معجون آرامش

زمانبندی خداوند چگونه است ؟

زمانبندی بی نقص خداوند به موقع می رسد

زمانبندی بی نقص پروردگار _ من ایمان دارم که خداوند طرحی عالی برای زندگی من دارد. او گام های مرا هدایت می کند، گرچه هیچ وقت نمی دانم چگونه اینکار را می کند. می دانم که موقعیت من در نظر خداوند شگفت آور نیست. او هر کاری می کند به نفع من است. طبق زمانبندی بی نقص پروردگار، همه چیز درست خواهد شد. این باور من است.

زمانبندی بی نقص پروردگار _ طبق آنچه در کتاب مقدس آمده، تمام روزهای زندگی ما در دفتر خداوند نوشته شده است. او تقریبا هر قسمت از زندگیمان را از آغاز تا پایان در آن ثبت کرده است. خداوند از هر ناامیدی، خسران و هر چالش ما آگاه است. خوشبختانه داستان شما با پیروزی به پایان می رسد. فصل نهایی داستان شما با این نتیجه گیری به پایان می رسد که شما توانسته اید سرنوشتی را که خداوند برایتان رقم زده با موفقیت به سرانجام برسانید.

زمانبندی بی نقص پروردگار

نکته کلیدی این است: وقتی با شرایطی مأیوس کننده مواجه می شوید، وقتی چیزی را از دست می دهید، در همان صفحه توقف نکنید. به جلو حرکت کنید. فصل جدیدی پیش روی شماست، اما باید بخواهید که پا به فصل جدید بگذارید.

ما گاهی اوقات بیش از اندازه سعی می کنیم روی اینکه چرا موضوعی آنطور که ما می خواستیم پیش نرفته، تمرکز کنیم. مثلا اینکه چرا ازدواجمان با شکست روبرو شده، یا چرا موقعیت کاری ای که برایش بسیار کار کردیم، به ما داده نشده است.شاید حکمت آنچه را تجربه می کنید نفهمید اما کماکان به جلو گام بردارید و اجازه ندهید تلخی ها ریشه بدوانند. در آینده به فصلی از کتاب زندگیتان خواهید رسید که کمکتان می کند همه چیز را بفهمید.

جول اوستین می گوید:

دختر ما، الکساندرا، وقتی بچه ای بیش نبود، شیفته چیدن قطعه های پازل در کنار هم بود. هر چند هفته یک بار برایش یک پازل جدید می خریدیم تا همراه با او، آن را درست کنیم. گاهی اوقات دو تا سه روز طول می کشید که یک پازل را تکمیل کنیم.

گاهی اوقات به قطعه ای از پازل برمی خوردیم که انگار با هیچ قسمت از آن جور در نمی آمد. بعد از اینکه تلاش می کردیم با قرار دادن آن قطعه در قسمت های مختلف پازل، جایش را پیدا کنیم و موفق نمی شدیم، به این نتیجه می رسیدم که حتما ایراد از کارخانه سازنده آن است. شاید آنها اشتباها یک قطعه اضافی را داخل بسته گذاشته اند یا قطعه ای از یک پازل دیگر در این جعبه افتاده است.

بیشتر بخوانید : برکات انفجاری خداوند

اما هر بار که این اتفاق می افتاد، وقتی که کم کم به مرحله پایانی تکمیل پازل نزدیک می شدیم، جای کاملا مناسبی برای آن قطعه «اضافی» پیدا می کردیم. پس آن مشکل اولیه چه بود؟ اینکه هنوز همه قطعه های دیگر پازل به طور کامل در کنار هم چیده نشده بودند.

ممکن است همین اتفاق دقیقا برای شما و زندگیتان رخ دهد. ممکن است مسائل و چالش هایی برایتان پیش بیاید که اصلا دلیلشان را نفهمید. از خودتان می پرسید: «جوئل، اگر خداوند اینقدر به فکر من است، پس چرا زندگی ام به این روز افتاده است؟ چرا در شغلم پیشرفت نکردم؟ معنای این اتفاقات را نمی فهمم.»

زمانبندی بی نقص پروردگار

بله، ممکن است چیزهایی که می گویید درست باشد، اما این را بدانید که قطعاتی از پازل زندگی شما هنوز در کنار هم قرار نگرفته اند. اگر ایمان خود را حفظ کنید، دیری نمی پاید که می بینید چگونه هر شکست، هر نومیدی و حتی هر فقدان، قطعه ای از پازل شما هستند.

شاید این حقیقت را نیز کشف کنید که اگر این مسئله یا چالش برایتان اتفاق نیفتاده بود، هرگز نمی توانستید به آن چیزهای فوق العاده ای که خداوند برای آینده تان مقدر فرموده است دست یابید.

شاید هنوز نتوانید حقیقت را ببینید، اما خداوند قطعه های مناسبی را در اختیار دارد تا پازل شما را کامل کند. ممکن است این پازل الآن درست به نظر نرسد، اما دلسرد نشوید قطعه دیگری وجود دارد که به زودی می آید و پازلتان را تکمیل می کند.

وقتی با شرایطی مأیوس کننده مواجه می شوید، وقتی چیزی را از دست می دهید، در همان صفحه توقف نکنید.

4.4/5 - (8 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا