آرامشآرامش برای همهآموزشقانون جذبمثبت اندیشیموفقیت

مراحل قانون جذب از دیدگاه خانم استرهیکس

مراحل قانون جذب _ اگر فکر می کنید که قانون جذب از کشورهای غربی به کل جهان انتشار داده شده است و کاشفان این قدرت خداوندی آن ها هستند، فکری بسیار نادرست است؛ در حدیثی معتبر آمده است که خداوند می فرمایند: هر کسی یک قدم به سوی من بیاید، من دو گام به سمت او می روم و هر کسی آهسته به سمتم آید، من شتابان به استقبالش می روم و در جایی دیگر می فرمایند: از تو حرکت، از خدا برکت.
نکته ظریفی که در این دو کلام خداوند وجود دارد این است که اگر تلاش کنید و بخواهید به شما داده خواهد شد و این یعنی مراحل قانون جذب و رسیدن به هدف.
زمانی که به چیزی فکر می کنید، چه بدنبالش باشید و چه نباشید، ارتعاش فکر شما به کائنات ارسال می شود و بلافاصله در قسمتی از کائنات به واقعیت تبدیل می شود.

قانون-جذب

یعنی انسان ها طوری آفریده شده اند که خود نیز قدرت خلق کنندگی دارند و می توانند افکار و نیات درونی خود را به اشیا و واقعیت های فیزیکی در دنیای مادی تبدیل کنند. پس قبل از هر چیز از همین ثانیه به بعد مراقب تمام افکار و گفتار و رفتار خود باشید، چون حتی اگر بدون نیت درونی باشد، باز هم خلق می شود.

 

مراحل قانون جذب از دیدگاه استرهیکس

مراحل قانون جذب بخش اول

بخش اول از مراحل قانون جذب ،حس خواستن و طالب بودن است . یعنی بدون اینکه آن خواسته را به زبان بیاورید و فقط با یک تمرکز کوتاه این امر صورت می گیرد. این بخش تحت اراده خودتان است و ارتعاش خواسته ی شما بسرعت نور به کائنات و هستی ارسال می شود.

مراحل قانون جذب بخش دوم

در این مرحله باید با باوری قوی در انتظار جذب خواسته خود باشید. در این مرحله از مراحل قانون جذب، به هیچ عنوان نگران چگونگی اجابت خواسته و  تحقق آن نباشید. به هیچ وجه به دنبال زمان و راه و روش اجابت خواسته خود نباشید. کائنات و هستی طوری طراحی شده است که وقتی به خواسته ای تمرکز کنید، آن را در واقعیت محقق می کند. در این میان شما فقط موظفید باور داشته باشید که این اتفاق می افتد و شما به خواسته خود می رسید.

لینک جذب جفت روحی

مراحل قانون جذب بخش سوم

در بخش سوم از مراحل قانون جذب باید بدانید که فرقی میان افراد موفق و شکست خورده وجود دارد. مهم ترین گام در مراحل قانون جذب همین گام است که باور کنید و بدانید که به خواسته خود می رسید. در واقع باید در حتمی بودن و واقعی بودن دو قانون قبلی هیچ شک و تردیدی نداشته باشید. کوچکترین شک و دودلی باعث می شود که فوراً خواسته و آرزوی جدیدی به کائنات ارسال شود و هدف قبلی ضعیف یا خنثی شود و یا از بین برود. هر چقدر میزان شک و تردید فرد نسبت به حتمی بودن دو بخش اول از مراحل قانون جذب بیشتر باشد، زمان رسیدن به هدف طولانی تر می شود. پس با ایمانی قوی باور داشته باشید که به هدف خود می رسید.

باور و پذیرش قلبی و صحت قانون جذب

باید قانون جذب را با تک تک سلول های خود باور داشته باشید و به این آگاهی برسید که مرغ آمین بالای سر شما پرواز می کند و هر لحظه ای که نیتی در دل داشته باشید قانون جذب دست به کار شده و با سرعت نور و برق آسا آن خواسته را اجرا می کند.

مهم ترین بخش از مراحل قانون جذب این است که خواسته ی خود را با تمام وجود احساس کنید، همان حسی که در زمان رسیدن به هدف خود دارید، حالا داشته باشید؛ طوری که انگار همین حالا به آن رسیده اید و از آن شماست.

رفتار، کلام و افکار شما باید به گونه ای باشد که انگار همین حالا به هدف خود رسیده اید. این امر مهم ترین مرحله از مراحل قانون جذب است، چون این مرحله ، نقطه ای است که قانون جذب با قدرت شروع به کار می کند، حتی گاهی دیگر احساس نمی کنید به آن نیاز دارید، چون با باوری قوی که در وجود شماست ایمان دارید که واقعا هدف خود را در آغوش گرفته اید و هم اکنون متعلق به شماست. اینجاست که کائنات و هستی با توجه به این احساس شما، آن را به واقعیت مبدل کرده و شما دریافتش می کنید.

مراحل قانون جذب

به عنوان مثال
اگر میخواهید ثروتمند شوید، باید احساس فردی ثروتمند را داشته باشید. در تمام لحظات زندگی همین حس را لمس کنید.
زمانی که به خرید می روید ، پیاده روی می کنید، رانندگی می کنید، به رستوران می روید، در هر لحظه حس ثروتمند بودن را در خود لمس کنید. شما مانند یک کارت بانکی با میلیاردها پول هستید و با اراده ای قوی به خود اجازه دهید به مغازه های لاکچری بروید، و هر لحظه بیشتر از قبل حس ثروتمند بودن را در خود داشته باشید تا با این احساس جدید ، کم کم باورها و الگوهای ذهنی جدید جایگزین باورهای قبلی شوند و ضمیرناخودآگاه و کائنات دست به دست هم دهند تا در دنیای واقعی احساس شما را محقق کنند. قبل از تحقق هر هدفی ، احساس رسیدن به آن را لمس کنید.

بیشتر بخوانید : چگونه با ضمیرناخودآگاه به اهداف خود برسید؟

 

 

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.4/5 - (204 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫10 دیدگاه ها

 1. سلام خیلی ممنون برای توضیحات خوبتون
  یه سوال داشتم این ک من حدود دو ماه پیش ب هر چیزی فکر میکردم به واقعیت تبدیل میشد مثلا نیاز ب کمی تمرکز روش داشت
  الان یکم کمتره
  چون قبل این اتفاق هم من تمرینات شکر گزاری و قدرت اعداد یا اینجور چیزا انجام میدادم
  با توجه به توضیحات درباره ی چشم سوم
  ایا این موضوع ک ب هرچیز فکر ب واقعیت تبدیل شه ب تمرینات ربط داره یا چشم سوم و حس ششم؟

 2. سلام وخداقوت
  بسیارعالی و تاثیرگذار, امیدوارم همگی به باورقلبی این باورقلبی قدرتمند برسیم برای ساخت رویاهای بهشتی . یاحق

 3. خیلی عالی بود،امیدوارم که بتونم خیلی خوب به قانون مسلط بشم و هر خواسته ای رو خیلی راحت خلق کنم،من میتونم
  درود بر شما،ممنون از توضیحات خوبتون

 4. یعنی بدون اینکه آن خواسته را به زبان بیاورید و فقط با یک تمرکز کوتاه این امر صورت می گیرد. این بخش تحت اراده خودتان است و ارتعاش خواسته ی شما بسرعت نور به کائنات و هستی ارسال می شود.
  من خودم اینو تجربه کردم بطور خیلی ناخودآگاه و غیر ارادی
  ممنون از مطالب خوبتون

 5. «ارتعاش فکر شما به کائنات ارسال می شود و بلافاصله در قسمتی از کائنات به واقعیت تبدیل می شود.»

  جمله بالا فوق العاده تکان دهنده ست👆…انسان به عظمت جهان هستی🌎 و قوانین نامرئی⚡ حاکم بر اون پی می‌بره…
  سپاس ریلکس سام وان…💕

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا