قانون جذبمعجزه کلام

چگونه با معجزه کلام در کائنات جذب خواسته داشته باشیم؟

معجزه کلام در کائنات _ کلام تو عصای معجزه گر توست یعنی چه ؟ آیا با استفاده از نفوذ و قدرت کلام میشود به خواسته های خود رسید. در این مقاله از سایت ریلکس سام وان برگزیده ای از سخنان و جملات جول اوستین را درباره معجزه کلام خواهید خواند.

انسان از آغاز خلقتش به نوعی با همنوعانش سخن می گفته است شاید سخن و کلامی نبوده اما با زبان بدن و نقاشی های مختلف ، به هم نشان می دادند که چه می خواهند و در واقع با همدیگر سخن می گفتند، به هر حال بعد از آنکه انسان توانست صحبت کند به راحتی آنچه که می خواست را عنوان می کرد.

امروزه محققان و دانشمندان گفته اند که کلام انسان نه تنها باعث راحت شدن زندگیش هست بلکه معجزه ای در کلام وجود دارد که با دانستن آن و عمل کردن بدان نتایج شگفت انگیزی از موفقیت ها و دستیابی به آرزوها رخ می دهد.

کلام تو در کائنات معجزه می کند

آیا می دانید زمانی که شروع به صحبت کردن می کنید در واقع در حال خلق کردن هستید و به سخنانتان حق زندگی کردن می دهید؛ بله کلمات قدرت سازندگی دارند. اگر شما بخواهید که ثروت کسب کنید یا سلامتی و شفا بگیرید ایمان به آنها خوب است اما زمانی که کلماتِ خواستن ثروت و یا شفا را ادا می کنید به آن اجازه می دهید که اتفاق بیفتد. احساس شما در کلامتان قرار می گیرد و به سمت کائنات می رود و جهان هستی دست به کار می شود.

معجزه در کلام شماست وقتی کلام را با احساس مثبت بیان می کنید ثروت، شفا، آزادی و آرامش را به دست می آورید. اما چگونه ؟

حتما در اطرافیانتان کسانی رو دیده اید که از بیماری در رنج هستند و مدام در مورد آزمایش هایشان و یا در مورد عدم بهبودی صحبت می کنند و شما در نتیجه می بینید که همان را به زندگی خود با کلامشان دعوت می کنند، چون وقتی در حال گفتن این هستند که من اصلا خوب نمی شوم و این بیماری مرا از پای در می آورد و با احساس کامل غم و رنج آن را بیان می کنند، بنابراین این کلام با احساسی که از آن ساطع می شود همان را و یا مشابه آن را جذب می کند.

در جای دیگر شنیده ای یا خودتان دیده اید که مردم شفا گرفته اندغ آنها نیز با کلام خود باعث شفا و سلامتی شده اند آنها خالصانه و با ایمانی قوی کلام شفا را بر زبان آورده اند. به چیزهای منفی با کلام و سخنان خود جان ندهید اگر احساس ضعف دارید بگویید که قوی هستید و این را تکرار کنید اگر بدون اعتماد به نفس هستید بگویید که از اعتماد به نفس کافی برخوردارید و این را تکرار کنید.

آیا فقط باید کلام منفی نگوییم؟

در این بحث منکر واقعیت نمی شویم اما واقعیت نیز همان چیزی هست که ما خودمان با احساس و کلاممان آن را خلق کرده ایم برخی افراد هستند که می گویند من کلام منفی نمی گویم همین کافیست اما این تنها کافی نیست بلکه باید کلامی گفته شود و آن هم کلام مثبت است.

بگویید که من عمری طولانی دارم عمری پر از فراوانی ها و ثروت دارم حتی اگر ثروتی ندارید شکرگزار باشید و بگویید که ثروت در حال ورود به زندگی من است و این سخن را با حس خود هماهنگ کنید.

معجزه ای که در کلامتان نهفته هست را آزاد کنید

اضافه وزن، اعتیاد به مواد، فقر، بیماری و هر چیزی که فکرش را بکنید با کلامتان بهبود میابد و آزاد می شود. وقتی مدام در مورد آزادی از مشکلاتتان سخن می گویید و بیان می کنید که کنترل اوضاع را بر عهده گرفته اید با تکرار کلامتان سبب می شوید که از چالشها عبور کرده و ذهن شما راه حلهای عالی را پیدا می کند.

معجزه کلام در کائنات _ شما می توانید آینده را با کلامتان پیش بینی کنید

گاهی اوقات در زندگی غول هایی مثل شک و تردید، بیماری، فقر، ناتوانی، افسردگی و غیره در مقابلمان قرار می گیرند و شاید از نظر ما شکست این غولها غیر ممکن باشد اما ما باید خیلی قدرتمند بگوییم تو را شکست می دهم تو جلوی تقدیرم را نخواهی گرفت نیروهای برتری هستند که از من حمایت می کنند.

باید قلب و زبانتان با یکدیگر به توافق برسند ؛ یعنی زمانی که کلامتان را می گویید با احساس خوشایند باشد . اینگونه در توافق با خداوند هستید. و در توافق با خداوند، قدرت وجود دارد

و در نتیجه پیروزی از آن شما می شود و به غیر ممکن ها دست پیدا می کنید.
شما نمی توانید از شکست بگویید اما پیروزی را طلب کنید

معجزه کلام در کائنات _ شاید دیگران در مقابل کاری که شما می خواهید انجام دهید شما را خیلی کوچک ببینند و شما را منصرف کنند اما این شما هستید که با تکیه بر قدرت خداوند می توانید از هر چیزی عبور کنید آنچه خداوند در قلب شما می گذارد شما را منحصر به فرد می کند شما نیاز به تایید دیگران ندارید، بلکه باید با قلبتان به توافق برسید قبل از اینکه موفق شوید باید حرف موفق شدن را بزنید و طوری سخن بگویید که گویی به دستش آورده اید. شاید اطرافیان شما بزرگی که در درونتان وجود دارد را نمی بینند و آنها شما را از ظاهر قضاوت می کنند، منصرف نشوید شما پیروز خواهید شد. هرگز به چیزهای اشتباه فکر نکنید چون با کلامتان به آنها زندگی می دهید کلام شما می تواند مانع رسیدن تان به سرنوشت واقعی شود.

 

 

کلمات درست مانند ریشه هستند با تکرارشان باعث رشد آنها می شوید.

بی صبرانه و مشتاق منتظر آینده باشید و خود را آماده دریافت قرار دهید آماده دریافت آنچه به زبان طلب می کنید.

هر روز بگویید هر لحظه بگویید مدام بگویید آنچه که می خواهید بگویید.

وقتی سخن می گویید معجزه را  از زبان خود رها می کنید و به سمت کائنات می فرستید همین حالا قبل از آنکه اتفاق بیفتد از آنچه می خواهی سخن بگو آنقدر بگویید که گویی به دستش آورده اید آنقدر مشتاقانه بگویید تا احساستان عالی و با شکوه شود.

معجزه کلام به صورت ارتعاش در کائنات منتشر می شود

معجزه کلام در کائنات _ وقتی شما مشتاقانه کلامتان را با احساس خوب به سمت خداوند می فرستید در واقع کلام شما به صورت ارتعاش و فرکانس در فضا پخش می شود و همان طور که قبلا گفتم همان و یا مانند آن را جذب می کنید. مدام بر زبان بیاورید سلامتی و شفا می خواهم ثروت می خواهم روابط عالی می خواهم عشق می خواهم امید می خواهم و هر آنچه که می خواهم در حال ورود به زندگی من هستند. نیازی نیست کار خاصی انجام دهید فقط از معجزه کلام خود کمک بگیرید مشتاقانه تکرار کنید و با خداوند توافق کنید .

4.8/5 - (205 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا