آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشثروتجذب ثروتخودسازیقانون جذبقوانین کائناتمثبت اندیشی

چگونه با جعبه جادویی به آرزوهای خود برسید؟

تکنیک جادویی رسیدن به اهداف

جعبه جادویی آرزوها _ انسان همیشه به دنبال راهی برای رسیدن به اهداف و خواسته ها و آرزوهایش هست. پس تمام تلاش خود را می کند تا به آرزویش برسد. تلاش های ذهنی و تمرکز بر خواسته باعث تسریع در رسیدن به آن آرزو می شود. قبلا در مقاله تجسم خلاق در مورد تصویر سازی های ذهنی صحبت کردیم. تصویرسازی آن چه که می خواهید اگر همراه با احساس و اشتیاق باشد، به شما در رسیدن به خواسته تان کمک می کند.

بیشتر بخوانید : تجسم خلاق چیست و چگونه کار می کند؟

در این دوره و زمانه کمتر کسی هست که از قانون جذب چیزی نشنیده باشد و یا فیلم راز را ندیده باشد. در این مستند به تکرار بیان می شود که با داشتن تجسم قوی می توان اهداف را جذب کرد. از پایه ها و اساس رسیدن به اهداف ساختن تابلو آرزوهاست که شما هر روز با دیدن آن ارتعاش خود را افزایش داده و اشتیاقی که در درونتان موج می زند به شما در رسیدن به آن هداف یاری می رساند.

تکنیکی در این جا بیان می شود، روشی ساده اما کاربردی برای رسیدن به خواسته ها و اهداف تان می باشد، اما فراموش نکنید برای جذب خواسته خود باید تلاش فیزیکی هم داشته باشید، نه اینکه بدون کمترین تلاشی انتظار داشته باشید که صبح تا شب در منرل بخوابید و هیچ کاری نکنید و حتی در حساب بانکی تان یک میلیون تومان پول نداشته باشید و به کائنات حکم کنید که تا آخر هفته یک اتومبیل فراری آلبالوئی برایتان حاضر کند.

پس شما در کنار تلاشی که برای رسیدن به اهدافتان انجام می دهید، می توانید از این تکنیک هم برای پیشبرد و جذب خواسته هایتان کمک بگیرید.

جعبه جادویی آرزوها

تکنیک جعبه جادویی آرزوها

جعبه جادویی آرزوها _ این تمرین را زمانی انجام دهید که میخواهید به خواسته های خود از قبیل خانه ای زیبا و راحت، ماشین، روابط عاشقانه عالی، کار مورد علاقه و اتومبیل زیبا و .. برسید.

1- جعبه ای کوچک و زیبا تهیه کنید، میتوانید خودتون این جعبه را به سلیقه خود بسازید.

2- از داخل بروشورها و مجلات ، عکس چیزهایی که میخواهید بدست آورید، قیچی کنید و در داخل این جعبه زیبا بگذارید؛ و یا بر روی تکه های کوچک کاغذ نام چیزهایی که می خواهید بدست آورید، بنویسید و در داخل جعبه بگذارید.

3- روی جعبه بنویسید، هر چیزی که میخواهم درون این جعبه هست.

4- جعبه را در جایی بگذارید که هر روز آن را می بینید ، هر روز در آن را باز کنید و به آن ها نگاه کنید و با احساسی خوب آن ها را لمس کنید، طوری که انگار همین حالا آن ها را جذب کرده اید و در زندگی خود دارید.

5- با این تمرین ارتعاشات و فرکانس خواسته هایتان هر روز به صورت منظم و به طور دقیق به جهان گفته میشود. هر روز این ارتعاشات قوی تر و قوی تر میشوند و هر روز شما آمادگی دریافت و پذیرشتان بیشتر و بیشتر میشود. چون هر روز به دنبال چیزهایی میگردید که در داخل جعبه گذاشته اید و از این رو توجهتان مدام به چیزهای خوب هست  و هر روز چیزهای مثبت بیشتری جذب می کنید.

 

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.4/5 - (143 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا