آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشخودسازیقانون جذبقوانین کائناتمثبت اندیشیموفقیت

قانون جریان در کائنات چیست

قانون جریان در کائنات چقدر کارایی دارد؟

قانون جریان در کائنات _ ما در جهانی زندگی می کنیم که سرشار از انرژی است. این جریان به مانند رودخانه ای در جریان است. هیچ چیز در آن اینستا نیست. همه چیز در حال حرکت است. هیچ چیز و هیچ کس از دیگران جدا یا تأثیرناپذیر نیست. به همین دلیل است که یک خرس قطبی نمی‌تواند در قطب شمال عطسه کند درحالی که ذره ای از شن های صحرا را به حرکت نینداخته باشد. به همین دلیل است که اگر قدری خود را بیشتر دوست داشته باشید، غریبه ای در آن سوی دنیا تحت تأثیر قرار میگیرد.

وقتی رودخانه ای در جریان است، هیچ فضای خالی در آن وجود ندارد. اگر جریان آب مسدود شود، عاقبت آب رودخانه سرریز می کند. آب، تمثیلی از عواطف است. اگر عواطف مسدود شوند، طغیان می کنند و به این ترتیب روابط، راکد و متورم باقی می ماند. چون جریان مسدود شده ی رود، به تالابی راکد تبدیل شده است.

شاید قدم زدن در جوار جریان سیل آسا و شدید رودخانه روح بخش باشد. ولی شنا کردن در آن خطرناک است چون در این صورت حتما سیل شما را با خود می برد. اگر عواطف شما مانند جریان شدید رودخانه باشند، مردم از اینکه به شما خیلی نزدیک شوند می ترسند چون نمی خواهند غرق شوند. ولی اگر رودخانه ای آرام و ساکت باشد، مردم می خواهند کنار آن بنشینند. می‌خواهند از آرامش، وقار و آسایش خاطر آن، لذت ببرند. آب تنی در این رودخانه ای آرام امنیت دارد.

قانون جریان در کائنات

اگر عواطف شما، آرام، آسوده، شفاف و ساکت است، بسیاری می خواهند به شما نزدیک شوند چرا که می خواهند در هاله ی نورانی شما آب تنی کنند. به این ترتیب روابط شخصی شما خوب و مطلوب خواهد بود. بنابراین به جریان عواطفتان نظری بیندازید و به تأثیری که در روابطتان می گذارد توجه کنید.

قانون جریان در کائنات چگونه کار می کند ؟

قانون جریان در کائنات ، در همه ی حوزه های زندگی حاکم است. فرونشاندن نیازهای جنسی شاید هیجان انگیز باشد، ولی مردم می ترسند در باتلاق خطرناک آن فرو بروند. اگر رفتار جنسی به دلیل ممنوعیت های دوران کودکی یا تجربیات ادوار گذشته تان مسدود شده باشد، آنگاه رابطه ی جنسی برایتان بسیار ناخوشایند و عذاب آور خواهد بود. اگر جنسیت شما به زیبایی جریان داشته باشد آنگاه زندگی جنسی تان خواهد بود.

آیا خلاقیت شما جریان دارد یا مسدود است؟ آیا خلاقیت شما، سیل خروشانی از جریان سریع و شدید اندیشه ها و نظرهایی است که در هم آمیخته اند و عاقبت به دل صخره ها کوبیده می شوند؟ یا خلاقیت شما با نرمشی به پیش می رود که شما و اطرافیانتان می‌توانید آن را مهار کنید، و سررشته اش را در دست بگیرید؟ آیا شما قادرید سرشار از اندیشه ها و نظرهای جدید و سازنده باقی بمانید؟

اگر گنجه ای کاملا پر باشید، نمی توانیم هیچ چیز جدیدی در آن قرار دهیم. اگر روی هم انبار کنید، چه پول باشد، چه لباس، چه نظرات یا کینه ها و رنجش های قدیمی، دیگر فضایی برای آمدن چیز جدیدی به زندگیتان نیست. برای اینکه اجازه دهید مطالب جدید وارد زندگیتان شوند باید بگذارید قدیمی ها بروند. اگر دائما به عواطف کهنه تان بپردازید، چنان از آن خاطرات قدیمی پر خواهید شد که از ورود هر مطلب تازه تر و شادتری به زندگیتان ممانعت می‌کنید.

به محض اینکه آشغال ها را دور بریزید، قانون جریان تضمین می کند که چیز دیگری جای آن را بگیرد. انتخاب با شماست که آیا آشغال را با آشغال بیشتر جایگزین کنید یا آگاهی تان را برای جذب موارد بهتر تغییر دهید. اگر همان افکار را داشته باشید، همان شرایط نیز بازخواهد گشت. اگر تغییر کنید، حتی اگر خیلی جزئی، آنگاه مطلبی متفاوت به طور خودکار، مجبور است که به زندگیتان وارد شود.

به محض اینکه باورها و خاطراتی را که دیگر در زندگیتان مورد نیاز نیستند رها می کنید، درها را می گشایید تا تازه ها وارد شوند. این روند شاید به آسانی تغییر مسیرتان به طرف محل کارتان باشد.

با دوستی صحبت می کردم که می گفت آمادگی دارد با کسی آشنا شود. او مدت مدیدی بود که با کسی رابطه عاطفی نداشت. به اتاق خوابش رفتم.‌ اتاقش کاملا درهم ریخته بود. من فقط ابروهایم را بالا انداختم و او بلافاصله گفت: حق با اوست. او همه ی آن خرت و پرت ها را از اتاق خوابش بیرون ریخت و در نتیجه همسرش خیلی زود به زندگی اش وارد شد.

بیشتر بخوانید : تاثیرات شگفت انگیز فنگ شویی در زندگی

بر طبق فنگ شویی هر بخش از زندگی شما به جنبه ی متفاوتی از زندگی تان بر می گردد. اگر خرت و پرت و آشغال در قسمتی از خانه تان دیده می شود، نشان می دهد شما جلوی جریان یافتن بعضی از جنبه های زندگی تان را می گیرید. مکان های متفاوت می ‌تواند به کار، موفقیت، روابط، پول و مانند اینها ربط داشته باشد. به همین ترتیب، اگر باوری قدیمی در زندگیتان در هم ریختگی ایجاد کرده است، آن را از ذهنتان پاک کنید . اگر یک خاطره ی قدیمی دائما مثل یک تخته سنگ در درونتان جا خوش کرده، آن را بنویسید و کاغذ آن را پاره کنید تا آن خاطره از ذهنتان پاک شود.

برای رسیدن به آرامش درونی و پاکسازی لایه های زیرین مغز از خاطرات ناخوشایند به شما توصیه میکنیم که تمرینات ذهنی بی نظیر یوگانیدرا را انجام دهید، همین حالا بر روی لینک زیر کلیک کنید و ذهنتان را به آرامش برسانید:

لینک پکیج آموزش یوگانیدرا

وقتی به طور مادی آشغال ها را از خانه تان بیرون می ریزید، شروع به تثبیت آنچه می خواهید جای آن را بگیرد می کنید. شروع کنید به تجسم انرژی بهتری که وارد زندگیتان می شود تا امری جدید و بسیار لذت بخش به سوی شما جریان پیدا کند.

هیچ گاه فرآیند پاکسازی ذهن را منفعلانه و سست انجام ندهید. این کار را با انرژی انجام دهید و بگویید: من حالا برای موهبت جدیدی در زندگی ام آماده ام. این همان چیزی است که من می خواهم. با مهارت و استادی تمام عمل کنید و قانون جریان کائنات را به کار بگیرید تا زندگی تان را آنطور که دلتان می خواهد بسازید.

زمانی که جریانی از ارتباط باز داشته باشد روابط به موفقیت می رسند.‌ موفقیت و کامیابی زمانی به دست می آیند که میان جریان خروجی و جریان ورودی تعادل برقرار کنیم.

با جریان پیش بروید؛ به این ترتیب به سرچشمه خواهید رسید.

 

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.6/5 - (89 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. سلام دوست عزیز خیلی مطلب خوب و آموزنده ای بود . از شما سپاسگزارم . انشاالله زندگی پر از خیر و برکت داشته باشید.

  2. تنها سایتی بودید که در این زمینه مطلب تولید کردید.این موضوع بخصوص در روابط بسیار معنی پیدا میکنه!وقتی هرکسی رو که میخاد به زندگیتون بیاد رو پس میزنید،در اصل دارید جریان رو‌قطع میکنید.این موضوع رو در نظر داشته باشید اون فردی که روش ایراد میزارید و جریام رو باهاش قطع میکنید ممکنه همونی باشه که قراره شما رو به اون کسی که دلتون میخاد وصل کنه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا