آرامشآرامش برای همهآرامش درونآموزشتندرستیچاکرا

فواید باز کردن چاکراها چیست

چرا باید چاکراها را باز کنیم

فواید باز کردن چاکراها _ چاکراها مراکز انرژی هستند. در یک فرد سالم همیشه باز هستند و این امر به شما امکان می دهد انرژی آزادانه و صحیح در بدن بچرخد و همچنین بر سیستم غدد درون ریز و عصبی تأثیر بگذارد.  آنها مراکز انرژی بدن ما هستند که کار اندامهای مختلف را کنترل می کنند و فرد را با انرژی خاصی لبریز می کنند. هنگامی که مرکز انرژی انسداد داشته باشد ، یا به اندازه کافی کار نکند ، فرد با آسیب ها و اختلالات خاص ، از نظر جسمی و روانی روبرو می شود.

ممکن است دلایل مختلفی برای نقض کارکرد جریان انرژی وجود داشته باشد. رایج ترین آنها عبارتند از :

  • نگرش غلط به زندگی؛
  • عادت به عدم موفقیت
  • آرزوهای بد خواستن برای افراد دیگر ؛
  • محکوم کردن دائمی خود ؛

هرگونه افکار و احساسات منفی بر جریان انرژی تأثیر می گذارد و بیماری ها را تحریک می کند.

برای بهبود این وضعیت ، شخص باید به بهبودی خود ایمان داشته باشد ، فرد شکاک درمان آن بسیار سخت تر است. این ممکن است به این دلیل باشد که اعتقادات قدیمی باعث می شود ذهن ناخودآگاه او کاملاً از هرگونه جریان انرژی صرف نظر کند. در نتیجه ، بدن هرگونه تأثیر و درمان را رد می کند ، به این معنی که از بهبودی ممانعت می شود.

 

پیشنهاد میکنیم ، برای پاکسازی و فعال سازی هفت چاکرا ، همین حالا بر روی لینک  زیر بزنید و به راحتی فعالیت چاکراها را به تعادل برسانید

پیشنهاد خرید پاکسازی چاکراها

لینک محصول پاکسازی چاکراها

فواید باز کردن چاکراها

مواردی که در اینجا آورده شده است ، از مهم ترین فواید باز کردن چاکراهاست که به طور مختصر برای شما عزیزان ذکر می کنیم:

فواید باز کردن چاکرا ها _ چاکرای اول یا ریشه

این چاکرا، همانطور که از اسمش پیداست، در واقع اولین قسمت جریان انرژی است. بدون فعال بودن این چاکرا، هیچ چاکرای دیگری درست کار نمیکند و انرژی در شما جریان پیدا نمی کند.

فواید باز کردن چاکراها _ چاکرای دوم

با باز کردن این چاکرا احساس انتقام جویی از بین می‌رود. همچنین غلبه بر شهوت‌های نابه‌جا در همین چاکرا اتفاق می‌افتد.

فواید باز کردن چاکراها _ چاکرای سوم یا شبکه‌ی خورشیدی

اعتماد به نفس و دوست داشتن خویشتن در این چاکرا اتفاق میافتد. اراده‌ی انجام کارها در زندگی روزمره با گشودن این چاکرا بسیار بیشتر می‌شود و سلامت جسمی نیز تا حد زیادی بهتر می‌شود.

فواید باز کردن چاکراها _ چاکرای چهارم یا چاکرای قلب

این چاکرا دوست داشتن دیگران را به شما یاد می‌دهد. مدیتیشن کردن بعد از باز کردن این چاکرا بسیار بهتر صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید : مدیتیشن چیست و روشهای انجام مدیتیشن در خانه

فواید باز کردن چاکراها _  چاکرای پنجم

این چاکرا، چاکرای ارتباط است. با باز شدن این چاکرا هنر بیان خویشتن را یاد میگیرید و به راحتی و اعتماد به نفس بالا می توانید در مورد خود صحبت کنید.

فواید باز کردن چاکراها _ چاکرای ششم یا چشم سوم

هدف اصلی گشودن این چاکرا افزایش خرد و بصیرت شماست. همینطور از بین رفتن منیت با گشودن این چاکرا حاصل می‌شود. دیدن تصاویری از عالم درون (و اگر خود فرد بخواهد ، اسرار عالم بیرون)‌ نیز با گشودن این چاکرا اتفاق می افتد.

فواید باز کردن چاکراها _ چاکرای هفتم یا تاج

با باز شدن این چاکرا می توانید با خود برتر و خالق هستی و هوشیاری کیهانی یکی شوید.
این موارد از لحاظ روحی و روانی بر افراد تاثیر می گذارند. اما از لحاظ فیزیکی هم اگر مشکلی پیش بیاید می توان با توجه به ارتباط آن عضو با چاکرای مرتبطش، به پاکسازی آن چاکرا پرداخت و با رفع انسداد آن ، جسم فیزیکی هم سلامت خود را به دست می آورد.

دوستان این تذکر مهم را جدی بگیرید: برای پاکسازی و فعالسازی هفت چاکرا حتما تمرینات را از چاکرای اول شروع کنید، چاکرای اول مرکز ورود انرژی است و به این کار شما به تعادل و سلامتی کامل می رسید. در یک کلام  فواید باز کردن و پاکسازی هفت چاکرا، یعنی رسیدن به تعادل و سلامتی کامل.  با پاکسازی هفت چاکرا اثرات فیزیکی و روانی این تمرینات را به روشنی درک خواهید کرد. غدد درون ریز و شبکه های عصبی به درستی کار خواهند کرد و سلامتی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

3.3/5 - (53 امتیاز)
بنر تجربه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا