آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشخودسازیمدیتیشن

کار روزانه ات را به مدیتیشن تبدیل کن

چگونه هر لحظه از زندگی را به مدیتیشن تبدیل کنیم

آموزش مدیتیشن صوتی _ هر وقت احساس کردي که حال خوبی نداري و در هنگام کار حس خوبی نداري، قبل از شروع کار، فقط براي پنج دقیقه، دم بگیر و عمیق بازدم کن. حس کن که به همراه بازدم حال بد و تیرگی و تاریکی و انرژی منفی را به بیرون هدایت می کنی. شگفت زده خواهی شد، در طی پنج دقیقه به ناگاه به حالت نرمال باز می گردي، حس و حالی تازه وجود شما را فرا می گیرد و بی حسی و بی حوصلگی ناپدید می شوند.

 

برای رسیدن به آرامش همه ما به انجام مدیتیشن و مراقبه روزانه نیازمندیم. برای یادگیری سریع و آسان مراقبه و مدیتیشن در خانه ، همین حالا بر روی لینک زیر بزنید و این آموزش بینظیر برای خودتون خریداری کنید. چون هیچ کسی در دنیا مهم تر از خودتون و آرامش تون نیست.

آموزش مدیتیشن

آموزش مدیتیشن

چگونه کار را به مدیتیشن تبدیل کنیم ؟

آموزش مدیتیشن _ اگر بتوانی کارَت را به مدیتیشن تبدیل کنی، بهترین کار است. آنگاه دیگر مدیتیشن در برخورد با کارت نیست. هرکاري کنی می تواند به مدیتیشن تبدیل شود. مدیتیشن چیزي جدا نیست؛ بخشی از زندگی است. درست مانند تنفس است: همانطور که دم و بازدم می کنی، مدیتیشن هم می کنی. کار زیادي لازم نیست انجام شود. کارهایی را که بی دقت انجام می دادي، با دقت انجام بده. کارهایی را که براي به دست آمدن نتایجی انجام می دادي، براي مثال پول … مشکلی نیست، اما می توانی از آن پدیده ي جدیدي بسازي. پول خوب است و اگر کار به شما پول بدهد خوب است؛ آدم به پول احتیاج دارد، اما همه اش این نیست. و اگر در کنار این بتوانی لذات بیشتري به دست آوري، چرا از دستشان بدهی؟ آنها هزینه اي در بر ندارند.

تو کارت را انجام خواهی داد، چه دوستش داشته باشید چه دوستش نداشته باشید، پس فقط با آوردن عشق به آن بسیاري چیزها را که از دست می دادي، را به دست می آوري.

هنر، مدیتیشن است؛ اگر در هر کاري خودت را گم کنی، آن کار تبدیل به مدیتیشن می شود. پس فقط یک تکنسین نمان. اگر فقط یک تکنسین باشی، نقاشی کردن هرگز به مدیتیشن تبدیل نمی شود، تو باید دیوانه وار در آن باشی، کاملاً خودت را در آن از دست بده، ندانی که به کجا می روي، ندانی که چه می کنی، ندانی که چه کسی هستی. در آن غرق شو؛ اما باید آگاه باشی.

آموزش مدیتیشن

آموزش مدیتیشن صوتی _ این وضعیت ندانستن، مدیتیشن خواهد بود؛ بگذار اتفاق بیفتد. نقاشی کردن نباید همچون فعالیت انجام شود، بلکه تنها باید اجازه دهی که اتفاق بیفتد – و منظورم این نیست که تنبل بمانید، نه، آنگاه هرگز اتفاق نخواهد افتاد. باید بر شما سوار شود، باید خیلی خیلی فعال باشید و با این حال تبدیل به فعالیتش نکنید. قلقش همین است، اصل مطلب همین است: تو باید فعال باشی و با این حال کننده نباشی.

آموزش مدیتیشن صوتی و تبدیل آن با کار روزانه

پشت بوم نقاشی برو . چند دقیقه مدیتیشن کن، تنها در سکوت بنشین . باید مانند نوشتن اتوماتیک باشد. قلم در دست می گیري و در سکوت می نشینی و ناگهان دستت تکانی می خورد و اینطور نیست که تو تکانش داده باشی، می دانی که تکانش نداده اي. تو به سادگی منتظرش بودي. تکان می آید و دست شروع به حرکت می کند، چیزي شروع به رخ دادن می کند.

آموزش مدیتیشن صوتی _ باید اینگونه شروع به نقاشی کنی. چند دقیقه مدیتیشن، فقط در دسترس بودن. هر اتفاقی که بخواهد بیفتد تو اجازه می دهی که بیفتد. کل مهارتت را به آن می آوري تا اجازه دهی رخ دهد. قلم به دست بگیر و شروع کن. در آغاز آهسته حرکت کن، تا خودت را واردش نکنی. تنها آهسته برو. بگذار موضوع از طریق تو به آهنگ خود شروع به جاري شدن کند و بعد در آن گم شو. و به هیچ چیز دیگر فکر نکن.

هنر باید براي هنر باشد، آنگاه این مدیتیشن است. هیچ انگیزه اي نباید اجازه ي ورود به آن پیدا کند. و من نمی گویم که نقاشی ات را نفروش یا به نمایش نگذار؛ این کار کاملاً خوب است اما این نتیجه ي فرعی است. انگیزه ي اصلی این نیست. آدم به غدا نیاز دارد، پس نقاشی را می فروشد. اما فروختنش سخت است، گویی که کودکت را داري می فروشی. اما آدم نیاز دارد، پس مشکلی در این کار نیست.

بیشتر بخوانید : مدیتیشن چیست و روشهای انجام مدیتیشن در خانه

احساس غم می کنی، اما این انگیزه نبود؛ تو نمی بایست براي فروش، نقاشی بکشی. نقاشی فروخته شده است – این موضوع دیگري است – اما انگیزه وجود ندارد، وگرنه تکنسین می مانی باید از خود بی خود شوي. لازم نیست آنجا بمانی، باید کاملاً در نقاشی ات محو شوي، در رقصت، در تنفست، در خواندنت. در هر کاري که انجام می دهی می بایست کاملاً در بی کنترلی گم شوي.

آموزش مدیتیشن صوتی _ در هر کاری ، هر حرفه ای، هر هنری، باید با عشق وارد شد و آگاهانه و در هوشیاری و بیداری کامل در آن غرق شد. تمام این ها فقط در یک کلام خلاصه می شود. آگاه باش با زمان حال، در لحظه حضور داشته باش. زمانی که کار میکنی، حواست در جای دیگری نباشد، زمانی که رانندگی می کنی، حواست به رانندگی باشد ؛ نه نقد و بررسی فلان حرفی که دیروز شنیده ای، اگر می خوای در آرامش زندگی کنی و ذهنی پرمشغله و پر از سرو صدا نداشته باشی، فقط و فقط اینجا باش. در این لحظه. لحظه اکنون، لحظه زندگی است. گذشته از دست رفته و آینده هم هنوز نیامده است.

این لحظه را از دست نده.

دانلود رایگان آموزش مدیتیشن صوتی(کلیک کنید)

 

لطفا پس از مطالعه ، نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

 

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

4.8/5 - (132 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

 1. سلام هنگام مراقبه وقتی چشممو میبندم یه سری تصاویر عجیب غریب میبینم که نامفهومه گاهی باعث ترسم میشه بخاطر همین نیمه کاره رها میکنم مراقبه رو میخوام بدونم ایا طبیعی هست این حالت ؟

  1. درود بر شما
   ترس شما از درونتون نشات میگیره نه مراقبه
   سعی کنید فقط روزها مراقبه کنید
   قبلش آمادگی لازم رو در خودتون ببینید
   چند لحظه ای سکوت کنید و در گوشه ای آرام بگیرید
   و توصیه دیگه اینکه بجای مراقبه یوگانیدرا انجام بدید
   و از مهمتر در طول روز کمی فکر کنید و ریشه ترس در خودتون پیدا کنید و حلش کنید

 2. سلام
  مرسی از مطالب عالیتون
  خیلی جالب بود برام
  از این نظر بهش نگاه نکرده بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا