آرامشآرامش برای همهآرامش درونجملات تاکیدیقانون جذبمثبت اندیشیموفقیت

جملات تاکیدی درباره ثروت

جملات تاکیدی درباره ثروت _ ثروت به هیچ وجه ضامن خوشبختی نیست ، اما نبود ثروت حتماً عامل به وجود آمدن مشکلات زیادی در زندگی می شود. هر فرد ممکن است از مسیر خاصی به ثروت دست یابد. اما در کنار تلاش و سخت کوشی ، خواستن از کائنات نیز در این راه یاری گر است. شما  می توانید با استفاده از ضمیر ناخودآگاه خود ذهنی ثروت ساز داشته باشید و در هر گامی که بر می دارید ثروت را وارد زندگی خود کنید.

یکی از بهترین راه ها برای فعال کردن ذهن ناخودآگاه و باز شدن در ثروت کائنات به سوی شما ، استفاده از جملات تاکیدی روزانه درباره ثروت است. جملات تاکیدی درباره ثروت به شما کمک می کند که ذهنی ثروت ساز داشته باشید. وقتی مدام از جملات تاکیدی درباره ثروت استفاده کنید و در مسیر قانون جذب کائنات قرار بگیرید ، می بینید که چگونه مسیرهای تازه ای برای جذب ثروت به روی شما گشوده می شوند.

پس اگر به دنبال پول و ثروت بیشتری در زنذگی خود هستید از همین حالا شروع کنید. جملات تاکیدی درباره ثروت را هر روز بنویسید و بخوانید. آنقدر جملات تاکیدی درباره ثروت را تکرار کنید تا ملکه ذهنتان شود و جز پول و ثروت ارتعاش دیگری نداشته باشید. یادتان باشد ثروت به سراغ کسانی می رود که دوستش داشته باشند و قدر آن را بدانند.

این قانون جذب کائنات را فراموش نکنید، به هر چیزی که فکر کنید و ارتعاش دهید ، همان به سوی شما باز می گردد. اگر مدام از نداری و مضکلات صحبت کنید همان چیزها به سراغ زندگیتان می آید. پس از همین حاالا جملاتی بگویید که انگار غرق در ثروت هستید. خساست نکنید، چون کائنات هم در حق شما همین کار را می کنند. کارمای اعمال ما به سوی ما باز می گردد.

در انتهای این مقاله یک سری از  جملات تاکیدی درباره ثروت را برای شما آورده ایم. اگر در زمان خواندن احساس خوبی به شما دست داد می توانید از همین جملات برای به صورت روزانه استفاده کنید. در غیر این صورت خودتان جمله ای مناسب با خواسته و احوالاتتان برای خود بنویسید و روزانه تکرار کنید. شرایط و طرز نوشتن جملات تاکیدی را در مقاله معجزه عبارات تاکیدی مثبت در زندگی  به تفصیل توضیح داده ایم. با دقت مطالعه کنید.

جملات تاکیدی برای ثروت به شما کمک می کند تا سریعتر به اهداف خود برای رسیدن به درآمد و ثروت بیشتر برسید. یادتان باشد ذهن ثروت ساز ، فردی ثروتمند را پرورش می دهد. موفقیت از آن کسی است که آگاهانه و با درایت تلاش می کند.

من در مدار قدرت و ثروت قرار دارم.

درآمد من هر روز بیشتروبیشتر میشود

من مغناطیس ثروت و خوشبختی هستم.

من در دریای رحمت فراوانی قرار دارم.

من ذهن میلیاردری دارم.

من با ثروتمند شدنم به پیشرفت جهان کمک میکنم.

ثروتمند شدن برای من خیلی ساده است.

توانگری و ثروت  حق الهی من است.

من هر لحظه به ثروت و فراوانی نزدیکتر می شوم.

در جهان بینهایت ثروت و نعمت برای من وجود دارد.

موقعیت های ثروتمندتر شدن هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

من دست به هرچیزی میزنم به طلا تبدیل میشود.

4.2/5 - (144 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫11 دیدگاه ها

 1. سلام و درود
  تشكر از مطالب خوبتون.من سالها در مورد قانون جذب مطالعه كردم و تونستم با تكرار و تاكيد جملات به خيلي از خواسته هام برسم .اما در حال حاضر مدتيه كه انگيزه ام رو از دست دادم و انگار هيچ اتفاق خوشحالم نميكنه .هيچ حرف و كلامي روم تاثير نميذاره.عميقا دلم مي خواد ك دوباره روح و قلبم با كائنات ارتباط بگيره و بتونم به بزرگترين هدفم يعني اخذ ويزا و مهاجرت به آلمان ب همراه همسر و فرزندم دست پيدا كنم .ازتون مي خوام لطفا من رو راهنمايي كنيد و مقاله اي رو معرفي كنيد كه مطالعه اش هم حال روحم رو خوب كنه و هم من رو براي رسيدن ب هدفم كمك كنه.سپاس

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از نگاه زیباتون
   حال دلی که خوب نیست یعنی انرژی درونی اون کم شده
   سعی کنید با ورزش… گوش دادن به آهنگ های شاد.. شکرگزاری بابت داشته هاتون
   انجام مراقبه روزانه …پیاده روی بر روی چمن بدون کفش و جوراب و هر چیزی که حس می کتید
   بر روی شما تاثیر مثبت میزاره.. کمک بگیرید.
   حتی قانون جذب هم نیاز به زمان داره و مطمئن باشید در وقت و زمان درستش شما رو به خواسته تون میرسونه.
   موفق باشید

 2. سلام.بسیار عالی قابل ذکر کردم نیست چون واقعا زیبا و پرمفهوم و امیدوارکننده بود..من کمکی از شما دارم.من چند وقتی هست با دختری از آمریکا دوست شدم.من به طور اتفاقی ایشون را در اینستاگرام پیدا کردم و نا خودآگاه به ایشون پیامی ارسال کردم و یک نفر به من گفت که ابن پاسخ میده..چند روز بعد دیدم پاسخی آمد و خیلی هم منو تحویل گرفت.خلاصه چند وقتی گذشت و یواش یواش با صحبت کردن و آشنا شدن با ایشون و خب رد و بدل کردن یک سری صحبتهای عاطفی در مورد آینده و دیدن تصویر همدیگه حس دوست داشتن بیشتر شد و نهایتا عاشق شدم.ایسون هم تمام سوالات در مورد عشق و زندگی در آینده نظر مثبت دادند و علاقه نشون دادند و گفتند من هم از شما خوشم آمده..تا چند وقت پیش که سر موضوعی که ایشون به من گفت به مشکل برخوردیم.یعنی درخواستی کرد از من و من قول دادم تهیه کنم که متاسفانه به دلیل تحریم‌های آمریکا بر ایران تهیه نشد.و ایشون گفت پول آن را برای من بفرست خودم تهیه میکنم البته به من گفت من از لحاظ مالی خوب نیستم.من برداشت بد نکردم.اما ایشون اصلا باور نکرد حرف منو.کم کم پیامها کمتر شد از سمت ایشون.و خیلی دیر پاسخ من را میداد.و من هر روز پیام و ایشون پاسخ نداد.گاهی میدید اما پاسخ نمی‌داد.تا اینکه فکری به ذهنم خطور کرد و با یک پیج دیگه رفتم پیام دادم و طرح دوستی رریختم البته نظر مثبتی نداد نمیدونست منم..مجبور شدم بگم من دوست فلانی هستم و از دست تو ناراحت.و تمام تلاش خودشو برای شما کرده و نتونست شما باورش نکردی.چرا جوابی بهش ندادی؟خلاصه گفت محمد یعنی من.منو باور ندارم و از من میترسه.من بهش گفتم برای من هدیه تهیه کنه.اکا نکرد به من قول داد و عمل نکرد.شما جای من باشی چیکار می‌کنی چه حسی داری.خب اون خود من بودم.ولی راضی شد پیام بده به من..پیام. این بود yes dear.همین.بله عزیزم چون صداش زده بودم.دیگه جواب نداد تا دیروز نوشت من خارج از دیتا هستم حالم خوب عزیزم..امروز فقط یک قلب فرستاد..ولی آنلاین بود پیامهای منو می‌خوندیم جواب نمی‌داد..من هم چون واقعا عاشقش هستم و از ته دل دوستش دارم و خدای من شاهده اصلا نگاه ابزاری یا شهوت و ندارم بهش فقط نگاه من به خلقیات و رفنارو خوب زیبا هم هست به چهره اون نگاه میکنم آرامش میده به من تمام وجودم این شده که اون مال من باشه والا غیر.حس میکنم جنیفر بهترین و خود خود نیمه گمشده منه..حالا من هم بصورتی پیام دوستت دارم.عاشقتم.هبچ کس مثل تو نمیشه..اهری تا امروز التماس دیگه..دیدم جواب نداد.فقط دید و رفت.گفتم خدایا یعنی به هدیه که نگرفتم باعث این شده.یا خطایی از من دیده.نمیدونم..من هم پیام دادم گفتم من واقعا بیشتر از این نمیتونم روی غرورم پا بزارم و با اینکه واقعا دوستت دارم و عاشقتم با چشمای پر از اشک تنهات میزارم مواظب خودت باش عزیزم..و دیگه پیامش ندادم..و اینکه راستی پیامهایی که با حسابهای دیگر دادمو مسدود نکرده فقط زده محدود کرده.البته نمیدونه من هستم.ولی از منو نه مسدود کرده نه محدود..اما جوابمو نمی‌دم.به خدا دارم میمیرم از غصه.اما این مطالب واقعا زیبای شما را خواندم خیلی امیدوار شدم. و از همین لحظه دارم از جملات تاکیدی و مثبت استفاده میکنم..تو رو خدا شما هم کمکم کنید..واقعا دوستش دارم..یعنی جوابمو دیگه نده همین چند روز کارآمو میکنم میرم تگزاس دیدنش.تو تگزاس زندگی می‌کنه.خداوکیلی استاد کار بکنید لطفا برای من بگید چکار کنم تا همه درست بشه برگردیم به رابطه و زودتر ازدواج کنیم.ممنونم واقعا

  1. سلام دوست عزیز
   احساساتی که در مسیر اشتباهی قرار گرفته کاملا چشم و گوش شما رو بسته
   شخصی که شما رو با یک هدیه امتحان میکنه و بهمین دلیل با شما قطع رابطه میکنه
   حتی لایق همصحبتی هم نیست.. چه برسه به یک عمر زندگی مشترک
   امیدوارم که خیلی زود راه درست رو پیدا کنید.
   برداشت ما فقط از نوشته ای بود که شما فرستادید.

 3. سلام مطالب بسیار جالبی رو عنوان میکنید
  من یه مشکلی دارم اون هم اینه که من خیلی وقته منتظر اون شغل مناسبی هستم که دنبالش میگردم ولی انگار هر چی بیشتر دنبالش میگردم از من دورتر میشه واقعا دیگه نمیدونم باید چی کار کنم واقعا دیگه خسته شدم لطفاً راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   سعی کنید ارتعاش مناسب ارسال کنید و اینجور با ناامیدی صحبت نکنید.
   تلاش فیزیکی در کنار باوری قوی و ارسال ارتعاش مثبت به کائنات شما رو در رسوندن به اهدافتون یاری می کنه
   ترس عاملی هستش که شما رو از خواسته تون دور میکنه.
   سعی کنید با تکرار عبارات تاکیدی مناسب ارتعاش قوی تری ارسال کنید.
   مقالات زیر رو حتما مطالعه کنید.

   مقاله قانون جذب

   مقاله معجزه عبارات تاکیدی مثبت در زندگی

 4. سلام وعرض ادب
  مطالب شما بسيار زيبا وتكان دهنده واميدوار كننده هست
  اما نياز به تمرين زياد وخود باوري دارد واز طرفي نير نياز به صبر وحوصله فراوان من خيلي وقت هست كه در مورد كائنات وقانون جذب مطالب زيادي را خواندم وباور دارم كه اين قانون خيلي قوي ودر همه جا جاري هست ويك مورد جذب ورسيدن به چيزي رو كه خواستم تجربه كردم خيلي سريعتر از آنچه كه فكر ميكردم الان هم با اميدواري كامل بدنبال جذب آرزوهاي خوبم هستم وايمان كامل دارم كه به همه آنها به زودي ميرسم
  اميدوارم كه همه به آرزوهاي خوبشون برسند واين قانون الهي راه گشاي همه دوستان باشد
  در پايان باز از شما بخاطر مطالب خوب ومفيدتون تشكر ميكنم . 🌺🌺

  1. درود بر شما دوست عزیز. خوشحالیم که مطالب ما میتونه حال دل کاربران این سایت رو خوب کنه و باعث رهایی از افکار و باورهای منفی بشه. امیدواریم که شما هم با این تلاش و پشتکاری که دارید هر روز بیشتر و بیشتر در مسیر موفقیت گام بردارید و به تمام آرزوهای خوبتون برسید.
   این جمله تاکیدی مثبت هدیه به شما دوست مثبت اندیش….
   هر روز تکرار کنید: در دنیای من همه چیز عالیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا