آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشارتباط با خداتندرستیچاکراخودسازی

رابطه نماز با چاکراهای بدن چیست ؟

آیا خواندن نماز باعث باز شدن چاکراها می شود ؟

ارتباط نماز با چاکراها _ کسانی به مباحث مربوط به چاکرا علاقمند هستند، حتما می دانند که چاکراها برای بهتر کار کردن و فعال بودن نیاز به انرژی پاک و خالص دارند و همچنین باید از انرژی های منفی خود را مصون بدارند تا همیشه چاکراها در تعادل باشند. هر قسمت از بدن با یک چاکرا در ارتباط است و اگر چاکرای مربوطه در تعادل با بقیه چاکرا باشد و همچنین چرخش انرژی متعادلی داشته باشد آن عضو هم در سلامتی کامل قرار دارد.

بیشتر بخوانید : چاکرا چیست و در کجای بدن قرار دارد؟

در ادامه به بررسی رابطه نماز با چاکراهای بدن می پردازیم:

حالت ایستاده: تبادل انرژی با زمین‌ از طریق چاکرای کف پاها و گرفتن انرژی معنوی از چاکرای تاج سر می‌باشد.

حالت رکوع: تبادل انرژی بالاتنه با پایین‌تنه‌ از طریق چاکرای کف دست‌ها و چاکرای روی زانوها می‌باشد.

حالت سجده: تبادل انرژی‌های منفی با زمین از هفت منطقه‌ی چاکرای پیشانی (چشم سوم) ، چاکرای زانوها، چاکرای کف دست‌ها و چاکرای روی پاها و گرفتن انرژی مثبت زمین از طریق این چاکراها می‌باشد. انرژی زمین، احساس شادی، رضایت، امید، لذت و میل ‌ادامه‌ی حیات را ایجاد می‌کند.

ارتباط نماز با چاکراها _ در حالت سجده، چاکرای پیشانی که مرکز استدلال و منطق است، متعادل می‌گردد. افرادی که سجده‌های طولانی‌تری داشته باشند، می‌توانند این چاکرا را متعادل‌تر ساخته و به افرادی ‌منطقی‌تر و حتی روشن‌ضمیر تبدیل گردند. این چاکرا، مرکز خلاقیت‌ها، الهام‌ها، منطق و استدلال است.‌ در اسلام نیز سجده‌ی طولانی سفارش شده است.

ارتباط نماز با چاکراها

ارتباط نماز با چاکراها

تحقیق‌ها بر روی رابطه نماز با چاکراهای بدن نشان از یکی از ورزش‌های «یوگا» که بسیار شبیه به انجام سجده است، نشان داده که سجده‌ی مداوم و مکرر به‌خصوص طولانی‌ می‌تواند:

– موجب بالارفتن سطح منطق و استدلال گردد. (به علت فعال شدن چاکرای چشم سوم) ‌

– سبب فعال شدن چاکرای آجنا ‌(وسط پیشانی) و سبب روشن‌بینی و اشراق گردد.

– موجب افزایش سطح آگاهی و کنترل انرژی‌های روانی (به دلیل فعال کردن چاکرای چشم سوم و آجنا) گردد.

– سبب کشیدگی ماهیچه‌های پشت و آسودگی ماهیچه‌های کمر و اتصال بین مهره‌ها گردد.

– سبب رهاشدن دیسک‌های ستون فقرات و به حالت طبیعی درآمدن مهره‌ها گردد.

– سبب آرامش اعصاب سمپاتیک، تنظیم‌ غده‌ی آدرنال و به موجب آن‌ها، تسکین‌دهنده و کاهش‌دهنده‌ی خشم و عصبانیت باشد.

– به علت فشار به معده و فعال کردن چاکرای سوم (خورشیدی) ، دافع یبوست باشد.

– معالج بیماری «سیاتیک» باشد.

– رابطه نماز با چاکراهای بدن ، موجب تبادل بیش‌تر انرژی‌های منفی بدن با انرژی‌های مثبت زمین از طریق چاکراهای کف دست‌ها، روی پاها، روی زانوها و روی پیشانی گردد.

حالت نشسته: در این حالت نیز تبادل انرژی با زمین از طریق چاکرای پاها و زانوها و چاکرای اول ، خاجی یا ریشه (در انتهای دنبالچه) صورت‌گرفته و انرژی روحانی از چاکرای تاجی یا سر گرفته می‌شود.

در این حالت، دست‌ها روی پاها است تا انرژی بالاتنه و پایین‌تنه با هم تبادل شده و گرد‌ش انرژی متعادل گردد.

حالت قنوت: در این حالت، تبادل انرژی از طریق کف دست‌ها اتفاق می‌افتد. در حین نماز‌خواندن، با گفتن ذکرها، انرژی خود‌ درمان‌گر «آلفا» آزاد گشته و سپس در وضعیت‌های مختلف نماز، در کل بدن به گردش درمی‌آید. درضمن، با گرفتن دست‌ها در مقابل صورت در زمان قنوت، برگشت انرژیِ درمان‌گر به کمک صورت نیز اتفاق می‌افتد.‌

بیشتر بخوانید : چشم سوم را چگونه فعال کنیم؟

نماز و ميدان مغناطيسي

ارتباط نماز با چاکراها _ آنگونه كه از تصاوير به دست آمده از ميدان مغناطيسي زمين پيداست، بطور شگفت‌انگيزي اگر انسان در هر نقطه از زمين رو به قبله بايستد، ميدان مغناطيسي بدنش بر ميدان مغناطيسي زمين منطبق مي‌گردد و در مدتي كه در نماز است ميدان بدنش منظم مي‌شود.

يكي از نكات بسيار جالبي كه پروفسور بور به آن دست يافته بود اين بود كه دريافته بود كه در بدن تمام دانشجويان مؤنث ماهي يكبار تغيير ولتاژ شديد ايجاد مي‌شود و ميدان بدن به منظم‌ترين حالت خود ميرسد و به همين دليل است كه زنان نيازي ندارند در اين مدت نماز بخوانند.
اخيرا هم كشف شده است كه قلب زنان منظم‌تر و قوي‌تر از مردان مي‌زند و دليل آن همين تغيير ولتاژ است.

نماز و بارهاي الكتريكي

همانطور كه قبلا اشاره شد بارهاي زائدي كه در اثر تحريكات الكتريكي اعصاب به وجود مي‌آيند هم بر ميدان بدن و هم بر امواج مغزي اثر سو دارند. و اين اثرات در نواحي‌اي كه اعصاب در آن تحرك بيشتري دارند،خطرات جدي‌تري ايجاد مي‌كنند

و بايد هرچه سريعتر از آن نواحي دور شوند. به طرز حيرت‌آوري مي‌بينيم كه اين نواحي دقيقا نواحي هستند كه در وضو شسته مي‌شوند و بنابر تحقيقات صورت گرفته بهترين راه دفع اين بارهاي زائد استفاده از يك ماده رساناست كه سريعترين و ارزانترين و بي‌ضررترين ماده براي اين كار آب است و جالب اينجاست كه آب هرچه خالص‌تر باشد سريعتر بارهاي ساكن را از بدن ما به اطراف گسيل مي‌دهد و هيچ مايعي مثل آب خالصي كه در وضو به انسان سفارش شده اين اثر را ندارد.

ارتباط نماز با چاکراها

نماز و امواج مغزي

با دفع بارهاي زائد بدن در وضو امواج مغزي در ايده‌ال‌ترين حالت قرار مي گيرند. علاوه بر آن حالت تمركزي كه در هنگام نماز در انسان به وجود مي‌آيد،تشعشع امواج آلفا و نيز توانايي مغز در توليد اين امواج را افزايش مي دهد

سجده ، مصونیت از بيماري

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد سجده در نماز بسياري از بيماري‌ها مثل سردرد ، گرفتگي‌هاي عضلاني، تورم گردن، خستگي، کم هوشي و بسياري از بيماريهاي جسمي و روحي را از بين مي‌برد‌.
پژوهش‌های انجام شده نشان می‌دهد موجهاي الکتريکي براي جسم انسان ضروري است. عجيب اينکه بهترين راه براي خالي کردن بارهاي الکتريکي زماني است که انسان رو به قبله و در حالت سجده باشد. رو کردن به سوي مکه مکرمه (قبله) ، بهترين حالت خالي شدن بارهاي الکتريکي است ، زيرا سجده انسان را از بيماري مصون مي‌دارد.

سجده و بارهای الکتریکی

علاوه بر اجر و ثواب، صحت و يکي از لطف و کرامتهاي خداوند به بندگانش اين است که در اداي نماز ، سلامتي نيز مي‌دهد. بدين خاطر است که وقتي قلب انسان از حرکت مي‌ايستد با چند شوک الکتريکي با اذن و اراده خداوند ، قلب دوباره به کار مي‌افتد و زندگي مجدداً شروع مي‌شود. اما هرگاه اين بارهاي الکتريکي در بدن زياد شود براي بدن انسان مضر خواهد بود. بر انسان لازم است که اين بارهاي الکتريکي را از بدن خود خارج کند. انسان بارهاي الکتريکي زائد را ، به خصوص در عصر حاضر که بدن وي در محاصره امواج مختلف الکتريکي و الكترومغناطيسي است، احساس مي‎کند.

بهترين راه خالي کردن بدن از اين بارهاي الکتريکي خارج کردن آن بدور از داروها و آرامش بخشهاي شيميائي و عوارض جانبي آنهاست. سجده بارهاي الکتريکي را از بدن خارج مي‎کند. در اين مطالعات به اين نتيجه رسيده‌اند که انسان در حالت سجده ، در تماس با زمين تمام بار الکتريکي زائد بدنش خارج مي‌شود. زيرا در سجده هفت عضو انسان با زمين در تماس مستقيم قرار مي‌گيرد.
پيامبر(ص) نيز در مورد سجده فرموده‌اند: امر شده‎ام به سجده کردن بر هفت عضو ؛ پيشاني، دو دست، دوپا و دو زانو.
بارهاي الکتريکي به آساني از اين هفت عضو به زمين دفع مي‌شوند و بدين خاطر انسان از بيماريهايي همچون سردرد و گرفتگي عضلات رهايي مي‎يابد.

تاثير نماز بر آرامش عضلات

گروهي از نويسندگان مسلمان، كوشيده‌اند، در حركات حين نماز اعم از قيام و قنوت و ركوع و سجود جنبه‌هايي از نرمش عضلاني و ورزش بدني را بجويند و آن را با نرمش‌هاي متداول ديگر كه منجر به استراحت و آمادگي عضلاني مي‌شوند، مقايسه كنند. اما ديدگاه ما به آرامش عضلاني ناشي از نماز، از دريچه ديگري است. دانش پزشكي امروزه، به اثبات رسانده است كه اگر شخصي در ساعت حدود 10 شب بخوابد و حدود ساعت 5 صبح از خواب بيدار شود (يعني حدود 7 ساعت خواب) در ساعت حدود 1 بامداد، در بدن او برخي مواد شيميايي شبه مرفين كه به عنوان گروهي اندورفين‌ها و آنگفالين‌ها نامگذاري شده‌اند، ترشح مي‌شوند كه اين مواد اثر مستقيم بر روي قسمتهاي مختلف بدن از جمله عضلات اسكلتي دارند و منجر به راحتي و ريلكس شدن عضلات، در طول روز آينده براي فرد مي‌شوند .

ارتباط نماز با چاکراها و خواب شخص

ارتباط نماز با چاکراها_ اما چنانچه شخص در ساعت حدود 12 شب بخوابد و صبح روز بعد ساعت 10 صبح از خواب برخيزد (يعني حدود 10 ساعت خواب) اندروفين‌ها و آنكفالين‌ها برخلاف حالت گذشته افزايش ترشح كافي پيدا نمي‌كنند و در نتيجه اين امر، سبب مي‌شود با اين كه اين شخص حدود 3 ساعت بيشتر از شخص قبلي خوابيده است، از آرامش و استراحت عضلاني به اندازه كافي بهره‌مند نشود و درست به همين علت است كه هر چه خواب انسان بيشتر ادامه پيدا كند و مثلاً تا ساعت 10 صبح طول بكشد، احساس خستگي و كوفتگي عضلاني پس از آن بيشتر خواهد بود .

و اما فريضه نماز با اثر درخشان و بي‌نظيري كه در ايجاد بهداشت خواب دارد ، در اين مورد نيز نقش بسيار موثري ايفا مي‌كند. چرا كه نماز صبح ضمن ايجاد الزام و وجوب براي سحرخيزي، انسان را خود به خود به سوي يك آرامش عضلاني ناشي از مواد شيميايي درون‌زا ، سوق مي‌دهد.
بزرگان عرصه علم و انديشه مانند استاد شهيد مرتضي مطهري (ره) نيز برنامه زندگي خود را بر مبناي خوابيدن در ساعت حدود 10 شب و برخاستن از خواب، حدود نيم ساعت قبل از اذان تنظيم كرده بودند ، تا از مواهب خدادادي و بي حد و حصر نماز، حداكثر فيض و بهره را ببرند.

4.3/5 - (87 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

‫22 دیدگاه ها

 1. سلام.الان 42 سالمه و از سن بلوغ تا 20 سالگی نماز خواندم..20 ساله که شدم تحت تاثیر چند نفر از دوستانم نماز را ترک کردم و شعارم این شد که خواندن نماز مهم نیست ، یادخدا و عملهای خوبه که مهمن.در این 22 سال همه کار کردم..هر شیطونی ای که فکرش را بکنید انجام دادم..سفرهای خارجی رفتم.حتی تایلند و پاتایا هم رفتم و تا تونستم تفریح کردم…اما یه امای بزرگ در زندگیم وجود داشت…هیچ تفریح و هیچ غذا و هیچ پولی اونجور که باید مزه نمیداد و برکت نداشت..به اونجا رسیدم که دنیام به پوچی رسید.خب تهش که چی…اینکارم کردی اونکارم کردی تهش که چی..این حرفهای منو اونهایی که تو این راهها وارد شدن می فهمن…تهش که چی بشه…کم کم ترس از تنهایی و افزایش سن خودش رو نشون میده…تهش که چی بشه.اتییست ها می گن تهش هیچی نیست، اما خیلی بعیده این نظریه..الان دوباره نماز را شروع کردم، با هر نماز پاک شدن چاکراهها رو احساس می کنم.با درود.

  1. واقعا نماز و ذکر و قرائت قرآن کریم بر پاکی و روشنایی دل و دیده وذهن تاثیر مثبت و شگرفی دارد.
   تا جایی که من میگم،معجزه پیامبر غیر از قرآن مریم،نماز هم بوده.
   واقعا معجزه هست و انسان رو به صبر و رسالت وجودیش و آرامش کامل درونی و الهی و روشن بینی میرسونه.
   دلتون شاد،توکلتون بر خدا…
   یاد منم بکنید در نمازهاتون،
   راستی دعای بعد نماز برای هرکس باعث میشه انرژی مثبت کیهانی به سمت اون شخص روانه بشه و آرامتروسالمتر بشه.

 2. سلام من چند جا گشتم پیدا نکردم فقط فهمیدم که ربط به چاکرا داره من چرا نماز میخونم بدنم داغ می‌کنه بزی وقتا تا حد عرق کردنم میرم ! دلیلش چیه؟! لطفا
  اگه تونستین جوابمو بدین خیلی دهنمو درگیر کرده ممنون بابت مقاله مفیدتون🌹

 3. نماز تاثیر زیادی روی سلامتی وچاکراهای بدن داره خودم شخصا تجربه کردم خواندن نماز حضور قلب باعث فعال شدن چاکراها میشه شاید باورتون نشه به جایی میرسین که میتونید هاله های خودتون رو با چشم باز وحتی با چشم بسته ببینید. رنگ هاله ها اونقدر زیباست که شوکه میشین وقتی انسان به درجه کمال برسه هاله های دیگران رو هم میتونه ببینه چشم سوم فعال میشه از غیب اگاه میشین حتی پشت دیوارهای بسته رو میتونین ببینین هیچ مانعی برای دیدن شما وجود نداره قدرت اراده قدرت طی العرض همه اینها از طرف خدا به شما هدیه داده میشه انسان توی این دنیا پرورش پیدا میکنه تا به درجات بالا برسه

  1. سلام و خسته نباشید خدمت شما میتونم به ادرس ایمیل یا واتس اپ شما در خصوص مطلبی که فرمودید سوالی ارسال کنم

  2. همه اینهایی که گفتی رو الان انجام دادی یعنی خودت شخصا تجربه کردی یا میکنی چطوریه . یا فقط یاد گرفتی مثل اخوندا شعار پوچ بدی

 4. حجاب برای سلامت روحی و آرامش آدم ها و مخصوصا زنان و دوری از آزار جنسی و … خیلی مهمه
  این یه چیزیه که من با یازده سال سن می دونم
  تو کشورای دیگه هم همین حجاب نداشتن خیلی مشکل سازه چون الان مثلا تو آمریکا ساعت ۸ شب به اونور یه زن حتی اگه یه پسر ۱۱ ساله هم مثل من کنارش باشه امنیت نداره اما حجاب کلا الان تو ایران کارساز شده و یه زن محجبه ساعت ۱ نصف شب بیرون تو امنیته

 5. سلام مطالب خیلی خیلی خوب بود واقعا استفاده کردم و بهره بردم و فهمیدم نماز برای چیه و به چه دردمون میخوره و اصن چرا باید نماز بخونیم و معنیه اون جمله که میگن نماز برای خودت میخونی به خواطر خودت رو فهمیدم ‌‌میخواستم بدونم که دخترا برای چی باید حجابشونو رعایت کنن و چه نفعی به حالشون داره و اینکه چرا اسلام حجاب رو اورده تو کشور های دیگه حجاب نیست اما مشکلی هم ندارن برام سوال بود که حجاب واسه چیه ممنونتون میشم جوابمو بدین چون مطلب نماز واقعا کمکم کرد امیدوارم بتونین راجب حجاب هم کمکم کنین😇🙂🍓🥑

  1. ببین دوست عزیز کلن دین. اسلام همه چیزش خوبه منتها به ما بد یادش دادن از بچگی گفتن نماز بخونین میرین بهشت نخونین میرین جهنم دلیل علمیشی نگفتن بهمون ک اصن به چ دردی میخوره هرچیزی ک اسلام گفته انجام بدیم یا ندیم یه دلیل علمی هم پشتش خوابیده اینی ک گفته دخترا حجابشونو رعایت کنن دلیلش چیه دلیلش اینه ک پسری ک اون دخترو بی. حجاب میبینه تحریک میشه یا می‌ره خود ارضایی می‌کنه ک نگم از ظرراش برات یام ک می‌ره به اون طرف پیشنهاد میده ک اگ اون قبول کنه باهم دیگه رابطه نامشروع انجام میدن ک اگر این پروسه هی بخاد با ادمایه مختلف اتفاق بیوفته مریضی هایی ک امکانش هست بگیری به کنار از نظر روحی شما تنوع طلب میشی دیگه هیچکی به چشت نمیاد دیگه به دهنت مزه نمیده و وقتی ازدواج کنی دیگه نمیتونی رابطه خوبی با زنت داشته باشی چون حسایی ک قرار بوده با اون داشته باشیو قبلن کشیتشون تو رابطه هایه کوتاه مدتو مختلف واسه همینه ک اسلام حروم کرده رابطه نا مشروع رو

  2. سلام دوست خوبم
   منم مثل شما برام سوال بود و با گذراندن تلاطم های زیاد و تحقیقات زیاد به این نتیجه رسیدم …..
   زنان انرژی اطراف رو می گیرن و اون رو مجدداً پخشش میکنند که اگر این انرژی مثبت باشه (مثلا انرژی عشق که یک مرد به همسرش میده باعث میشه که اون زن حتی بتونه سخت ترین کارها از قبیل تربیت فرزندان و کارهای منزل رو انجام بده) خیلی عالی میشه. حالا از یک طرف اگر انرژی یک نامحرم به زن باشه ان انرژی قطعاً منفی هست و تاثیر عکس داره و تاثیر عکس و باعث خورده شدن انرژی زن میشه. شاید شنیده باشین میگن با انرژی خوارها رفت و آمد نکنین، یعنی با کسانی که انرژی شما رو می گیرن با حرف زدن و غیبت و ….. حالا انرژی زن از طریق نامحرم ها خورده میشه و همون اول هم حسش نمی کنیم چونکه این اتفاق داره با توجه کردن طرف مقابل اتفاق میفته و زن ها تشنه توجه اند، اما کم کم این انرژی اطراف هاله زن خورده میشه و متاسفانه چیزی نیست که بصورت فیزیکی بشه ثابتش کرد. برای همینم خیلی ها اینو قبول ندارن و مرتب میگن پس زنهای اروپایی چرا مشکل ندارن اونام بی حجابن، آخه ما که مدام پیششون نیستیم خیلی اتفاقات تجاوز میفته مثل همینجا ….
   کمتر پیش میاد بشنویم به یک دختر محجبه تجاوز شده…..
   امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم

  3. سلام خداوند دختر را مقامی بالا داد و اونو ریحانه خلقت خطاب کرد برای اینکه دختر در دیدهای هوس ران گرگ صفت ها نباشه بهش لباسه عفت و حیا پوشاند دختر همچون مرواریدی درون صدف است، آیا مروارید اگه بیرون از صدف باشه ارزش داره؟ درصورتی صدف برای نگهداری از مروارید افریده شده! اگه هندوانه ای برش بزنیم آیا اون هندونه به فروش میره!؟
   معنی حجاب یعنی اینکه در حد شان و شخصیت خودتون حجاب کنید! حجاب به چادر نیست گاهی میشه با یک مانتو. و شال و روسری حجاب کرد😊 کسایی حجب و حیا و عفت دارن الهه گان هستند اگه دقت کنید افراد مقدس و قدیسه و الهه با حجاب نقاشی میشن مثل حضرت مریم س!… حجاب محدودیت نیست بلکه بخاطر حفظ ارزش زن ایجاد شده
   شما الهه هستی خواهرم الهه ای از بهشت
   ریحانه خلقتی و خدا برای حفظه تو از دید گرگ صفت ها بهت گفت لباس بپوش و فقط زیورت را به شوهرت نشان بده (:

   امیدوارم مفید بوده باشه براتون

 6. ممنونم از مطالب بسیار عالی شما. واقعا سپاسگزارم از خداوند مهربان که در همه حال به فکر بنده هاش بوده و هست.

   1. سلام.ممنون بابت اطلاعات خوبتون، چیزی که همیشه بهش باور داشتم که هیچ عملی بی دلیل به انسان واجب نشده، اما خیلی دلگیرم بابت اینکه مشکل زانو دارم و رو صندلی نماز میخونم ، در اینصورت اون اتصالات دقیق صورت نمیگیره و یه جورایی حس خوبی نمی گیرم .برای من و امثال من که به ناچار رو صندلی نماز میخونیم چه نظر و توصیه ای دارید و اینکه من ازین موهبت باز شدن چاکرا بی نصیب خواهم ماند ؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

  1. دم خدا گرم ومتاسفم تا 31 سالگی انقد نماز اسلام بد بمن معرفی کردن که الان منتظرم که اذان بگه و نماز بخونم چون این بدنی که روحم بر اون سواره هر دو نیاز به انرژی و غذا دارن و من برای تامین اینها مثه خوردن غذا لذت میبرم خدایا شکرت که آگاهی جدید بم دادین امیدوارم که شما هم از این آگهی لذت ببرین

  2. سلام خواهر عزیزم حجاب باعث میشه نگاه هیز مردم از شما گرفته شه چرا که وقتی نگاه ایجاد میشه انرژی بدی بر روی حاله شما و در نتیجه بر روح شما مضر است و
   مردان باید نگاه خودشان را بپوشانند درسته اما کمتر کسی این کارو می‌کنه و اما بر مردان و زنان (بیشتر) حجاب صدق می‌کنه که برجستگی هاشونو بپوشونن
   تا نگاه آلوده همراه حسرت و شرم و سر شار از شهوات نفسانی را جذب خود نکنند. گاهی سوال میشود که من انسان خوب و نجیبی هستم چرا پس فلان اتفاق برام میوفته چرا احساس خوبی ندارم به یاد داشته باشید هر کار کوچک. اتفاقی بزرگی را در بلند مدت ایجاد میکند
   حالا اون می‌تونه مثبت یا منفی باشه به کار خودتون بستگی داره. قطعا برای خودمون سودمند هست.
   سعی کنیم به دستورات پادشاه عالمیان چشم بگوییم
   و عروج و به اشراق برسیم
   خدا به شیطان دستور داد سجده کن و او فقط به سجده فکر میکرد درصورتیکه دستور خدا فراموشش شد قطعا این پیام اتفاقی برای تو نیست. آرامش یعنی دلت به سمت خدا باشه خوشبختی یعنی با تمام قدرت شناسی و عشق به سمت او سجده کنی و هر بار به یاد خودت بیاری که خدا خلاصه رسالت توست با او باش و پادشاهی کن
   همه چیز خواهد آمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا