قانون جذبقوانین کائنات

قانون فراوانی در کائنات چگونه است ؟

قانون فراوانی در کائنات چگونه ما را به اهدافمان می رساند

قانون فراوانی در کائنات _ فراوانی یعنی جریان یافتن با عشق، لذت، شادی، کامیابی، موفقیت، سرزندگی، نشاط، سخاوت و تمام چیزهای خوب زندگی. زندگی ما زمانی سرشار از فراوانی می‌شود که با موهبت های برتر زندگی جریان پیدا کنید.
حق مسلم طبیعتی شما این است که از فراوانی بهره مند شوید چون این مشیت خداوند برای همه ی ماست.

فقط یک چیز هست که می تواند شما را از دریافت سخاوت قلب گشوده ی خدا بازدارد: نداشتن آگاهی و باورهای غلط.

قانون فراوانی در کائنات _ جریان فراوانی به سوی شما می آید ولی چه بسا افکار، باورها، خاطرات و سطح شایستگی، برای دریافت آن مانع ایجاد کند. اگر بوته ی گل سرخ زیبایی در باغتان داشته باشید و پیچکی بر نیروی حیات آن چنبره بیندازد، این دیگر فراوانی نیست. شاید اکنون این بوته ی گل سرخ پر از گل هایی باشد که زیباییشان درخششی نافذ دارد، ولی تا زمانی که آن پیچک ها را که جریان سرزندگی را از این بوته می‌گیرد ریشه کن نکنید نمی‌توانید ادامه ی حیات آن را تضمین کنید.

باغبان خوب، گیاهان و علف هایی را که باعث خفگی این بوته ی گل سرخ می‌شوند از بین می‌برد تا این بوته بتواند به گل دادن ادامه دهد. به شما بستگی دارد که باور هایی را که باعث انسداد فراوانیتان می شوند از میان بردارید.

قانون فراوانی در کائنات

قانون فراوانی در کائنات _ ما فراوانی عشق را، با بستن قلبهایمان مسدود می کنیم. پیچک باورها و ترس هایی ما در باب طرد شدن و لطمه دیدن، ضربه ای خفقان آور قلبمان را مسدود می‌کند. باعث می شود یا به روابطمان مصرانه بچسبیم یا آنها را تماما کنار بگذاریم. وقتی ذهنمان غلبه می کند و عیوب دیگران را می بینیم، از دوست داشتن دست می کشیم.

بیشتر بخوانید : جفت روحی و قانون جذب

آنگاه ارتباط به شیوه ی «نفس به نفس» صورت می گیرد و برقرار می شود. نفس شما، یعنی ترس شما از بعد پست تر وجودتان و این، تخته سنگ هایی را شکل می‌دهد که جریان عشق را مسدود می کند. عاشق بودن یعنی مشاهده ی الوهیت در یکدیگر و اتصال روح به روح. این امر اجازه می دهد اشتیاقمان جریان پیدا کند.

روح عاشق، مادری که به نوزادش عشق می ورزد، همکارانی که یکدیگر را با نظر جدیدشان ملهم می سازند، دوستانی که غرق علایق و مشترک و یکسان اند، همه ی این ها با تلألؤ عشق می درخشند. همه ی اطرافیان آنها لبخند می‌زنند چون انرژی ای جذاب تر از عشق وجود ندارد. سرچشمه، عشق است؛ پس دیگر کمبودی وجود ندارد. عشق، از ذات احدیت به سوی همه ی ما جریان پیدا می کند، پس قلبتان را به روی فراوانی عشق بگشایید.

موفقیت حالتی از ذهن است نه نوعی دستاورد و کار خاص. وقتی با تمام وجودتان بر رسیدن به هدف خاصی تمرکز کنید، حالتتان موفقیت تلقی می شود‌. آنگاه در بطن لحظه ی رسیدن، لحظه ی سرافرازی جای دارد. سپس باید هدف برای خود در نظر بگیرید و دوباره کوشش کنید. بنابراین موفقیت به معنی تلاش برای پیش راندن یک رودخانه نیست، چون این کار فقط باعث تنش، ناامیدی و فقدان عزت نفس می شود. موفقیت فراوان یعنی جریان یافتن با زندگی، استفاده از فرصت هایی که هم اکنون دارید، و لذت بردن از سفرتان.

قانون فراوانی در کائنات

قانون فراوانی در کائنات و رسیدن به موفقیت حقیقی

به یاد دارم به ملاقات دوستی رفته بودم که نمی خواست کسی از او، حتی هنگام بیماری اش را مراقبت کند. وقتی بهبود یافت و دوستانش گفتند که چقدر به این دلیل از او رنجیده بودند. او گفت بسیار دوست داشته دیگران از او مراقبت کنند، ولی بنا به دلایلی نمی‌توانست اجازه دهد چنین چیزی روی دهد.

مستقل بودن، تحسین برانگیز است. ولی جا دارد که اجازه دهید مردم از شما نگهداری کنند. این بخشی از جریان «دادن و گرفتن» است.  هرچه بیشتر به خودمان اجازه ی دریافت بدهیم، در درونمان احساس بهتری داریم. آنگاه با احساس کامل و خشنودی درونمان، می توانیم خالصانه دیگران را نیز کمک کنیم. وقتی دائما غذاهای سالم و مقوی بخورید که میزان قند خودتان را در حد تعادل نگه می دارند، دیگر آرزوی خوردن انواع شیرینی را ندارید. وقتی به خودتان اجازه می دهید به طور منظم تحت مراقبت دیگران قرار بگیرید (عشق بدهید و عشق بگیرید )، دیگر در دلتان نیازی باقی نمی ماند.

وقتی در زندگیمان جریان طبیعی ورودی و خروجی مراقبت و حمایت وجود دارد، در عشق احساس تعادل و فراوانی می کنیم. اولیاء زمینی خردمند، زمانی آنچه را می خواهید به شما می دهند که یقین داشته باشند شما برای آن آمادگی دارید. هیچ پدر و مادر عاقلی یک عروسک زیبای گران قیمت ظروف چینی را به دست کودک خردسالش نمی‌دهد تا او آن را بشکند و خراب کند موهایش را بکند.

بیشتر بخوانید : باورهایی که موجب ثروت و فراوانی می شوند

این کار از روی بدخواهی نیست، بلکه فقط به این دلیل است که این کودک آنقدر بالغ نشده که بتواند از چنین هدیه ای مراقبت کند‌. هر قدر هم که این کودک داد و فغان کند، باز هم پدر و مادرش صبر می‌کنند تا به این یقین برسند که آن کودک آماده است تا به خوبی از آن عروسک محافظت کند.

در آسمان هم همین طور است. هر قدر که برای فراوانی ای که در جستجویش هستید داد و قال به راه بیندازید، تا زمانی که ثابت نکنید آماده ی پذیرش آن هستید کائنات آن را برایتان فراهم نمی‌کند.
قانون فراوانی بسیار ساده است. اگر در زندگیتان دوستی و صمیمیت بیشتری می خواهید با دیگران صمیمی تر باشید. سنگ های بدگمانی، ملالت یا رنجش را که جریان صمیمیت شما را مسدود کرده است، از میان بردارید.

اگر در زندگیتان شادی بیشتری می خواهید، به خاطر داشته باشید که افکار، باورها یا خاطراتی که باعث می شوند احساس اندوه کنید گذشته اند. اکنون در این لحظه هیچ موضوعیتی ندارند. لبخند زدن را تمرین کنید.

اگر در زندگیتان مراقبت و حمایت بیشتری می خواهید، موانعی را که شما را از رسیدن به آن باز می دارند از میان بردارید. وقتی برای دریافت کردن گشوده باشید، اطرافیان شما به طور خودکار از شما مراقبت می کنند. موهبت های مادی زمانی به سوی شما جریان پیدا می کنند که شما آگاهی مبتنی بر فراوانی داشته باشید. فراوانی حقوق طبیعی و شماست.
برای دریافت آن پذیرا باشید.

 

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.2/5 - (61 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا