آرامش برای همهآموزشزندگینامه افراد موفقموفقیت

زندگینامه جک کانفیلد

جک کنفیلد (به انگلیسی: Jack Canfield) نویسنده مشهور آمریکایی کتاب‌های خودآموز موفقیت و یک سخنران انگیزشی است. او به خاطر نوشتن مجموعه کتاب‌های خودآموز با عنوان «سوپ مرغ برای روح» شهرت فراوانی دارد!

جک کنفیلد یک سخنران انگیزه‌دهنده و از نویسندگان برجسته آمریکایی است و بیشتر شهرتش را مدیون مجموعه کتاب‌های «سوپ مرغ برای روح» است که تاکنون 200 عنوان آن در تیراژ 112میلیون نسخه به بیش از 40 زبان دنیا ترجمه شده‌اند.

جک کنفیلد در سال 1966مدرک کارشناسی خود را در زمینه تاریخ چین از دانشگاه هاروارد دریافت نمود.
جک کنفیلد در سال 1978 عنوان “جوان برجسته سال” و در سال 1981 مدرک دکترای افتخاری دانشگاه سانتا مونیکا را دریافت کرد.

کنفیلد مجموعه کتاب‌های «سوپ مرغ برای روح» را به کمک همراه همیشگی اش مارک ویکتور هانس ، در سال1990 به رشته تحریر در آورد. در طی سه سال 68 داستان برای این کتاب گرداوری شد. موفقیت زیاد این مجموعه باعث تداوم آن شد تا جائیکه تا به حال نزدیک به 200 عنوان از آن در حدود 112میلیون نسخه به 47 زبان ترجمه شده و به چاپ رسیده است.

جک کنفیلد

اگرچه جک کنفیلد در زمینه های مختلف موفقیت فردی، خانوادگی و مالی در سمینارها و کتابهای خود به دیگران آموزش می دهد، اما دلیل اصلی شهرت وی تاکید مداوم بر تاثیر اعتماد به نفس افراد در دستیابی به موفقیت است و بیشتر آموزه های او هم روی همین موضوع استوار شده اند.او همچنین در فیلم راز هم به عنوان یک کارشناس قانون جذب ایفای نقش کرده است.

ازجمله شرکت های معتبری که تاکنون از تعالیم ومشاوره های او به عنوان یک مدرس برجسته بهره برده اند می توان به مایکروسافت، هوندا، زیمنس، سونی، مریل لینچ، ویرجین ریکوردز، فدرال اکسپرس، زیراکس، دایملرکرایسلر، دومینوز پیتزا و… اشاره کرد.
جک کنفیلد فردی است که مجله تایم او را به عنوان فرد پشت امپراطوری “پدیده چاپ و نشر این دهه” نام‌گذاری کرده است.

جک کنفیلد که توسط بسیاری از افراد به عنوان مربی شماره یک موفقیت در آمریکا شناخته می‌شود، دلیل متفاوت بودن افراد موفق را مطالعه کرده و آن را گزارش کرده است. او می‌داند که چه چیزی به آنها انگیزه می‌دهد، چه چیزی آن‌ها را پیش می‌راند، و چه چیزی باعث الهام دادن به آن‌ها می‌شود.

او این بینش را با تعداد بی‌شماری از مخاطبین در سطح بین‌المللی به اشتراک می‌گذارد و استراتژی‌های موفقیت خودش را در رسانه‌ها، با شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، و سازمان‌های حرفه‌ای به افراد جویای موفقیت درمیان می‌گذارد.

پایدار و پیروز باشید.

4.9/5 - (92 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا