آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشارتباط با خداخودسازیمثبت اندیشی

هواپونوپونو و فرمول جادویی پاکسازی

هواپونوپونو پاکسازی کوانتومی

هواپونوپونو چیست _ هواپونوپونو روشی است برای ایجاد تعادل و نظم کامل، برای شفا دادن یک موقعیت. هواو یعنی ایجاد کردن، انجام دادن و خلق کردن؛ پونو یعنی تعادل، خوب بودن، درست بودن و داشتن نظم کامل.
هواپونوپونو اولین بار توسط مورنا سیمئونا بازگو شد. او تیره ای از کاهوناها (کارشناسان) است و تصمیم گرفت برای کمک و رهایی افراد از تروماها و وقایع غمگین گذشته که در ناخودآگاه شان ثبت شده و هر لحظه از زندگی شان را تحت الشعاع قرار می دهد، روش تأثیرگذار هواپونوپونو را که از آموزه های باستانی روش هونای مردمان هاوایی گرفته شده به روز کند.
مورنا عاشق انسان ها بود، سعی داشت تا به همه کمک کند تا از شر رفتارهای ناخودآگاه شان خلاص شوند و لایه های زیرین ضمیر ناخودآگاه شان را پاک کنند.

کتاب محدودیت صفر به قلم دکتر جو ویتالی و دکتر هولن برگرفته از آموزه های مورنا در مورد این روش پاکسازی یعنی هواپونوپونو است. دکتر هولن که از شاگردان مورنا بود، تصمیم میگیرد که از این روش برای پاکسازی درون و رسیدن به آرامش استفاده کند و در این میان به افراد زیادی کمک کرد. کلاس های زیادی برگزار کرد و مردم را با این روش باستانی آشنا ساخت.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاریدکتر ویتالی که داستان این پزشک عجیب و غریب را که بدون درمان های پزشکی اقدام به درمان بیمارهای روانی یک تیمارستان کرد، می شنود و درصدد بر می آید تا راز او را کشف کند و بالاخره با تلاش بسیار، این پزشک یعنی دکتر هولن را پیدا می کند و از او می خواهد که این روش مرموز و عجیب را به او بیاموزد و در این میان دوستی عمیقی بین آن ها شکل می گیرد و ویتالی با کمک دانسته های هولن و چیزهایی که خودش دریافته بود اقدام به نوشتن کتاب (رسیدن به محدودیت صفر ) یعنی همان پاکسازی کوانتومی (هواپونوپونو) می کند.

هواپونوپونو چیست

هواپونوپونو چیست

هواپونوپونو یا محدودیت صفر چیست

به طور خلاصه می توان گفت که محدودیت صفر در مورد بازگشت به وضعیت صفر است، جایی که هیچ چیزی وجود ندارد و همه چیز ممکن است. در این وضعیت، هیچ فکر، حرف، عمل، خاطره، برنامه ، باور یا چیز دیگری نیست، هیچ است و بس.

هواپونوپونو چیست _ هواپونوپونو فرآیندی است برای رها کردن انرژی های سمی درون، تا بتوانید تأثیر افکار، گفتار، اعمال و فعالیت های الهی را ببینید.
هواپونوپونو به زبان ساده یعنی اصلاح غلط ها. بر اساس باور یونانیان باستان، افکار به وسیله خاطرات دردناک گذشته، آلوده می شوند. هواپونوپونو راهی است برای آزاد کردن انرژی افکار و اشتباهات دردناکی که منجر به عدم تعادل و در یک کلام حال بدِ امروز ما میشوند.

اعجاز فرآیند هواپونوپونو این است که شما در هر لحظه نگاه جدیدی به خود خواهید افکند و هر بار که این روش را به کار می برید، معجزه ی تازگی آفرینِ عشق را تجلیل خواهید نمود.

هواپونوپونو مشکلات را معضل نمی داند، بلکه فرصت قلمداد می کند. مشکلات فقط تکرار خاطرات گذشته اند که به ما فرصت دیگری می دهند تا عاشقانه بنگریم و بر اساس الهامات قلبی مان عمل کنیم.

روزی از روزها «هیچ» خود را در آینه می بیند و شما به وجود می آیید. شما از آن زمان، باورها، برنامه ها، خاطره ها، حرف ها، رفتارها و چیزهای دیگر را خلق و به طور ناخودآگاه جذب کرده اید.

قبل از یادگیری تکنیک هواپونوپونو باید به موارد زیر آگاهی و باور داشته باشید:

1- دنیای بیرون من، انعکاس افکار درون من است.

2- اگر افکارم منفی باشند، واقعیت بیرونی ام نیز منفی می شود.

3- اگر افکارم بی عیب و نقص باشد واقعیتی مملو از عشق خلق خواهم کرد.

4- من مسئولیت خلق دنیای بیرونم را بر عهده دارم.

5- من به طور صددرصد مسئول اصلاح افکار منفی ام هستم، افکاری که در من واقعیت بیمارگونه را خلق می کنند.

6- چیزی به عنوان آن بیرون وجود ندارد همه چیز در درون من است و از من شروع می شود.

دکتر هولن می گوید: واقعیت این است که در هر ثانیه میلیون ها بیت اطلاعات از طریق حواس مختلف مان به سمت ما سرازیر می شود، اما ضمیر خودآگاه ما در خوش بینانه ترین حالت در هر ثانیه تنها قادر به پردازش چهل بیت اطلاعات است.

با توجه به این جمله از آنجا که ما از آنچه در حال وقوع است به معنای واقعی کلمه ناآگاهیم تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم این است که تمام آن را به روح الهی واگذار کرده و اعتماد کنیم، و این یعنی پذیرفتن صددرصد مسئولیت هر آن چه در زندگی مان رخ می دهد. پذیرش تمام آن!

با این تفاسیر همه چیز انعکاسی از درون ماست و ما مسئولیم تا آن چه  را تجربه می کنیم بهبود ببخشیم و این کار تنها از طریق درون مان و برقراری با روح الهی انجام می دهیم. گفتن  دوستت دارم به روح الهی .

برای ارتباط بهتر با ضمیرناخودآگاه و شنیدن صدای درون و ارتباط با الوهیت، قبل از پاکسازی هواپونوپونو مدیتیشن کنید و یا حتی می توانید در هنگام مدیتیشن و مراقبه ، هواپونوپونو کنید. برای یادگیری اصولی و جامع مدیتیشن و مراقبه همین حالا بر روی لینک زیر بزنید و این محصول ارزشمند را به خود و دوستانتان هدیه دهید.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاریچرا باید هواپونوپونو انجام دهید؟

آيا از كار زياد و فشارهاي روحي خسته شده ايد؟

آيا تمام تلاش خود را مي كنيد ، اما نتایج بدست آمده برایتان مطلوب نیستند؟

آیا هر روز تمرینات ذهنی انجام میدهید اما نتیجه مثبتی در زندگی تان نمی بینید؟

آیا تلاش های شما برای رسیدن به زندگی بهتر، نتیجه ای نداشته است؟

اگر به سختي كار مي كنيد اما به جايي که مدنظرتان است نمي رسيد، شايد مشكل چيزي در درون خودتان است. شايد محدوديت هايي كه شما را عقب نگه داشته اند، از درون خودتان مي آيند، نه از جهان خارج. مرزهاي صفر ، راه اثبات شده اي را ارائه مي دهند تا بتوانيد از ميان اين محدوديت ها، كه خود شما عاملشان هستيد، بگذريد و در زندگي به موفقيت دست پيدا كنيد.

جو ويتالی زماني بي خانمان بود، و حالا نويسنده اي ميليونر ، چهره اي نامدار در فضای اينترنت و استاد پرطرفدار بازاريابي آنلاين است. چه اتفاقي افتاد كه او توانست به این موفقیت دست پیدا کند ؟  آيا فقط در نتيجه ي كار سخت بود يا مشيت الهي، و يا هر دو؟ پاسخ به اين سوالات ممكن است شما را شگفت زده كند. اين اتفاق زماني رخ داد كه او توانست مِتد هواپونوپونو ي هاوايیایي كهن را كشف كند و در پي آن توانست به موفقيتي حقيقتاَ نامحدود دست يابد.

حال سوالی که ممکن است برای خیلی از افراد که به تازگی با هواپونوپونو آشنا شده اند پیش بیاد….

هواپونوپونو

چرا باید خاطراتمان را برای همیشه پاک کنیم؟

شما دو روش برای زندگی کردن دارید: زندگی با خاطرات و زندگی با الهامات قلبی تان. خاطرات ، برنامه هایی هستند که از پیش تعریف شده اند و حالا بارها و بارها بازپخش میشوند. در حالی که الهامات، پیام هایی از جانب روح الهی هستند. اگر می خواهید با الهامات تان زندگی کنید تنها راه آن، شنیدن پیام روح الهی، گوش فرا دادن به الهامات او و پاک کردن تمام خاطرات  از ضمیر ناخودآگاه است. خاطراتی که ممکن است حتی شما آن را به خاطر نیاورید. تنها کاری که شما باید انجام دهید پاک کردن و پاک کردن است.

خیلی ساده است. باید چهار جمله را بی وقفه خطاب به روح الهی درونتان تکرار کنید:

متاسفم

لطفا مرا ببخش

دوستت دارم

سپاسگزارم

هواپونوپونو چیست  و معنا و مفهوم این چهار جمله به شرح زیر است:

1- قبل از هر چیز باید یاد بگیریم که مسئولیت کامل هر مسئله ای را در زندگی بپذیریم. باید بیاموزیم که بگوییم متاسفم، مرا به خاطر هر آنچه که در درونم جریان دارد و موجب این شده است ببخش. بدین ترتیب مسئولیت را می پذیریم و فرآیند بخشایش و تحول نیز از همین جا آغاز می گردد. خودمان را می بخشیم. از آنجایی که خاطرات مشترکی با هم داریم همین قدر برایتان کفایت می کند که مسئولیت را بپذیرید و طلب بخشایش نمایید تا آن خاطرات پاک شوند. وقتی از حیطه ی خودآگاه پاک شوند در سایر موارد نیز پاک می گردند. ولی باید در حین پاکسازی به یاد داشته باشید که این کار را فقط برای “خودتان” و نه برای دیگران انجام می دهید. ما به اینجا آمده ایم تا فقط خودمان را نجات دهیم. اما حسن این فرآیند در این است که به همگان بهره می رساند.

دوستان سعی کنید در کنار پاکسازی به روش هواپونوپونو ، هفت چاکرای خود را نیز پاکسازی کنید تا به آرامش درونی بیشتری دست پیدا کنید. می توانید بر روی عکس زیر کلیک کنید و این دوره آموزشی ارزشمند را تهیه کنید

2- همچنین باید تسلیم شوید و بپذیرید که عقل همه چیز را نمی داند. بلکه بخش دیگری از وجود ما هست که به خوبی می داند چه چیزی برای ما کامل و درست است و بهترین راه دستیابی به آن چیست. اگر به آن اجازه دهیم که کارش را بکند ما را راهنمایی می نماید تا راه حل درست و کامل را برای تمامی مشکلات خود بیابیم.

3- برای این که نتیجه ی این “پاکسازی” را ببینیم باید آن را همچون تنفس دائماً انجام دهیم. آیا میدانید که اگر نفس کشیدن را از یاد ببریم چه اتفاقی می افتد؟ در مورد پاکسازی نیز همین طور می شود. باید همیشه آن را انجام داد. البته ما همه انسانیم و گاهی اوقات فراموش می کنیم. در برخی مواقع هم کاری از دستمان بر نمی آید و صرفاً عکس العمل نشان می دهیم.

مهم این است که تا جایی که امکان دارد و حتی به هنگامی که به نظر می رسد که هیچ خبری نمی شود یا مشکل ظاهراً بدتر هم می گردد این فرایند را انجام دهید. چرا؟

چون ذهن دائماً نوارها را می چرخاند. حتی اگر از آنها آگاه نباشیم هم برنامه هایی را که ضبط نموده ایم همیشه تکرار می کند. خوشبختانه همیشه امکان پاکسازی داریم. بدین ترتیب اجازه ی ظهور ایده ها و موقعیت های جدید را در زندگی خود می دهیم. در بسیاری از مواقع اینها از افراد و مکانهایی می آیند که اصلاً انتظار آن را نداریم. لازم است که آن را تمرین و تمرین و تمرین کنیم.

راز مهم جهان و الوهیت عشق است و … «دوستت دارم»

در تمامی طول عمرمان واکنش نشان دادن و رنج بردن را تمرین کرده ایم. به قدری واکنش نشان دادن و رنج بردن را در زندگی خود وارد نموده ایم که تقریباً آنها را به صورت خودکار انجام می دهیم. در این کار متخصص و استاد شده ایم و حتی می توانم بگویم که به این شیوه ی زندگی معتاد گردیده ایم. هر چند که شاید پاکسازی در ابتدا دشوار به نظر آید ولی یاد خواهیم گرفت که همچون نفس کشیدن آن را به بخشی از کارهای روزمره ی خود تبدیل نماییم و وقتی هم که احساس متفاوتی کردیم و نتایج را دیدیم خودکار خواهد گشت. تغییرات را نیز در زندگی خود شاهد خواهیم بود و آرامش درونی عمیقی را تجربه خواهیم نمود.

4- مهم این است که هیچ توقعی نداشته باشید. رمز کار در این است که ذهن خود را باز و انعطاف پذیر نگه دارید، چون هیچ گاه نمی دانیم که نتیجه از کجا به دست می آید. باید اعتماد داشته باشیم که چیزی که برای همه ی ما درست است می آید. شاید همانی که انتظارش را داریم نباشد ولی چیز درستی خواهد بود.

دلیل این امر این نیست که حرف ما شنیده نشده است بلکه آزمونی برای ما می باشد و شاید هم استحقاق آن را نداشته ایم. باید به خودمان اجازه دهیم که دنیا ما را متحیر سازد. بدین ترتیب باور نکردنی ترین هدایا را دریافت خواهیم نمود. قانون دنیا این است که وقتی بخواهیم دریافت می کنیم. دنیا باید جواب دهد. لذا باید خواست و اجازه هم داد. یکی از راه های خواستن ، استفاده از ابزارهای هواوپونوپونو می باشد. ولی باید به نتایج وابسته نباشیم. این امر از طریق اعتماد به این که چیزی که برای همه ی ما درست و کامل است خواهد آمد حاصل می گردد.

در روش هواپونوپونو ، ما جهت فرکانس ها را از غم، ناراحتی، تردید، و بیماری و… تغییر میدهیم و آن را به جهتی پیش می بریم که بهترین فرکانس ها را برای ما ایجاد کند.

مثلا زمانی که احساس غم و ناراحتی میکنید میتوانید به آرامی چند نفس عمیق بکشید و با خودتان بگویید این غم نیست که مرا افسرده و ناراحت میکند، بلکه این یک برنامه هست که با ورودش به ذهن من و مشترک بودن با یک خاطره مرا آزار میدهد، من مسئولیت این احساس و خاطره را میپذیرم و به تمامی ،خودم را پاکسازی میکنم با گفتن:

متاسفم ، مرا ببخش ، متشکرم ، دوستت دارم.

یکی از موثرترین روش ها در تغییر فرکانس های ذهن، از طریق هواپونوپونو یا پاکسازی امکان پذیر است.

آیا خداوند به هواپونوپونو ی ما نیاز دارد؟

هواییایی های باستان معتقد بودند که تمام مشکلات با افکار آغاز می شوند. اما خودِ داشتن فکر به تنهایی مشکل زا نیست. پس مشکل از کجاست؟ مشکل این است که تمام افکار ما لبریز از خاطرات دردناک گذشته اند، خاطراتی از افراد، مکان ها یا اشیاء.

عقل به تنهایی نمی تواند این مشکلات را برطرف کند چون کار او صرفاً مدیریت کردن است. مدیریت مسائل هرگز به معنی حل و فصل آن ها نیست. بلکه باید مسائل را رها کرد.

وقتی هواپونوپونو انجام می دهید روح الهی افکار دردناک را از شما میگیرد، آن ها را خنثی کرده و پاکیزه و خالص می گرداند. این شما نیستید که شخص، مکان یا چیزی را پاک می کنید؛ بلکه شما فقط برنامه های مرتبط با آن شخص؛ مکان یا شیء را خنثی و بدون بار می کنید. بنابراین اولین قدم در هواپونوپونو ، پاکسازی انرژی های تان است.

از آن به بعد اتفاق خارق العاده ای در راه است و آن اینکه انرژی ها نه تنها خنثی می شوند، بلکه آزاد و رها می گردند. حالا دیگر شمایید و یک لوح سفید که بودایی ها آن را خلاء می نامند و اما گام نهایی این است که اجازه دهید روح الهی وارد خلاء شود و آن را با نور سرشارش لبریز کند.

برای اجرای هواپونوپونو نیاز نیست بدانید که مشکل دقیقا چیست و از کجاست، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دقت کنید تا ببینید در زندگی روزمره تان در حال دست و پنجه نرم کردن با چه مشکل جسمی، ذهنی، عاطفی و از این قبیل هستید. وقتی به این مسأله پی بردید تنها مسئولیت تان پاکسازی و گفتن «متأسفم، لطفا مرا ببخش ، دوستتدارم ، سپاسگزارم » است.

به طور مثال: وقتی با شخصی مشکلی دارید فقط از خودتان سوال کنید؛ چه چیزی در من وجود است که باعث می شود او آزارم دهد؟

خیلی ساده! با گفتن من بابت اتفاقی که دارد می افتد متأسفم، لطفا مرا ببخش.

شما از جانب خود مسئولیت این اتفاق را می پذیرید و به روح الهی جملات بالا را می گویید.

دکتر هولن در مورد ماهیت مشترک خاطرات این چنین می گوید:

« وقتی در وجود دیگری چیزی را می بینید که از آن خوش تان نمی آید، خودتان نیز آن چیز را دارا هستید. مسئولیت شما تمیز کردن و پاک کردن آن است. همچنان که شما پاک می کنید، آن خاطره وجود آن شخص را هم ترک می کند و سرانجام کل جهان هستی را ترک خواهد گفت». به این علت که همه ما با هم و با کائنات مرتبط هستیم و پاک شدن از درون ما، یعنی پاک شدن از کل جهان هستی.

«آن چه هر فردی در هر لحظه دارد، چه خاطره و چه الهام، تأثیر فوری و بی برو برگردی روی همه چیز می گذارد. از تأثیر بر روی انسان ها گرفته تا سنگ ها، فلزات، نباتات و حیوانات. وقتی خاطره ای توسط روح الهی در ذهن ناخودآگاه تان صفر می شود، در ناخودآگاه تمامی اذهان نیز به صفر تبدیل می شود، در تک تک آن ها»

پس آن چه در روح تو لحظه به لحظه در حال وقوع است در تمامی جان ها جریان دارد. دانستن آن خارق العاده است، و حیرت انگیز،  اینکه بدانید که می توانید از خالق الهی تقاضا کنید تا خاطرات موجود در ذهن ناخودآگاه تو را صفر کند و آن ها را در جان تو و در تمامی جان ها با افکار، گفتار، کردار و اعمال الهی جایگزین کند.

سوالی که شاید ذهن خیلی از دوستان را به خود مشغول کرده و مدام از ما پرسیده می شود این است: آیا خداوند یا روح الهی که ما را دوست دارد به درخواست بخشش من، نیازی دارد؟
در جواب باید گفت که « شما آن جمله ها را نمی گویید تا روح الهی شما را ببخشد، بلکه آن ها را به زبان می آورید تا وجود خود را پاک کنید. درست است که آن ها را خطاب به روح الهی می گویید اما خودتان هستید که پاک می شوید».

در پاکسازی هواپونوپونو خطاب ما به چه کسی است؟ 

هرگز نباید برای فرد دیگری عبارات را ادا نمایید! شما باید بخشی از خود را که ، ( کسی در بیرون را مشکل می داند) ، پاکسازی نمایید.

هرگز موضوع در مورد فرد یا چیز دیگری نیست!
خارج شما تنها نشانه ای است از اینکه شما باید چیزی را در درون خود تغییر دهید!

تکرار می کنم، شما نباید خارج را تغییر دهید!

شما باید درون خود را تغییر دهید! برای اینکار باید از عبارات پاکسازی استفاده نمایید.

در هواپونوپونو ی جدید شما پاکسازی می کنید تا صدای الوهیت (شهودهای قلبی) را بشنوید که چه چیزی می خواهد، نه این که صدای نفس خودتان را بشنوید!

براي حل يك مشکل چه مدت باید هواپونوپونو کنید؟

نكته مهم اين است كه ما بايد جدا از داستان هاي زندگيمان و بدون توجه به نتيجه مورد نظر ، پاكسازي كنيم، در تمام مدت بايد در گفتگوی عاشقانه با الوهيت باشيم، هر چه بيشتر در اين مسير ثابت قدم بوده و فقط  به گفتن مانتراهای چهارگانه ( متاسفم، لطفاً من را ببخش، متشكرم، دوستت دارم ) بپردازيم، آرامش وصف ناپذيري را تجربه كرده و شاهد معجزات وراي تصور خواهيم بود.

هواپونوپونو و توکل بخداوند در همه امور

این روش که در واقع ترکیبی از بودن در لحظه و پذیرش و هواپونوپونو است ، بدین صورت عمل می کند:

۱- ما در همه امور بر خداوند توکل می کنیم، همان خدایی که تک تک اجزای ما و کل جهان را شامل می شود و آگاهی بی نهایتی است و بخشی از آن آگاهی از طریق ذهن ما به ما می رسد.

۲-از این به بعد وظیفه ما این است : همواره و تا جای ممکن حواسمان به این جمله باشد” خدا پشتیبان و حامی من است و برای من خیر می خواهد و با من است و جلوتر از من حرکت می کند و کارها را هموار می کند” . هرگاه این جمله یادمان بود، ما در لحظه حالیم ،هرگاه یادمان نبود، درگیر افکار و خاطرات هستیم.

۳-همواره هر اتفاق و رویدادی و وضعیتی در زندگی ما رخ داد از کوچک تا بزرگ ، باید بگوییم این به نفع من است، یعنی هر اتفاقی افتاد به نفع من است. چرا؟ چون خدا در کتار من حرکت می کند و بنابراین خیری در آن است و صبر می کنیم تا انتهایش را ببینم.(این یعنی پذیرش و بالاتر از آن).

۴- اگر گاهی احساسات بد داشتیم می توانیم با ذکرهای هواپونوپونو آنها را پاک کنیم ولی گفتن دائمی ذکرها اجباری نیست. یا می توانیم سریعا به یاد بیاوریم که خدا با من است، یاد خدا دلها را آرام می کند.

۵- تا هنگامی که در لحظه حالیم، باید بدانیم که در هر لحظه ممکن است شهود و الهام به ذهن ما وارد شود برای کمک به حل مساله. لذا گوش به زنگ باشیم، در هرکاری به خود بگویید من انسانی شهودیم.

پس این چنین می شود گفت: خدا با من است، هر اتفاقی بیفتد همیشه به نفع من است، من انسانی شهودیم.

هواپونوپونو

چگونه با هواپونوپونو صدای شهود را بشنویم؟

لیوان آبی را تصور کنید که برای مدتی بر جایی قرار داشته است. وقتی که آن را تکان دهید، خاک ته نشین شده در آن حرکت میکند و برخی از آنها به سطح آب می آید.

شما برای گرفتن تمامی کثیفی ها باید به پاکسازی ادامه دهید. برنامه ریزی های ذهن ما، در مکانهای ژرف و تاریکی قرار گرفته است، بنابراین پیش از دیدن روشنایی، با تاریکی روبرو میشوید و برای رسیدن به آب تمیز باید ابتدا گرد و خاک را خارج کنید.

پاکسازی و به معنای واقعی کلمه پاکیزگیِ داده ، واژه ای است که به این برنامه ریزی ناخودآگاه اطلاق میشود؛ پاکسازی تمام مواردی  که شما را از شنیدن صدای الوهیت محروم میکند.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاریهواپونوپونو و یکی شدن با الوهیت

از دیدگاه دکتر جو ویتالی هواپونوپونو به شما کمک میکند تا با الوهیت یکی شوید. مراحل این سفر معنوی به شرح زیر است:

1- قربانی بودن: تقریباً همه ی ما از لحظه تولد احساس ناتوانی می کنیم. اکثر ما در ادامه ی راه مان در سفر زندگی در این حالت باقی می مانیم. فکر میکنیم تمام دنیا می خواهند به ما آسیب برسانند؛ در هر لباس و جایگاهی حس نمی کنیم که ما هم این وسط نقشی داریم. ما صرفاً معلول تمام کائنات هستیم و آنها علت وجود. ما شِکوه میکنیم، اعتراض می کنیم، و می خواهیم با دیگران بجنگیم.

2- در دست گرفتن اختیار: در مرحله ای از زندگی با قوانینی مثل قانون جذب و یا فیلم راز مواجه می شوید و به قوای خود پی می برید. با نیروی قصد کردن آشنا می شوید، با قدرت تجسمِ آنچه می خواهید و رسیدن به اهداف، معجزاتی در زندگی تان رخ می دهد، به نتایج جالبی می رسید و به نظر می آید زندگی بر وفق مراد است.

3- تسلیم: مرحله ی سوم، مرحله ی هواپونوپونو است. شما اینجا دیگر سعی نمی کنید دنیا را اداره کنید. شما تلاش می کنید که قصدهای خودتان را رها کنید و به الهام ها اجازه ی ورود دهید. شما به فرآیندی که در حال انجام است اعتماد دارید. می آموزید که با جریان الهی هماهنگ بشوید و به او اعتماد می کنید.

4- بیداری: در این مرحله آخر، نفسِ شما با ذهن الهی یکی می شود. تقریبا هیچکس به اینجا نمی رسد، اما افرادی وجود دارند که تا این مرحله رسیده باشند. از بیرون، شما نمی توانید بگویید چه کسی به روشن بینی رسیده یا نرسیده. راهی برای اینکه شما این را تشخیص بدهید وجود ندارد و رسیدن به آن با لطف الهی امکان پذیر است. شما نمی توانید کاری بکنید که به بیداری یا روشن بینی برسید. تنها کاری که می توانید انجام بدهید این است که پاکسازی کنید و پاکسازی کنید و آماده باشید.

بیشتر بخوانید: قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

باز دوباره، در اینجا هم قانون جذب لازم است همانطور که مدرسه رفتن برای کسی که به دانشگاه رسیده، لازم بوده است. این هم بخشی از تکامل شما است. این بخشی از نردبان بیداری یا همانطور که دکتر دیوید هاوکینز می گفت، نقشه ی بیداری بشریت است. آنها تضادی با هم ندارند. صرفا بر سطوح مختلفی از معنویت قرار گرفتند.

قانون جذب همانند قانون جاذبه است؛ وجود دارد. شما می توانید آن را نادیده بگیرید یا نگیرید، اما آن عمل می کند. قانون جذب اساس کلی درک زندگی نیست. ابزار بهتر برای این کار الهام است. رویکرد عاقلانه این است که به الهام اجازه ی کار کردن بدهید.

پس در همه حال پاکسازی کنید و پاکسازی کنید و پاکسازی کنید.

 

لطفا پس از مطالعه ، نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.2/5 - (3709 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫184 دیدگاه ها

 1. با سلام و احترام
  بسیار جذاب و دلنشین بود و قطعا هر انسانی با پیروی از از این موارد به هرچیزی که نیاز باشد می رسد.همه چیز انرژی و ارتعاش است و ما متاسفانه هیچ آکاهی از این نوع سبک زندگی نداریم .سپاس فراوان بابت دادن آگاهی به انسان هایی که در مسیر درست قرار دارند.

 2. سلام.خیلی عالی توضیح دادین.فقط یک سوال برام پیش اومده.ایا کفتن عبارت استغفر ال..ربی و اتوب الیه که همین معنی را میده هم جواب میده یا فقط همین ها که شما گفتی را باید بگیم

 3. سلام
  مدتی کوتاهی هست که دارم این کار رو انجام میدم ولی احساس کردم آگاهی بیشتری لازم دارم. مقاله شما بسیار مفید بود برای درک و فهم بیشتر موضوع.ممنون که سوالات رو پاسخ دادید من از طریق سوال و جواب ها مطلب بیشتر برام روشن شد. موفق و پیروز باشید

 4. سلام سپاسگزارم
  بسیار مفید و عالی بود من چند وقتی هست که دارم این راه میرم و به طور ناخودآگاه، این کتاب و چندین کتاب دیگه آشنا شدم و الان هم درحال مطالعه همین کتاب هستم .این حس خیلی ناب داشتن شهود،انشاالله همه بتونیم تا بالاترین مرتبه پیش بریم ،در پناه حق

 5. سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون -من کتاب محدودیت صفر خوندم درک مطالب برام یکم گنگ بود اما بهاطف مطالب شما کاملا متوجه شدم
  ممنون بابت توضیحات کامل و عالیتون -حق مطلب به تمتم معنا ادا کردید

   1. سلام‌ یه قسمت مطلب گفتید مثل نفس کشیدن هرلحظه و ثانیه پاکسازی کنید اخر مطلب گفتید نیاز به تکرار دایمی ذکرها نیست

    1. سلام دوست عزیز
     مقاله رو مجددا با صبر و حوصله مطالعه کنید تا به درک بیشتری از این مطلب برسید

 6. درود
  مطالب شما رو خواندم بسیار عالی وتاثیر گزار بود
  من حتما تمام تلاشم را میکنم خودم را اصلاح کنم من مسولیت انسان بودنم را کاملا به عهده می گیرم من در حال خواندن محدودیت صفر هستم طی کنجکاوی با سایت شما آشنا شدم و این مطالب برای آگاهی من بسیار مفید است از وجودتان سپاسگزارم
  متاسفم، من را ببخش، دوستت دارم، متشکرم
  پاکسازی، پاکسازی، پاکسازی
  🌺🌺🌺🌺💚

 7. سلام لطفا من و راهنمایی کنید این چهار جمله در واقع خطاب به کیست نمیتونم تمرکز کنم باید مخاطب داشته باشم و اینکه موقع ادا این جملات به کی بگیم و حین گفتن جملات باید به مشکل هم فکر کنیم مثلا مشکل نازایی که دنبال بچه دار شدن هستم
  و این نوع تفکر با کتاب اسکاول شین در تضاد هست که میگه اصلا منفی فکر نکنید مثلا بگید من زایا هستم در ذهن الهی من نازایی وجود ندارد
  و این هواوپونوپونو بیشتر تمرکز روی مشکلات منفی هست

  1. سلام اعتماد کامل ب الله یعنی هر اتفاقی ک درزندگیه من میفته قطعا برای من بهترینه؛ و واگذار کردن نتیجه ب خالق برتر و پاکسازی(کتاب محدودیت صفر رو بخونید)

  2. سلام دوست عزیز شما فقط یکبار به خودتون بگید میخوام این موضوع پاکسازی کنم
   بعد شروع کنید ودیگ ب مشکل فور نکنید این جملات هم به خودتون بگید هم به خداوند یعنی مخاطبتون هم خودتونید هم خداوند

 8. با عرض سلام و تشکر به خاطر مطالبتون .
  به نظرتون استفاده از این تکنیک( هواپونوپونو) انسان را از مراجعه به روانشناس و روانپزشک بی نیاز میکنه؟ و آیا هر فردی با هر میزان توانایی و سوادی میتوانه از این تکنیک نتیجه مطلوبش را بگیره؟
  ممنونم

  1. نیاز به سواد خاصی نداره دوست عزیز
   ارتباط با درون نیاز به تمرین داره
   نه آموزش و سواد آکادمیک

 9. سلام لطفا کمی واضح تر توضیح بدید
  این روح الهی که باید هطاب بهش این جملات بگیم دقیقا چیه
  وقتی میگیم متاسفم یا لطفا منو ببخش دلیلش رو هم بگیم؟مثلا بگیم متاسفم که برای مقایسه خودم با دیگران خودم رو رنج دادم
  یا بدون تمرکز روی مساله خاصی فقط طوطی وار تکرار کنیم

  1. درود بر شما
   هر مسئله ای که ذهنتون رو درگیر کرده، یک خاطره ناخوشایند و یا یک اتفاق که در
   زندگی تون رخ داده… شما بابت تمام اینها میتونید پاکسازی انجام بدید
   این جملات پاکسازی باید به الوهیت درون تون گفته بشه
   و اون رو خطاب قرار بدید… نور خداوند در درون همه ی ما وجود داره دوست عزیز

 10. سلام منوخیلی خاطرات بد دارم از خیانت شوهرم و همش میاد یادم چه کار کنم فراموششون کنم و عشق همسرم بهم زیاد بشه و بهم متحد دروغ بهم نگه؟ و آرامش بیاد سراغم ؟ چطور باید پاکسازی کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. در مورد ماجرایی که آزارتون میده پاکسازی انجام بدید
   و هر زمان در طول روز این جملات پاکسازی رو تکرار کنید
   هر روز بگید تا حال دلتون کم کم بهتر بشه
   و زندگی تون به آرامش برسه

 11. با سلام
  ممنونم از مطالب بسیار زیبا و مفید شما
  من به تازگی کتاب محدودیت صفر را تمام کردم و هر وقت توی زندگی کم میارم، میرم سراغ مدیتیشن و این 4 عبارت تاکیدی رو با خودم تکرار میکنم ولی خداییش هنوز به خواسته های خودم نرسیدم
  علت خاصی داره؟
  راهکارش چیه ؟

  1. سلام دوست عزیز
   تا پاکسازی شما به طور کامل انجام نشه، آلودگی های درونی مثل سد جلوی رسیدن به خواسته ها رو میگیره
   البته بگم خدمتتون ، فقط با این روش که نمیشه به خواسته هاتون برسید
   یکی از مراحل رسیدن به خواسته ها پاکسازی درونیه

   1. با سلام و سپاس بخاطر پاسخ شما
    میتونید بنده را راهنمایی بفرمایید تا بفهمم برای پاکسازی دقیقا باید روی چه مواردی تاکید کنم تا بقول شما این سدها از بین برود؟

   2. با سلام و تشکر بخاطر پاسخ شما
    میتونید بنده را کمک کنید و دقیقا بفرمایید روی چه مواردی باید تاکید بکنم تا بقول شما این سدها از جلوی من کنار برن؟

   3. سلام در جواب یکی از دوستان گفتید تنها فقط با پاکسازی به خواسته هاتون نمیرسید پس به چه چیزی جز پاکسازی برای رسیدن به خواسته هامون نیاز داریم

  2. سلام خیلی عالی و مفید بود سپاسگزارم من بعضی از مطالب رو با اجازه شما عکس از صفحه گرفتم و با دوستانم به اشتراک گذاشتم 🙏🙏

 12. سلام.
  من همسرم بیمارستان شدند. من میخوام پاکسازی انجام بدهم. باید به این صورت بگم؟
  چه چیزی در من باعث بوجود آمدن بیماری در همسرم شده؟متاسفم لطفا مرا ببخش بخاطر وجود این فکر و خاطره در من. متشکرم بخاطر این بخشش و پاک کردن. دوستت دارم. درسته؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   شرایط همسرتون رو در ذهنتون در نظر بگیرید
   و اون چهار جمله رو مرتب تکرار کنید
   نیاز به هیچ حرکت دیگه ای نیست

   1. تجربه عجیب من دیروز در حین کوهنوردی …تکرار مانترای متاسفم خطاب ب خودم …متاسفم ک نگذاشتم از خودت دفاع کنی….متاسفم ک نتوانستم از حقت دفاع کنم ..متاسفم ک نگذاشتم حرف بزنی ….و….و…و نهایتا اشکم سرازیر شد ….در دامنه کوه

 13. واقعا عالی بود مطالبتون من الان چندین ماهه دارم پاکسازی میکنم وحالم به شدت عالی شده وکتاب محدودیت صفرم دارم میخونم خداوندم در قران میفرمایید هر عملی هر چقد زشت وبزرگ باشه با توبه ماان را میپذیریم ومیبخشیم توبه همان پاکسازی هست واستخفار همون طلب بخشش از خداوند

 14. سلام. ممنون از مطلب بسیار موجز و مفیدتون. من تازه ازکتاب محدویت صفر رو به اتمام رسوندم. مطلب شما باعث درک و هضم بهتری از کتاب شد. با این حال هنوز دارم فکر میکنم چطور ممکنه خاطرات پاک بشن؟ مثلا چطور ممکنه خاطره تلخ مرگ والدین از ذهن پاک بشه؟ چطور ممکنه خاطره آسیب دیدن از فردی که زندگیتو تحت الشعاع قرار داده یا نابود کرده، از ذهن پاک بشه؟ میدونم که با تمرکز کردن بر اون جملات، میشه ذهن رو کنترل کرد تا به سمت خاطرات نره. اما تهی کردن و صفر کردن ذهن رو از خاطرت، نمیتونم درک کنم. لطفا توضیح بدید. متشکرم. متشکرم

   1. سلام.
    ما میتونیم باورهای غلطی و منفی که در ذهن هست و با پاکسازی ازبین ببریم؟

    1. سلام دوست عزیز
     باورهای اشتباه فقط با جملات مثبت و تاکیدی معکوس اصلاح میشن و زمان میبره

 15. سلام و درود
  وقتتون بخیر
  یه سوال داشتم
  اینکه توی مطالب فرمودید که این چهارجمله رو خطاب به روح الهی یعنی خداوند میگیم
  ولی در جواب یکی از دوستان فرمودید به ضمیر ناخودآگاهمون میگیم
  میشه دقیق بفرمایید باید خطاب به کی بگیم؟
  سپاسگزارم

 16. ممون از مطالبتون و توضیحات کاملتون. بسیار عالی و کمک کننده هست. انرژی های انتشار این اگاهی ها به خود شما برمیگرده

   1. می‌خوام اینجا چیزی که متوجه شدم از کل قوانین هستی رو در میان بگذارم هر کسی وقت بگذاره و بخونه اطلاعات خوبی نصیبش خواهد شد اول چیزی که باید بدونید تناسخ هستش و این به این معنیه که همه ما یکی هستیم و از یک روح پاک سرچشمه میگیریم و این رو باید در نظر بگیریم که اگر به کسی بدی کنیم انگار که به خودمون بدی کردیم و بلعکس و خود من وقتی برای مریضی پاکسازی میکنم بلا استثنا حال اون مریض خوب میشه و در مثال های متفاوت برای هر شرایطی وقتی به درون خودم رجوع میکنم و شرایط موجود رو در خودم میبینم و برای این شرایط چهار جمله رو بکار میبرم مثل این که چه چیزی در من باعث این شده که پرسپولیس در آسیا قهرمان نشده این مسأله فقط و فقط در درون من وجود دارد و نه در جای دیگری و این میشه که پرسپولیس مثل یک تیم اروپایی بازی می‌کنه و به راحتی به فینال می‌ره و این می‌تونه برای هر مسأله ای باشه (الان استقلالی‌ها شروع به هواوپونو میکنن)مثلاً در این مورد هواوپونوا انجام بدید که چه چیزی در من باعث اختلاف بین ایران و آمریکا شده است این مسأله در درون من وجود دارد نه در جای دیگری و مطمعنا این مسأله از یه جایی شروع به تغییر می‌کنه
    برای هر چیزی تو زندگی این تکنیک رو باید به کار برد
    خیلی اتفاقا افتاده که الان من دونه دونه بخوام بگم چندین ساعت باید تایپ کنم و یک چیزی هم بگم که شما بعد از این که هواوپونو رو انجام میدین در ذهن خودتون ببینین که این کار انجام شده در مورد دلار و هر شرایطی که میخواین تغییر بدین اینکار رو انجام بدین یادتون نره که زندگی فقط متعلق به خود توعه و باور های ماست که زندگی رو تغییر میده و این تکنیک حتی از باور های ما هم پیشی میگیره و به عمق خاطرات ما میره از نسل های قبل پاک می‌کنه تا به الان و اصلا زمان و مکان در جهان ما بی معنی هست امیدوارم تونسته باشم چیزی مهم رو به شما گفته باشم

    1. سلام دوست عزيزم
     منم مدام در حال پاكسازي هستم
     برادرم دچار بيماري كنسر روده شده ميشه ازت خواهش كنم براش پاكسازي كني
     متاسفم لطفا منو ببخش متشكرم دوست دارم

     1. دوستت دارم من برای خودم پاکسازی کردم متاسفم که خاطراتم موجب این بیماری برای برادر شما شدلطفا مرا ببخشید سپاسگزرام که این خاطرات پاک شد دوستت دارم
      ارامش داشته باش
      ارامش من
      محسن بهرامی

    2. ممنون خیلی خوب بود مطلبتون. یعنی سوال بپرسیم و بعد جوابم پیدا کنیم؟یا نه سوال بپرسیم و بپذیریم که ما بوجود اوردمیش ممنون اگه بهم جواب بدید

   2. درود، آیا این دوره زندگی روبه بهشت که معرفی می کنید مربوط به هواپونوپونو هست، اگر با گفتن چهار جمله معروف ما به مرور پاکسازی میشیم واهدافمون می رسیم، بنابراین چه نیازی به این دوره هست؟ سپاس

     1. سلام
      برای پاک سازی فقد همین چهار نکته کیلیدی رو تکرار کنیم درست هست
      متاسفم

      لطفا مرا ببخش

      دوستت دارم

      سپاسگزارم

    1. سلام. آیا تروماهایی که در دوران کودکی برای ما اتفاق افتاده هم با هواپونوپونو پاکسازی میشه؟ تروماهای کودکی که خود ما مقصرش نبوده ایم

     1. سلام دوست عزیز
      هر خاطره ای که در حال حاضر روحتون رو آزار میده و باعث مشغول شدن فکرتون میشه
      مهم نیست چه زمانی اتفاق افتاده

 17. سلام و درود سپاس از مطالب ارزشمند شمامشکل بزرگی دارم که متاسفانه چندین ساله درگیرشم و منو آزار میده.. من تو زندگی رنجهای زیادی کشیدم و اشتباهات زیادی داشتم که متاسفانه یکی از اشتباهات گذشته گریبان منو گرفته و رهام نمیکنه و وجود آقاییه ک 16 سال پیش با ایشون آشنا شدم و بدلیل اذیت و آزار شدید ازش متنفر شدم و ایشون ب هیچ طريقی از من جدا نمیشن و ب طرقهای مختلف منو آزار روحي و جسمی میدن و ادعا میکنن دوستم دارن و ناگفته نماند که مواد صنعتی شیشه مصرف میکنن و بیش از حد بمن شک دارن و بخاطر استرس‌های شدید ک بمن وارد میکنن دچار بیماری‌های زیادی شدم از قبیل زخم معده و روماتیسم مفصلی لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم که از دست ایشون خلاص بشم در آخر خدمتتون عرض کنم که انرژی مثبت کار میکنم و عاشقانه خدا رو میپرستم و تا ب الان وجود خدای مهربون و انرژی مثبتی که در درونم دارم منو سرپا نگهداشته.. اگه کمکم کنید ممنونتون میشم با تشکر

  1. درود بر شما
   قبل از هر چیز باید سعی کنید از فرد مطمئنی در این مورد کمک بگیرید
   که از لحاظ فیزیکی از این شخصی که در موردش صحبت کردید دور بشید
   بعدش تمرکز و توجهتون به مسائل مثبت زندگی برگردونید
   نه این شخص و گذشته و اتفاقات ناخوشایندی که براتون رخ داده
   بهتون توصیه میکنم که حتما هر روز یوگانیدرا انجام بدید
   نتیجه شگفت انگیزش رو می بینید

 18. سلام مجدد….. ببخشیدمن طبق گفته نویسنده این سوال برام پیش اومد.اگه دکتر هولن در مورد ماهیت مشترک خاطرات این چنین می گوید،همچنان که شما پاک می کنید، آن خاطره وجود آن شخص را هم ترک می کند و سرانجام کل جهان هستی را ترک خواهد گفت».

 19. سلام.ممنون از مطالب ارزشمند شما. اینکه گفته شد ما فقط بایستی به پاکسازی ذهن و درون خود بپردازیم و وقتی خاطره ای توسط روح الهی در ناخودآگاه صفر میشود در دیگر اذهان و ناخودآگاه هم به صفر می‌رسد را میشه کمی باز کنید.چون من یه شخصی را از لحاظ عاطفی خیلی دوست دارم ولی متاسفانه هم با یک سری رفتارهای اشتباه خودم و یا بهتر بگم گناه ، اون شخص قلبا من را دوست نداره و ذهنیت خوبی نداره.البته اون هم آدم خیلی پاک و بی خطایی نیست، اما من قضاوت ش نمی‌کنم ولی اون اصلا دید خوبی به من نداره.میخوام تمام خاطرات بدی که از من تو ذهنش هست پاک کنم الان هم هیچ ارتباطی باهاش ندارم…ایا شدنیه؟!

  1. درود بر شما
   دوست عزیز شما با این روش پاکسازی ، خاطرات ناخوشایند حال و گذشته،انرژی های منفی و هر حس ناخوشایند که در درون ضمیرناخودآگاه شما هست پاکسازی می کنید، نه اینکه خاطرات دیگران از ذهنشون پاک می کنید

  2. سلام مجدد…وقتی خاطره ای توسط روح الهی در ذهن ناخودآگاه تان صفر می شود، در ناخودآگاه تمامی اذهان نیز به صفر تبدیل می شود، در تک تک آن ها»
   دکتر هولن در مورد ماهیت مشترک خاطرات این چنین می گوید:
   « وقتی در وجود دیگری چیزی را می بینید که از آن خوش تان نمی آید، خودتان نیز آن چیز را دارا هستید. مسئولیت شما تمیز کردن و پاک کردن آن است. همچنان که شما پاک می کنید، آن خاطره وجود آن شخص را هم ترک می کند و سرانجام کل جهان هستی را ترک خواهد گفت». به این علت که همه ما با هم و با کائنات مرتبط هستیم و پاک شدن از درون ما، یعنی پاک شدن از کل جهان هستی. من طبق این دو مطلب که نویسنده گفته،خواستم بدونم واقعاً آیا میشه بعد از پاکسازی خودم اون هم اون خاطره وجود اون شخص را هم ترک کنه؟!

    1. سلام و درود سپاس از مطالب ارزشمند شمامشکل بزرگی دارم که متاسفانه چندین ساله درگیرشم و منو آزار میده.. من تو زندگی رنجهای زیادی کشیدم و اشتباهات زیادی داشتم که متاسفانه یکی از اشتباهات گذشته گریبان منو گرفته و رهام نمیکنه و وجود آقاییه ک 16 سال پیش با ایشون آشنا شدم و بدلیل اذیت و آزار شدید ازش متنفر شدم و ایشون ب هیچ طريقی از من جدا نمیشن و ب طرقهای مختلف منو آزار روحي و جسمی میدن و ادعا میکنن دوستم دارن و ناگفته نماند که مواد صنعتی شیشه مصرف میکنن و بیش از حد بمن شک دارن و بخاطر استرس‌های شدید ک بمن وارد میکنن دچار بیماری‌های زیادی شدم از قبیل زخم معده و روماتیسم مفصلی لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم که از دست ایشون خلاص بشم در آخر خدمتتون عرض کنم که انرژی مثبت کار میکنم و عاشقانه خدا رو میپرستم و تا ب الان وجود خدای مهربون و انرژی مثبتی که در درونم دارم منو سرپا نگهداشته.. اگه کمکم کنید ممنونتون میشم با تشکر

     1. به حسرت گذشته و اشتباهی که کردین پایان بدین، هر زمان که فکرتون به گذشته رفت هوشیار باشین و به حال برگردین. به مریضی هایی که پیدا کردین هم فکر نکنید، تمرکز کامل روی زمان حال و انرژی مثبت داشته باشین. وقتی شما روی مدار انرژی مثبت باشین تمام آدم‌های اطراف شما هم براساس این وضعیت تغییر می‌کنند و دو حالت ممکنه اتفاق بیفته: یک اینکه یا افراد دور و برشما با شما و انرژی الهی و مثبتتون همگام میشن، یا حالت دوم اینکه اگه همگام نشن زندگی اونارو از جریان زندگی شما حذف میکنه
      شما خالق واقعیت خودتون هستین، هرچی که دارین اون بیرون مشاهده می‌کنید آینه ای برای درون شما هستش. پس اگه میخواید بیرون عوض بشه از درون تغییر کنید. مطمئن باشید که اگر از درون تغییر کنید شرایط بیرون خود به خود همگام سازی میشن
      پیروز باشین

  3. سلام دوست عزیز پاکسازی باید بدون در نظر گرفتن نتیجه انجام بشه و اگه نتیجه خاصی مد نظرتون هست دارید از قوانین خارج میشید و خب ممکنه نتیجه نگیرید
   نکته مهمتر شما نمیدونی ایشون براتون مناسب هست یا نه پاکسازی رو انجام بدین اگر مشکلی از ناخودآگاه مانع ارتباط شما شده باشه ایشون برمیگرده واگرنه از زندگیتون خارج میشن
   ما قرار نیست برای خداوند تعیین تکلیف کنیم خصوصا در مورد روابط عاطفی قلبا به خدا بسپارید تا بهترین آدم رو سر راهتون قرار بدن

 20. سلام
  من خیلی تحقیق کردم در مورد پاکسازی کالبدهام و ذهنم در مورد چاکراها وقوانین جذب و رهایش و خیلی چیزا …و باتمام مطالعاتم
  الان به این نتیجه رسیدم اتصال به خدا. باعث رسیدن به همه چیزهایی میشه که میخوایم و پاک کردن ضمیر که با گفتن چهارجمله عاشقانه به خدا هستش مارو پاک میکنه. و از زباله های بودار ذهنمون خلاص میشیم
  امیدوازم همه بتونیم به لوح سفیداولیمون برگردیم

  1. سلام لطفا من و راهنمایی کنید این چهار جمله در واقع خطاب به کیست نمیتونم تمرکز کنم باید مخاطب داشته باشم و اینکه موقع ادا این جملات به کی بگیم و حین گفتن جملات باید به مشکل هم فکر کنیم مثلا مشکل نازایی که دنبال بچه دار شدن هستم
   و این نوع تفکر با کتاب اسکاول شین در تضاد هست که میگه اصلا منفی فکر نکنید مثلا بگید من زایا هستم در ذهن الهی من نازایی وجود ندارد
   و این هواوپونوپونو بیشتر تمرکز روی مشکلات منفی هست

 21. درودوسپاس بابت مطالب مفیدتون من تازه یک هفته است که با بحث هواپونوپونوو محدودیت صفر اشنا شدم ،مشکلی برام پیش اومده بود که برا مشاوره دادن به یکی از دوستام مراجعه کردم وقتی مشکلم و بهش گفتم کتاب محدویت صفر وبهم معرفی کرد و درمورد هواپونوپونو برام توضیح داد برام جالب بود حس خوبی بهم داد و گفت مرتب تکرار کن متاسفم ،منوببخش،دوستت دارم،و سپاسگزارم گفت مرتب با خودت تکرار کن واقعا حس خوبی دارم ازشما ممنونم بخاطر این حس خوبی که به ما دادین .اگه لطف کنید و پیج اینستاگرامی خودتون وبه مابدین ممنونم سپاسگذارم🌺🌺🙏😍

 22. من حدود دوهفتس با سابلیمنال ها آشنا شدم. اونم بخاطر مسئله ای که برام پیش اومده بود و تا حدودی بهم کمک کرد. سه روز پیش بهواسطه همین ساب ها در یک پیج کلمه هواپونوپونو رو دیدم و اصلا نمیدونستم که چیه و خیلی راحت از کنارش گذشتم. دیشب رفتم کتابفروشی که برای پسرم کتاب بخرم خیلی اتفاقی قسمت کتابهای روانشناسی کتاب محدودیت صفر رو دیدم اصلا نمیدونستم چیه و در مورد چی میخواد توضیح بده. انگار یه نفر به من گفت بخرش. توی راه که میومدم با خودم خندم گرفت که چجوری کتابی که نمیشناسی رو میخری حالا زد و بدردت نخورد. باز با خودم گفتم اشکال نداره نهایتش به کسی هدیه میدم. وقتی رسیدم خونه و چند صفحه ای خوندم دیدم همون چیزی هستش که میخواستم و متوجه شدم ضمیر ناخودآگاهم این کتاب رو به من هدیه داده. از کودک درونم و از خداوند بسیار سپاسگزارم تا منو در چنین موقعیتی قرار داده . اولین تحولم بود که خواستم با شما به اشتراک بگذارم که برام خیلی ارزشمنده.

 23. سلام واقعا خسته نباشيد
  من كتاب محدوديت صفرو چند ماه پيش خوندم ولي مثل تمام كتابها بعد چند وقت فراموش ميشه و براي همين براي يادآوري حس و حال مطالب خوندن اين مقاله تاثير عاااااالييييي داره.

  1. با عرض سلام و خسته نباشید، من سالهای زیادیه با قانون جذب آشنا شدم، کتابهای زیادی راجبش خوندم و تکنیکهای زیادیو به کار بستم ولی تا امروز هیچ کدوم از خواسته هام تو زندگیم محقق نشده، من اخیرا با کتاب محدودیت صفر آشنا شدم و امشب تمومش کردم، یه جوری احساس کردم پیامش خط بطلان کشیدن رو تمام چیزهایی بود که این چند سال روشون تمرکز کرده بودم. پیام این کتاب همنوا شدن با مسیر زندگی، زندگی کردن در حال و سپردن کامل امور به دست خداست در حالیکه قانون جذب میگه انسان اختیار زندگیشو داره و به هرچی بخواد میرسه و خواست خدا هم همون خواسته ماست. میشه راجب این تضاد راهنمایی کنید؟

   1. درود بر شما
    کتاب محدودیت صفر فقط در مورد پاکسازی درون و رسیدن به صفر توضیح داده
    اینکه شما با پاکسازی خاطرات ناخوشایند به خودتون در رسیدن به خواسته های امروز کمک کنید
    قانون جذب ، در واقع قانون تمرکز و توجه هست
    ما در این زندگی اختیار داریم که خوشبخت باشیم و یا برعکس
    زندگی خوبی خلق کنیم و یا برعکس
    خداوند پشتیبان ماست نه اینکه از روی اجبار تقدیری برای ما نوشته شده باشه و نتونیم کاری انجام بدیم
    اما شما با پاکسازی هواپونوپونو، یکی از موانع رسیدن به خواسته ها (توسط قانون جذب) که افکار بلوکه شده منفی هستند از درون پاک می کنید

 24. سلام و درود برشما . من کتاب محدودیت صفر را قبلا خوندم و خیلی فایلهای صوتی اساتید را در مورد پاکسازی گوش دادم ولی مقاله شما بسیار مختصر جامع و کامل بود بطوریکه مطلب کاملا جا میفته . بابت زحماتتون بسیار سپاسگزارم واقعا دستمریزاد.
  تنها سوالی که دارم اینه که در موقع گفتن مانتراها باید تمرکز کامل داشت روی مفهوم اونا یا بعد از تمرکز روی چندتا تکرار اول بقیه رو میشه پشت سر هم بدون فکر روی مفهومشون تکرار کرد . باز سپاس از زحماتتون

  1. درود بر شما دوست عزیز
   و سپاس از نگاه زیبانتون
   فقط بر روی پاکسازی که انجام میدید تمرکز داشته باشید
   حس کنید که با هر بار گفتنِ این مانتراها، سبک تر و رهاتر می شید و به آرامش بیشتری می رسید
   خیلی بهتره که بدونید چی میگید و فقط ماشین وار تکرار نکنید
   و اینکه جملاتتون رو با لبخند ادا کنید

 25. بسیار عالی بود واقعا لذت بردم و حتما از این به بعد اجراش میکنم تو زندگیم خیلی جذاب و دلنشین بود و جذب میشدم که تا آخرش بخونم خیلی ممنونم

  1. درود بر شما، ممنونم از مطالب خوب و مفیدتون من کتاب محدویت صفر را چند سال پیش خوندم ، ولی اتفاقی افتاد که دوباره برگشتم به این کتاب و این تکنیک عالی
   در پناه خدای متعال باشید

 26. سلام من به تازگی کتاب محدودیت صفر دکتر جو ویتالی رو تموم کردم برام واقعا خاص و و متفاوت بود همزمان شروع کردم به شکرگزاری و پاکسازی.
  میخوام ببینم آیا میشه با پاکسازی به قبولی توی دانشگاه برسم .هم درس میخونم و هم تجسم میکنم دارم خبر قبول شدنمو به خانوادم میدم
  لطفا نظر بدبد.دوستتون دارم از شما متشکرم

  1. درود بر شما
   اگر در درونتون چیزی باعث اذیت شماست این پاکسازی میتونه کمکتون کنه
   وقتی درونتون به آرامش برسه در کنار بقیه قوانین کائنات میتونید به خواسته هاتون برسید

 27. ممنونم از همه ی اگاهی هایی که دادیت.من تا چن دقبقه پیش ذهنم پر از حرفو خاطره و انرژی های منفی بود که واقعا باعث شده بود داشتم از زندگی ساقط میشدم.واقعا احساسات بدی رو داشتم اما وقتی این مطالبو خوندم فقط با تمام قلبم با تمام وجودم اونارو توی دلم راه دادم و فقط پاکسازی کردم.خدارو شکر کردم که توی این حال این نوشته های زیبا رو خوندم.الان خیلیییی بهترم خداروشکر و مطمئنم عالی تر هم میشم.چون با تمام وجودم پذیرشش کردم.انقد حالم بهتر شد که باید بگم من از الان ادم دیگه ای شدم قبلا هم درمورد پاکسازی چیزهایی شنیده بودم ولی تا این توی قلبم رسوخ نکرده بود.خدایا شکرت که الان حالم خوبه و پاکسازی میکنم تا هم به ارامش برسم و حس خوب و هم به ذهنم اجازه بدم به خاسته هاش برسه.متاسفم منو ببخش سپاسگزارم دوستت دارم.

   1. میتونم بگم عالی ترین و موثرترین مطلبی که تا به حال خوندم!! واقعا نمیدونم چطور قدردانی خودمو ابراز کنم. سپااااااس فراوان ❤

 28. من از متن فقط جمله متاسفم مرا ببخش دوستت دارم
  و فهمیدم و وقتی کامنت دوستانو خوندم متوجه شدم همین کامل کنندشه اما یه دوستی از حسه ششم یا تله پاتی حرف زد که واقعا به جایه اینکه لذت بخش باشه ترسناک بود
  حالا سوالی که برام پیش اومده این چهار جمله هواپونو رو خطاب به افکار منفی باید گفت یا الوهیت ؟
  و اینکه اگه باید خطاب به افکار منفی گفت چطور میشه یه فکر منفی مثلا ۱۵ ساله پیش که ازارت میداده قبلا به یاد بیاری وخطاب بهش بگی؟

  1. درود بر شما
   اگر به سادگی بخواهیم بگیم:
   این چهارجمله رو به ضمیرناخودآگاهتون (کودک درون) میگید
   از اینکه اطلاعات ناخوشایند و یا آزاردهنده ای واردش کردید
   در مورد گذشته میتونید یک جمله ای که در رابطه با اون اتفاق هست
   رو به زبون بیارید و این چهار جمله تکرار کنید
   البته اگر هنوز آزارتون میده و فراموشش نکردید باید تکرار کنید
   اما خاطره ای که براتون خنثی شده و اصلا اهمیتی براتون نداره
   و زمان زیادی هم ازش گذشته نیاز به پاکسازی نداره
   پاکسازی برای افکار منفی بلوکه شده هست که باعث آزار ما میشن
   نه چیزی که هیچ حسی بهش ندارید و یا فراموشش کردید

 29. سلام و درود
  آیا برای جذب خواسته ها میشود از پاکسازی کمک‌گرفت؟؟
  منظورم این هست که آرزویی رو با پاکسازی جذب کنم .

  خیلی ممنون از مطالب مفید و خوب سایت

 30. سپاس از شما دوست عزیز. بسیار خلاصه و مفید مطلب رو ارائه دادید. خداوند بی پاسخ نمیگذاره این خوبی شما رو🙏🙏🙏🙏

 31. درور بر شما
  بابت مطالب مفید و کاربردیتان سپاسگزارم
  بنظرم با توجه به ادرس ایمیلی که از دوستان دارین میتونین ازشون دعوت به یک گروه تلگرامی یا واتس اپ کنین و در کنار هم به پاکسازی بپردازیم …
  و مطالب و تجربیاتمون رو با هم به اشتراک بذاریم .
  باعشق

 32. من در حال حاضر کتاب محدودیت صفر رو دارم مطالعه میکنم و بسیار بسیار مفید هست و پیشنهاد میکنم حتما حتما همگی این کتاب رو مطالعه کنند چون زندگی منو دگرگون کرد
  مطالبی که شما در خصوص هواپونوپو گذاشتید هم بسیار خلاصه و مفید هست ممنون بابت اطلاعات جامعی که در اختیار دوستان میگذارید

 33. بسیار بسیار عالی بود.‌فقط سوالی داشتم و اون هم اینکه ایا در این زمینه کلاسی هم برگزار میشه و یا گفتن مانتراها و دونستن در مورد هواپونوپونو تا همین حد کفایت میکنه؟ اگه کلاس آموزشی دارید لطقا بفرمایید چطور میشه ثبت نام کرد. با تشکر

  1. درود بر شما
   هم اینکه بدونید با گفتن این چهار جمله میتونید ضمیرناخودآگاهتون رو پاکسازی کنید کفایت میکنه
   دوست عزیز، اگر هم کلاسی باشه همین موارد گفته میشن و چیز بیشتری نیست
   اگر میخواید خیلی بیشتر بدونید کتاب محدودیت صفر نوشته دکتر جوویتالی رو مطالعه کنید.

   1. بسیار عالی بود
    درود خداوند بر شما باد
    کل زندگی ما روز و شب تکرار می شوند ولی فلسفه در این تکرار هست و آن خدمت به خلق و افزایش آگاهی خو و دیگران و … هست
    ممنون از سایت خوب شما با مقاله بالا که عالی بوده
    یاد خدا همیشه در دلتان جاری 🙏🙏🙏🙏

 34. خدااااای من خیلی مطلب جالب و برای من به موقع بود😍
  خدااااای من خیلی لذت بردم از خوندنش😍
  من امسال با فرکانس مثبت خیلی خوبی شروع کردم و همیشه هم مطالب مثبت میبینم و از خوندنش لذت میبرم. من این 4 کلمه رو به کار میبردم ولی هواپونوپونو اولین بار شنیدم😁🌹
  بازم برامون از این حرفای انرژی مثبت تو سایت بذارین
  ازخدا ممنونم بابت این همه مطالب آرامش بخش🌹🙏
  ممنونم دوست خوبم که انرژی گرفتیم اول صبح🌹🌷🙏😍

   1. سلام و كمال تشكر از مطالب اموزندتون . مطلب خيلي جالب كه ميخوام براتون بازگو كنم اينه . استاد درباره كتابي به نام محدوديت صفر صحبت كردند و من با خودم گفتم كه حتما اين كتاب را بايد تهيه كنم به نظر بيشتر ميتونه بهم كمك كنه باوووووور كنيد چند روز بعدش روز تولد دخترم رفتيم خونه مادر همسرم كه با اونها باشيم ديدم روي ميز كتاب محدوديت صفر هستش وقتي از مادر همسرم سوال كردم اينو از كجا اورده گفت كه يكي از همسايه ها به عنوان هديه امواتش به تمام همسايه ها كتاب ميداده حالم خيلي دگرگون شد و واقعا نمي دونستم چطور امكان داره كه الان تقريبا اخرهاي كتاب هستم عالي بود برام

 35. سلام من چند وقته استرس و دلشوره دارم دیشب تو یه گروه پاکسازی مدام مانترا ها رو میگفتم به احساساتم درونم و همزمان مینوشتم بعد گریه میکردم و ناخودآگاه اشک از چشمام میومد سبک تر شدم امروز که بیدار شدم کم و بیش اون حس دلشوره رو دارم حالا سوالم اینه دلیله اشکم چی بود؟ اگه پاکسازی شد چرا دوباره صبح دلشوره دارم ؟

  1. درود بر شما
   پاکسازی با یک بار گفتن این چهار جمله
   انجام نمیشه، گریه هم دلیلش برونریزی هست و اصلا ایرادی نداره
   اگر شما بخواید به باشگاه برید و تمرین کنید
   آیا بدون گرم کردن میتونید تمرینات سنگین انجام بدید؟
   اگر انجام بدید به چه حال و روزی می افتید؟
   مسلما درد زیادی میکشید و تا چند روز بعد هم
   این درد ادامه داره.
   شما باید با آگاهی کامل و از تایم های خیلی کوتاه مثل 5 دقیقه
   هر روز این تمرین رو انجام بدید.

  2. سلام و عرض ادب خدمت شما.سوالی داشتم.آیا در هواوپونوپونو ۴مانترای پاکسازی (متاسفم لطفا مراببخش متشکرم دوستت دارم)باید با صدای بلندو زبانی ذکر شود ؟آیا می توانیم ۴مانترا راذهنی و در دلمون بگیم ؟

 36. سلام.
  مطالب فوق العاده مفید بود ازشما بخاطر قرار دادن این اطلاعات در اختیار دیگران بسیار سپاسگذارم واز خداوند میخوام که شمارو در این خدمت گذاری یاری نماید

 37. سلام.به نظرتون میتونیم صدای خودمونو هنگام گفتن ۴جمله متاسفم …………دوستت دارم.ضبط کنیم و درحالت تکرار مداوم باهاتون دائم گوش کنیم؟؟

  1. .سلام.به نظرتون میتونیم صدای خودمونو هنگام گفتن ۴جمله متاسفم …………دوستت دارم.ضبط کنیم و درحالت تکرار مداوم بهشون دائم گوش کنیم؟؟

 38. سلام،میشه راهنمایی کنین که دقیقأ به چه روشی میشه خواسته‌هامونو دریافت کنیم ( من با تجسم و نوشتن و تکرار گفتن خواسته‌ها به نتیجه نرسیدم ) اون راه کلیدی چیه که بشه راحت به خواسته‌هامون برسیم

  1. سلام دوست عزیز
   در این دنیا هیچ چیز بدون زحمت و بها بدست نمیاد
   اگر بدنبال چنین روشی هستید اصلا نگردید که پیدا نمیشه
   بهتون پیشنهاد میکنم که مقاله قانون جذب
   رو حتما مطالعه کنید. پس از مطالعه مقاله، اگر باز هم سوالی براتون پیش اومد کامنت بزارید دوست عزیز

  2. مطالبتون عالی بود .من خودم دوساله که قانون جذب کار میکنم تازگی هم با کتابهای دکتر ویتالی اشنا شدم خیلی تمرین هم میکنم ولی تا حالا نتیجه ای نگرفتم.هدف من خرید خونه بود ولی تا حالا اتفاق نیافتاده .من اپارتمان کوچیک خودم رو فروختم تا بااون وام بگیرم ولی متاسفانه قیمت خونه ها بالا رفت ومن خونه خودم رو از دست دادم اوایل خیلی ناراحت بودم ولی خدا رو شکر با اشنا شدن با قانون جذب وکتاب خوندن به اعصابم مسلط شدم ولی موفق به خرید خونه نشدم.من تمارین رو انجام میدم تا به هدفم برسم برام دعا کنید

   1. درود برشما
    پیشنهاد میکنم در پیج اینستاگرام ما عضو بشید
    و از مطالب پیج استفاده کنید
    در ضمن بزودی دوره ای خواهیم داشت
    که به صورت کامل و متفاوت از تمامی دوره هایی که
    تا به الان دیدید و شنیدید قانون جذب رو آموزش خواهیم داد.

 39. سلام من به تازگی با این موضوع ااشنا شدم و برایم بسیار جالب است و شدیدا به ان نیاز دارم البته بیش از دوسال است که روی قانون جذب کار می کنم و نتایج بسیار خوبی از ان دیدم بسیار علاقه مند شدم که این موضوع را پیگیر و دنبال کنم البته با راهنمایی شما غزیزان با تشکر فرا وان

 40. سلام وقتتون بخیر ممنون که خیلی ساده و‌ روان مطالب را توضیح دادین، داخل کتاب نقطه صفر چند جای کتاب نویسنده میگه برای یاد گرفتن پاکسازی باید دوره های ما را شرکت کنین و من اجازه گفتن پاکسازی را ندارم برای ما که ایران هستیم امکان شرکت در سمینارها و دوره ها بسیار محدوده ، من میخواستم ببینم چجوری میتونیم محتویات دوره را پیدا کنیم ؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   پاکسازی نیاز به هیچ دوره و کلاس خاصی نداره
   فقط با گفتن همون چهار جمله می تونید پاکسازی کنید
   ذهنتون بی مورد درگیر چیزی که میگید نکنید، چون حتی فیلم سمینار هم چیزی فراتر از این چهار جمله نیست
   موفق باشید

 41. باسلام وخسته نباشید. تشکر میکنم از توضیحات مختصر ومفید شما. من قبلا درمقوله درمانگری فعال بودم، در ایران وخارج از کشور، این سوال که چه مدت زمان برای حصول نتیجه بایستی پاکسازی کرد، را با یک اتفاق واقعی برای دوستان توضیح میدهم. درابتدا بگویم من کاملا اتفاقی با این مقوله آشنا شدم. ودر حال حاضر درحال گسترش آن بین دوستان، ودردمندان هستم. حدود یک هفته پیش دوستی از قائم شهر تماس گرفت، که از فعالیت‌های قبلی من اطلاع داشت، نوه اش بدنیا آمده‌بود. ساعت یک بعداز نیمه شب بود، گفت کمکم کنید دکترها بدلیل بیماری حاد نوه ام ما را جواب کرده اند. میگویند امیدی به زنده ماندنش تا صبح ندارند. به او گفتم من درمانگری را کنار گذاشته ام، اما میتوانی با قبول مسئولیت بیماری او و گفتن، مرا ببخش، متأسفم، متشکرم، عاشقت هستم، از خداوند، کمک درخواست کنی، صبح ساعت هفت تماس گرفت تشکرکرد. نوه اش را مرخص کردند او کاملا سلامت خود را بدست آورده بود. واقعا زمان فقط در دست الوهیت است. ارامش

  1. سلام لطفا من و راهنمایی کنید این چهار جمله در واقع خطاب به کیست نمیتونم تمرکز کنم باید مخاطب داشته باشم و اینکه موقع ادا این جملات به کی بگیم و حین گفتن جملات باید به مشکل هم فکر کنیم مثلا مشکل نازایی که دنبال بچه دار شدن هستم
   و این نوع تفکر با کتاب اسکاول شین در تضاد هست که میگه اصلا منفی فکر نکنید مثلا بگید من زایا هستم در ذهن الهی من نازایی وجود ندارد
   و این هواوپونوپونو بیشتر تمرکز روی مشکلات منفی هست
   لطفا کمک کنید به شدت نیاز دارم

   1. دوست عزیز
    مسئله ای که ذهنتون رو درگیر کرده درنظر بگیرید
    و هر زمان از روز که تونستید این جملات رو الوهیت درون خودتون بگید
    حتی اگه چهار تاشو رو نگفتد دو تای آخر رو با احساس خوب تکرار کنید
    دوستت دارم/ سپاسگزارم
    ناامید نشید و مرتب تکرار کنید
    البته نه اینکه دست از درمانهای پزشکی بردارید
    در کنار اونها این تمرین ذهنی رو هر روز چندین بار انجام بدید
    به هر تعدادی که باهاش حس خوبی میگیرید

 42. با سلام
  خواستم از شما بابت خلاصه سازی زیبایتان تشکر کنم چون کلیت بحث هواپونوپونو رو بصورتی جامع و کامل بیان کرده اید. خدا قوت
  همچنین خواستم تجربه دیروز خودم رو بگم شاید به دوستان دیگر هم کمک کنه.
  من از حدود یک سال قبل با مقوله هواپونوپونو از طریق خواندن کتاب محدودیت صفر دکتر ویتالی آشنا شدم و برای مدتی جملات پاکسازی رو تکرار کردم که البته حس خوبی به من میداد. البته در اینترنت و مطالبی که میشه در این خصوص روی وب بدست آورد جستجو میکردم که این جملات باید خطاب به کی باشه که همه مواردی که من برخورد کردم این بود که با خطاب به الوهیت یا همان خدا باشه. تا اینکه دیروز بطور اتفاقی کلاس آموزشی دکتر ویتالی و دکتر هولن رو روی یوتیوب دیدم. دکتر هولن در پاسخ یکی از افراد حاضر در کلاس گفت که این جملات باید خطاب به داده ها باشه. من هم بلافاصله این جملات رو خطاب به خاطرات و احساسات بد درونم گفتم. با گفتن اولین دوستت دارم به یکی از احساس‌های منفی درونم که منو خیلی آزار میداد شروع به هق هق و گریه کردم البته کاملا حس میکردم که انگار شخص دیگری در درونم هست و این اونه که داره از اینکه بهش توجه کردم گریه میکنه و عقده چندین ساله خود رو که ناشی از بی توجهی منه رو بیرون میریزه. حدود نیم ساعتی این حالت طول کشید و تمام بدنم میلرزید و صدام در موقع گفتن دوستت دارم کاملا عوض شده بود. در تمام این مدت احساسم خوب بود. با این اتفاق من متوجه شدم که ما باید احساسات و خاطرات بد و ناخواسته خودمان را بعنوان جزئی از خودمان بپذیریم و اگر بخواهیم از دست آنها فرار کنیم و آنها را بعنوان بخشی از سیر تکاملی خودمان نپذیریم آنها برای ما تکرار خواهند شد و ما را در شرایطی تکراری و بد و ناخواسته گیر خواهند انداخت.

  1. این همون قانون عدم مقاومت خانم اسکاول شین هست … نباید مقاومت کرد باید به خاطرات بد بی اعتنا بود …

 43. ای روح الهی، ای خالق هستی، ای خالق الهی:
  متاسفم
  لطفاً منو ببخش
  عاشقانه دوستت دارم…عاشقانه دوستت دارم…
  سپاس…سپاس…سپاس

  من هر روز انجام میدم و خیلی بهم آرامش میده.
  جهت پاکسازی این روش عالیه

    1. من کتاب محدودیت صفر رو دوبار خوندم، ولی الان که مقاله شمارو خوندم خیلی خیلی بهتر کتاب رو متوجه شدم، عااااالی بود ممنون

 44. من از قبل خیلی مطالب خوندم درباره خودشناسی و تلقین و رفتن به خلا و حتی تله پاتی و میشه گفت کامل کننده ی همشون همین محدودیت صفر من وقتی شروع کدم ب خوندم کتاب با کتاب پیش رفتن کلمه ب کلمه فوق العاده ی.من ی مدت طولانیه ک گوله های نور میبینم حتی روح میبینم و واسم خیلی طبیعی شده اوایل میترسیدم خلاصه صد صفحه اول کتاب ک تموم شد ی شب چشمامو قبل اینکه بخوابم بستم یهو صدای داداشمو شنیدم سوصدا میکرد چشمامو باز کردم درباره بستم باز دیدم صدای داداشم فرداش رفتن سرکار از سرکار اومدم مامانم گفت داداشت از پله ها افتاده پاش پیچ خورده واقعا ی لحظه شوکه شدم واسم جالب شد چن شب بعد دوباره قبل از خواب چشمامو بستم ک چی میبینم ی ماشین بود ک یهو انگار تصادف کرد ولی ماشین سالم بود فقط چرخ عقبش تو هوا میچرخید ب دختر داداشم گفتم فرداش از خونه اومدیم بیرون یهو دیدم ی ماشین با سرعت گربه رو دید ولی از رو گربه رد شد خیلی وحشتناک بود انگار استخونای گربه ی بیچاره خورد شد و گربه عین ی لاستیک میپرید تو هوا و میچرخید دور خودش تا لحظه ای ک جون داد و مرد ناراحت کننده بود ولی حس میکنم ذهنم باز شده وقتی واسه مرده ها فاتحه میفرستم میبینمشون حتی اینکه خوشحال میشن لبخند میزنن یا حتی صداشونو میشنوم

  1. این جای تبریک داره مژگان…
   ب نظرم اونقد ب محدودیت صفر مورد نظز ویتالی نزدیک شدی ک ب نوعی شهود رسیدی و قضیه داداشت و ماشین و گربه رو هم با تله پاتی دریافت کردی…

   1. سلام متشکرم دوستت دارم لطفا منو ببخش متاسفم
    استادعزیز بسیار بهره بردم از مقاله زیباتون موفق باشید

     1. انسان اول باید خودش را دوست داشته باشد تا بتواند بقیه را هم دوست داشته باشه
      و این جملات از گفتار نیک پندار نیک کردار نیک بر گرفته شده و اینکه خود را به خدای واقعی بسپاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا