگاه هر یك را به دو نیمه تقسیم نمود و هر نیمی را در جسمی قرار داد و هر جسم چون با جسم دیگری  برخورد كند كه نیمه دیگر روحش در آن است بخاطر همین مناسبت قدیم كه بین آنها ست، میان آنها عشق پدید می آید. شاید به همین علت افلاطون گفته است : عشق نزدیك ترین دوست آدمیان است و شفابخش درد هایی كه راه خوشبختی را بر بشر گرفته اند.

بیشتر بخوانید: قانون کارما و تاثیرات آن در زندگی روزمره

پس همیشه آگاه باشید که اگر جفت روحی تان بر سر راهتان قرار گرفت و نشانه ها با فرد مورد نظر یکسان بود، آن فرد را جذب کنید.

نقش ارتعاش در جذب جفت روحی

یکی از پایه های مهم در قانون جذب خواسته، و همچنین جذب جفت روحی ارتعاش مناسب می باشد. ارتعاشات از احساسات و افکار ما تولید می شوند. اگر به موضوعی که علاقه داریم و باعث شادی درونی ما می شود، فکر کنیم و آن را از درون لمس کنیم، ارتعاشی مثبت در مورد آن موضوع به کائنات ارسال می کنیم و در واقع به آن فرمان می دهیم که بیشتر آن موضوع را وارد زندگی ما کند.

قانون جذب می گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود. هیچوقت نباید فراموش کنیم که ما به چیزی که فکر میکنیم میرسیم، نه به چیزی که دوست داریم! همیشه یک فکر خوب، یک حس خوب به دنبال می آورد. پس سعی کنیم حس خود را سرشار از عشق و شوق کنیم.در مورد جذب جفت روحی هم این مقوله مستثنی نیست.

پس تا اینجا متوجه شدیم که باید مراقب افکار و احساساتی که از آن فکر در ما به وجود می آید باشیم، تا فرکانسی که از آن ساطع می شود با جذبی بیشتر به ما برگردد. در یک کلام اگر می خواهیم چیزی را جذب کنیم باید در مدار همان موضوع فرکانس ارسال کنیم و یا به زبان ساده تر در همان مدار و فرکانس قرار داشته باشیم. اگر می خواهید جفت روحی خود را جذب کنید این را بدانید که باید فرکانس درستی را ارسال نمایید.

برای مطالعه کاملترین مقاله در مورد قانون جذب به لینک زیر مراجعه کنید.

قانون-جذب

 

رابطه ذهن ناخودآگاه و جذب جفت روحی

ذهن خودآگاه با چشم و گوش می بیند و با علت و معلول و استدلال همه چیز را بررسی می کند و محدود و ساده نگر است.ممکن است درست یا نادرست فردی را ببیند و با ذهن استدلالی و الگوهای فکری، او را برای ادامه زندگی مناسب ببیند، فارغ از اینکه آن شخص جفت  روحی او می باشد یا خیر! ن

 اما ذهن ناخودآگاه فراتر از این چارچوب است و با اتصال به کائنات به پاسخ تمام سوالاتش می رسد و روح را آرام می کند و معجزاتش را لمس می کند.

اگر کار را به ضمیر ناخودآگاه بسپارید آن جفت روحی پیدا می شود و همه چیز عالی پیش می رود. فراموش نکنید که ندای درون همیشه راست می گوید. چون شما خواسته اید که او را بیابید.

آدمی وقتی به نیمه خود می رسد، حس محبت و دوستی و نزدیکی می كند و اگرمیسر باشد نمی خواهد لحظه ای از نیمه خود جدا شود. می خواهد تمام لحظات را با او بگذراند اما اگر سوال كنی نمیداند و نمی تواند علت را برای شما بگوید؛ چرا كه عشق آنها به یکی شدن، به منظور بهره مندی عاشقانه از هم نیست، بلكه چیزیست كه جان طالب آنست و زبان از بیان آن عاجز است .
جفت-روحی1

نشانه های جفت روحی

جفت روحی در واقع شریك واقعی هر انسان است و از آنجا كه هیچ دو روحی كاملا شبیه هم نیستند، جفت های روحی نیز مكمل هم هستند و در تمام دوران زندگی در بیخبری در حال مهیا ساختن خود برای رویارویی با یكدیگرند.
وقتی در کنار هم قرار می گیرند، روابط آنها بسیار آرام و روان است، با یكدیگر همسو و هماهنگ هستند، و چیزی را که نیاز بدانند به سوی خود جذب می کنند. آنها از نظر آگاهی هم سطح هستند و برای رسیدن به اهدافشان به یكدیگر نیازمندند. بنابراین می توانند در رشد و پیشرفت و تعالی روحی یكدیگر نیز سهیم باشند.

بنر جذب جفت روحی

 

با وجود او، آرامش محض را لمس می کنید و انگار قبل از او زندگی قابل وصفی نداشتید. همه دنیا را در وجود او می بینید و بدون او دیگر دنیا را نمی خواهید. اگر لحظه ای از کنارتان دور شود احساس می کنید که چیزی گم کردیده اید. هراسان و سرگردان به دنبال ردپایی از او می گردید. حسی که هیچوقت تا قبل از آن لمس نکرده بودید.

شما با جفت روحی خود رابطه تله پاتیک قوی دارید و حتی از درد و نگرانی ها و اضطراب یکدیگر را حس می کنید بدون اینکه کلامی بر زبان آورده شود. رابطه عاشقانه شما آن چنان عمیق و صادقانه است که برای دیگران شگفت آور جلوه می کند. شما در کنار جفت روحی خود به درجه ای از رشد و تعالی و پیشرفت می رسید که از درون به خود نهیب می زنید که رابطه های گذشته همگی اشتباه بوده اند تا با چشمی باز و آگاهی بیشتر وارد این رابطه شده و بابت آن از خداوند سپاسگزار باشید.

بیشتر بخوانید: قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

جفت روحی شما بهترین عشق و ایده آلترین فرد زندگی شماست و اگر شما در کنار هم قرار بگیرید، بهترین زندگی را به دست خواهید آورد. زیرا وقتی شما با هم هستید از هر جهت همیشه شاد و خوشبخت خواهید بود و عشق شما روز به روز بیشتر می شود.

 

چگونه جفت روحی خود را پیدا کنیم ؟

جذب هر چیزی از ضمیر ناخودآگاه ساخته است. مسیر رسیدن به اهداف از ذهن ناخودآگاه شروع می شود. یکی از بهترین راه های فرمان دادن به آن عبارات تاکیدی می باشد.

این عبارات را هر روز در ابتدای صبح و در انتهای شب قبل از خواب بنویسید و تکرار کنید: قانون جذب معشوق

«هم اکنون به لطف الهی جفت روحی من در زمان و مکان مناسب بر من عیان می شود» مراقبه جذب جفت روحی

«به لطف الهی هم اینک عقد من و جفت روحی ام که در آسمانها بسته شده است، هم اکنون بر زمین پدیدار خواهد شد»

« هم اینک من‌ با جفت روحی خود یکی می شوم تا ابد الاباد»
>می گوییم در زمان و مکان مناسب، زیرا اگر در وقت و مکان نامناسبی با او برخورد کنید، ممکن است یکی از شما در وضعیت درستی برای پذیرش این تحول نباشید و ناخواسته راهتان از هم جدا شود. ذهن ناخودآگاه با داشتن شعور کیهانی و برتر شخص موردنظر را پیدا می کند. سپس قانون جذب دست به کار می شود و مسیر را هموار می کند تا شما را به هم برساند.
پس از روبرویی و یافتن جفت روحی کار شما آغاز می شود. حال باید تمام سعی خود را بکنید تا هر چه بیشتر رشد کنید و رسالت خود را به انجام برسانید. دقت کنید که در بیشتر مواقع ممکن است در زمانی که اصلاً انتظارش را ندارید با جفت روحی خود مواجه شوید، اما بدانید زمانی که از هوشیاری برتر جفت روحی خود را طلب کرده اید، باید همیشه هوشیار و آگاه باشید تا فرصت مناسب را از دست ندهید.

روش دیگری که می تواند در یافتن جفت روحی به شما کمک کند این است که در وقت خواب و حالت آلفا بخواهید تا او را در خواب ببینید و از او نشانه هایی دریافت کنید .

همچنین در طول روز مراقب کلام و افکار خود در مورد جفت روحی خود باشید، تا ارتعاش مناسب را ارسال کنید و دل و کلامتان یکی باشد تا کائنات دچار تناقض نشوند.

آیا معشوق شما همان جفت روحی شماست؟

ممکن است به کسی علاقه مند شده باشید. ممکن است در یک نگاه عاشق کسی شده باشید. ممکن است یک حس درونی و عاشقانه نسبت به شخصی در دل داشته باشید و حتی به او هم در این مورد چیزی نگفته باشید. اما آیا این شخص همان نیمه گمشده  و جفت روحی شماست و یا یک فرد اتفاقی که بر سر راهتان قرار گرفته؟؟!!

سوال مهم و جالبی است که اگر جواب آن را بدانید به راحتی می توانید جفت روحی خود را از طریق قانون کائنات ، جذب کرده و زندگی زیبایی سرشار ار عشق و آرامش را در کنار او سپری کنید. یکی از راه های جذب جفت روحی مدیتیشن است. شما در مراقبه می توانید از شعور کیهانی و هوشیاری برتر خود سوال کنید که آیا شخص موردنظر همان جفت روحی شماست؟! از خرد لایتناهی بپرسید و بخواهید تا یاری تان کند. شهود را دریابید و مطمئن باشید که بهترین پاسخ را به شما می دهند.

پاسخ این سوال راه را برای شما هموار می کند. اگر این شخص همان جفت روحی شما باشد یعنی ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه شما در یک راستا پیش رفته اند ، پس تلاش کنید و از طریق قانون کائنات او را جذب کنید . در غیر این صورت به سادگی او را رها کنید؛ چون ممکن است این ارتباط منجر به ازدواج شود و هیچ تضمینی برای پایداری و ثبات این ازدواج وجود ندارد.

نگران نباشید، تمام افراد دارای جفت روحی هستند. برای هر انسانی “نیمه ای دیگر”یا انتخاب الهی وجود دارد. این دو به یک عالم ذهنی تعلق دارند و خداوند آن ها را به هم پیوند داده است. پس احدی جدایشان نخواهد و نتواند کرد.

 

جفت-روحی4

 

مدیتیشن (مراقبه) جذب جفت روحی

1- مکانی آرام و ساکت را در نظر بگیرید. می توانید یک موسیقی آرام و عاشقانه و بی کلام پخش کنید.

2- در وضعیتی راحت نشسته و یا دراز بکشید.

3- چند نفس عمیق بکشید و چشمان خود را ببندید.

4- خود را در باغی زیبا و رویایی تجسم کنید. به تک تک زیبایی های چشم نواز باغ تمرکز کنید.

5- با هر دم انرژی های مثبت را از محیط دریافت کنید و در بازدم انرژی های منفی را خارج کنید.

6- از زیبایی باغ لذت ببرید.

7- نوری سفید رنگ از تاج سر تا انگشتان پای شما را در بر می گیرد. آرامشی درونی از حضور در آن مکان به شما دست می دهد.

8- ارتعاش این امواج سفید و نورانی به اطراف گسترده شده است.

9- حسی جادویی در وجود شماست و انگار به انتظار معجزه ای زیبا هستید.

10- با هر دوم و بازدم این ارتعاشات قوی تر می شوند.

بنر جذب جفت روحی

 

11- حس عاشقانه ای درون شما موج می زند و از کائنات می خواهید که در آن لحظه ناب، جفت روحی خود را ملاقات کنید.

12- همانطور که مشغول راز و نیاز با کائنات هستید و از حضور در آن محیط رویایی غرق لذت هستید، به آهستگی  به سمتی هدایت می شوید. چیزی شما را به سمت خودش می کشد.

13- هر چه جلوتر می روید ارتعاش نوری را حس می کنید. ضربان قلب شما تندتر شده است، اما در کمال تعجب نگران نیستید و خوشحالید.

14- ارتعاشات قوی و قوی تر شده و با چشم آن را می بینید. وقتی به شما می رسد حضور یک فرد را مشاهده می کنید که با چشمان خندان به شما می نگرد.

15- ارتعاشات  شما به سمت هم به شدت زیاد است، مانند قطب مثبت و منفی .  احساسی شیرین و دلچسب از حضور آن فرد در کنارتان دارید.

16- صدایی از درون به شما ندا می دهد که جفت روحی خود را یافته اید.

17- با لبخند و شادی درونی به هم خیره شده اید. ارتباط چشمی و کلامی بین شما برقرار می شود. از حضور هم غرق آرامشید.

18- از ترکیب ارتعاشات شما رنگ های زیبایی به اطراف ساطع می شود.

19- ازدواج شما در حضور کائنات انجام می شود و بهترین لحظات را در کنار هم تجربه خواهید کرد.

20 – حالا آرام آرام به جسم فیزیکی خود برگردید و تمام آن تجسم های زیبا را به یاد آورید.

21- این تمرین را هر روز انجام دهید تا جفت روحی خود را پیدا کنید.

لحظاتی سرشار از عشق و خوشبختی در کنار جفت روحی خود داشته باشید.

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.3/5 - (1044 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫207 دیدگاه ها

 1. سلام من همیشه تو ذهنم یه تصوری از جفت روحیم داشتم از بچگی تا حالا همیشه انگار تو عمق وجودم دنبالش می‌گشتم تا حدی که بیخیالش شدم جوری که انگار اصلا همچین کسی تو دنیا نمیتونه وجود داشته باشه رابطم با اشخاص دیگه هیچگونه علاقه و وابستگی درونش نبود صرفا برای گذراندن اوقات بود تا اینکه خیلی غیر منتظره با دختری آشنا شدم که در برخورد اول حسی بهش نداشتم تا اینکه گذشت و با تمام وجودم حس کردم که دقیقا همونیه که دنبالش بودم به قدری همو دوست داشتیم که بی حدو اندازه بود و علاقمون دو طرفه بود تا اینکه واقعا انگار تمام دنیا دست به دست هم داد که رابطه مارو خراب کنه و تو دل اون شک بندازه اصلا حوادث خیلی عجیب غریب و طبیعتا چون خیلی رو هم حساس بودیم باعث شد جنگ و دعوا بینمون پیش بیاد باور کنید که حتی خودمم نمیدونم واقعا قضیه چی بود که ما جدا شدیم الان دو ماهه که جداییم واقعا از اعماق روحم در عذابه با اینکه هرچی میخوام از ذهنم پاکش کنم هر دقیقه انگار روحم تو اون آدم گیر کرده بار ها اومدم درستش کنم ولی نشد این حس به قدری قویه برام منی که تو همه چی قوی بودم و نسبت به همه چی بی اهمیت که انگار بدون اون اصلا نمیشه زندگی کنم توانش از من خارجه واقعا خیلی سعی کردم کسی بجز اونو تصور کنم ولی نمیشه مطمعنم که ما جفت روحی همدیگه ایم آیا ممکنه که دنیا مارو بهم برگردونه؟

 2. سلام وقت بخیر،ممکنه جفت روحی همجنس خودمونم باشه؟ اگه نه چجوری میتونیم پیوند رو باهاش گسستنی کنیم چون واقعا روحا در عذابم

  1. نه عزیزم. اگر میخواین گسستنی بشه دست از تلاش برای عدم وابستگی بردارین. هیچ مشکلی در وابستگی نیست و بدونین عر چیزی دوره ای داره. و تمام این مساعل بخاطر اینه زندگی بشما نشون بده که دیدی نتایج انتخاب های خودت رو؟ واگذار کن و ازین من یا ایگو و نفست کم کن.

   اما اگر میخوای از کسی جدا شی و نمیدونی چطور بزار حرف بزنه. در هر موردی که هست و شما گوش بده فقط.مخالفت نکن. توجیه توضیح درست و غلط نکن. تا از هر فرد به راحتی اونچه هست رو بهت نشون بدن . نه اونچه شما بهش فرافکنی کردی. و خواهی دید چه میشه وقتی نه اصرار داری کسی رو نگه پاری نه بذعکس هل بدی. وابستگی هست.چرا باهاش مشکل داری. رنجش اگر اومد بذای اذیت مقاومت نکن و بگو با تمام توان بزنه. تو اینجایی فرار نمیکنی. میخوای ببینی چی میشه یکبار هم که شده. بجای اینکه سریع دست به عمل و واکنش بزنی.اون حس چیزی داره سچشاید بزار بده و بموقع خواهد رفت. تو‌نگاهش کن و ازش بپرس جانم؟ و نخواه بره یا بمونه.

 3. سلام ، وقت بخیر
  من دختری ۲۱ ساله ام
  یکسال پیش که من در وضعیت روحی خوبی نبودم به خاطر مشکلاتی که برای کارم ودرسم پیش اومده بود آقا پسری وارد زندگی من شد که علاوه بر اینکه خیلی از مشکلات و با کمک شون حل کردم باعث پیشرفت من هم شدن
  من روز اولی که دیدمشون اصلا فکر نمی کردم بتونن این همه کمکم کنن
  و از همون روز اول انگار سالها بود که می شناختمش و حس راحتی ، آرامش شدیدی بهم می دادن حتی الان بعد یکسال حتی اگه بدترین ناراحتی باشه فقط ۵ دقیقه صحبت کنم باهاشون حال خوب خوب می شه ،
  شدید باعث خوشحالیمه ، خوشحالی هم عمیق تر شدن
  و باید بگم ۳ ماه بعد آشنایی باهاشون من کم کم با دیدن خصوصیات روحی و اخلاقی شون من از شون خوشم اومد ولی وقتی که بعد ۸ ماه بهشون گفتم فهمیدم که شخص دیگری توی زندگی شون هست و این باعث ناراحتیم شد ومن ارتباط کاری و درسی مو قطع کردم ولی بعد از یک ماه طبق شرایطی دوباره روابط شروع شدن و هنوز ادامه داره و هنوز همون آرامش بی قید و شرط رو برام به ارمغان میاره
  واقعا تا حالا هیچ شخصی به جر افراد خانواده ام عمچین حسی رو بهم ندادن
  الان سوالم اینکه این شهص می تونه جفت روحی من باشه و الان که ایشون در رابطه است شرایط به چه شکلی هست ؟

  1. سلام دوست عزیز
   در یک کلام خیر مراقب باشید که به روحتون آسیب نرسه
   مخصوصا با شرایطی که عنوان کردید

 4. سلام اگه ارتعاش بدن در بالا ترین حد خودش قرار بگیره امکان این که جفت روحی خودش در مسیر شما قرار بگیره بالا هست درسته؟
  در پیدا کردن جفت روحی شما ارتعاشتون بالا میره و شما دنبال چیزی نیستید حتی شاید اونم دنبال چیزی نباشه ولی اگه ارتعاش شما بالا بره امکان این که این معما حل بشه هست؟
  و دو جفت خود به خود در مسیر هم قرار بگیرن
  ممنون میشم پاسخ بدید

   1. سلام وقتتون بخیر من جفت روحیمو یک ماه پیدا کردم و اون ازدواج کرده جدیدا با خانومش میونش خراب شده ممکنه تو زندگیش تاثیر بذاره؟ جریانه این موضوع چیه

    1. سلام دوست عزیز
     شما هنوز به معنای واقعی جفت روحی پی نبردید
     مجددا مقاله رو مطالعه کنید

 5. با سلام و ارادت
  لطفا بفرمایید آیا ممکن است جفت روحی٫ یک خانم مسیحی و ساکن کشوری دیگر باشد؟ بنده صرفا از طریق اینترنت با ایشان ارتباط دارم. البته هر دو مجرد هستیم.
  با احترام وتشکر

  1. سلام دوست عزیز
   صرفا صحبت کردن با شخصی نمیتونه دلیل بر جفت روحی بودن باشه
   خصوصیاتی که در مقاله نوشته شده رو مجددا بخونید
   و ببینید آیا با شرایط شما همخونی داره

   1. سلام اگه ارتعاش بدن در بالا ترین حد خودش قرار بگیره امکان این که جفت روحی خودش در مسیر شما قرار بگیره بالا هست درسته؟
    در پیدا کردن جفت روحی شما ارتعاشتون بالا میره و شما دنبال چیزی نیستید حتی شاید اونم دنبال چیزی نباشه ولی اگه ارتعاش شما بالا بره امکان این که این معما حل بشه هست؟
    و دو جفت خود به خود در مسیر هم قرار بگیرن
    ممنون میشم پاسخ بدید

 6. با عرض سلام و احترام

  من و همسرم عقد کردیم، اوایلش رابطه مون خیلی خوب بود و عاشقانه ، اما بعد از ۱ سال اختلاف هامون شروع شد، من و ایشون از دو دنیای متفاوتیم من تو ناز و نعمت بزرگ شدم اما ایشون تو سختی و نداری، همین هم باعث اختلاف شده، من یه دیدگاه دیگه به زندگی دارم ایشون یه دیدگاه دیگه
  ممکنه ایشون جفت روحی من نباشه؟ میتونم مدیتیشن جفت روحی و مجددا انجام بدم ؟ میدونم اصلا از نظر اخلاقی درست نیست، اما چاره ی دیگه ای برام نمونده

  1. سلام دوست عزیز
   شما با شناخت از زندگی گذشته همسرتون وارد زندگی مشترک شدید
   اگر نقاط قوت ایشون براتون چشمگیره
   زمان بزارید و کمی و کاستی ها رو با هم بسازید
   احساس من از نوشته شما اینه که دیگه براتون جذابیت ندارن
   والا به این راحتی به دنبال جفت جدیدی نمی گشتید
   در یک کلام به صدای قلبتون گوش بدید
   شهود درونی راستگوترینه

 7. سلام ما ی دوست خانوادگی داریم ک شهر دیگ زندگی میکنن و از بچگی باهم رابطه خانوادگی داشتیم اینا ی پسر دارن ک ن تنها ب اون بلکه ب هیچ پسری حس ندارم تا اینکه باهم بیرون رفتیم و برای چن ثانیه باهم چشم تو چشم شدیم ی حالت خاصی نگا میکرد از اون موقه شبو و روز حتی تو خابم تو فکرمه ن اینکه بگم دوسش دارم یا عاشقم ولی نمیدونم چرا ناخوداگاه همش میاد تو ذهنم.
  میشه بگید چرا اینجور شدم ایا این حسو اون ب من منتقل کرده؟؟

   1. راستش من تا به حال از هیچ دختری خوشم نمی اومد و وقتی بچه بودم همیشه سناریوی ازدواجم با دخترایی رو که میدیدم میچیدم و با خودم فکر میکردم کدومش بهتره برا ازدواج ولی اخر هر تصمیم به انتخابم شک میکردم و عوض میکردم انگار که بخوام ببینم با کدوم خوشبخت ترم. ولی یه دختر بود که نوه عممه و چند سال ازم بزرگ تره. من هیچوقت به اون فکر نکردم و هر بار میومد تو فکرم با خودم میگفتم اون از من بزرگ تره نوه عممه و خیلی چیزای دیگه و هیچوقت با کسی مقایسه اش نکردم و ازش نه خوشم می اومد نه بدم میومد و هرگز تو فکرام نبودش.یه شب خواب دیدم که خبر مرگشو برام میارن و من هنوز اون وحشت و ترس رو یادم پا شدم و از پله ها رفتم بالا و رسیدم دم در یه اتاق که دیدم اون حالش خوبه و زندس که با خیال راحت نفس کشیدم ولی روبروش یه جسد با کفن سفید رو زمین دراز کشیده بود و اون داشت به جسد نگاه میکرد انگار بیحال بود ولی گریه نکرد
    بعد دیدم که با یه بچه تو خیابون کنار یه مغازه که اسمش گنجه بود راه میرفت و من از دور مواظبش بودم که اتفاقی براش نیوفته
    بعد از این خواب حس عجیبی داشتم که هیچوقت نداشتم انگار یه چیزی اضافه شد بهم که هیچوقت نداشتم. تا حالا هیچ رابطه نداشتم و بعد از بلوغ فکر میکردم قرار نیست از هیچ کس خوشم بیاد و بهتره تنها باشم ولی بازم دلم یه کسی رو می خواست که بغلم کنه و بهم بگه همه چی درست میشه. وقتی اون خوابو دیدم خیلی افسرده بودم و اصلا حال خوبی نداشتم ولی بعدش از این رو به اون رو شدم و اشتیاقی پیدا کردم که هیچوقت نداشتم و یه نفر که هر لحظه از اون موقع تا حالا بهش فکر میکنم و هر موقع حالم بده فکرش خنده رو لبم میاره. وقتی اون خوابو دیدم از اخرین باری که دیدمش یه سال میگذشت و یه سال بعد از اون خواب دیدمش و هر احساسی که داشتم بعد از اینکه دیدمش هراز برابر شد و الان هر کاری میکنم تا کنارم باشه. وقتی خودم رو با منه قبل از اون خواب مقایسه میکنم با خودم میگم چقد تغییر کردم و چقد دیدم به زندگی بزرگ تر شده. هر روز که به آیندم با اون فکر میکنم دوست دارم تو همچی با اون باشم ولی گاهی اوقات میترسم، ترسم اینه بعد از اینکه بهش گفتم نکنه روزی برسه که من اون رو دوست نداشته باشم حسم بهش کم بشه یا بهش خیانت کنم و دیگه اون رو نداشته باشم . اینقد روش حساسم که حتی موقعی که میرم بیرون نگاهم رو به هیچ دختری نمیندازم و با هیچ دختری حرف نمیزنم. از بچگی که با هم بازی میکردیم میدونستم از دود و سیگار بدش میاد بعد از اون خواب دیگه گل نکشیدم سیگار رو وقتی دیدمش کنار گذاشتم و اگه الان پاکم و سرحال فقط بخاطر وجود اون تو زندگیمه البته هنوز بهش نگفتم ولی احساس میکنم اونم از من خوشش میاد. میدونم اونم مثه من اهل هیچ رابطه ای نیست و اگه کسی بهش پیشنهاد دوستی بده ردش میکنه ولی حس میکنم اونم مثه من احساس تنهایی میکنه و دلش میخواد یکی درکش کنه. احساس میکنم اون همچیش مثه منه، اخلاقش، رفتارش، فکراش، حتی فکر میکنم اونم ماه تولد با من یکی باشه، ولی چشمای بزرگش، خنده هاش، موهای سیاهش، نفسمو بند میاره هر وقت بهش فکر میکنم و چشماش یادم میاد یه حسی مثه دلشوره ولی یه جوره دیگه انگار… خدایی میخواستم توصیفش کنم ولی هرچی بگم بازم کمه. گاهی اوقات که تو خیالم میخوام زیباییش رو ستایش کنم زبونم بند میاد نمیدونم چی بهش بگم انگار هیچ کلمه ای برای توصیفش وجود نداره، اینقد حالم خوبه وقتی نصفه شبا براش تو خیالم شعر های مولانا رو میخونم از خنده میخوام فریاد بکشم ولی اروم میخندم که کسی نفهمه چه خبره. با اینحال حتی قبل از اینکه این مقاله رو بخونم همه چی رو در مورد این جور چیزا میدونستم حس میکردم اگه زودتر میدیدمش نمیتونستم مثه الان باشم حس میکنم اگه بهش برسم هیچ چیز نمیتونه حالمو بد کنه. البته همین الانم هیچ چیزی حالمو بد نمیکنه. اره دادااااااش…

  1. سلام و درود
   اگر دوست دارید بدونید که جفتمون هست یا شخص دیگه…
   میتونید دست روی شانه ش بذارید اگر جسمتون احساس حضور کرد ک هیچ…اما اگر روحتون متحول شد ینی از درون احساس موجی چیزی کردید زدید به هدف … یکی دیگه از خصایص اینه که حرف نمیزنید باهم ولی در کنار همدیگه خیلی احساس آرامش دارید و همش فکرای خوب و شاد هستید خنده هایی که خودتون نمی‌دونید چرا میان روی لبتون مثل رویا های قشنگ و تمیز
   من از دور احساسش کردم نمی‌دونم کی و کجا ولی در بهترین زمان و شرایط فراهم هم خواهیم شد…

 8. سلام ما ی دوست خانوادگی داریم ک شهر دیگ زندگی میکنن و از بچگی باهم رابطه خانوادگی داشتیم ی پسر دارن ک واقعن مث داداشمه و اینکه بگم من هیچ حسی ن تنها ب اون بلکه ب هیچ پسری ندارم تا اینکه رفته بودیم ‌بیرون و برای چن ثانیه باهم چشم تو چشم شدیم با ی حالت خاصی نگام کرد ب طرز خیلی عجیبی شبو روز میاد تو ذهنم حتی خوابشم میبینم
  میشه ی توضیحی راجبش بدید خیلی فکرم درگیره ک چرا اینجور شدم ایا اون این حسو بم منتقل کرده؟

 9. سلام ،میخواستم بپرسم من چند سالی هس یه پسر ک تمام ویژگی هاش و خودم ساختم و یه حتی اسمش هم اومده توی ذهنم ، همیشه توی وقتهای تنهایی واقعا حس میکنم تخیلاتم واقعیه و حس آرامش و ازش میگیرم میخواستم بدونم این همون نیمه گمشده ک‌ به ذهنم میاد?یه بار توی خوابم با هم بودیم ولی چهرش و یادم نمیاد،و یه سوال دیگه داشتم اینکه ما روز تولدمون با جفت روحیمون یکیه ؟

  1. هر وقت زمانش برسه سر راه زندگیتون قرار میگیره
   شرایط رو برای حضورش مهیا کنید و از خداوند بخواید

 10. سلام،من وقتی دبیرستان بودم خواب آینده ام دیدم،که ازدواج کردم،تو اون سن من اصلا به ازدواج فکر نمیکردم،اصلا ذهنیتی در این مورد نداشتم.خوابم:تو عالم خواب سن از سن که خوا دیدم بیشتر بود ابروهام اصلاح شده بود قشنگ بودم پایین پله پشت بام ایستاده بودم یه دختربچه چند ماهه بغلم بود که بچم بود سفید چشم سبز مو بور داشت،جلوتر از من روی پله ها مردی بود که همسر من بودن بلوز آبی رنگ با شلوار لی تنگ پوشیده بود موهاش بور تقریبا بلند سفید و خوش اندام و بلند بود در کل قیافه با کلاسی داشت،از پشت دیدمش صورتش ندیدم با هم از پله ها یکی یکی بالا رفتیم تا به پشت بام رسیدیم بعد اون با دوربین عکاسیش از من عکس کرفت،بعد با حال عجیبی از خواب بیدار شدم انگار هنوز تو اون فضا بودم،خیلی خواب واضح شفاف و رنگی بود،الان حس میکنم همسر آیندم همون شکلیه

 11. سلام و درود مطلب کامل و عالی بود من چندساله در مورد جفت روحی مطالعه میکنم مطلب مینویسم و مشاوره میدم مسیر جفت روحی خوشایند اما در مواقعی سرشار از چالش و آزمونهای طاقت فرساهست چون قراره باعث تکامل ما بشه

 12. سلام روز بخیر ..میخواستم بدونم آیا امکان دارد وقتی کسیو زیاد دوست داشته باشی و بهش زیاد فکر کنی باعث تولید فرکانسی بشه که اونم ناخودآگاه به تو فکر کنه ممنون

 13. سلام من تمام مطالب رو خوندم
  من تا حالا تو رابطه عاشقانه نبودم چون خودم نخواستم
  چن روز پیش یکی تو بیرون برام درخواست دوستی داد و من اصلا اهله رل زدن اینا نیستم و خیلی اصرار کرد
  برام خیلی عجیبه بارها شده که مزاحم من شدن و درخواست دوستی دادن و هر بار ترسیدم و استرس گرفتم
  ولی این بار اصلا استرس نداشتم و از طرف هیچ ترسی نداشتم و خیلی ازش آرمش گرفتم و از اون روز دو روز گذشته و من دوس دارم دوباره ببینمش و حالم خوب نیس اصلا. و اینم بگم اصلا انتظارش رو نداشتم که این موقع ها یکی برام پیشنهاد بده و من احساسات رو خیلی وقت پیش گذاشته بودم کنار ولی از وقتی دیدمش نمی دونم چه مرگمه

 14. واقعا عالی بود خیلی ممنون از نویسنده . من اربعین سال 98 جفت روحیمو تو نجف عراق پیدا کردم و قبل از گرفتن شماره تو شلوغی گمش کردم الان نزدیک به سه ساله اشک میریزم . خواهشی که دارم از همه اینکه وقتی با شخصی روبرو شدید که قلبتون داشت فریاد میزد این شخص خودشه به نداش توجه کنید و سریعا جذبش کنید .

 15. سلام خسته نباشید من چند سال پیش شخصی بهم پیشنهاد دوستی داد و من کشش. خاصی بهش داشتم و عمیقا عاشقش شدم اولین عشق من بود چند ماه بعد بهم زدیم اما بااینک چند سال گذشته هنوز ی ارتباطی باهاش حس مکنم نمدونم چون شاید عاشقش بودم وقتی از جایی رد بشم ک اون هم حضور داشته باشه حسش مکنم و میبینم بله واقعا اونجاست خوب یادمه بااینک دوسال از جداییمون گذشته بود و خیلی وقت بود ک بفکرش نبودم یک شب بشدت دلتنگ و بیقرار شدم و فرداش فهمیدم اون شب با کسی ازدواج کرده یا وقتی بخابم میاد یا عمیقا بهش فکر مکنم فرداش ی اتفاقی مرتبط بااون میفته کم پیش میاد بعد اینهمه سال بهش فکر کنم من ارامش روحیمو بعد ترک شدنم از دست دادم و نتونستم اون ارامشی ک باهاش داشتم و باکسی داشته باشم بشدت احساس مکنم ی بخشی از وجودم رو از دست دادم ینی من جفت روحیمو از دست دادم؟ اگر جفت روحی من بوده چطوری تونست ازم دور بشه حتا از روی سایش هم میتونم بشناسمش و حسش کنم💔لعنت بهش

 16. سلام خسته نباشيد ممنون از متن عاليتون
  من كلا از بچگى بدون آشنا بودن به قوانين جذب به هر چى فكر ميكردم برام پيش ميومد از جمله شغل آينده، ارتباط با دوستام، تك به تك با جزييات و هميشه فكر ميكردم جز بنده برگزيده خدام كه اينقد هوامو داره و به هر چى آرزوشو دارم ميرسونه با اينكه مذهبى نيستم و از بچگى به تمام كائنات آسمون برگا نور خورشيد باد مخصوصا خدا عشق خاصى دارم
  از لحاظ ارتباط با جنس مخالف اما با وجود شرايط مادى و ظاهرى بسيار عالى هميشه ناكام بودم هميشه در قرار هاى اوليه حس بدى ميگرفتم و دوستى رو بهم ميزدم و باهاشون بد برخورد ميكردم و مثلا هيچ وقت دوستى بيشتر از يكى دو هفته نداشتم و حس انزجار نسبت بهشون پيدا ميكردم و هميشه منتظر شخص خاصى بودم، سه سال پيش با شخصى آشنا شدم كه تمام جزيياتى كه تو ذهنم بود از بچگى رو از نظر اخلاقى و موقعيتى داشت اون هم مرتب به من اظهار لطف داشت اما هيچ وقت پيشنهاد دوستى يا ازدواج تا چند ماه اخير نداد چون شرايط رابطه ى ازدواجى نداشتيم از وقتى اين شخص رو ديدم بدون داشتن رابطه ى احساسى جدى بهش متعهدم و حتى اون اشنايى هاى سطحى كه همش بهم ميزدم رو ديگ شروع نكردم، تازگيها رابطمون صميمى تر شده و حرف ازدواج پيش اومده شب گذشته خواب ديدم در خواب به دو فرشته التماس ميكنم بذارن روح هامون ده دقيقه متصل شه و تو اون ده دقيقه بغلش كردم و بعدش ارتباطمون قطع شد صبح بهم پيام داد كه خواب عجيبى راجع بهم ديده اونم كه جزيياتش يادش نمياد من موهاى تنم سيخ شد الان راجع به اين خواب مشتركمون سرچ ميكردم كه به اين مطالب جفت روحى رسيدم و تمام طول خوندن متن گريه كردم از حق بودن مطلب واقعا حالا كه دارم به اخلاقياتش نگاه ميكنم احساس ميكنم خودمو ميبينم، تمام خصوصيات اخلاقيمون مثل همه و اونم هيچوقت نتونسته با جنس مخالف ارتباط درست حسابى بگيره و اين كه يه عمره نتونستم يه رابطه ى درست حسابى برقرار كنم شايد مؤيد اين موضوعه، به شدت حس ميكنم واقعا جفت روحيمو پيدا كردم و ازدواج باهاش درسته نظر شمام همينه؟

  1. درود بر شما
   آینده و رفتارش نشون میده که آیا ایشون هم بر همین عقیده و احساس هستند یا خیر

 17. سلام وقت بخیر
  من جفت روحی مو در رویا دیده ام و کاملا اورا می شناسم
  از لحاظ روحی
  اما در دنیای بیداری و واقعی تا بحال او را ندیدم
  مدت خیلی خیلی زیادی میگذره
  آیا کار خاصی نیاز هست تا در دنیای واقعی هم دیده بشه ؟
  ممنوون

 18. سلام و سلامت باد به شما استاد عزیز
  چند سال پیش به من گفتن که اگه یک سوره را به مدت سه شب بخونی همسر اینده تو میبینی و من خوندم و کسی و دیدم که ابتدا خوشحال شدم ولی به مرور زمان ازشون تنفر دارم ممکنه خدایی نکرده ایشون جفت روحی من باشه؟؟؟
  و سوال دیگه اینکه ممکنه جفت روحی من از من بزرگتر و یا کوچک تر و اصلا اهل دین و شهر یا کشور دیگه ای باشه؟؟؟
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   نیمه گمشده شما در زمان و مکان مناسب سر راه شما قرار میگیره
   البته اگه شما خواستار حضورش باشید

   1. سلام
    من دختری هستم 26 ساله،نزدیک به یک ماهه که با سایت شما آشنا شدم، خلاصه بگم حدود 40 روز پیش خانواده ی پسری با ما ملاقات کردند و قرار شد بعد از حدود یک ماه خود آقا پسر بیان برای صحبت (ایشون به خاطر شغلشون شهر دیگه ای بودن) ،حالا درست یک هفته قبل از این که اون آقا بیان، خیلی خیلی اتفاقی توی یک مکان عمومی دختر خانمی که اصلا همدیگرو نمیشناختیم اومدن و کمی با هم صحبت کردیم و کمتر از 5 دقیقه به من گفتن که اگر اشکالی نداره منو به خانواده ی پسری معرفی کنند،منم قبول کردم ، دو روز بعد خانواده شون تماس گرفتن و قرار ملاقات گذاشتن، رفتیم و همدیگرو دیدیم،من اولش احساس خاصی نداشتم، ولی اولین چیزی که نظرمو جلب کرد چند تار سفید سمت راست سرشون بود (دقیقا من هم همون چند تار سفید رو همون قسمت سرم دارم،ولی اینو بهدا بهش دقت کردم) ، وقتی که با هم صحبت میکردیم خیلی برابری سطح آگاهی رو احساس کردم، و از حرف زدن با ایشون لذت میبردم، اگر ایشون موقع حرف زدن استرس داشت،این استرس نا خود آگاه به من هم منتقل میشد، موقع صحبت کردن احساس نمیکردم که غریبه است انگار از قبل میشناختمش، واقعا از ته دلم بهشون انگار اعتماد داشتم و انگار فقط ایشونو مرد میدونستم و کنار ایشون احساس آرامش داشتم و بدون نگرانی از آینده، من این احساس رو کنار هیچ خواستگار دیگه ای تجربه نکردم، موقع خدا حافظی ایشون برق اشتیاق تو چشماش موج میزد و کاملا خوشحال بود و همچنین مادرشون ،منم واقعا خوشحال بودم از آشنایی با ایشون، اما دو روز بعد مادرشون تماس گرفتن و گفتن انگار قسمت نیست، حالا من نمیدونم آیا این شخص واقعا جفت روحی منه؟ و اینکه من باید چیکار کنم؟

    1. سلام دوست عزیز
     اگر جفت روحی شما باشه مطمئن باشید کائنات مسیر رسیدن شما رو بهم باز میکنه
     اما اگه این فرد هیچ عکس العملی نشون نداده، یعنی تصورات ذهنی شما اشتباه بوده

     1. ممنون از پاسختون
      منظورتون از عکس العمل ،چجور عکس العملیه؟
      اگر منظورتون همون روزه که واقعا مشخص بود که مشتاق ادامه دادن به رابطه اند، اینو مادرمم متوجه شدن.
      ولی اگر بعد از تماس مادرشون رو منظورتونه، نمیدونم؟؟
      میخواستم بدونم الان من چه کاری میتونم انجام بدم؟؟

     2. دوست عزیز
      این جمله رو در مورد این رابطه زیاد تکرار کنید
      خداوندا همه چیز را به تو می سپارم و از هر آنچه هست راضی و سپاسگزارم
      بهترین نتیجه رو میبینید، چیزی که به صلاحتون باشه اتفاق میفته

 19. سلام و خسته نباشید و ممنون واسه سایت خوبتون و اطلاعات مفیدی که با ما به اشتراک میزارید🙏🏻😊
  من یک سوالی داشتم خیلی لطف میکنید اگه راهنماییم کنید🙏🏻من میخواستم بدونم آیا وقتی که از سولمیت دور هستیم رابطه ذهنی برقرار هست؟یعنی اگه یه رابطه خیلی قوی و طولانی مدت بین دو نفر به جدایی اجباری برسه و بعد از چندماه هنوز فرد رو احساس کنیم و حتی تو خواب ببینیم و حتی صداش و بشنویم این اتفاقات دلیل بر نیمه روحی بودن داره؟حتی من ناراحتی شدیدی حس میکنم و اتفاقی و بدون دلیل بوده و بعدا باخبر شدم که طرف مقابلم تو شرایط سختی هستش…میخوام بدونم همه اینا نشونه جفت روحی هست؟ممنونم 🙏🏻منتظر کمکتون هستم🌷

  1. سلام دوست عزیز
   خیر… شما اصلا به نشانه های جفت روحی دقت نکردید. مجددا مقاله رو مطالعه کنید

 20. سلام وقتتون بخیر چن مدته یکیوکه نمیشناسم توذهمنه احساس میکنم جفت روحیمه حتی بعدچن روزیکه قبل خواب میومدتوذهنم اسمشم احساس کردم ینی فهمیدم اسمش چیه نمیدونم اون شخص واقعاوجود داره یانه اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

 21. سلام وفتتون بخیر من مقاله بسار جالبتون و خوندم و به خصوصیت ها ی جفت روحی آشنایی پیدا کردم ولی نمیدونم یه مدت هست البته بعضی اوقات یک نفر یعنی هم کلاسیم هست میاد توی ذهنم درحالی که من اصلا با این اقا هیچ صحبت خاصی یا ارتباطی ندارم و صرفا هم کلاسی هستیم در واقعا اصلا ازش خوشم نمیاد ولی نمی دونم بعضی وقتا چهرش میاد توی ذهنم و من به شدت اعصابم میریزه به هم و استرس میگیرم و این فکر میاد توی ذهنم که نکنه این جفت روحیه من باشه درحالی که من هیچ کدوم از ویژگی های جفت روحی رو در موردش ندیدم و کلا ازش خوشم نمیاد و همین باعث میشه انکیزه و اشتیاق من واسه جذب جفت روحیم خیلی کم بشه و ناامید بشم ضمنا من در حال حاضر هیچ کسی در زندکیم نیست و به وسی علاقه ندارم و باخودم میگم شاید این ترفند ذهن واسه پر کردن خلا هستش همین. ممنون میشم کمکم کنید.

   1. خیلی ممنون یه سوال دیگه هم داشتم همین مراقبه جذب روحی که داخل مقاله ذکر شده رو باید انجام بدیم ؟

   2. بله خیلی ممنون یه سوال دیگه هم داشتم این مراقبه که می فرمایین همین مراقبه جفت روحیه که داخل مقاله هم ذکر شده ؟

  1. سلام. شنیدم ‌ک همه آدمها جفت روحی دارند اما من حدود ۵ _۶ نفر رو میشناسم ک بدون اینکه جفت روحیشونو پیدا کنند مجرد در سن پیری از دنیا رفتند. این چجوری میشه؟ جفت روحی نداشتند یا ممکنه کسی تا اخر عمر جفتشو پیدا نکنه؟ خودمم ب شدت دلتنگم. دلتنگ کسی ک دوستش دارم و اونم منو دوست داره ولی نمیدونم کیه؟ از شدت دلتنگی گریه میکنم.

   1. سلام کاملا درک میکنم حستو یک سعی کن آرمش روحت رو پیدا کنی دو مدیتیشن راهی برای جذبش هر چقدر تمرکز رو خودت داشته باشی زود تر پیداش مکنی فقط سعی کن تا جای که میتونی آروم باشی و بزار عشق توی دلت بیشتر شه همراهیش کن

   1. سلام وفتتون بخیر من مقاله بسار جالبتون و خوندم و به خصوصیت ها ی جفت روحی آشنایی پیدا کردم ولی نمیدونم یه مدت هست البته بعضی اوقات یک نفر یعنی هم کلاسیم هست میاد توی ذهنم درحالی که من اصلا با این اقا هیچ صحبت خاصی یا ارتباطی ندارم و صرفا هم کلاسی هستیم در واقعا اصلا ازش خوشم نمیاد ولی نمی دونم بعضی وقتا چهرش میاد توی ذهنم و من به شدت اعصابم میریزه به هم و استرس میگیرم و این فکر میاد توی ذهنم که نکنه این جفت روحیه من باشه درحالی که من هیچ کدوم از ویژگی های جفت روحی رو در موردش ندیدم و کلا ازش خوشم نمیاد و همین باعث میشه انکیزه و اشتیاق من واسه جذب جفت روحیم خیلی کم بشه و ناامید بشم ضمنا من در حال حاضر هیچ کسی در زندکیم نیست و به وسی علاقه ندارم و باخودم میگم شاید این ترفند ذهن واسه پر کردن خلا هستش همین. ممنون میشم کمکم کنید.

 22. سلام و خسته نباشید.
  من تو خیلی از پیج ها و حتی کتابها خوندم که چرخه ی تعقیب و گریز در جفت های روحی اتفاق میفته،ممکنه این چرخه تا سالها تکرار شه،چون آمادگی اون عشق بزرگ و ندارن،ممکنه هم و دیده باشن اما تشخیص ندن همدیگرو؟!؟

 23. سلام وقت بخیر
  سوالی که ازتون داشتم اینه که ممکنه جفت روحی بعد از اینکه همو ملاقات کردن بخاطر عدم آمادگی، از هم جدا شن و یکیشون وارد رابطه ای بشه؟
  اگر جفت روحی هم باشن ممکنه اون شخص برگرده تو زمان مناسبش؟

 24. سلام.
  من مراقبه ی جفت روحی و انجام دادم و خواستگاری تماس گرفتن،بعد از چند وقت ناپدید شد و اقدامی نکرد!

  1. ‌سلام.عالی و امیدوار کننده بود.
   ایا حتما جفت روحی که باهاش مواجه میشیم باید قید وبندهای عرفی را داشته باشه؟؟!یعنی مثلا اگر هزاران هطار نفر توی زندگیمون اومدن اما ارامش نمیگرفتیم از صحبت و بودن کنارشون اما یکی سرراهمون قرار بگیره که ارامشبخشه و …ولی مثلا دختر بزرگتر از پسر باشه….ایا این بالاتر بودن سن پسر برای جفت روحی هم مصداق داره یا خیر؟

 25. سلام و خسته نباشید

  من کسی و میشناسم که احتمال میدم جفت روحی من باشه،چون آرامش خاصی ازش میگیرم که کنار هیچکسی این آرامش و ندارم،با اینکه هیچ نسبت فامیلی باهم نداریم اما چهره ش شبیه خودمه و وقتی میبینمش،خودم و تو صورتش میبینم!! چند بار هم کائنات ازش بهم نشونه دادن، با معیارهای منم مطابقت داره،اسمشم تو خواب بهم گفتن،آدم درستیه و کاری و بسیار خانواده دوست و البته خیلی منطقی.اما من ۲ بار سعی کردم بهش نزدیک شم و باهاش حرف بزنم که متاسفانه هر دوبار من و پس زد… البته اون اصلا من و ندیده و من و نمیشناسه.
  بنظرتون چیکار کنم؟

   1. سلام ،میخواستم بپرسم من چند سالی هس یه پسر ک تمام ویژگی هاش و خودم ساختم و یه حتی اسمش هم اومده توی ذهنم ، همیشه توی وقتهای تنهایی واقعا حس میکنم تخیلاتم واقعیه و حس آرامش و ازش میگیرم میخواستم بدونم این همون نیمه گمشده ک‌ به ذهنم میاد

   2. سلام ،میخواستم بپرسم من چند سالی هس یه پسر ک تمام ویژگی هاش و خودم ساختم و یه حتی اسمش هم اومده توی ذهنم ، همیشه توی وقتهای تنهایی واقعا حس میکنم تخیلاتم واقعیه و حس آرامش و ازش میگیرم میخواستم بدونم این همون نیمه گمشده ک‌ به ذهنم میاد?

 26. سلام، تا چند روز باید مراقبه ی جفت روحی و انجام بدیم که بیشترین تاثیرگزاری و داشته باشه؟؟؟

   1. سلام وقت بخیر من مقاله بسیار زیبای شما را مطالعه کردم و کاملا با ویژگی های جفت روحی شناخت پیدا کردم ولی یه مدت هست یه کسی توی ذهم میاد وقتی به جفت روحی فک میکنم ( هم کلاسی من هست و اصلا توی این چند ترم هیچ رابطه و صحبت آنچنانی نداشتیم و من هیچ حس خوبی بهش ندارم) و درواقع وقتی یه لحظه ناخودآگاه میاد توی ذهنم این فک میاد توی سرم که نکنه این جفت روحی من باشه و بشدت اعصابم خورد میشه و کلا استرس میگیرم درحالی که من اصلا نسبت بهش احساس خوبی ندارم و وقتی توی ذهنم میاد حالم بد میشه و اصلا آرامش و انرژی مثبت نمی گیرم چون با معیار های من جور در نمیاد و در تصورات من نیمه گمشدم کاملا با این اقا زمین تا اسمون فرق می کنه ولی الان چند هفته ای هست که یه دفعه ای تصویرش مثل خوره توی ذهنمه و خارج نمی شه در حالی که خیلی با خودم حرف میزنم که از ذهنم بیرونش کنم البته اینم بگم که در حال حاضر کسی توی زندگی من نیست و به کسی علاقه ندارم و شاید مغزم داده بی دلیل جای خالی پر میکنه تا یه مشغله فکری داشته باشه ولی نمی دونم واقعا چیکار کنم واقعا خسته شدم و از طرفی وقتی این آقا تو ذهنم است کلا از داشتن جفت روحی بیخیال میشم و اشتیاق و امیدمو واسه پیدا کردن جفت روحیم کاملا از دست میدم و سرخورده میشم خیلی ممنون میشم کمکم کنید منتظر پاسختون هستم.

 27. سلام يك تجربه اي درمورد جفت روحي دارم و نياز به مشاوره دارم ميشه يه راه ارتباطي بهم بدين تا سوالاتم رو بپرسم؟

 28. من دختری مجردهستم که چندسال پیش خوابی دیدم که یه پسری قدبلندی داشت که من توکف قدش بودم واصن چهرشوندیدم ونمیشناختمشون کنارم وایساده بودن ومن نسبت بهشون حس امنیت داشتم ممکنه جفت روحیم باشه ولی یه مدتیه نزدیک چندماه باوجودی که نمیشناختمشون ولی خیلی میخوامشون وخیلی برای اینکه بیادتوزندگیم دعاکردم..برام جالبه باوجودی تاحالاندیدمشون ولی دوسشون دارم وبیقراردیدنشونم وباوجودی هیچ تصویری ازشون توذهنم ندارم همیشه بهشون فکرمیکنم

   1. سلام من یه نفرو که ویدیو هاشو دیدم و تو خواب دیدم یعنی حس خوبی داشتم تو خواب و واقعا احساس میکردم ک عاشق این فرد شدم الان هم دقیقا اون حس رو دارم ولی نمیتونم تشخیص بدم ک خودم خودمو مجبور میکنم ک به این فرد فک کنم یا اون واقعا نیمه گمشده منه ؟ در واقع تا حالا هیچوقت اینجوری نشدم و اگر هم از یکی خوشم میومد فک نکردم ک نیمه منه ولی اینبار بطور عجیبی ذهنم همیشه منو بسمت این میکشه که یه روز میبینمش و اونم تحت تاثیر قرار میگیره ،بعد هی فک میکنم ک چرت میگم ،هرچقدرم به ذهنم اجازه میدم ک بهش فک کنه انگار وابستگی میشه ،چیکار کنم میشه راهنمایی کنید ؟

   2. سلام
    من دوسال پیش پسری رو دیدم و در یک نگاه عاشقش شدم بعد سال دیگه دوباره همون پسر را دیدم ولی خیلی لحظه کوتاهی بود ولی تونستم بشناسمش، به نظرتون اون جفت روحی من بوده ؟ که کائنات منو با اون دوباره مواجه کرد؟

 29. سلام من با یه فردی تو یه گروهی اشنا شدم یعنی به گونه ای که یه چند تا حرف زدن و من به کل حس کردم این ادم شبیه منه ولی بعضی اتفاقاتی افتاد و من کلا از اون گروه لفت دادم بعد یه سال من ایشونو تو یه گروه دیگه دیدم و بعد من بهشون پیام زدم و شروع کردیم به حرف زدن همه چیز خیلی شگفت انگیز بود روز ب روز داشتیم پی میبردیم که شبیه همیم رویاهای یکسان هدف یکسان طرز فکر یکسان داشتیم خیلی جالب بود و خیلییییی خوب درکم میکرد لازم نبود حرفامو بهش توضیح بدم چون سر اینکه حرفامو باید توضیح بدم انرژِیم میره و اون هم دقیقا میگفت من خوب درکش میکنم بعد که تلفنی هم حرف زدیم تو اولین لحظه که صداشونو شنیدم قلب عقل همه با هم گفتن:این همون صداییه که دلم میخواد تا اخر عمرم بشنوم ،یعنی خیلی منطقی داشتم به موضوعات و همه چیزی که داشت بینمون اتفاق میفتاد فکر میکردم و علاقه داشتم بهشون بدون تلقین یا چیز دیگه ای وقتی باهاش حرف زدم حس کردم کامل شدم حس کردم دوباره به دنیا اومدم … روحم حس کامل شدگی داشت چه درست یا غلط دقیقا همین حسو داشتم …. بعد تو همون روزا من یادم افتاد وقتی 16 سالم بود(الان 22 سالمه) یه خوابی دیدم یه جای تاریک بود نور سفیدی هم بود یه پسر پشتش به من بود خیلی هم نزدیک نبود و من از پشت سر اون فرد رو تو خواب دیدم و فقط رنگ موهاش و مدلش یادمه و اینکه دستاش تو جیبش بود و یه کت مشکی یا قهوه ای چرم تنش بود و تو خواب میدونستم که جفت روحیمه ولی اون موقع اصلا اسم جفت روحی رو هم نشنیده بودم بعد این خوابم رفتم دنبالش مطالبی رو خوندم بعد این خوابم رو به فردی که داشتم باهاش حرف میزدم تعریف کردم و گفت که رنگ موهاش دقیقا همونه کمی تعجب کردم و اینکه این خوابم دقیقا همون موقعی که این ادم وارد زندگیم شد یادم افتاد بعد ها ذهنمو مشغول کرد این همزمانی گفتم شاید واقعا این همون ادمه تو خوابمه…. بعد هر بار که حرف میزدیم من خیلی ارامش داشتم واقعا ولی این رو هم زیاد جدی نمیگرفتم چون کلا ارومم و ارامش دارم گاهی میشه حس بد میاد سراغم که اون هارو هم حل میکنم حالا وقتی با این فرد داشتم حرف میزدم و ارامش فوق العاده ای داشتم مث ارامش بودن کنار مادر و پدرم خیال راحت یه همچین حسی بود …. رابطه کم کم که جلو میرفت این ادم رفتار عجیب غریب زیاد داشت و من یک یا دو بار ناراحت شدم و اذیت شدم ولی صبر کردم ببینم چیکار میکنه چون میدونستم اگر واقعاا جفت روحی من باشه اذیت نمیکنه و حس خوب میده به رابطه و خودم …با هم دعوازیاد نداشتیم و هر لحظه اشتراکات بیشتری پیدا میکردیم از خاطرات بچگیمون و شرایط تجربه شده ی یکسانمون تا علایقمون … تا اینکه با هم بحثمون شد و ما هم ازمون داشتیم براش باید اماده میشدیم برای همین تصمیم گرفتیم از هم دو ماه دور بمونیم و حرف نزنیم … بعد دو ماه حرف زدیم من عشقم بهش بیشتر شده بود ولی میدیدم اون خیلی سر سری داره جوابمو میده و اصلا نمیتونم اسم جفت روحی رو روش بذارم و خودم رو اذیت کنم جالب اینکه اوایل رابطه خودش این حرفارو زد همزاد و جفت و …. بعد خودش هم عقب کشید و ندونستم چرا واقعا! گفتم شاید نیست و یا زمانش نیست … بعد اون دو ماه من یه جا دیدم ایشون نوشته رل زده! و من اومدم بهش گفتم ک تموم کنیم من بهت فرصت دادم تو ارامش باشی و بهت فضا دادم ذهنتو جمعع کنی ولی اخرش هیچی … بعد گفت که این حرف دروغ بوده و رل نزده و صرفا یه بازی بوده بنابر شرایطی وارد بازی شده بود و ثابت کرد ک بازی بوده … .ولی من حتی یک لحظه هم دیگه دلم نمیخواست باهاش حرف بزنم و خدافظی کردم باهاش هر لحظه هم به خودم میگفتم اگر جفت روحی من بود بهم ارامش میداد نه اینکه فیلم بازی کنه ……….بعد فرداش اومد گفت پیج منو چک نکن منم گفتم نه وقتشو دارم ن حوصلشو … بعد گفت ذات تو این بود؟ توو واقعا این شکلی بودی؟ من واقعا در جواب این حرفا نمیدونستم چی بگم داشت سوالایی که باید از خودش میکرد رو از من میپرسید ولی باهام خدافظی نکرد بعید میدونستم اون نخواد ک خدافظی کنیم ولی منی ک دلم میخواست هر لحظه باهاش حرف بزنم و ….دیگه دلم نخواس …بعد ی مدت از جدایی من چند روزی یه حرفی برام هی داشت تکرار میشد اون حرف هم این بود :ذهنتو اروم کن جای خلوت باش تا صدای خدارو بشنوی صدای قلبت رو بشنوی …بعد اتفاقی دیدم این تو پیجش دقیقا همین حرفو نوشته همون روزا که من با این حرف درگیر بودم….خیلی عجیبه برام خیلی ینی این فرد جفت روحیه منه؟یا صرفا این همه اشتراک و تجربیات همزمان و یکسانمون همش اتفاقی بیش نبوده؟ این چند روز اخیر هم خوابشو دیدم سوار تاب بود تو اسمون تاریک منم همراهش بودم ولی پیاده شدم از دور نگاش کردم و حس کردم به شدت سردرگمه … اینم ذهنمو مشغول کرد….. و اینم بگم هر مشکلی رو بهش میگفتم به طرز شگفت اوری اون مشکلم حل میشد برام جالب بود حالا این ادم جفت روحیه منه؟یا نه؟

  1. درود بر شما
   اگر جفت روحی شما بود نمیتونست دوماه دوری از شما رو طاقت بیاره
   با توجه به صحبت های خودتون این شخص جفت روحی شما نیست
   پس سعی کنید به دنبال نشانه ای از این فرد در زندگی تون نباشید
   راه رو باز کنید و طبق قانون خلا کائنات ، اجازه بدید تا جفت روحی واقعی وارد زندگی تون بشه
   خودتون رو به خدا بسپارید تا از درون به آرامش برسید

   1. قبول دارم حرفاتون رو ممنون ولی اینم بگم من در ابتدای آشنایی با این فرد خوابای قشنگ میدیدم مثل خواب قاصدک و رنگ های صورتی و کفش سفید و اندازه ی پا که اصولا نمیبینم از این خواب ها که تعبیر همش عشق بود و اون روزا کلمات جفت روحی خیلی برام تکرار می‌شد ینی به گونه ای به این فکر سوق داده شدم برا همینم ارزشمند شد برام

   2. سلام
    من حدود ی سال هس ک با ی دختری آشنا شدم ک البته همجنس هستیم
    آشناییمون اینجوری بود ک من شمارش رو از ی گروهی پیدا کردم و بهش پی ام البته نمیخواستم ب اون پی ام بدم اما اون رو با یکی دیگ اشتباه گرفته بودم
    اوایل رابطمون فقط در حد دوستی ساده بود شاید از اونم کمتر ول همون موقعی ک زیاد باهم رابطه نداشدیم من دوسش داشتم و روز ب روز این حس جدی تر میشد ولی هیچی بهش نمیگفتم
    مم خیلی مغرورم ولی همش ب بهانه های مختلف بهش پی ام میدادم و میخاسم باهاش حرف بزنم
    تالین ی روز تصمیم گرفتم حسمو بگم بهش و اونم اولش مسخره گرفته بود ول بعدا فهمیدم حسم واقعیه جوری ک اگه ی ذره با یکی دیگه صمیمی میشد یا زمانهایی ک آنلاین بود ک اون تایمی ک با دوستاش میگدروند حالمو بد میکرد و اون هم اصن منو نمیخاست
    هیچ توجهی ب احساست من نمیکرد
    ول کم کم کاری کردم ک اونم میگه ی جورایی واسش مهم شدم و بهم ابراز علاقه میکنه
    درمن کارامون خیلییییییی هماهنگی! !
    فکرامون هم همینطور،هم زمان دوتامین ب یچی فک میکنیم
    خصوصیات و چیزای مورد علاقمون هم کاملا شبیه همه ول حس من بیشتر از اونه
    شما فک میکنید اون جفت روحی منه؟

    1. دوست عزیز نمیدونم چند سالتونه
     اما این حسی که شما میفرمایید از روی
     عادت و گذر رمان شکل گرفته و وابستگی ایجاد کرده
     اما خیلی هم خوبه که دو نفر به یک احساس پاک و مشترک برسن
     اگر میخواید برای زندگی مشترک اقدام کنید تمامی جوانب رو بسنجید

 30. سلام
  اگه کسی جفت روحی من باشه ومن با سهل انگاری اون و از دست داده باشم،امکانش هست که دوباره در مسیر زندگی من قرار بگیره؟

 31. سلام،من و اقایی کاملا اتفاقی باهم اشنا شدیم سه سال پیش ، من ارتعاش مثبتی داشتم اون زمان ولی دنبال رابطه ای نبودم ، ایشون هم تازه از یه رابطه میخواستن بیان بیرون و من بهشون کمک کردم؛ دوست صمیمی بودیم تا یک سال و توی این یکسال ایشون کاملا ناگهانی به من علاقمندشدن همینطور من ولی من به شدت نگران اینده بودم که خانوادم ازدواجیو قبول نمیکنند؛یک‌سال رایطه عاشقانه داشتیم؛ رسید به سال دوم ، پدرشون مخالف شدن، بی دلیل،گفتن نباید ازدواج کنید اصلا. تمام ویژگی هایی که گفتید رو داشتیم؛تله پاتی؛درک احساس بدون هیچ صحبتی؛ارامش ؛یه ارامشی که نمیتونم واستون بگم حتی فقط با صحبت کردن چه برسه به دستشونو گرفتن وغیره،ولی پارسال بعد از شروع شدن مخالفت پدرشون ارامش ازمون گرفته شد؛ مابدون مشکل بودیم ، بال بال میزدیم برای یه دیدار ،ولی شرایط مساعد نبود ، و ارتعاشای من به شدت منفی،که با جذب چندماه گذشته اشنا شدم، هی معجزه میشد و مشکلا حل میشد ،بعد از یک هفته باز مشکلات شروع میشد(مشکل بین ما نبود ،بیرونی بود) ‌. نمیدونم چرا هی مشکلا رفع میشن هی میان؛ ولی قبول دارم که ترس دارم،بهم پیشنهاد دادن پاکسازی کنم ولی شک دارم به پاکسازی ، بنظرتون این شخص جفت روحی منه؟ وقتی دیدمش انگارهزارساله میشناسیم همو، منو نمیشناخت ولی علایق منو کامل میدونست؛منم همینطور ، بحث کوچک داشتیم ولی سر چیزهای جزئی، اهداف یکسان و ارزوهای یکسان ،حتی دوستان میگن چهره هامونم شبیه همه، حتی یک شخصی که نمیدونست باهم هستیم گفت چقدرشما دونفر شبیه هم هستین انگارخواهربرادر هم ظاهری هم اخلاقی . ولی این مشکلاتی ک پیش میاد هی برای جدایی ما ، عادی هست؟زمانش درست نیست یعنی؟چون خیلی حس مثبتی دارم به اینکه جفت روحی من هستن ..انگارتوی دنیا مثلش نیست. …ممنون میشم پاسخ بدین

  1. درود بر شما
   آیا فرد مقابل به نسبت شما شور و علاقه داره؟
   آیا تا به حال تلاشی برای زندگی مشترک داشته ؟
   خودتونو گول نزنید و با خودتون صادق باشید
   هیچ کسی بهتر از خود شما از عمق ماجرا باخبر نیست
   شاید هم هنوز این فرد به اون مرحله نرسیده باشه و نیاز به زمان داره
   چون جفت روحی در زمان و مکان مناسب پیدا میشه
   بعد از اون اگر هر دو طرف پایبند باشن به زندگی مشترک اقدام می کنند
   این فرد چه تلاشی برای شروع یک زندگی مشترک با شما داشته؟
   سعی کنید از بیرون گود به این ماجرا نگاه کنید، نه صرفا احساسی.
   اگر تمامی شرایط از دید شما اوکی هست و فرد مقابل دقیقا به اندازه شما
   اشتیاق داره و سرعت گیرهایی بر سر راهتون هست ، یعنی هنوز مصلحت خداوند نیست و نیاز
   به زمان دارید. نگران نباشید همه چیز در زمان درستش اتفاق میفته

 32. سلام من نزدیک چند وقته عاشق یه خواننده شده ام و برای اولین باری که دیدمش احساس می کردم از قبل می‌شناختمش ولی هیچ اهمیتی ندادم بعد ۲ سال بعد واقعا عاشقش شدم و وقتی این اتفاق باسم افتاد زندگیم خیلی تغیر کرد و خیلیی قشنگ شد و هر روز اتفاقات خوب باسم میوفتاد و همش به این فکر میکردم که چطوری باید بهش برسم تا اینکه یه روز که از خواب بلند میشم و کلا اهدافم ناخودآگاه رو اون تنظیم شد و مدت زمان رسیدن بهش شد ۱۴ سال بعد از اون یه فال حافظ گرفتم و توش نوشته بود که انشالله به محبوب ۱۴ ساله ات میرسی یعنی امکانش هست که جفت روحیم باشه؟ والان که داشتم که مراقبه رو انجام میدادم یهو وسطش یعنی اخراش اونو دیدم

  1. درود بر شما
   در موقع مراقبه جذب جفت روحی باید ذهنتون آزاد کنید
   والا 100 درصد کسیو که علاقه ای بهش دارید میبینید
   ضمنا این احساس شما یک عشق یکطرفه ای هست که شما در ذهن خودتون شکل دادید
   و هیچ رابطه احساسی تلقی نمیشه که شما بخواید به این فرد به چشم جفت روحی خودتون نگاه کنید
   اگر به دنبال جذب نیمه گمشده و جفت روحی خودتوت هستید باید ذهنتون آزاد باشه
   بجای گرفتن فال حافظ و تعبیر اون به سمتی که خودتون میخواید، کمی فکر کنید و از بیرون به ین ماجرا نگاه کنید
   اگر شخصی این داستان براتون تعریف میکرد شما چه پاسخی بهش می داد!!؟

   کمی با درایت بیشتری به این ماجرایی که برای خودتون ساختید فکر کنید و برای عمرتون ارزش قائل بشید

  2. سلام ،میخواستم بپرسم من چند سالی هس یه پسر ک تمام ویژگی هاش و خودم ساختم و یه حتی اسمش هم اومده توی ذهنم ، همیشه توی وقتهای تنهایی واقعا حس میکنم تخیلاتم واقعیه و حس آرامش و ازش میگیرم میخواستم بدونم این همون نیمه گمشده ک‌ به ذهنم میاد ?و اینکه نیمه گمشده دقیقا روز تولد و سنش مث ما ههست؟

 33. سلام،مطلبتون عالی بود ممنون،فقط این که منی که مجردم اگه جفت روحیم رو از خداوند وکائنات بخوام،ولی جفت روحیم متاهل باشه چی؟اگه نیمه ی گمشده ی آدم ازدواج کرده باشه تکلیف چیه؟باز هم جڋب میشه؟

  1. درود بر شما
   شما از کائنات تقاضا کنید
   نیمه گمشده شما سر راهتون قرار میگیره
   به من و شما ربطی نداره که در کار هستی دخالت کنیم و قضاوت کنیم
   فقط باید رک و شفاف خواسته مون از کائنات درخواست کنیم
   راه و روش رسیدن به خواسته به ما ربطی نداره
   حتما مراقبه جذب جفت روحی انجام بدید

   1. برای پیدا کردن جفت روحی حتما باید مراقبه انجام بشه باتاکیدات نمیشه جذبش کرد؟
    چجوری مراقبه جفت روحی انجام بدیم

 34. سلام من میدونم جفت روحیم کی هست، نه ساله میره و میاد توی زندگیم…خودش هم میگه عاشقمه و این حسی که کنار من داره با کسی نداشته… من هم تو این مدت آدم های زادی اومدن تو زندگیم و رفتن مثل ایشون اما وقتی به ایشون فکر میکنم حتی دلیلی برای اینکه اینقدر دوستش دارم پیدا نمیکنم… هیچ دلیل منطقی… فکر کردن به ایشون مثل عطر خاک بارون خورده مثل حس یک جنگله برام….و وقتی هم که یه مدت میگذره و ایشون رو نمیبینم ناخوداگاه جایی همو میبینیم در خیابان و … و اون دوباره میاد سمت من و …بعد دوباره کمرنگ میشه …خودش هم میگه من نمیدونم چرا نمیتونم فراموشت کنم و چرا هر بار که میبینمت دنبالت میکنم….با رابطه فیزیکی خاصی هم نداشتیم اما وقتی همو بغل میکنیم اونقدر حالم و آرامشم زیاد میشه که نمیخوایم از هم دیگه جدا شیم….اما این چرخه دوری ما همش تکرار میشه… و جالبه که هر جا هست من همش براش خوشبختی میخوام و حس مالکیت هم ندارم روش و برعکس رابطه ها که داشتم حتی حساس نمیشم در مورد زندگی خصوصیش تو اون لحظه فقط اون خنکی و اکسیژن ای که از سمتش میاد رو میخوام نفس بکشم… چی کار کنم که این سیکل معیوب درست شه مممنونم

  1. درود بر شما
   اگر جفت روحی شما باشه تمام تلاشش رو میکنه که همیشه در کنار شما باشه
   اینکه شما چی حس میکنید به تنهایی کافی نیست
   اون فرد هم باید همون کشش رو داشته باشه
   دیگه اینکه 9 سال زمان زیادیه… اگر جفت روحی شما بود تا حالا اقدام میکرد
   چون حس درونیش نسبت به شما اجازه هیچ فاصله روحی وفیزیکی نمیداد!!!
   پس کمی بیشتر در این مورد فکر کنید

 35. سلام خسته نباشید
  من یه مدت مدیتیشن میکردم و روی چیز خاصی تمرکز نداشتم کلی بود ینی همسر یا نیمه گم شده یا پول و …
  بعد یه مدت خواب یه نفرو دیدم اولش فکر کردم خواب صادقه نیست و از روی پر خوری بوده
  ولی 2 3 بار دیگه خواب تکرار شد
  ایشون توی خواب واضح به من میگفتن که میخوان با من باشن و ادم موجحی هستند اما من زیاد ایشونو نمیشناختم بعد از خواب فهمیدم که کی هستن
  بعد اون خواب کسیو که دوس داشتم برام بی اهمیت شد و بی اختیار فقط به ایشون فک میکنم تنها چیزی که میتونه ارومم کنه فقط اونه احساس میکنم تمام اخلاقاشو میشناسم یا خیلی وقته با همیم و با هم زندگی کردیم
  اون شخص میتونه جفت روحیم باشه من اشتباه کردم ؟

  1. درود بر شما
   بهتره برای پیدا کردن جفت روحی حتما مراقبه جذب جفت روحی انجام بدید
   شما فعلا مراقبه مخصوص انجام بدید تا نشونه های جفت روحی خودتون ببینید
   اگر این شخص ، جفت روحی شما باشه بر سر راه زندگیتون قرار میگیره

   1. سلام وقت بخیر من مقاله بسیار زیبای شما را مطالعه کردم و کاملا با ویژگی های جفت روحی شناخت پیدا کردم ولی یه مدت هست یه کسی توی ذهم میاد وقتی به جفت روحی فک میکنم ( هم کلاسی من هست و اصلا توی این چند ترم هیچ رابطه و صحبت آنچنانی نداشتیم و من هیچ حس خوبی بهش ندارم) و درواقع وقتی یه لحظه ناخودآگاه میاد توی ذهنم این فک میاد توی سرم که نکنه این جفت روحی من باشه و بشدت اعصابم خورد میشه و کلا استرس میگیرم درحالی که من اصلا نسبت بهش احساس خوبی ندارم و وقتی توی ذهنم میاد حالم بد میشه و اصلا آرامش و انرژی مثبت نمی گیرم چون با معیار های من جور در نمیاد و در تصورات من نیمه گمشدم کاملا با این اقا زمین تا اسمون فرق می کنه ولی الان چند هفته ای هست که یه دفعه ای تصویرش مثل خوره توی ذهنمه و خارج نمی شه در حالی که خیلی با خودم حرف میزنم که از ذهنم بیرونش کنم البته اینم بگم که در حال حاضر کسی توی زندگی من نیست و به کسی علاقه ندارم و شاید مغزم داده بی دلیل جای خالی پر میکنه تا یه مشغله فکری داشته باشه ولی نمی دونم واقعا چیکار کنم واقعا خسته شدم و از طرفی وقتی این آقا تو ذهنم است کلا از داشتن جفت روحی بیخیال میشم و اشتیاق و امیدمو واسه پیدا کردن جفت روحیم کاملا از دست میدم و سرخورده میشم خیلی ممنون میشم کمکم کنید منتظر پاسختون هستم.

 36. من تمام کارهایی که گفتینو انجام دادم و از کاعنات خواستم که جفت روحیمو بهم نشون بده از اون جایی که من آدمی رو تو زندگی واقعی دوست دارم تا اسم جفت روحی رو میوردم اون میومد جلو چشام البته فقط هیکل و قدش برام واضع بود اما چهرشو ندیدم
  این یعنی چی چرا فکرم فقط به سمت اون میره؟
  از صورتی که با این اوضاع پیش آمده من میدونم هیچ وقت ما بهم نمیرسیم

 37. سلام
  مم مجرد هستم و با مراقبه تونستم یه چیزایی از جفت روحیم ببینم و تونستم تقریبا لمسش کنم … بعدش مراقبه هم دلم براش تنگ میشه …
  میخواستم بپرسم یعنی این جفت روحیِ من تو دنیای واقعی و فیزیکی که الان توش زندگی میکنیم هم وارد زندگیم میشن؟
  من تا حالا یه همچین شخصی تو زندگیم نبوده اما وقتی خیلی محو دیدمشون حس کردم سالیان سالِ که باهاشون راحت و صمیمی هستم

 38. سلام میبخشید من یک پیام بهتون دادم و فراموش کردم اینها رو بگم.من و این آقا از هم فاصله مکانی داریم ولی ایشون وقتی باهاشون حرف میزنم فقط میخوان به من آرامش بدن و کمکم کنن .و من بعد از هربار صحبت باهاشون خیلی دوست دارم برگردم به سمتشون دلتنگشون میشم.زمانی که میخوام تصویر سازی کنم و خودمو با یک شخص دیگه به عنوان همسرم ببینم مدام چهره ی این آقا جلوی صورتم میاد .آیا ایشون جفت روحی منه

  1. باسلام
   آیا ممکنه جفت روحیمون در قید حیات نباشه؟
   یا هنوز وارد این دنیا نشده باشه؟
   در اینصورت تکلیف چیه؟

 39. سلام وقت خوش من مطلب شما رو خوندم.با قانون جذب مدتی آشنایی دارم و دارم روی فرکانسم کار میکنم.مدتی که نشانه از اسم یک مرد میبینم با دنبال کردن اون نشانه متوجه شدم اسم همسر ایده آلم و جفت روحیمه.و توی مسیر زندگیم ابتدا مردی با این اسم وارد شد و من رابطه ی اجتماعی باهاشون داشتم ولی اون حس و اون هماهنگی ازشون نمگرفتم و میلی بهشون ندارم ولی الان جدیدا شخصی وارد زندگیم شده که ایشون هم اسم جفت روحی و همسر ایده آلمو دارن.مدت کوتاهی که رابطه دوستانه اجتماعی نه عاشقانه باهشون دارم و خیلی حس خوبی نسبت بهشون دارم .ایشون بسیار بسیار مشوق من هستند و من مدام دلم میخواد به سمتشون برم .ایشون بدون گفتن کلمه ای بهش ذهن من رو میخونه.و احساس من رو درک میکنه.من خیلی دوست دارم به ایشون کمک کنم .ولی ما هیچ رابطه ی احساسی و عاشقانه ای نداریم ولی هردومون از هم خوشمون میاد.به نظر شما این شخص جفت روحی من و نیمه ی منه ؟؟حس دورنیم میگه اجازه بده همه چیز روال عادی و طبیعیش رو طی کنه و عجله نکن.

 40. سلام مجدد
  من اون کار رو انجام دادم…دیشب…خیلی واسم عجیبه…هیچ موقع پیش نیومده بود که موقع انجام دادن این کار ها تا این اندازه اروم باشم…ولی من توی اون رویا…خیسی و خنکی چمنای زیر پامو حس میکردم و هنوز هم یک مقدار یادمه…
  ببینید…من اون ارتعاشات رو اطرافم حس کردم و اون لحظه واقعا اروم بودم…ازش خواستم خودشو بهم نشون بده…اولش همجا بود…همجا پر از نور بود … یهو منو صدا کرد و منبعشو یکجا پیدا کردم…با چشمام دنبالش کردم…اونم اروم بود…ولی میرفت …میخندید…ولی دیدمش…یهو از خواب پریدم و سریع خوابم برد!!
  و یادمه که خوابشو دیدم ولی خوده اون خوابو به یاد نمیارم…
  و عجیب تر از همه اینه که دیشب …کسی ک دوستش دارم و اون هم همینطور…کسی ک تو اون رویا دیدمش…اونم یه خواب دیده بدون اینکه بدونه من میخوام همچین کاری کنم
  خواب دیده یک زن ک لباس بلند پوشیده(دقیقن لباسی که تو رویام تنم بود) که اطرافش یه ارتعاشات نوری خیلی خالصه داره دنبالش میره…ولی اون توی خوابش از من فرار میکرده…چون پشت سر من تمساح بوده!!
  که از تو آب بیرون میومده(من پشت سرم یه دریاچه کوچیک و اروم رو به یاد دارم ولی تمساح…نه!!)
  اون میره توی یه خونه و در و پنجره رو از روی اون زن نورانی میبنده!
  تا اینکه یه مرد! میاد ک لباش خونی بوده و اونو از خونه میاره بیرون(و انگارا دیگه اون زن رو ک ممکنه من بوده باشم! نمیبینه)
  اون مرد اینطور که میگفت…یه اجبار یا ترس تو زندگیش بوده
  خواهشا اگه کامنت های منو میخونید جواب بدید…
  من منتظرتون هستم…واقعا گیج شدم دیگه

 41. درود برشما من بعد از مدت ها احساس کردم جفت روحیم رو پیدا کردم ۲۶سالم هست اولین دیدار احساس کردم این شخص رو من سالهاست که می شناسم نگاه و چشم ها خییلی خیلی اشنا بودانگار دچار برق گرفتگی شدم یه حس عجیب اون شخص هم همین رو می گفت ما ارتباط فوق العاده ای داشتیم بی نظیر به قدری تفهاهم وجود داشت که خودمون هم تعجب می کردیم ! حرف هم رو خیلی می فهمیدیم
  من روز ب روز مطمئن می شدم که این ادم خودش هست تا اینکه با کارهایی که کرد من واقعا خیلی وابسته شدم به حدی که اگر این شخص رو نمی دیدیم چند روز ,مریض می شدم وقتی این مسئله رو که فهمید کم کم ازم سرد شد ارتباطمون کم تر شد من بیشتر می ترسیدم اون دورتر می شد من بد حال تر مطمئنم که از زمان تغییرش من خیلی ارتعاش و فرکانس بد تولید کردم ولی واقعا دست خودم نبود ترس از دست دادن منوو بی اندازه جسمی و روحی ضعیف و بد حال کرده بود تا اینکه اخرین دیدارمون خیلی قشنگ بود و اخرین صحبت تلفنی بابغض ب من گفت خییییلی دوستت دارم و دیگه به تماس های من جواب نداد هرگز….,ما واقعا هیچ مشکلی باهم نداشتیم من از زمان تغییرش احساس می کردم پای کسی به میون اومده و فکر می کنم همین طور هم بود فقط گفته بودن که لیاقت منو ندارن و الان شرایط ازدواج ندارن … من موندم و یه دنیا غصه من موندم و یه دنیا سوال بی جواب الان تقریبا سه ۴ ماه از این اتفاق گذشته حالم بهتر شده مراقبه زیاد انجام می دم دلم اطمینان می ده که جفت روحیم هست حالا نمی دونم به خاطر علاقه هست یا … دیگه الان وابستگی ندارم ولی خب گاهی بهش فکر می کنم
  آیا این ادم جفت روحی من هست ? ایا وابستگی من باعث شد ? ایا جفت روحی واقعی خیانت می کنه ?
  ایا برمی گرده ?
  دوره زمونه بدی شده خیلی ها با جادو شخص رو به سمت خودشون می کشن
  من تو زندگیم هیچ کس و به اندازه این اقا دوست نداشتم ایشون هم همین حرف رو می زدن
  جوری بود که من هزار بار روزی شکر خدا رو به جای می اوردم ممنون میشم اگر سوالاتم رو پاسخ بدین در پناه حق باشین

  1. سلام دوست عزیز
   درست حدس زدید
   این شخص اصلا جفت روحی شما نبوده
   چون جفت روحی فقط و فقط آرامش بهمراه میاره
   دوست عزیز مراقب باشید که هر کلام خوش آب و رنگی رو
   دلیل عشق واقعی و جفت روحی ندونید.

 42. سلام وقت بخیر ،من براتون پیغام گذاشتم ولی فکر‌میکنم که ثبت نشده ،به خاطر این دوباره براتون میفرستم.من چند ماه دارم مدیتیشن می‌کنم مینویسم کلمات تاکیدی هم میگم .من میخوام جفت روحی خودم پیدا کنم به خاطر این شروع کردم قبل خواب فکر کردن به عشقی که میخوام برای کسی که میخواستم بدست بیارم خصوصیات بیان می‌کنم تو ذهنم بهش فکر می‌کنم تو ذهنم همیشه یه نفر قد بلند خوش تیپ و مثل خودم باشه مهربون باشه خر چیزی که تو ذهنم بود براش بیان می‌کنم،ولی وقتی تصورش می‌کنم صورتش نمیتونم تصور کنم و نمیبینم ،میخوام ببینم این مدیتیشنی که شما گذاشتین بخوام انجام بدم همه اینها و کنار بزارم و هیچ تصوری که قبلا داشتم دیگه نداشته باشم بزارم خودش تو فکرم بیاد.من ذهنم خیلی در گیره وقتی مدیتیشن می‌کنم ذهنم یه لحظه آرومه و یه دفعه منحرف میشه ،لطفا راهنماییم کنین،ممنونم

  1. سلام دوست عزیز
   مراقبه جذب جفت روحی انجام بدید
   بهتره کمی درطول روز جلوی ورودی های ذهنتون رو بگیرید تا
   ذهنتون به آرامش برسه. مثل کار با گوشی موبایل و تماشای تلویزیون و…
   چند ساعتی دور از همه چیز باشید
   به درون خودتون مراجعه کنید سکوت کنید و آرام بگیرید
   هیاهوی درونتون آرام کنید تا به خواسته تون برسید

 43. سلام خسته نباشید.ببخشید من مدنی هست که مدیتیشن شبهاذو صبحا در طول روز کلمات تاکیدی به کار میبرم و مدتی هست که میخوام جفت روحیم پیدا کنم .مطالبتون خوندم واضح بود ولی تنها مشکلی که من دارم و میخوام که راهنماییم کنین اینه که من کسی که میخواستم که تو زندگیم بیاد تمام خصوصیاتی که میخواستم رو تجسم کردم و اون آدم تو‌ذهنم ساختم ولی اون آدم هیچ صورتی نداره من در واقع مثل خوش تیپی .خوش اخلاق بودن با من پایه بودن یا پولدار بودن اینارو در ذهنم ساختم ولی هر سری این شخص صورتی نداره تو ذهنم ،و وقتی من تمرکز می‌کنم این شخص که قدی بلند داره چشم ابرو مشکی میاد تو ذهنم .میخوام راهنماییم کنین که این مدیتیشنی که گفتین بخوام انجام بدم اگه یه زمان تو ذهنم اومد از ذهنم پاکش کنم و فقط چیزی که گفتین اجرا کنم .ممنونم

  1. سلام دوست عزیز
   مراقبه جذب جفت روحی انجام بدید
   بدون هیچ پیش زمینه ای در ذهنتون
   سعی کنید روزها کمی ساکت باشید و با هیچ کسی صحبت نکنید
   تا ذهنتون آروم بگیره. همه چیز با آرامش درونی به دست میاد.

 44. سلام مطالبتون در واقع جذاب ترین مطالبی بود که تا الان خوندم و متشکرم بابت مطالب زیباتون ،و این که میخواستم بپرسم آیا کسی که بارها ناراحتت کرده اشتباه کرده ولی تو همش حس کنی عضوی از وجودته و یه نیرویی هی تو رو دوباره بکشونه سمتش و اون بعد چندسال دوباره برگرده میتونه جفت روحیت باشه؟(مجرد)

  1. سلام دوست عزیز
   جفت روحی براتون فقط و فقط آرامش میاره و بس
   این فرد با خصوصیاتی که گفتید اصلا نمیتونه جفت روحی شما باشه
   توصیه میکنم قدر خودتون رو بیشتر بدونید و با انجام مراقبه جفت روحی
   فردی که واقعا جفت روحی شماست وارد زندگی تون کنید

 45. سلام مقاله خیلی خوبی بود ممنونم
  من هر یه مدت یه بار خوابی میبینم ک تو خوابم با یه دختر هم سن و سال خودم همستم توی خواب عاشق همیم خیلی بهم آرامش میده یعنی هرشب میخوابم به امید اینکه اونو بازم توی خواب ببینم توی خواب یه آرامش خیلی عجیبی بهم میده خواستم بپرسم ک این ربطی به جفت روحی داره ؟ کلا نظرتون چیه راجب به این خواب ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام دوست عزیز
   ما معبر خواب نیستیم اما اگر خوابی به دفعات تکرار بشه
   ممکن هست که نشونه ای باشه و می خواد چیزی بهتون بگه
   در مورد جفت روحی بهترین کار انجام مستمر مراقبه مخصوص جفت روحی هست
   البته اگر به دنبال پیدا کردن جفت روحی هستید

 46. سلام ممنون ازمطالب مفیدتون
  چندسال پیش اتفاق تلخی برام رخ داد البته برای من تلخ وبزرگ بود واعتماد بنفسم خیلی پایین اومد البته اعتمادبنفس زیادی هم نداشتم چندین سال به حال بدوافکارمنفی گذشت از یه جایی به بعد خودمو جمع کردم وشروع به شادبودن واحساس خوب داشتن کردم همینطور گذشت ومن وارد مسیری دیگ از افکاروزندگی شدم وگذشت گذشت تاباقانون جذب اشنا شدم قبل از اون هم نشانه هارو حس میکردم وحس ششم قویی داشتم.ولی بعدازآشنایی جذب بیشترتوجه میکردم.به واسطه اون اتفاق ازدواجم به تعویق افتاد گاهی هم تصمیم میگرفتم که ازدواج نکنم.ولی شروع به دادن ارتعاشات کردم.وخلاصه چندوقتی هست نشانه میبینم وحتی خوابهای باهمان
  نشانه ها وشخصی که توجهم رو جلب میکنه واین روزا هم نشانه های مثل پیدا کرد مقاله های شماومطالب با این موضوع ها را جذب کردم.ینی اون شخص ونشانه ها میتونه نیمه روحی من باشه نمیدونم ایشون مرا میشناسن یان من هم از نزدیک ندیدم ایشون رو ولی دورا دور میشناسم ودرخواب من هم بوده.

  1. سلام دوست عزیز
   اینکه شما گزینه های بیشتری در مورد چیزی که گفتید میبینید
   بخاطر توجه شماست . بخاطر ارتعاشات شماست.
   اما در مورد اون شخص خاص…. باید نشونه های بیشتری ببینید
   و اینکه مراقبه مخصوص جذب جفت روحی رو انجام بدید تا فردی که جفت روحی
   شماست سر راه زندگی تون قرار بگیره.

   1. سلام شب بخیر
    من دو ماه پیش از خانومم جدا شدم
    وقتی کار طلاق تموم شد …مادرم گفت شنیدی دختر فلانی هم جدا شده ..
    یه دختری تو فامیل که همیشه حس خوبی نسبت بهش داشتم …و این تقارن زمانی برام خیلی جالب بود …چند اگه با فاصله حتی دو ماه …جدا میشدیم …ممکن بود هر کسی مسیر دیگری رو بره
    من تلفن این خانم رو پیدا کردم …و باهاش ارتباط تلفنی و چت برقرار کردم ….بصورتی که از فروردین تا حالا .صحبت میکنیم ..حتی سه شب تا صبح نخوابیدیم ..تمام
    شرایط جفت روحی مقاله شمارو داره ….بغیر از اختلاف سن زیاد …و اینکه اون تمایلی به ارتباط بیشتر یا ازدواج نداره …جفت روحیمه باید بمونه تا ایجاد بشه ؟؟؟؟یا ترک کتم رابطه رو

    1. درود بر شما
     جفت روحی تمام تلاشش رو میکنه که در کنار شما بمونه
     شما از روی احساس درونی خودتون خیالاتی در سر گذروندید
     اگر جفت روحی شما باشه در کنار شما قرار میگیره و تمامی شرایط رو کائنات مهیا میکنه
     مجددا مقاله رو بخونید

 47. سلام واقعا درسته من يك شب فقط انجام دادم و چند نفر جذبم شدن ولي نميدونم كدوم نيمه گمشدمه ميشه بگيد چيكار كنم تا بفهمم

 48. سلام من فرشته هستم یه ایمیل فرستادم ولی ببخشید یه سوال دیگه داشتم که فراموش کردم توی ایمیل قبلی بنویسم
  خیلی جاها نوشته که واسه پیدا کردن جفت روحی خودمون هم باید تلاش کنیم و یه جاهایی هم نوشته که باید اینو به کائنات بسپاریم که خودش جفت روحیمونو پیدا کنه ، الان کدومش درسته ؟
  اگه باید تلاش کنم ، چجوری باید این کارو بکنم من که نمیتونم دنبال مردم راه بیافتم که از من خواستگاری کنن .
  اگه تلاش لازم نیست ، پس چیکار کنم
  ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام دوست عزیز
   در این دنیا هیچ چیزی بدون تلاش بدست نمیاد
   خواستن فقط با تلاش محقق میشه
   شما از کائنات می خواید، اما خودتون هم باید تلاش کنید، مراقبه جذب جفت روحی هر روز انجام بدید
   خیلی ها از این طریق به خواسته شون رسیدن و حالا هم خوشبخت هستن
   باورهاتون رو عوض کنید تا دنیای زیباتری رقم بزنید
   اگر از قانون کائنات درست استفاده کنید مطمئن باشید که نتیجه میگیرد
   بهتون پیشنهاد میکنم که بصورت روزانه از پاکسازی هواپونوپونو استفاده کنید
   در اجتماع بیشتر حضور داشته باشید تا امکان اینکه جفت روحی تون سر راهتون قرار بگیره بیشتر بشه
   براتون بهترین ها رو آرزو میکنم

 49. سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من ۴۰ سالم هستش و ۲۰ سال هستش که دعا میکنم و مراقبه میکنم و از قانون جذب استفاده هم خیلی استفاده کردم و خیلی مقاله خوندم ، ولی هنوز جفت روحیمو پیدا نکردم ، دیگه نمیدونم چجوری دعا کنم و از خدا بخوام که جفت روحیمو سر راهم قرار بده ، ۲۰ سال دعا کردن بنظر شما زمانه زیادی نیست واسه خواستن چیزی ؟؟ دیگه دارم واقعا نا امید میشم . میترسم هیچ وقت نتونم ازدواج کنم چون احساس میکنم سنم داره میره بالا
  میشه لطفا جوابمو بدین خیلی سر در گم شدم خیلی غصه دارم

 50. با سلام. در مورد 21 تمرین برای جذب جفت روحی سوالی داشتم چون در حال حاضر کسی رو دوست دارم در حین تمرین ناخوداگاه بهش فکر میکنم اگه تو تصوراتم ایشون رو ببینم یعنی جفت روحیمه یا چون بهش مدام فکر میکنم به ذهنم اومده؟

  1. سلام دوست عزیز
   این موضوع برمیگرده به احساس شما.. اگر حس خوبی نسبت به اون شخص در حین مراقبه دارید
   احتمال داره که جفت روحی شما باشه… البته باز هم میگم که به احساس شما در اون لحظه بستگی داره

 51. سلام. من یک هفته پیش مطالب شما رو خوندم و دو بار مدیتیشن جذب جفت روحی رو انجام دادم. و 3 شنبه و 4 شنبه این هفته خواستگار برام اومد یکی 3 شنبه و دیگری بلافاصله 4 شنبه.17 سالمه و واقعا سر دو راهی موندم الان دیگ نمیدونم چیکار کنم. از یه طرف میگم کدومشون ممکنه جفت روحی من باشه از یه طرف عقلم نمیذاره تصمیم بگیرم از یه طرفم میگم من فرصت دارم ، بهتره درسم رو ادامه بدم. آیا این اتفاقی بوده یا چون مدیبتشن انجام دادم این دوتا اومدن؟

  1. سلام من این مدیتیشن انجام دادم . موقعی که درخواست از کاینات کردم ، نورهایی تند تند از جلو چشمام رد میشد و حس خوبی داشتم یهو ی عکس کوجیک از کسی ک دوستش دارم حس کردم وسط اون نورها هست . پلکام ناخوداگاه ریز ریز بهم میخورد تا چند لحظه . ولی با خودم گفتم شاید چون دوستش دارم اون اومده تو ذهنم . دوباره از کاینات خواستم بهم دقیقتر نشون بده ولی دیگه چیزی ندیدم . تفسیرتون چیه ؟باید هر روز انجام بدم تا دقیقتر ببینم ؟ و اینکه این نفر قبلا خواستگار من بوده ولی بهم خورد بعد از یک سال چند ماه پیش اتفاقی جایی همدیگرو دیدیم. من فرکانسم پایین بود الان بهتر شده ولی فکر میکنم اون هنوز از من بالاتره . اینم بگم که حس میکنم اون توجهی به من نداره . چون استاتوس هامو نمیبینه . دوست دارم نظرتون بدونم ؟ممنون از سایت خوبتون

 52. سلام خداقوت.ببخشید میخوام پکیج را بخرم فقط خواستم بدونم شما توی پکیج جذب جفت روحی فایل سابلیمینال و تمرین های جذب را هم قرار دادید؟

  1. سلام دوست عزیز
   تمرینات جذب در این پکیج موجوده، اما از پیام های پنهان استفاده نشده

 53. سلام.ممنون از مطلب بسيار خوب و جالبتان.
  به نظر من اينكه جذب جفت روحي فقط مختص افراد مجرد هست درست نيست…نمي دانم تاكيد شما بر اين مساله به دليل نگراني از پيشامدهاي احتمالي است يا دليل ديگري داريد…
  جفت روحي قسمت نهايي زندگي ما و دليل و طرح الهي زندگي هر فرد است و گاهي بدون تلاش فرد و حتي بدون اينكه در مورد اين مسائل متافيزيكي اطلاعي داشته باشد در صورت داشتن شرايط روحي مناسب به فرد شناسانده مي شود و راه رسيدن به او حتي اگر اورا پيدا كرده باشيم از ظلم به ديگري يا خيانت و..كه كارما را سنگين تر مي كند، نمي گذرد و اين بر عهده ي كائنات و ضمير ناخودآگاه ماست كه در زمان و مكان مناسب ما را به هم برساند و وظيفه ي ما تسليم و پذيرش شرايط موجود است.
  به نظر من آنقدر اين موصوع ارزشمند است كه بايد بدون ترس و واهمه آن را طلب كرد و توكل كرد…هر چند سختي بسياري داشته باشد.

  1. سلام
   در این زمانه چیزی به عنوان ازدواج اجباری وجود نداره و اکثریت افراد با شناخت و از روی علاقه شخصی جفتشون رو پیدا میکنن و متاهل میشن، فقط اگر یک شخص متاهل، تنوع طلب باشه! می خواد از این مسیری که بر سر راهش قرار گرفته به نفع خودش استفاده کنه و بدنبال جفت روحی بگرده و این استدلال را هم بیاره که، جذب جفت روحی بهتر از خیانت و ظلم کردن به همسر. پس اگر کمی از قانون کائنات آگاهی داشته باشه میدونه که کائنات بازتاب اعمال و کردار هر فرد بهش نشون میدن و مسلما زندگیش روی خوشی نمیبینه.

 54. عالی بود .اول از خداوند بعد از شما ک دستی هستید از دستان خداوند برای راهنمایی کردن من شاکر هستم .خدایا شکر

 55. عالی بود .اول از خداوند بعد از شما ک دستی هستید از دستان خداوند برای راهنمایی کردن من شاکر هستم .خدایا سکر

 56. سلام.ببخشید من چند شب پیش برای اولین بار این مقاله را خوندم.خیلی ذهنم درگیر شد والبته خیلی برام جالب بود.گفته بودید که موقع خواب از ضمیر ناخوداگاه بخوایم تا جفت روحی ما را بهمون نشون بده.من دقیقا اون شب از ضمیر ناخوداگاهم خواستم که به من نشونش بده.اون شب توی خواب چند بار اسم و فامیل ی شخصی برام تکرار میشد که اصلا نمیدونم کی هست و صبح بعد از بیدار شدن جز اون اسم همه چیز از یادم رفت.ایا ممکنه اسم اون شخص که گفته شده همون جفت روحی من باشه؟ایا باید این را یک نشونه جذب بدونم یا نتیجه خیال پردازی؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   باز هم تکرار کنید و ببینید آیا همون نشانی ها دوباره براتون ظاهر میشن یا خیر
   اگر تکرار بشه، بله، میتونه جفت روحیتون باشه
   برای درک این موضوع، بهتره مراقبه جفت روحی رو حتما انجام بدید

 57. سلام خداقوت.ببخشید ی سوال برام پیش اومده.
  چرا شما میگید جفت روحی فقط برا افراد مجرد هست؟
  یعنی کسی که ازدواج کرده و جدا شده دیگه مجرد به حساب نمیاد و نمیتونه جفت روحیش را پیدا کنه و باهاش ازدواج کنه؟شاید زندگی اولش چون با جفت روحیش نبوده تمام شده.ممنون میشم سریعتر جواب بدید

  1. سلام دوست عزیز
   منظور از افراد مجرد، فردیه که زندگی زناشویی نداره و بدنبال جفت میگرده
   این پکیج برای فردی که متاهل هست ، مناسب نیست.

 58. سلام
  روز بخیر من عقد هستم ایا با ارتعاش میتونم کاری کنم که نامزدم جفت روحیم بشه و زندگی خوبی باهم داشته باشیم یا این اتفاق ممکنه به زندگی معمولیمم اسیب بزنه؟؟؟ ممنون راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز.
   این مقاله مناسب برای افراد مجرد هستش ، پس اگر ازدواج کردید بجای فکر کردن یه این موارد و صرف وقت در این مورد که آیا همسرتون جفت روحی شما هست یا خیر… میتونید با ابراز عشق خالصانه و خیلی از موارد دیگه ای که مربوط به مسائل همسرداری و زناشویی میشه همسرتون رو روز به روز بیشتر عاشق خودتون کنید و زندگی سرشار از عشق و علاقه و وفاداری برای خودتون بسازید. زندگی عالی و عاشقانه ای براتون آرزو میکنم. ازمقاله «جملات تاکیدی درباره عشق» که در همین سایت موجوده استفاده کنید و ارتعاش عاشقانه تون رو بالا ببرید.
   مقاله جملات تأکیدی درباره عشق

 59. نه نه … منظورم این بود که شاید جفت روحیم اهل یک کشور دیگه باشه… در اینصورت اصلا احتمال ملاقات پیش میاد؟

  1. دوست عزیز، کسی که قرار سهم شما در زندگی باشه سر راه زندگیتون قرار میگیره. یا با هوشیاری و آگاهی و تلاش از این فرصت استفاده می کنید، و یا با یک سادگی ناخواسته و اشتباه فرصت رو از دست می دید. چرا به چیزهای عجیب و غریب فکر میکنید. چرا فکر نمیکنید که با تلاش در مدت زمان خیلی کوتاه میتونید بهش برسید؟ شما با چنین باوری که در ذهنتون دارید در تمام مراحل زندگی دچار مسئله میشید. بقول شاعر که میگه: سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش. مثبت اندیش باشید و به بهترین ها فکر کنید تا بهترین ها براتون اتفاق بیفته.

 60. خیلی ببخشید کنجکاویم در این زمینه خیلی زیاده… اگر جفت روحیمون از یک کشور خارجی باشه شرایط چطور میشه؟ امکان ملاقات پیش میاد؟؟

  1. دوست عزیز پس از اینکه مطمئن شدید که شخص مورد نظر جفت روحی شماست، می تونید با قانون ارتعاشات، اون فرد رو جذب کنید.

 61. سلام ببخشید برای من سوالی ایجاد شده… در جایی خوندم که نوشته بود اگر با کسی که جفت روحی نیست ازدواج بشه , فرصت 4 نفر برای پیدا کردن جفت روحیشون از دست میره… حالا اگر جفت روحی من ازدواج کرده باشه و من این رو ندونم چی؟ دیگه نمیتونم کنار جفت روحیم باشم؟ چون گفته شده جفت روحی هرکس یک نفره…

  1. درود بر شما، دوست عزیز اولا شما از کجا می دونید جفت روحی تون ازدواج کرده؟
   جفت روحی در یک کلام یعنی نیمه ای که روح شما در کنارش به آرامش میرسه، پس اگر شخصی رو پیدا کردید که چنین حسی بهش داشتید و اون فرد هم کششی نسبت به شما داشت، مطمئن باشید میتونه جفت روحی شما باشه. یادتون باشه عشق های زودگذر رو با جفت روحی اشتباه نگیرید.

 62. سلام . اگ طی مدیتیشن فقد تصویر یه شخص خاصی بیاد تو ذهنمون احتمالش هست همون نفر جفت روحی مون باشه ؟ یا دلیلش علاقه مونه؟
  ممنون از مطالب مفیدتون

  1. سلام دوست عزیز، اگر مراقبه خاصی برای جذب عشق و جفت روحی انجام میدید و شخص مورد نظر رو میشناسید ممکنه تخیلات ذهنیتون باشه، البته اگر مدام اتفاق بیفته ممکنه جفت روحیتون باشه.

 63. سلام بزرگوار
  من دختری ۳۹ ساله و مجردم، خب احتمالش زیاده جفت روحی من تا حالا ازدواج کرده باشه چون من را پیدا نکرده.
  تکلیف من چی هست؟

  1. سلام دوست عزیز. قضاوت و پیش داوری نکنید. تلاش کنید تا با مراقبه جفت روحیتون رو به سمت خودتون هدایت کنید و جذب کنید.

 64. سلام. ممنون از مطلب بسیار زیباتون.
  امیدوارم من و همه آدمها جفت روحیشونو پیدا کنن.
  براتون بهترینهارو آرزو میکنم.

  1. درود بر شما. ان شالله که همه در کنار جفت روحیشون روزگار زیبایی رو سپری کنن. سپاس دوست عزیز

 65. سلام من بعد 32 سال جفت روحی خودمو پیدا کردم. متاسفانه ایشون ازدواج کرده با یک جادوگر. با خوردن یک نون و پنیر و خرما از دست ساحر هم 10 ساله دچار خونریزی معده شده هم مجبور به ازدواج شده!! اخیرا جادوگر سعی کرده به زور فرزند دومش رو به دنیا بیاره که پسر بود ولی خوشبختانه سقط شد( چون صحبت کردم با حاج آقا صافی گلپایگانی و با توجه به شواهد و مدارکی که ارائه دادم مشخص شد این بچه اصلا مال جفت روحی من نبوده و حاصل زنای جن و این خانم بوده و قرار بوده نطفه شیطان باشد).
  تا به اینجا هردو میدونیم این خانم به شکل خیلی بدی فوت خواهد کرد( با کارمای اعمال بد خودش طی این 35 سال عمری که فرا گرفته) . سال 84 یک تصادف خیلی شدیدی برای جفت روحی من شکل گرفت و دچار مرگ مغزی شد و من ایشون رو نجات دادم. والدینش میدونند من آشنا هستم اما نمیدونند کجا و چطور منو میشناسند. بسیار هم با من درحال حاضر مخالفت میکنند چون تحت تاثیر سحر و جادوی اون خانم هستند. تا الان دوبار وقفه افتاده بین من و جفت روحیم بار اول از 27 آذرماه شروع شد تا 4 بهمن ماه امسال. و دوباره از سه شنبه هفته قبل آغاز شده و به گفته جفت روحی من 8 ماه ادامه خواهد داشت. با این تفاوت که در وقفه قبلی ما باهم تماس تلفنی و تلگرامی داشتیم هرروز و الان ایشون میگن که اجازه هیچ ارتباطی باهم نداریم در این 8 ماه. فقط میدونیم اون خانم جادوگر 8 ماه دیگه فوت خواهد کرد و اعترافاتی انجام خواهد داد که جفت روحی من بسیار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و تازه متوجه میشه 10 سال با چه هیولایی زندگی کرده. من درمورد گذشته ایشون خیلی نمیدونم اما میدونیم درگذشته خطای بزرگی داشته که از 4 برادر ایشون که همگی سالم و سرحال و مجرد بودن دوتاشون به طرز عجیبی دچار کم خونی خیلی شدید شده و به فاصله چند ماه پشت هم فوت میکنند!! یکی 23 ساله و دیگری 25 ساله و هردو مجرد.
  لازم به توضیح است که جفت روحی من فقط 8 ماه از من بزرگتر بوده و از 5 سالگی از شاگردان آیت الله بهجت تبریزی’ آیت الله تهرانی بوده.
  حال که به ایشون دسترسی ندارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  تو این مدت من چله ناس و فلق خوندم برای جلوگیری از حوادث ناشی از جادو جنبل بازی های اون خانم که بسیار سنگین بوده و بزرگترینش به خودش خورد و تو وقفه قبلی بچش سقط شد. دوم تو همون روز به فاصله دوساعت سر پسر 5 ساله جفت روحیم شکست. و اذان ظهر هم پدر جفت روحیم دو انگشت دست چپشون حین کار ساختمان سازی شکست!!
  تورو خدا راهنماییم کنید
  با تشکر

  1. درود بر شما دوست عزیز، قبل از هر چیز باید خدمتتون بگم که این مقاله فقط برای دوستان مجرد هستش. شما زمانی که به جفت روحی خودتون برسید سراسر آرامش و خوشبختی براتون به همراه داره. پس بهتره مراقبه کنید و از شهود درونی خودتون بپرسید که آیا این فرد میتونه جفت روحی و مکمل من باشه یا خیر؟ با این توصیفات شما، این شخص نمیتونه جفت روحی شما باشه . بهترین راه رها کردن هستش دوست عزیز. هر کسی یک جفت روحی برای خودش داره و غیر این نیست. کمی بیشتر فکر کنید و از کائنات بخواهید که جفت روحی واقعی شما رو سر راهتون قرار بده ! یکی از شرط های اصلی کائنات برای این که بتونید به جفت روحی تون برسید این هستش که الان شما بتونید ایشون رو رها کنید و جا رو باز کنید تا خداوند و کائنات جفت روحی واقعی شما رو وارد زندگیتون کنه. یادتون نره که ورود به حریم زندگی افراد فقط باعث میشه کارمای شما زیادتر بشه و این رو در نظر داشته باشید که اگر حتی این شخص الان زندگی فعلی خودش رو رها کنه و به سمت شما بیاد، این شخص دیگه به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و هر لحظه احتمال داره که شما رو هم یک روز ترک کنه. دوست عزیز کارمای اعمال ما اول در این دنیا تسویه میشه. بعد از این خیلی مراقب رفتار و افکار خودتون باشید، چون کائنات کارمای اعمال ما رو در طول زمان تسویه میکنه. شاید همون لحظه اتفاقی پیش نیاد. این دنیا کاملا بر روی حساب و کتاب دقیقی بنا شده. بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

 66. سلام و درود بر شما
  سوالی ذهن مرا درگیر کرده و این که ایا کسی که ازدواج کرده میتواند جفت روحی داشته باشد .
  یا اگر کسی ازدواج کرده و در رابطه ای دیگر به عنوان عشق روحی یا دوست باشد ایا بازهم میتواند جفت روحی داشته باشد

  1. درود بر شما دوست عزیز، مطلبی که در مورد جفت روحی نوشتیم و مراقبه جفت روحی هم که قرار دادیم، فقط برای دوستانی هستش که ازدواج نکردن.

   1. سلام اوقاتتون شاد
    ببخشید من نمیتونم خودمو تو باغ تصور کنم فکرمم ارومه فقط یه چیزی مانع میشه که تصور نکنم نمیتونم چرا؟

  2. سلام من یه نفرو دوس دارم وباهمم درارتباط هستیم اما این اقا بخاطر مشغله کاریش ازمن فاصله گرفته و من دچار اشفتگی روحی شدم ایا راهی برای جذب این اقا وحود داره میتونم با کمک همین قانون جذب جذبشون کنم

   1. سلام روز بخیر..میخواستم بدونم امکان داره وقتی ی نفرو خیلی دوست داشته باشی و هر لحظه بهش فکر کنی ناخود آگاه باعث بشه اونم به تو فکر کنه حتی ازت دور باشه و خیلی وقت باشه که اونو ندیده باشی.متشکرم

     1. درود اگه اون شخص رو زمانی که اگاه نیستی ببینی و تو جای درستی ملاقات نکنی و بعد از دست دادنش متوجه شی اونموقع چی یعنی همه چی تمومه یا راه جبرانی براش هست

     2. سلام دوست عزیز
      اگر در مسیر کائنات باشید هر چیزی در موقع درست وارد زندگیتون میشه

  1. سلام.کسی که از همسرش جدا شده و تنها زندگی میکنه میتونه این مدیتیشن را انجام بده؟

  1. درود بر شما دوست عزیز، ممنون از دلگرمی تون. در پناه خدا همیشه پیروز باشید.

   1. سلام اوقاتتون شاد ببخشید من هرکاری میکنم نمیتونم تصور کنم تو یه باغم یه چیزی نمیذاره تصور کنم چرا؟

   1. سلام
    بنده یه دختر ۱۹ ساله هستم، از همون کودکی همش به فکر عشق بودم و عشق محور اصلی زندگی منه به خصوص عشق و نیمه گمشده… من اراده کردم نیمه گمشدمو پیدا کنم واسه همین هیچ شخصی رو چون نشانه ای ندیدم تا حالا وارد زندگیم نکردم، همیشه من بی تاب نیمه گمشده م بودم، بسیار بسیار چشمامو میبستمو با تمام وجودم حسش میکردم و اشک میریختم و دعا میکردم که پیداش کنم و ۵ ماه پیش یه شخصی که چشم سومش بازه بهم گفت خیلی زود شخص خاص زندگیت رو پیدا میکنی، و من یکی دوماه بود شبا همش حسش میکردم نمیتونستم بخوابم تا اینکه…
    من یه روز یه کمک بسیار بزرگی به کسی کردم و ناخوداگاه مسیر زندگیشو عوض کردم تقریبااا
    و فرداش من بین خواب و بیداری، تو حالت آلفا که حالمم تقریبا بد بود، تولایوی که دوهزار و دویست نفر اینا بود، ازشون هی راجع به نیمه گمشده میپرسیدم
    تا اینکه فرداش یه آقایی اومدن پیویم و آشنا شدیم، اولین بار موقع صحبت با ایشون خیلی خیلی شدیدددد راحت بودم، بدنم از هیجان میلرزید، و برام جالبه ایشون ذهن منو میخوندن به این صورت که اولا ایشون ناخواسته خیلی با تاکید به راز زندگی من اشاره کردن، من سه چهار بار قبل از صحبت با ایشون تو ذهنم خیالپردازی میکردم که کاش راجع به فلان موضوعات صحبت کنیم و خیلی خیلیییی جالبه شبش راجع به دقیقا همون چیزا صحبت میکردیم و سر بحثم اون باز میکرد نه من…
    و موقع نوشتن هم خیلی دفعات پیش اومد گه جفتمونم در حال تایپ یه چیزی با جملات متفاوت بودیم
    و اینکه من که همه دغدغه م این بود که نیمه گمشده مو پیدا کنم الان قلبم کناره گیری کرده چیزی نمیگه دیگه دغدغه آنچنان نداره
    و من با شناخت ایشون همون یه ساعت اولش وارد بعد جدید زندگیم شدم، ایشون ناخوداگاه منو وارد مرحله خودشناسی عمیق تر و رسیدن به اهدافم کردن
    منی که میگفتم اولین اولویتم پیداکردن نیمه مه الان دیگه بهش فک نمیکنم و وارد مرحله ی عملی رسیدن به اهدافم شدم
    به نظرتون همه اینا اتفاقه که مت آروم شدم و وارد مرحله نو شدم
    اخه دوستام میگن اینا همش ترفندهای مخ زنی طرف بوده که موفق شده تورو بشناسه
    من الان حس آزادی دارم، البته باز کمی شکم دارم… و البته اینم بگم باهم در ارتباط نیستیم دیگه فعلن
    همه اینا در کمتر از یک ماه اتفاق افتاد، من اهل تبریزم و ایشون تهران و من همیشه حس میکردم طرفم تهرانی باشه همیشه
    ببخشید طولانی شد

     1. سلام من یه سوال داشتم که ایا جفت روحی میتونه هم جنس باشه ؟
      سوال من به این دلیله که یکی از دوستام زمانی که هنوز دوستم نبود اولین بار که دیدمش اولین چیزی که توی ذهنم گفتم این بود که تو اومدی منو از ناراحتی در بیاری و خودم موندم که این چه سوالی بود که تو ذهنم گفتم و البته اون دوستم هم کلاسیم بود روزای اولی که میدیدمش
      دوستای زیادی داشت ولی سر کلاس تنها میشست یه جا یه بار سر کلاس احساس کردم داره بهم میگه که میشه بیای پیشم ولی فک کردم توحم بوده دایتانش طولانیه فقط سوال اخرم این شخص میتونه جفت روحیه ن باشه یا نه لطف میکنین جواب بدید .

  1. سلام .خواهش میکنم جوابمو بدید . من حدود سه سال است که به پسری علاقمندم اون دراین چندسال بارها تلاش کرد به سمت من بیاد ولی من باهاش حرف نزدم ولی هروقت بهش فکر میکردم اونم تلاش میکرد به من نزدیک بشه . یعنی من هروقت از کاینات اونو میخاستم اونا اونو به من میدادن ولی من باز درگیر فکرای دیگه میشدم که اون پولدارتر از منه و ما به درد هم نمیخوریم یا با خودم میگفتم نه من به اندازه کافی خوب نیستم و به توجه اون به خودم بی تفاوت بودم . ولی عمیقأ دوسش داشتم و دارم اخیرا متوجه شدم که کسی در زندگیش هست و من پشیمون از کار خودم دارم دیوونه میشم که چرا اینکارو کردم 😔 مراقبه جفت روحی رو انجام دادم و فقط در مراقبه نوری رو دیدم که باهم یکی شدیم و خوشحال بودیم و هیییچ آدمیو ندیدم اما در مراقبه با خودم گفتم من مهدی رو دوست دارم یک دفعه من خیلی کوچیک شدم و خودم رو در حال سقوط دیدم و دیگه نتونستم به مراقبه ادامه بدم . من سخت از رفتن مهدی ناراحتم تقصیر من بود که بی تفاوت از کنارش رد شدم . به نظرتون من چیکار کنم ؟ کمکم کنید . مهدی عزیزم داره می‌ره . من میخام بهش بگم که دوسش دارم اگر راه برگشتی هست برگرده

   1. درود بر شما
    شما هیچ رابطه گفتاری خاصی با هم نداشتید که نشان از جفت روحی بودن شما باشه
    باید نشانه ها رو درک کنید
    صرفا از روی حدس و گمان نمیشه صحبت کرد
    اما نباید اگر فرصتی بر سر راه آدم قرار میگیره نادیده انگاشت
    بهرحال اگر این آدم جفت روحی شما باشه به سمت شما برمیگرده
    از کائنات تقاضا کنید که فقط اون کسی که حق الهی شماست وارد زندگیتون بشه
    نه اون کسی که شما فکر میکنید مناسب شماست!!!

    1. سلام من یه دختر19ساله هستم 6سال هست که بایه پسرتورابطه هستم البته رابطمون الان 3ساله خیلی جدی و عاشقانه شده چون من از کارایی که میکرد بخاطر سن کمم اطلاع نداشتم بعد3سال صادقانه همه چیو بهم گفت که چه کار کرده میگه نمیتونم باهات روراست نباشم. حتی خانواده شم تقریبا باخبرشدن ازوجودمن.یه چیزی برام جالب بود داشت برام از کودکیش صحبت میکرد که یه دفه بیهوش میشه و میوفته وبعددوساعت به هوش میاد ولی تا یکی دوساعت هیچ چیز یادش نمیاد دقیقا همین اتفاق هم برای من توهم سال و تایم افتاده بود.حتی وقتی صحبت میکنیم باهم هماهنگ یه جملرو میگیم ومن بعضی مواقع میترسم.حتی وقتی بهش حرفی رو میزنم ناخودآگاه همون لحظه به ذهنم همون حرفی که میخواد بزنه میاد وهمونو بدون هیچ کمو کاستی بیان میکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا